PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sorunlu Villayi Satin Aldi.....

badboyserkan
29-10-07, 12:18
DAVALIK VİLLA TARKAN'IN

POPÇU YALIN’IN BİR DÖNEM KİRADA OTURDUĞU VE EV SAHİBİYLE 5 BİN DOLARLIK DEPOZİTO NEDENİYLE MAHKEMELİK OLDUĞU TARABYA’DAKİ VİLLAYI TARKAN, YAKLAŞIK 1.5 MİLYON YTL’YE SATIN ALDI.

Yalın adıyla tanınan Hüseyin Yalın, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Türker Sandallı’nın sahibi olduğu Tarabya Gülveren Sokak’taki villada iki yıl kiracı olarak oturdu. Geçen yıl villadan taşınan Yalın, Prof. Dr. Sandallı’ya ödediği 5 bin dolar depozitoyu geri alamadığı iddiasıyla Sarıyer 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’ne alacak davası açtı.

Sarıyer 1. Asliye Hukuk Mahkemesi, geçtiğimiz günlerde görülen son duruşmada, Yalın tarafından takip edilmeyen davanın düşürülmesine karar verdi. Dava devam ederken, evi Tarkan’ın geçtiğimiz mart ayında 1.5 milyon YTL ödeyerek satın aldığı ortaya çıktı. Villadaki restorasyon çalışmaları, Boğaziçi Öngörünüm Alanı içinde olması nedeniyle, belediye kontrolü altında halen devam ediyor

kaynak ; gecce.com

:20: :20: :20: :1: :41:

ozgee
29-10-07, 12:37
umarım tarkan bu tür sorunlar yasamaz:19:

arjen22-tarkan
29-10-07, 13:05
Satın Almışsa Bir Sorun Yok...
haber için teşekküler !!!

devilscream
29-10-07, 14:57
sorunlu villa deyince bende villada problem var sandım:D
ne diyelim; hayırlı olsun tarkana
haber için teşekkürler

RaSKaS
29-10-07, 19:46
başlığı görünce sorunu çok merak ettim
imardan kaynaklanan bir sorun yada yönetmeliklere aykırı bir uygulama yapıldığını sandım
sorun binada değilmiş ...

bahsi geçen sorunu villayı satın alarak kökten çözmüş Tarkan :21: