PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Inanmayin Artik Tarkana

abuzittin
21-10-07, 22:41
siz hala kendinizi kandırmaya devam ediyorsunuz tarkan kendi ağzıyla bile söylese albüm şu gün çıkacak inanmayın,kendinizi avuttuğunuzu biliyorum yanılmıyorsam bu albüm mayıstan beri çıkacak siz şuna inanmışsınız albüm ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi olur aldanmayın artık,tarkan çok büyük bir besteci ama yeteneklerini kullanmıyor bence mesela yalın her yıl albüm çıkarır şarkılarıda çok hoşdur,

szr67
21-10-07, 22:50
katılıyorum bunun içinde bir bit yeniği var ama tarkan kimseyle paylaşmıyor.çok büyük bir saçmalık tarkanın yaptığı titiz bir albüm yapsan bile 5ayda piyasaya rahat sürersin yeter oldun artık

karma_elcin
21-10-07, 22:55
katılıyorum bunun içinde bir bit yeniği var ama tarkan kimseyle paylaşmıyor.çok büyük bir saçmalık tarkanın yaptığı titiz bir albüm yapsan bile 5ayda piyasaya rahat sürersin yeter oldun artık
5 ayda diyosun ama arkadaşım yani ne alt yapı olur ne şarkıyı okuyabilir. Biz burdan konuşuyoruz da biz onlar kadar sanattan anlıyor muyuz bu durum sadece Tarkan için gecerli değil Sezen Aksu, Sertab, Levent Yüksel için de gecerli empati kurmak en iyisi size tavsiyem bu arkadaşlar :20::20:

abuzittin
21-10-07, 23:07
5 ayda diyosun ama arkadaşım yani ne alt yapı olur ne şarkıyı okuyabilir. Biz burdan konuşuyoruz da biz onlar kadar sanattan anlıyor muyuz bu durum sadece Tarkan için gecerli değil Sezen Aksu, Sertab, Levent Yüksel için de gecerli empati kurmak en iyisi size tavsiyem bu arkadaşlar :20::20:

5 ay önce albüm çalışmasına başlanmamıştı.5 ay önce yani mayıs ayında albüm çıkış tarihi verilmişti

o zaman kendisi(tarkan) menajari çıkıp meydanlarda,şu tarihte çıkacak bu tarihte çıkacak diye milleti kandırmasınlar

Dudu gibi milyonlar satan albümün ne kadar kısa sürede çıktığını herkes biliyordur

sinemtevetoglu
21-10-07, 23:09
destek olunması gereken zamanda hayranları ona inanmazsa başkalarını nasıl susturalım!!!
valla seneye de çıksa alır dinlerim yeter ki çıksın! çıkaramıyorsa bir bildiği vardır mutlaka inat olsun diye yapacak hali yok ya...Her şekilde TAM DESTEK BİTANEMMM...

karma_elcin
21-10-07, 23:15
5 ay önce albüm çalışmasına başlanmamıştı.5 ay önce yani mayıs ayında albüm çıkış tarihi verilmişti
orası oyle, tamam da yani arkadaşım biz o işin içine ne kadar girdik de konuşuyoruz. Tarkan albüm yapsın da nasıl olursa olsun ne zaman cıkarırsa cıkarsın diyemeyiz burası avrupa ya da amerika değil, yanı başımızda savaş var, diplomatik ilişkilerimiz zaten vasat..sana ornek veriyim 1999 Marmara depremi olduğunda milletin konserlere koştuğunu, albüm alıp dinlediğini, tiyatroya gittiğini gördük mü??hayır!.. Bu durumlar Tarkan da dahil bütün sanatcılar, sarkıcılar siyasal ve sosyal durumumuzdan etkileniyolar..Herkes kendisi için ve ülke için doğru zamanı bekliyor ben de Tarkan'ın yerinde olsam aynı şeyi yaparım...:20:

abuzittin
21-10-07, 23:15
destek olunması gereken zamanda hayranları ona inanmazsa başkalarını nasıl susturalım!!!
valla seneye de çıksa alır dinlerim yeter ki çıksın! çıkaramıyorsa bir bildiği vardır mutlaka inat olsun diye yapacak hali yok ya...Her şekilde TAM DESTEK BİTANEMMM...

işte sizin kaybettiğiniz nokta burası sorgulamdan bir bildiği vardır deyip kendinizi uyutmak

