PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sanki

tarkanımsı
16-10-07, 15:47
Yağmurun bardaktan boşalırcasına yağdığı o gün
İçimde seni görme umudu ve düştüğüm yollar
Ve işte karşımdaki sen...

Sana yaklaşırken sanki deniz hırçınlaşıyordu
Ben sana yaklatıkça dalgalar büyüyordu sanki anlamadım...

Birlikte oturdugumuz o bankta
Benden habersiz tekbaşına denizi seyrederken sen
Gözlerin dalmıştı uzaklara...
Donup kalmıştım bir an o eşsiz görüntün karşısında
Sessiz bir köşeye pusu kurup izledim seni
Bakışını, duruşunu özlemişim sanki biraz daha anladım
Ayağa kalktıp sessizce ilerlerken sen o koskoca istanbulda
Yalnız değildin aslında
Ben vardım bir nefes kadar yakınında
Gelmedim yanına uzaktan izlemek daha güzeldi sanki
Taki...
O hırçın dalgalar seni benden alana kadar....

seni asla unutmuycam
pelin...

gence
16-10-07, 17:21
ahh pelin ah .gayet içinden gelerek yazmışsın.Hayat herşeye rağmen güzel ama değil mi?

devilscream
16-10-07, 17:22
tam bir mektup gibi olmuş aslında
güzel olmuş
yüreğine sağlık;)

tarkanımsı
16-10-07, 21:15
teşekkür ederim arkadaşlar haytın neler getırıcegı hıç belli olmuyo işte her zaman yanınızdayken kıymetını bılın sevdıklerinizin teşekkürler yorumlar için gence bunu dorugu kaybettıgımde yazmıştım olayların hemen hepsını anlatıyoo merak edıyodun ya
öle işte...:41:

gence
17-10-07, 18:26
seni çok takdir ediyorum pelin.hayat yine de güzel bakabiliyosun diye.seni hep örnek alıyorum.ama senin kadar başarılı deilim desem yeridir.belki de inançsız biri oldugum için.ama sen koru o inancını hep.doruk hep seninle

hsaex123
18-10-07, 23:05
Sayın tarkanımsı sıırın super yuregıne saglık yalnız senın nıkını baskası kullanıyordu sen mı ondan caldın o mu senden caldı?arkadas bana sorup duruyor cvplarsan sevınırım

**MegaStarkan**
19-10-07, 00:17
yüregine saglik arkadasim. cok güzel olmus. bi takim olumsuz seyler yasamissin anlasilan....

Sayın tarkanımsı sıırın super yuregıne saglık yalnız senın nıkını baskası kullanıyordu sen mı ondan caldın o mu senden caldı?arkadas bana sorup duruyor cvplarsan sevınırım
cok cocukca. patenimi var?
konula alakasiz ve gereksiz soru....

tarkanımsı
19-10-07, 00:37
arkadaşım çalmak çok kötü bi tabir degilmi sence kimse kimseden bi sey calmadı ama bunun konuşulacak yeride bu degil zaten eger merak ediyosan özel mesaj atarsın güzel yorumun içinde teşekkür ederim
kenan sanada çok teşekkür ederim...:41:

hsaex123
20-10-07, 22:17
Hayır yanlıs anladınız Arkadasım bana hep dıyor tarkanımsı'yı sen kullanıyorsun dıyor benıde gıcık edıyor..o yuzden dedım arkadaslar ozur dılerım:9:

ozgee
21-10-07, 01:31
cok duygulu yazmıssın keske bunu yazmana sebep vercek seyi yasamasaydın ama ona ragmen hayata güzel bakabiliyorsan sevindim senin adına