PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Seni çok Seviyorum

ahmet11
29-10-07, 17:57
Aslinda Bu Yazdiklarimi Görmeni Isterdim Tarkan çünkü Hayatimda Senden Başka Gerçek Bişe Yok çünkü Seni Tüm Tarkan Fanlari Olarak çok Seviyoruz Ve Bu Sevgimiz Hiç Bitmicek Sana Sen Bizim Ilk Tek Ve Son M_e_g_a_s_t_a_r'imizsin Seni çoooooooooooooook Seviyoruz:10: :41:

asd1234
29-10-07, 21:01
İlk,tek ve son megastarımız keşke okusa bunları :) İyi ki varsın Tarkan,seni çok seviyoruuzzz :)

tunalı
02-11-07, 10:46
bir umut belki okursun diye yazıyorum ama okumayacaksın biliyorum hayyatta okadar yanlızım ki yanlızlığımı yanlızca seninle paylaşa biliyorum cünkü olumlu şeyleri sadece senin gözlerinden alıyorum seni cok seviyorum

d.bakıra gelirsen dünyalar benim olacak

Inci-Tanem
07-11-07, 00:20
Bitanesin Tarkan ve tek kelimeyle harika, baska söze gerek yok. ;)

serpil
09-11-07, 17:45
selam tarkanım popun kralısın seni çokmu çok seviyorum bugün senin posterlerini buldum çok sevindim hemen aldım keşke seninle tanışabilsek ama mümkün değildir seni sadece bir kere yakından görebildim oda aveanın ankara odtü konserinde içten söylüyorum harikaydın dans sana yakışıyor kimseler seni yıpratamaz dünyanın mega starısın seni kocaman öpüyorum sevgilerimle serpil

tarkan_mania
09-11-07, 22:16
Seni çookkkk çookkk seviyorummm (: :10:
deLisin diyoLar ßana artık yaa aLdırmıyorum gerçi :19:
İLk ve öLümsüz A$kım oLarak kaLacaksın herzaman :1: :10: :10:
:41: :41:

serpil
12-11-07, 18:52
selam tarkanım sizi çok özledik hiç ekranlarda yoksunuz yeni kasetini heyecanla bekliyorum çıkar çıkmaz ilk ben alıcam inşallah seni çok seviyorum öptüm sevgilerimle serpil

selam tarkanım seni çok seviyorum inşallah bir yerlerde tanışırız yakından görürüm sevgilerimle kocaman öptüm ankaradan serpil

selam tarkanım sen eski şarkılarına bayılıyorum unutmamalı kış güneşi inci tanem vede senin mp3 cdini yaptırdım gün boyunca onu dinliyorum seni seven ankaradan serpil sevgilerimle

burcuuu
13-11-07, 03:11
askım bıtanem herseyım senı cok sewıorum we senı sewmekten asla wazgecmıcem...yuregınn guzellıgı sesınn guzellıgı gozlerınn guzellıgı bnı sana boyle bagladı ıste...sen bıtanesın herzamn yanndayız senı cokkkk sewıoruuuzzz...

Mega Fanat
13-11-07, 07:30
:10: CANIM, GÖZÜM, HAYATIM TAK MEGASTARIM-TARKANIM SENİ ÇO...K-ÇO...K SEVİYORUM! SANA SEVGİM O KADAR BÜYÜK Kİ DÜNYA BİLE ONUN YANINDA ÇOK KİÇİK!
CANİM SENİ AZARBAYCANDA ÇOK BEKLİYORUM!:29:

ZEHRA
13-11-07, 16:44
Sana Aşkim Demek Isterdim Sevgini Kaptirdin... Ama Yüreğini Bizlere Biraktin.işte En Güzel Yere Sahip Olduğumuz Için Seni çok Seviyorummmmmmmmmm.sana Olan Sevgimizi Görmeni Umut Ediyoruz.sevgilerle En Derin öpücükler Yüreğinde Olsun

serpil
13-11-07, 20:26
selam tarkanım sana hergün msj atmakdan mutluyum vede heycanlanıyorum sanki karşımda sen varmışsın gibi cnm seni seven ankaradan serpil sevgilerimle bide ahmet beye cvp olsun olabilir teşekkür ederim bana msj attığınız için

burcuuu
14-11-07, 01:29
:54::35::52::30::35::48: Aşiğim Sana Ya :10: :29:

serpil
14-11-07, 18:01
selam tarkanım seni çok seviyorum sana msj yazmaktan hiçmi hiç sıkılmıyorum sanki karşımdaymışsın gibi heycanlanıyorum bazen ne yazacağımı bilemiyorum seni seven ankaradan serpil