(Tarkancoll) site sahibi 21 aralık diye menajerinden öğrendim demişti,demmeki tarkanın ekibi ciddiyetsiz,disiplinsiz,umursamaz tarkanın menajeri olmak kolay değil

szr67
21-10-07, 23:18
allah aşkına yaratıcı bi insansan rahat 5ayda çıkar senin saydığın insanlar albümleri satmayacakları için ortalıkda yoklar ii insanlar bu ülkede hep arka planda kalmaya mahkum ne yazıkki
tarkanın arkasında durmaya gelince ii güzel dururuzda oda hayranlarının sabrını sınıyor.

karma_elcin
21-10-07, 23:19
işte sizin kaybettiğiniz nokta burası sorgulamdan bir bildiği vardır deyip kendinizi uyutmak

(Tarkancoll) site sahibi 21 aralık diye menajerinden öğrendim demişti,demmeki tarkanın ekibi ciddiyetsiz,disiplinsiz,umursamaz tarkanın menajeri olmak kolay değil
ah Abuzittin ahh sen yazdan beri ne sinirlisin arkadaşım böyle sinirlenecek bir konu değil bu. Tarkan her sene yada her 6 ayda bir albüm cıkarıp dursa kimin dikkatini ceker ve müzikalitesi ne seviyede olur diğer pop şarkıcılarından ne farkı kalır..:13: :16: :13: :16:

sinemtevetoglu
21-10-07, 23:20
bu kendini uyutmak değil arkadaşım yapacak bir şeyin olmadığı noktada sevdiğin insana destek olmak...
atıp tutmak kolay da kasedin çıkmasını sağlamıyor...TaRkAn fanlarının olduğu bi sitede TaRkAn' a inanmayın demekte ilginç!!!

abuzittin
21-10-07, 23:23
orası oyle, tamam da yani arkadaşım biz o işin içine ne kadar girdik de konuşuyoruz. Tarkan albüm yapsın da nasıl olursa olsun ne zaman cıkarırsa cıkarsın diyemeyiz burası avrupa ya da amerika değil, yanı başımızda savaş var, diplomatik ilişkilerimiz zaten vasat..sana ornek veriyim 1999 Marmara depremi olduğunda milletin konserlere koştuğunu, albüm alıp dinlediğini, tiyatroya gittiğini gördük mü??hayır!.. Bu durumlar Tarkan da dahil bütün sanatcılar, sarkıcılar siyasal ve sosyal durumumuzdan etkileniyolar..Herkes kendisi için ve ülke için doğru zamanı bekliyor ben de Tarkan'ın yerinde olsam aynı şeyi yaparım...:20:

hadi dedik cumhurbaşkanlığı oda halloldu ,o zaman bu albüm en az 5 yıl çıkmaz,yeni anayasa tartışmaları+refarandum,kuzey ırak'meselesi,şehit haberleri,üniversitede türban meselesi,abd ilişkileri,ermeni soykırımı,yeni gelecek(gelmesin)şehit haberleri,yerel seçimler,yahudi lobisi,ekümenlik,avrupa birliği müzakereleri,türkiye malezya olurmu tartışmaları,

karma_elcin
21-10-07, 23:25
TaRkAn fanlarının olduğu bi sitede TaRkAn' a inanmayın demekte ilginç!!!
bence de cok ilginç... provakatörlük yapmak hiç iyi bişey değil arkadaşım..:13: :13: :13: :13:

TarkanColl
21-10-07, 23:25

20 Aralık'da albüm çıkmazsa ekibe sitemlerimizi bildiririz... Şimdilik sakin olmakta yarar var. Kafanız kızdıkça atıp tutarsanız albüm çıkınca konserler başlayınca bazı ayrıcalıklardan faydalanamazsınız...

karma_elcin
21-10-07, 23:27
hadi dedik cumhurbaşkanlığı oda halloldu ,o zaman bu albüm en az 5 yıl çıkmaz,yeni anayasa tartışmaları+refarandum,kuzey ırak'meselesi,şehit haberleri,üniversitede türban meselesi,abd ilişkileri,ermeni soykırımı,yeni gelecek(gelmesin)şehit haberleri,yerel seçimler,yahudi lobisi,ekümenlik,avrupa birliği müzakereleri,türkiye malezya olurmu tartışmaları,
Sen de dinleme ilgilenme Abuzittin cok sıkıldıysan sinirlendiysen kafanı yorma o zaman zorunda değilsin..:9: :9: :9:

