PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : happy birthday tarkan

idairag
13-10-07, 02:54
happy birthday .

i hope that u guess the best happy birthday, anyway u are like the wine, more years, more delicious. opmek.:1:
.
IRIS.

Arabian Dudu
13-10-07, 03:07
L:21:L
I liked this "Wine" thing wherever I hear it !! :4:
and in-fact I agree with you in It !! :20:

And I Wish Him the BEST BIRTHDAY EVER !! :29:
Though there are 5 days left , but I'll keep Wishing Him ALL THE BEST FOREVER !!
Wherever !! Whenever !! :10

:41: Thank you for mentioning This Wonderful , Great , Lovely Occasion !! :22:

http://www.5oo5.net/upload/folder1/5oo5_c8SjlphBwF.gif

Efsane_1
17-10-14, 23:42
İyi ki varsın be Yakışıklım, iyi ki doğmuşsun…:48: e mutlu bana ki Aşığınım…Seninle aynı dunyayı paylaşmak ne güzel…Bu dunyaya bir değil bin kere bile gelsem gene de hayranın olmaktan gurur duyar, büyük bir aşkla severdim Seni…:35: şk insana neler yaptırırrmış ben Sende öğrendim be Deli Çocuk...Başıma gelenler de hep Senin yüzünden be Şirinim…:35: ma olsun, çünkü Sen buna değersin…Ruhumu darmadağın eden o buğulu sesinin sihrine kapılarak uyumak ne güzel ve hiç uyanasım da gelmiyor biliyor musun?...Ya uyandığımda bu vazgeçilmez masal biterse, ya uzaktan uzağa da olsa o ateşli sevişmelerimizin büyüsü bozulursa, ya da ki başımı döndüren o yeşil gözlerinin hayali kaybolup giderse gözlerimden?...Sensizlikten çok korkarım ben be :35: şkım, ölürüm yokluğunda…:54: anrı Sensizligi bizlere göstermesin be Koçum… :35: şkım ya…:35: slında bu sadece Senin degil, aynı zamanda biz hayranlarının da doğum günü be Şirinim…Sen doğduğun gün doğmuşuz biz hiç farkına varmadan…Ve Sen varsın deye varız biz…Senin varlığının qururuyla yaşıyoruz biz…Hani dersin ya ,,Anca Beraber Kanca Beraber’’…Sonuna kadar be Aşkım, sonuna kadar hep Seninleyiz…Senden Asla Vazgeçmeyeceyiz!!!... İyi ki varsın be Şölenlerin Adamı!!!...Ne mutlu bize ki bizimlesin…Ve hep bizimle ol!...Seni çok seviyoruz :54: arkan!!!...