PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm Yılbaşından Sonra--Sezen Tarkan barıştı.

alper...
21-10-07, 17:08
bugünkü sabah gazetesinin günaydın ekinde tarkan ile sezen aksunun barıştığı yazıyor.habere göre sezen tarkan'a güçlü bir şarkı yapma sözü verdi.tarkanın 20 şarkı arasında hangisini albüme koyma konusunda kararsız kaldğı ve sezen aksunun tarkana yardım edeceği ve albümün yılbaşından sonra çıkacağı belirtildi.

Sezen'den Tarkan'a yeni şarkı
http://img.sabah.com.tr/2007/10/21/gny/im/34CA48F1E5885D48BC868530r.jpg

Bülent İPEK

Güçlü bir şarkı olacak
Tarkan ile Sezen Aksu barıştı! Megastar, Aksu'nun 'Biraz Nezaket' adlı şarkısını kendisinden önce başkalarına dinlettiği için albümüne almaktan vazgeçince araları bozulmuştu. Aksu, Tarkan'a güçlü bir şarkı yapma sözü verince buzlar eridi.
http://www.sabah.com.tr/2007/10/21/gny/haber,B60117CF05A945F5BEC69C31F60B52AA.html

Haberin orijinalini bulup eklesek daha iyi olmaz mı?

matthew
21-10-07, 18:39
ewet ya iste bu album insalah 2008 yazinda cikar ksin album mu yapilir ya bence kisin album yaz albumu kadar cok tutmaz konserlerde guzel olmaz kisin konsermi olu ya insallah yaz ayina erteler

Gorkie
21-10-07, 18:59
Kendi çıkardığı haberler arasına koyuyorum bu haberi.Yani hiçbir zaman küslük olmamıştı,parçalar hazır herşey hazır..Nedense yılbaşından sonrasına erteleme nedeni yoktu ortada..O da tam oldu artık bekletin ne kadar bekletilecekse..Bence çıkarmasın albümü boşuna..Bıktım cidden!

gence
21-10-07, 20:00
Bence de çıkarmasın ama kendi iyiliği için çünkü ülke cidden çok kötü bi süreçte.Terör aldı başını gitti.bu olaylar böyle bitmiycek yani.Bunu görememek imkansız.Bence Tarkan biraz daha uzatmalı

denizmavisi
21-10-07, 20:04
yeter gerçekten çıkarmasın artık bu ne ya yazın seçimleri bahane ediyordu şimdide terör olayları patladı hiç zahmet etmesin bence

babeface2
21-10-07, 20:26
haydaaa böyle saçmalık yok ya

mcggs
21-10-07, 20:42
yok yok bence 2010 da çıkarsın hem dünya kupası var ya.. :((

sinemtevetoglu
21-10-07, 21:41
bu ne yaa...ne oluyo!!! antitarkancılar gibi...ne zaman çıkarırsa çıkarsın...bize çıkardığı zaman gidip alıp dinlemek düşer!!!

szr67
21-10-07, 21:58
palavra palavra ne albümmüş arkadaş ne hazırlıyosun arkadaşım kitapmı yazıyosun .yuhanes yani nezman çıkarırsan çıkar yaw yetti artık.

airjunior17
21-10-07, 22:07
Harbiden çok uzadı bu iş yaa.Her albümde aynı şey.Bi seferde çıkarsınlar zamanında yaa.Eğer gündemin sakinleşmesini bekliyorsa çok bekler çünkü Türkiyede her gün yeni şeyler oturuyo gündeme asla etrafın sakinleşeceğini sanmıyorum.

alper...
21-10-07, 22:26
ya da böyle yapmak yerine albümle ilgili hiçbir açıklama yapmayacaktı zamanında ve bizim de böyle bir beklentimiz oluşmayacaktı..ama tarkan daha bahar aylarında bomba gibi geliyorum demişti..bizim de beklentimiz bunun sonucunda oluştu..come closer abd albümü de 2020 de falan olur heralde..

karma_elcin
21-10-07, 22:28
O kadar basın yalan yanlış haber yapınca Tarkan da konuşmak zorunda kalıyor bu kadar basit arkadaşlar...Görüyoruz her gün atıp tutuyo basın sağolsun...:((

Tar-Khan
21-10-07, 22:42
bencede uzadi asil simdi cikmali moral olsun diye miletimize..

neyse bildiginiyapsin insallah ingilizce albüm gibi piyasaya sizmaz...