**MegaStarkan**
21-10-07, 23:33
ben albümü beklerim. ne zaman cikarsa ciksin diyecemde ama sizin bu elisdirilerinizi okumakdan gercekten kil oldum. elisdiri yapmak hakkiniz ama bu benim sahsi fikrim. insanin icini daraltiyorsunuz. ne zaman cikarirsa cikarsin. ne kadar dert ediyorsunuz.Tarkana inanmayin desende sanki sana uyucagiz. neyin ima etdiginin bilincinde degilsin galiba :S
ama abuzittin sana sadece su konuda katiliyorum oda türkiyenin problemleri bitmeyecek ve tarkanda gündemdeki konulara dayanarak albümünü ertelemesin. kendi müzigini yapsin....zor zamanlarda anlamli müzik yapip insanlari rahatlatabilir belki, dertlerine derman olabilir....

abuzittin
21-10-07, 23:37
dinleyip dinlememek benim sorunum,ama sizin mantığınız bana şöyle geliyor

Ahmet,Mehmeti öldürdü :aman boşver bir bildiği vardır

tabiki albüm geç çıkabilir hatta 20 yıl sonra çıkabilir,çıkıp ta tarih vererek beni keklik yerine koyamazsın,planlarım alt üst oldu yeterli sebep galiba eleştirmek için

5 ay geçti aradan ona göre planlarım vardı,ha bügün ha yarın derken 5 ay oldu

sinemtevetoglu
21-10-07, 23:42

ya arkadaşım ne alakası var...hayır ben anlamadım ki sen TaRkAn fanı mısın? düşman mısın? tamam haklısın biz de bir an önce çıksın istiyoruz bu herkesin ortak isteği ama bi dur bakalım ne olacak? mutlaka başka nedenler de vardır belki şu an konuşmak istemiyor...biraz daha anlayış yani...böyle olmaz ki! destek olmayalıM mı yani!
valla senin mantığında bana şöyle geldi FeNeRbAhÇe bu gün gol atamadı ben en iyisi GaLaTaSaRaYlı olayım! var mı böyle şey!!!
her şekilde TAM DESTEK!!!

karma_elcin
21-10-07, 23:45

bizim fikrimiz; bize fikirlerini dayatmak ne kadar mantıklı? lütfen saygı göster..bizi;efendim siz söyle yapıyosunuz şöyle ediyosunuz deyip ve de Tarkan'ı tabii,.. boyuna eleştiremezsin buna tabi eleştri denilirse..sen oyle düşünüyor olabilirsin bizim fikrimize de saygı göstermek zorundasın..:16: :16:

abuzittin
21-10-07, 23:47
ya arkadaşım ne alakası var...hayır ben anlamadım ki sen TaRkAn fanı mısın? düşman mısın? tamam haklısın biz de bir an önce çıksın istiyoruz bu herkesin ortak isteği ama bi dur bakalım ne olacak? mutlaka başka nedenler de vardır belki şu an konuşmak istemiyor...biraz daha anlayış yani...böyle olmaz ki! destek olmayalıM mı yani!
valla senin mantığında bana şöyle geldi FeNeRbAhÇe bu gün gol atamadı ben en iyisi GaLaTaSaRaYlı olayım! var mı böyle şey!!!
her şekilde TAM DESTEK!!!

Birincisi Tarkan fanı değilim,Tarkan HAYRANIYIM
İkincisi,Eleştirmekle Düşmanlığın ne alakası var anlamadım,Türkiye-Yunanistan maçından sonra fatih terimi 70 milyon eleştirdi basın yerden yere vurdu bu düşmanlık mı? Fatih terim türkiyenin en çok sevilen spor adamlarındandır halend öyledir ama insanlar onu kişiliğimi değil teknik direktörlüğünü eleştiriyor

sinemtevetoglu
21-10-07, 23:52
İkincisi,Eleştirmekle Düşmanlığın ne alakası var anlamadım,Türkiye-Yunanistan maçından sonra fatih terimi 70 milyon eleştirdi basın yerden yere vurdu bu düşmanlık mı? Fatih terim türkiyenin en çok sevilen spor adamlarındandır halend öyledir ama insanlar onu kişiliğimi değil teknik direktörlüğünü eleştiriyor

pardon hayranıysan olayın boyutu değişiyor! ha hayran ha fan ne farkeder... senin bu eleştirilerini düşmanları yapmıyor...70 milyon fatih terim in teknik direktörlüğünü eleştirdi ama sen inanmayın diyerek kişiliğine hakaret ediyorsun! ne demek kendinizi avutuyorsunuz sonuçta o kaset çıkacak biz de alıp dinliycez de bu kadar şeyi söyledikten sonra nasıl dinleyebileceksin!

