PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben Böğle Besteleri Harika Okuyan Insan Görmedim Duymadim

szr67
22-10-07, 11:42
o kadar ii söylüyorsun ki çok tehlikeli ses çıkışları yapıyorsun ama o kadar ii kırtlağın varki.allah sana dünya olmayan nameleri vermiş ve onu çok dikkatli kullanıyorsun.ben bu kadar sesini doğru kullanan bi sanatçı görmedim.her ne kadar da albümlerin geç çıksada dinlenesi şarkıların var insan şarkılarından vazgeçemiyor.bir numarasın tarkan:20:

sinemtevetoglu
22-10-07, 21:16
kesinlikle...:20: :20: :20:

hsaex123
22-10-07, 21:26
sıze katılıyorum arkadaslar:):)

DARKLORD
23-10-07, 21:36
zaten bu adam şarkı söylemek için yaratılmış
ee tabi danslarıda o şarkıları süslüyor

airjunior17
24-10-07, 02:00
Kelimelerle ifade edilemeyecek kadar mükemmel.....

ozgee
27-10-07, 15:19
o yüzden degiyor ya zaten albümleri bu kadar bekledigimize...

emre
26-12-07, 01:51
ewet kesinlikle. hangi sanatçı popu bir numara olarak söleyebilir yanında türk sanat müziği söleyebilor o kadar zor şarkıları mükemmle derecede okuyorki mesela bir örnek ikmizin yerine tarkanın en unutulmaz şarkılarının başlarında gelior.parma parça ve son pişmanlık neye yarar parçalrını okuyup resmen kendi şarkıları olarrak kabul etiren büyük usta müslüm gürses bile ikimizin yerine yi acaba söledimi sölemedi mi.o kadar zor bi parçaki müslüm gürses bile altından kalkamadı.oysaki öbür parçalarda kendisinin deildi ama herles onun la tanıdı sevdi o dediğim şarkıları