Gorkie
21-10-07, 23:27
İstemiyorum albüm falan! Çok sıkmaya başladı artık.Ben basın duyurusu single çıkışı beklerken olaya bak..Neymiş Sezen'den parça alacakmış..Almasın!Niye Sezen'e mi muhtaç yani nedir şimdi bu saçmalık?!?Onun şarkı yazıp bestelenip bi de hazırlanmasını mı bekleyecez? Beklediğime değmesin böyle olacaksa..Ben ümidimi de umudumu da Tarkan'dan yana bitirdim cidden!Ne kadar haberlerini de takip edecek olsamda(dayanamayıp) Tarkan kendi kendini de böylece bitirecek bu gidişle!Her ne kadar o ne yaptığını biliyordur desekte al gördük. Daha ertelemeye devam etsin..Halbuki herkesin banada söylediği gibi bu yıl sadece onun albümünü bekledik!Sonuç? Herkesi bu bekleyişte bıktırıp en sonunda da isyan ettirmek! Yazık..Ne yaptığının farkında değil bence!

sally
21-10-07, 23:27
Ben Hergün Tarkanin Albümün ertelendi haberler inden den biktim artik ya cikar ya da albüm hakinda yorum yapma kac aydir albüm cikacak bu gidisle tarkan zor albüm cikarir.Insallah bu albümde ingilizce albümüne dönmez Bence Tarkanin Albümü hazir ingilizce albümü gibi satmaz diye korkuyor.

karma_elcin
21-10-07, 23:40
Bakıcaz ve de gorucez artık biz de farkında olmadan bu konuyu konuşuyorz basına kızıoruz ama kendimiz de cıkıcak mı cıkmıycak mı soyle mi boyle mi...Eninde sonunda bu albümü dinliycez arkadaşlar napalım durum bu Tarkan'a kaldı artık şarkıları söyleyen o konser veren o.....:9: :9:

M-Yildiz
22-10-07, 00:15
Yok ya, cok uzadi..böyle bi is ben hic görmedim hayatimda..Tarkan albümü cikarmadan önce, hayranlariyla komünikasyona girmeyi ögrensin..

omermountain
22-10-07, 01:32
ne zaman olursa olsun ben albümü beklemeye hazırım bişrazda tarkan yönünden düşünün kendini riske atmak istemiyor

Inge
22-10-07, 01:55
Yani iki sey olabilir biz bilmiyoruz...

1. Tarkan cok iyi biliyor ne yapacagini. Album hazir. Sadece, iyi vakit seciyor. mesela, yazda cikacak cunku album yaz sarkilari var. Yaz a kadar devamli "ertenlenecekmis"...

2. tarkan, albumu cikartmaktan korkuyor, her zaman degisiyor planlarini, her zaman erteleniyor ama aslinda albumu hazir degil...belki asla hazir olmayacak...cunku basarisiz olacagindan korkuyor...

Inge

airjunior17
22-10-07, 02:14
Tarkan'a da hak vermek lazım arkadaşlar.Sonuçta bizlere en iyisini sunmak için çabalıyor.Ayrıca albümün en uygun zamanda çıkması lazım.Albüm yaşanan sarsıcı olayların gölgesinde kalırsa bi anlamı olmaz.Sabredelim beklediğimize değecektir.....

bzesma
22-10-07, 17:41
ya evet cıkarsın artık cok uzattı tarkan yaaa daha neyı beklıyo

arjen22-tarkan
22-10-07, 17:51
Albümle İlgili Artık Her Kafadan Bi Ses Çıkıyor ... ve bu çok zoruma gidiyor ... Çünkü Tarkan'ın Hiç bir albümü hiç basit olmadığı gibi hiç bi zaman olmaz...Tarkan Artık Çıksada Rahatlasak...haber için teşekkürler

Yakisikli89
22-10-07, 18:30
yilbasindan sonra mi..bu ne demek simdi ?
önce birinci ay olur, sonra baha gelir... sonra yaz....
ne zaman cikacak bu albüm? taabiki 7.ci ayda
beklede bekle...

BIKTIM!

fantin
22-10-07, 18:43
İyide hangi yılbaşından sonra ? Ben artık beklemeyi bıraktım .

tugberk11
22-10-07, 18:45
arkadaşlar müjdeli bi haberim var hiç üzülmeyin tarkan aralık 21de albüm tüm müzik marketlerde olcak nerden mi biliorum?güzel soru ewt şöle diim ki tarkan nın en son konseri danimarka ve almanya olucak bnu bizzat tarkanın dubai konserinde öğrendim ve bu konserler kasım ayının içerisinde olcak ve aralık ayında hiçbir şekilde bi programı yok ve 21inde tarkan depremine hazır olun

hsaex123
22-10-07, 20:38
saten tarkan ıle sezen kus degıllerdı..ama haber dogruysa super olur sezen yapar zaten onun butun sarkıları guclu

matthew
22-10-07, 23:31
siz nasil tarkan hayranisiiz ya bikmislarmis sikilmislarmis bikan sikilan ciksin kardesim forumdan tarkan ina sewmesin albumude almasin gercek TARKAN hayranlari zaten albumun yaz weya baharda cikmasini ister kisin yapilan albumler tutmaz anlamiyorsunuz herhalde sirf size inat insallah bahar da cikarir albumunu istemeyn dinlemez allah alah ya

Delikız
22-10-07, 23:40
Şu anda değişen bir şey yok arkadaşlar.
Şimdilik düşünülen zaman aralık sonu, yani gazetelerden duyduklarımıza hemen güvenipte veryansın etmeyelim.