karma_elcin
21-10-07, 23:55
Tamam Abuzittin dediğin gibi olsun tamam haklısın katılıyoruz sana bu dayatma nedir onu anlamadım tamam arkadaşım senin fikrin eyvallah, saygımız sonsuz..:41: :41:

**MegaStarkan**
22-10-07, 00:03
mantik yarisinami girdik....argüman bulamadikca sacma kiyaslamalarin yapmanin anlami yok. herkesin mantigi kendine. burda baskalarin mantigini sorgulamak yanlis.
böyle elisdiri-konular acan arkadaslar genellikle hep onlarla ayni fikirde olmayan arkadaslara karsi önyargili. sanki toz pembe gözlükle herseyi görüyormusuz gibi saniyorlar. bizde sizin gibi bekliyoruz. ama bi hayran olarak'da baska yapacagimiz bisi yok. burda acimassizca elisdirmekle elimize bisi gecmiyor. konun amaci ne acaba. bizi tarkandan sogutmakmi?
tarkana inanmamakla bizi tarkandan uzaklasdirmak amacin. o halde hayranligin anlami kalmiyor. hayran dedigin destek cikar. hayran olmak icinde hayran oldugun kisiye inanmak en önemlisi....

sinemtevetoglu
22-10-07, 00:06
o halde hayranligin anlami kalmiyor. hayran dedigin destek cikar. hayran olmak icinde hayran oldugun kisiye inanmak en önemlisi....

kesinlikle...:20: :20: :20:

scorpioness
22-10-07, 00:08
Elestiri bir kıvılcımdır kontrol altına alınmadıgı zaman elestirenide yakar burada
görüldüğü gibi insanların kendinde eleştiri yapma hakkına sahip olma güdüsünü
taşıdıkları gibi eleştiriyede katlanma güdüsüne de sahip olabilmeleri esas olan erdemdir
Herkes kendi görüşünü saygı çerçevesi içinde sonuna kadar savunur İsteyen albümü bekler
istemeyen kendi bilir bu Tarkan'nın herzaman Türkiye'nin tek megastarı olduğu gerçeğini bozmaz..

karma_elcin
22-10-07, 00:08
kesinlikle...:20: :20: :20:
sonuna kadar....:20: :20: :20:

abuzittin
22-10-07, 00:22
sizin önünüze belgeleriyle klavuz sunuyorum,inanıp inanmamak sizin görüşünüztabiki çoğunluğun dediği her zaman doğru değildir,bu site için tabiki,çünkü diğer sitelerde sohbet ettiğim tarkan hayranları tarkanın artık hiç bir inandırıcılığının kalmadığını söylüyorlar,ya biz eleştirenler haklıyız ya da siz aman boşver,bildiği vadır diyenler haklısınız,bir de tarkanı eleştirmek için illakı tarkan hayranı olmak gerekmez

scorpioness
22-10-07, 00:27
Sen nasıl kendini savunma hakkına sahipsen bizde burda şuanda Tarkan olmadıgı için onu savunma hakkına sahibiz ve sen susmadığın sürece bizimde susmaya hiiiçççç niyetimiz yok arkadaş bu böyle biline nasıl kendi görüşlerine saygı duyulmasını istiyosan bizimkilere de saygı duyacaksın sen negatifsin biz pozitif bu budur tartışılmaz gerçektir

sinemtevetoglu
22-10-07, 00:28
sizin önünüze belgeleriyle klavuz sunuyorum,inanıp inanmamak sizin görüşünüztabiki çoğunluğun dediği her zaman doğru değildir,bu site için tabiki,çünkü diğer sitelerde sohbet ettiğim tarkan hayranları tarkanın artık hiç bir inandırıcılığının kalmadığını söylüyorlar,ya biz eleştirenler haklıyız ya da siz aman boşver,bildiği vadır diyenler haklısınız,bir de tarkanı eleştirmek için illakı tarkan hayranı olmak gerekmez

siz eleştirenler sadece eleştirmek için varsınız! ayrıca TaRkAn için hiç bir zaman 'boşver' demem ama evet hala söylüyorum bir bildiği vardır ve dua et de seni utandıracak bir açıklama yapmasın.kimseyi uyutmadın artık üstelemesen de yarın insanların işi gücü var yani...sen de biraz düşün yarına başka kirli çamaşırları varsa onları da ortaya dökersin!!!

karma_elcin
22-10-07, 00:29
Tamam Abuzittin haklısın, tamam, ole, katılıyoruz, mükemmelsin,...
Tarkan'dan önce o kadar cok eleştirilecek insan var ki Türkiye ah arkadaşım Tarkan diğer çıkanların yanında kanatsız melek!! Bir de bu yönden düşün..Ekranlarda sabahtan akşama kadar o kadar aşağılık şeyler görüyoruz ki popüler kültürü temsil eden birkaç şarkıcımızı konuşuyoruz, onları dinliyoruz, anıyoruz (Sezen Aksu, Tarkan..) Biz böyle istiyoruz..:20: :20: :19: :41:

**MegaStarkan**
22-10-07, 00:44
tabiki tarkani elisdirmek icin tarkan hayrani olmak gerektirmez. benim ama anlamadigim sen burda elisdiri yapdigina göre simdi hayran olmadiginimi ima ediyorsun. neye dayanarak o cümleyi yazdin anlamadim. kendinle cekisdiginin farkinda degilsin. diger bi msj'inda "ben fan degilim. hayranim" gibi cümle kurmusdun.
neyse arkadasin amaci belli. uzun süre forumda aktif olmuyor ama geldigi anda elisdiri bombardment'ina tutuyor forumu. polemik icin yer ariyor. prim vermemek gerek arkadaslar....
polemik devam etse ve forumun huzuru bu konu yüzünden bozulsa sonuc olarak konunun kilitlenmesine sebep olur. bu yüzden hepimiz biraz daha sakin artik olalim derim ;)

devilscream
22-10-07, 00:45
siz hala kendinizi kandırmaya devam ediyorsunuz tarkan kendi ağzıyla bile söylese albüm şu gün çıkacak inanmayın,kendinizi avuttuğunuzu biliyorum yanılmıyorsam bu albüm mayıstan beri çıkacak siz şuna inanmışsınız albüm ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi olur aldanmayın artık,tarkan çok büyük bir besteci ama yeteneklerini kullanmıyor bence mesela yalın her yıl albüm çıkarır şarkılarıda çok hoşdur,
anlayamıyorum tarkana karşı neden bu kadar cephe aldığınızı
tarkan kendi ağzıyla "albüm şu tarihte çıkacak" dese inanmayın diyorsun
fakat siz çıkan saçma saçma haberlere rahatlıkla inanıyorsunuz
bu kadar mı tarkan hayranlığınız:13:
20 aralıkta çıkacak diye tarih verildi forumda TarkanColl
tarafından.bu tarihte çıkmayacağı kesin olmadan siz bu arkadaşımıza yükleniyorsunuz:13:

airjunior17
22-10-07, 02:04
Sürekli albümün çıkış tarihinin ertelenmesi hoş değil ama albüm çıkarmakta kolay iş değil.Şundan emin ol Tarkan biz hayranlarına en iyisini sunmak için ince eleyip sık dokuyor.Sürekli tarih erteleniyorsa bir bildikleri vardır.Ayrıca gerçek Tarkan hayranları ne olursa olsun Tarkan'a destek olur.Bu albüm 10 yıl sonrada çıksa bıkmadan usanmadan beklerim.Bekleyemeyen, Tarkan'a güveni kalmayanda işine gücüne baksın.Kimseyi zorla tutmuyorlar.

busrab
22-10-07, 17:48
tarkanın yaptığı işe saygı duymicaksan burda işin ne kardeşim senin..karşı tarafa geç o zaman düşmanımızı kardeşimizi bilelim bizde.biraz ağır konuşuo olabilrm ama bu kadar da olmaz die düşnüorum..tarkanı eleştirmekten başka bi şi yaptığın yok..o zaman tarkan hayranıym die gezmicksn..:13: :13:
ne zaman çıkarırsa o zaman alır dinleriz.ne yani bi albümü geç çıkarıyo die onu yarı yolda bırakmicaz heralde di mi..şahsen ben yapmam...tekrr özür eğer ağır konuştuysammm

bzesma
22-10-07, 17:48
ya cıkarır ya inanmayın deme bıraz daha beklıyelım bukadar bekledık bıraz daha beklıyelım

arjen22-tarkan
22-10-07, 18:20
Her Yıl Albüm Çıkarmak Seni Hayranlarına Kısacası Kamuoyuna sevdirmez iki yılda bir albüm çıkarması daha uygun ve yerinde olur her yıl bir albüme karşıyım ayrıca bu başarısızlığa bile neden olacak bi çalışma olabilir ...! Tarkan En Kısa Zamanda müzik dünyasına dönecek we yine sallayacaq buna çok inanıyorum ! Sonun kadar da inanıyorum tarkan!!!!