sinemtevetoglu
22-10-07, 23:44
siz nasil tarkan hayranisiiz ya bikmislarmis sikilmislarmis bikan sikilan ciksin kardesim forumdan tarkan ina sewmesin albumude almasin gercek TARKAN hayranlari zaten albumun yaz weya baharda cikmasini ister kisin yapilan albumler tutmaz anlamiyorsunuz herhalde sirf size inat insallah bahar da cikarir albumunu istemeyn dinlemez allah alah ya

ha yaaa valla içimi dökmüş kadar oldum arkadaşım sağolasın...:20: :20: :20:

babeface2
23-10-07, 00:59
walla sonunda pıss olacak die korkuyorum

fantin
23-10-07, 09:30

İsteğimiz dileğimiz bir an önce albümü elimize alıp dinlemek.Sabırsızlığımız onu sevdiğimz için.Bu kadar sitem etmeye hakkımız var diye düşünüyorum.Ayrıca nasıl bir Tarkan hayranı olduğumu bana öğretecek kişi siz değilsiniz.:13:

Delikız
23-10-07, 15:19
Seviyorsanız beklemeyide bilecekseniz, bilemiyorsanız burda ne işiniz var, he burası beklemeyenlerin yeriyse benim burda ne işim var hey Allah ım ya. Tamam hepimiz heycanlıyız da abartmıyor musunuz? Geldiğim günden beri Tarkan hayranlarının mı onu zedelemek isteyenlerin platformumu anlamadım valla.

alper...
23-10-07, 20:00
insanlar mayıstan beri albüm haberleri okuyorlar ve beklentileri var.bu kadar sitem normal.

**MegaStarkan**
23-10-07, 20:08
Bu konu'da baya gerilmis herkes.

Arkadas'lar bi dikkat'li okusaniz hakan'in sonra'dan ekledigi, bizimde kontröl edebilicegimiz kaynakli olan haberde yilbasin'dan sonra cikicak diye bisi yazmiyor. belki gazetede öyle bisi yazilmis olabilir ama ayni gazetenin internet sitesindede ayni sey yazmasi gerektirmezmi ozaman? konuyu acan arkadas belki yanlis hatirliyor olabilir. bilemicem.
Diger yandan bakarsakda haberin dogru olmadigi zaten su yönden belli oluyor: Tarkan havalanda Sezenle aramizda küslük yok demisdi.
Bu arada kimsenin fanligine kimse bisi diyemez. Herkes fikrini söyliyebilir. Abartiyormuyuz abartmiyormuyuz sitemlerimizle o baska bi konu. Ama bunu fan'likle baglamak yanlis. Sitemizde cok kaliteli üyeler var ve bazilari göze büyük seyler alarak fanligini korumus. Onlara kapiyi göstermek yanlis.
Son zamanlarda Tarkan'i elisdiren fan cok oldu. Bu bi gercek. Bir iki arkadas hatta elisidiriler bölümünde konular acmislardi. Tabiki ordada Tarkani savunan cok oldu. Forum kurallarina karsi davranisda bulunmadikca yönetim üyenin uzaklasdirilamasina karsi. Konu amacini asmadikca konuda kilitlenmiyor yada silinmiyor.
Bi yandanda positif bakmak gerek forumumuzda her fikirden üyelermizin olmasi. Hepimiz ayni fikirde olmus olsaydik monoton bi forum olurduk. Böylece güzel fikir alis verisi yapabiliyoruz ve diger baska bi üyeyi kendi fikrimizi anlatmaya calisiyoruz.
Mümkün oldugu kaderiyla kimseyi kirmamaya calisdim yinede ama birileri alinsa özür dilerim ;)
-------------
Bende bekleyenlerdenim. Gec cikmasi o kadar sorun degil benim icin. Bu konuda digerlerine katiliyorum ama diger arkadaslarin'da sitem'lerini anliya biliyorum....

alper...
23-10-07, 21:13
arkadaşım genelde günaydın haberleri internet sitesinde yer almıyor.ben buraya yazarken gazete önümdeydi..insanları yanlış yönlendirmek en son isteyeceğim şey.ama doğru bazen gazetede çıkan haberler yanlış olabiliyor.ama sonuçta ben orda yazan şeyi herkesin okuması gerektiğini düşündüm..neyse umarım tarkan albümü çıkarır da tartışma da sona erer.

ozgee
26-10-07, 20:09
sabırsız arkadas cok anlasılan aramızda ama benim icin önemli degil ister aralıkta cıksın isterse önümüzdeki yaz cıksın her türlü tarkanın basarıya ulasacagına süphem yok istedigi kadar erteleyebilir tamam bende bian önce o albümü alıp dinlemeyi istiyorum ama en azından ülkemizin sehitlerine gözyası döktügü konserlerin kutlamaların iptal oldugu bir dönemde tarkanın da hicbisey olmamıs gibi albüm cıkarmasını istemem sırf bu yüzdende ertelemeli bence