gence
22-10-07, 20:15
emin olun o, yorum yapan herkesten daha profosyenelce ve temkinli davranıyor.çıkardıgı albüm başka birinin albümü deil kendi albmümü.istemez tabiki de verdiği emeğin karşılıksız kalmasını.şu durumda albüm çıkarılır mı yahu.ortada milli bi sorun var.ülkenin sıradan bi sorunu deil.tarkan çıkıp albümle ilgili açıklama yapsın, tarkan hayranları dahil bir çok kişinin tepkisini çeker.bu olaylar şimdi hemen de bitmeyecegine göre çıkıp da 20 aralık da çıkarcağım veya ocak da şubat ta çıkarcagım demesi bile kendini yalancı durumuna çıkarabilir.bence yorum bile yapmasın.hatta en büyük fanları isyan bile etse,diye düşünüyorum.

ozgee
27-10-07, 15:54
tarkana inanmayın da ne demek ya ona inanmadıktan destek cıkmadıktan sonra kendimize nasıl hayran diyebilirizki elestri yapmak dogal hakkın ama elestri dedigin yapıcı olmalıdır yıkıcı degil
albümün cıkıs tarihi de ne kadar sorun haline geldi böyle ne zaman cıkarsa o zaman dinleriz bizde tarkanın dogru zamanı beklemesi ne kadar yanlıs olabilirki

DARKLORD
27-10-07, 20:37

adam daha ne yapsın nasıl yeteneklerini kullanmıyor.
ve yalın her sene kaset çıkarıyor ama dinledikçe insan sıkılıyor
tarkanı diğer şarkıcılardan ayıran özelliğide bu işte insanın
dinledikçe dinleyesi geliyor benceee

ozgee
27-10-07, 21:25
tarkanı diğer şarkıcılardan ayıran özelliğide bu işte insanın
dinledikçe dinleyesi geliyor benceee
cok dogru!!!:20: :20:

Ganador
20-11-07, 14:18
Bence album aralikta cikmaz.Hic bir promosyon calismasi yok,resmi aciklama yok bence albumde sarki veya sarkilar eksik,veya baska bi sey eksik.

levent_taka61
20-11-07, 19:01
Tarkana Inanmayan Bu Forma Gelmesin!! Ya Ne Yapmaya çalişonuz Sizmi Yargilayacaksiniz Tarkani Senetimi Var Arkadaşlar Yok Böle Bişi Yaf Tarkana Inanma Tamam inanma Ne Işin Var Bu Forumda Ozaman Mustinin Adamimi Nedir Hane Kendi Sitesini Hackletip Tarkana Atmişti Suçu Sanki Infaz Memuru Gibi Yok Tarkana Inama Yok Tarkan Tutarsiz yok Devenin Nali Hadeyin Ordan Gicik Oldum 1 Haftadir Ya Arkadaşim Sen Tarkana Eleştiri Yapabilirsin Amenna Ama Tarkani Yalancilikla Suçlamak Başka Ya Albüm çikarmak Kolaymi Firindan Ekmekmi çikaryorsunki Ha Diye Olmas bu işler Bizde Heyecanla Beklioz çikarmayinca Albümü Hakaretmi Edelim Tarkana bizde ........:13: :13: :13: :13: :13: :13: :13: :13:

*SEM*
22-11-07, 16:47
Tarkan şimdiye kadar hiçbir albümünde bizleri hayal kırıklığına uğratmadıysa şimdiden sonrada uğratmaz eminim hem hayat hiçbir zaman bizim planlarımıza uymaz aksilikler üst üste gelir..... Yaşantımızda öncelik verdiğimiz birçok şeyi bu yüzden ertelemek zorunda kalmazmıyız ?'Evdeki hesap çarşıya uymaz!' derler albüm verilen tarihte çıkmadıysa Tarkan yada yanındakileri suçlamak yerine olaya birde bu açıdan bakmalı bence... Hem albümün alelacele olması değil Tarkan'ın duygularını tamamen yansıtabilmesi önemli olan ve ben hala Tarkan'ın ilk albümlerindeki şarkılarınıda döndürüp döndürüp dinliyorum :)

ozkan1907
23-11-07, 00:40
bu abuzittin i attınızmı siteden ben daha yeni gördğm mesajı da :D bu arkadas 20 aralık gelmeden konusmus cok komik ya bu adam büyük ihtimal yalın fan club da falandır :D örnek olarak onu vermis o tarkanı kötüledi die biz tarkandan vazgecmeyi düsünseydik simdiye kadar tarkan a ne camurlar atıldı o zaman vazgecerdik tarkan 50 yasımın dogumgününde cıkarcam dese yine bekleriss eski sarkıları dinleriz onlarla avunuruz bu kadar nokta .......

**MegaStarkan**
23-11-07, 00:51
bu abuzittin i attınızmı siteden ben daha yeni gördğm mesajı da
Evet, iki haftaligina uzaklasdirilmisdi forumdan. [Tikla (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5679)]
Süresi doldugu icin su andan itibaren girebilir yine foruma.

arjen22-tarkan
23-11-07, 12:24
[QUOTE=devilscream][B]anlayamıyorum tarkana karşı neden bu kadar cephe aldığınızı
tarkan kendi ağzıyla "albüm şu tarihte çıkacak" dese inanmayın diyorsun
fakat siz çıkan saçma saçma haberlere rahatlıkla inanıyorsunuz
bu kadar mı tarkan hayranlığınız:13:

Katılıyorum Enes'e Biraz Sabredin çok sabırsız davranmıyormuyuz...tarkanın albümü bu kadar geciktirmesinin bence tek nedeni war bize en iyi albümü sunmak en güzelini beklediğimize değecek bir albüm sunmak !!! tarkana inanmayan tarkan hayranı olmayan bu forumda yer almasın Rahatsızlık Duyuyorum

tunalı
23-11-07, 19:13
popmüziziğin doğayeni doğru zamanı hepimizden ii bilir
bu güne kadar beklemiş ve bekletiyorsa belli planları vardır sabredecez ve tarkan nı böyle eleştirenleri cıkan albümle cevaplandıracaz

ben inanıyorum ki tarkan bu albümle hicbi sanatcıya fan bırakmıyacak
burdada boş yer kalmıyacak

Blg
20-12-07, 16:51
ne ilginç insanlar var şu dünyada :) adam kendine dert edinmiş, gelmiş tarkan sevenlerin bulundugu bir ortama tarkan'a inanmayın diyor. Bozacının şahidi şıracı misali uyduruk haberlerle, yalan yanlış şeylerle insanları oyanalayanlardan bazıları da ona destek çıkmış. Herşeye anlam veririm de, Tarkan hayranı gibi görünüp ona saldıranlara anlam veremem.

Aykut ışıklar yazılarının başında Tarkan'a çamurları atar atar sonra da çok büyük yorumcu diye yazar ya, aynen öyle :)

arjen22-tarkan
20-12-07, 17:12

Arkadaşım biz kendimizi hiç bi şeye inandırmaya çalışmayız biz tarkana inanırız sonuna kadar samimiyeti de ortada ... albüm bu hafta içinde çıkıyor bu sende dahil tarkana çemkiren herkese kapak olsun !!! O Mega Mega geliyor kendini tarkan fanı diye bu siteye adamışsın ama bence gram tarkan fanlıığı yok sende

sinemtevetoglu
20-12-07, 19:05
ya bırakın arkadaşlar konu hakkında yazılanları incelerseniz ben bu insanla baya bir atıştım hatta girdiği ve yazdığı bütün konuları takip edip konuşmaya çalışıyorum ama kendisi laf anlamamakta ısrarlı...ben mi inat o mu? hadi bakalım! zaten arkadaşı artık üyelerin çoğu tanımış...bu insan ayda bir veya iki ayda bir siteye giriyor polemik yaratıp çıkıyor...TaRkAn hakkında açmış olduğu bütün konular neredeyse bunun benzeri türde...kendi çapında eğleniyor işte!

Yakisikli89
20-12-07, 19:25
tarkanin ismine leke katmak istiyen zavalli :) birde becerebilse haha

ve iste dediklerinde yanildi..albüm cikiyor haha