PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cenk Eren:"Tarkanın tek eksiği gay olması"

mcggs
12-10-07, 21:56
Sabahleyin NTVde bir söyleşi programında Cenk Eren vardı.
Cenk Erenle her türlü konuyla ilgili konuşuldu en sonunda konu Megastar Tarkana geldi..Cenk Eren Tarkanla ilgili
"Küçüklüğümden beri takip ederim,süper bir sesi,yazınca süper şarkıları,
süper bir dans etme yeteneği var..Ama tek eksiği gay olması..
Yanında Bilge denilen kızı takıyor koluna tüm Türkiyeye benim sevgilim
diye kandırıyor..Eee benimde cebime Milyarlar geçse bende Türkiyeyi
kandırmayı bilirim"

Canlı Canlı

Blg
12-10-07, 22:00
Cenk Eren'in de tek eksiği var olması bence

Pamela_beyazgul
12-10-07, 22:06
Ben inanmiyorum tarkan gay degildir

mcggs
12-10-07, 22:37
Cenk Eren'in de tek eksiği var olması bence
bak buna katılırım işte :18:

Inge
12-10-07, 23:23
nasil o kadar emin mi? sevisti mi Tarkan'la?

mcggs
12-10-07, 23:32
nasıl yani ?? ne sevişmesi..tarkan gay değil bir kere..ama cenk eren olabilir :) tarkanın 7 yıldır bilgesi var bee.daha önce de elif dağdeviren vardıı bir sürü sevgilisi vardı yani ne gayi ?

tarkanfan
12-10-07, 23:33
Cenk eren :13: :13: gay olan sensin

Inge
12-10-07, 23:51
Bak...bence gay olmak kötü bir sey degil. Cok dogal bir sey.
Bu sözcuk her zaman asagilayice ad gibi kullanmak aptaldir.
Sen "turksün" falan gibi ... Hollandada "Türksün" asagilayice ad gibi kullanabilir ama bu da aptal deme?

Ama her zaman Tarkan ilgili "gay": oldugunu soyleyenleri de begenmem.
herkes Tarkanín Bilge ile iliski oldugunu görebilir. Bu iki kisi beraber cok mutlu.
Tarkan erkeklere ask olbilirse, gay degil, biseksuel demek gerek. Yoksa Bilge ile yalanlik var. Bence bunu demek cok kötü bir sey.

Özür dilerim Türkce dilinde hic kolay konusmuyorum. Ama birkac ay once, Inglizce dilinde cok konustuk bu forumda, bu konu ilgili. Izlemek ve dúsuncelerimi okumak istersen, lutfen "ïnternet news; Insulting words towards Tarkan" bakin.

"Gay olan sensin" demek bence cok cok aptal.
"gay" küfür söz degil...cok gay var ya, onlari incitiyorsun böyle...lütfen gay olan hayranlara da biraz saygi göster.

Ben, tarkan ín gay oldugunu güvenmem ama tabii ki onu kisisel hic tanimiyorum. Mutlu oldugunu umarim. Bilge ile beraber oldugunu eminim.

Belki biseksuel olabilir Tarkan... ve bence bu hic kötü bir sey degil, aksine, kendim de biseksuelim. ve cok gucluyum. Evlendim erkekle ama bisekuel demek ki, erkeklere veya kadinlara asik olabilim.

sevgilerimle, Inge

EFSANE
12-10-07, 23:57
artık tarkanla uğraşmaktan vazgeçin cenk eren sen kimsin kendini ne sanıyosun gündem yapmak için böyle iftiralar etme tarkan sapına kadar erkektir delikanlıdır

mcggs
12-10-07, 23:57
hiç kimsenin cinsel ve dinsel seçimleri beni ilgilendirmez..ve bunlar yüzünden insanları aşağılamak yada yargılamak bana düşmez ama..bu cenk eren denilen adamın ne yaptığı belli değil adamın sevgilisi yok daha be..tarkana kimse laf atamaz.."gay olabilir" ne demek..?İnge senin dediklerini pek beğenmedim nedense.bir ara bu cenk eren denilen adam talk show sunuyordu..serpil çakmak mı ne diye bir ünlü gelmişti onla ilişki mi yaşıyorlar dedikoduları çıkmıştı ama 10 gün sona yalanladı gazateler.."gay dediler"..tarkana-adam gibi adama-hiç kimse ama hiç kimse "gay diyemezz!

HakanÇelik
12-10-07, 23:58
Tarkan'ın cinsel tercihi, Cenk Eren'i mi gerdi?

:16: :16: :16:

ozgee
13-10-07, 00:14
bilmedikleri görmedikleri bir konuda nasıl olurda böyle emin konusabiliyorlar:13: böyle bir oyunun bu kadar sene sürmesi mümkün degil

lesat
13-10-07, 00:14
tarakan kadar başına taş düşsün cenk eren

Inge
13-10-07, 00:19
benimle katilmak gerek yok. Ama lütfen anla beni... Sadece Tarkanín kisisel hayatini bilmiyorum dedim. Yani tabii ki gay olabilir...tanimiyorum onu o kadar. Dusunmem ama hala olabilir. Türkiye de cok gizl gay var maalesef cunku az saygi göstermez gay olanlara.

gay oldugunu dusunmem ama olsaydi, hala ayni duygularim olacak. Hala onu sevecegim gay olsaydi. Benim icin hic fark etmiyor. En iyi arkadaslarim escinsel, ve sonsuz seviyorum su arkadaslarimi. "Gay" hic kötü bir söz degil bana göre.

Ama tabii ki ben de su Cenk Menk adamdan nefret ediyorum bunu söylemek icin. Cok aptal bir adam o.

**MegaStarkan**
13-10-07, 00:29
bu son zmn'larda nedense hep tarkanin eksigi'ligi nedir diye magazin gündemi mesgul ediyor.
biri cikip kompleksli olmasi diyor biri cikip gay olmasi diyor.
kendilerini sanki digerlerinden üstün görerek diger kisilerin eksigi'li hakkinda yorum yapabilen insanlarin aslinda kendi insani eksig'likleri oldugunu gösteriyor. kendilerine bi dönüp baksalar fena olmaz.... :P
gay konusunu yeniden tartismamiza gerek yok sanirim. yeterince gecmis'dede tartismisdik. deja vu yasamamiza gerek yok....

Inge
13-10-07, 00:37
katiliyorum Kenan

Gayligin neden bu kadar tabu oldugunu anlamis degilim. Bulasici bi hastalik degil, dünyayi cirkinlestiren birsey degil savaslar, harpler gibi.. ama hala böyle bir irkcilik var. Insanlarin cinsel tercihleride kendilerinden baska hickimseyi ilgilendirmez ve bazi insanlar bunu aciklama buyuklugunu gosteriyosada kimse buna saygisizlikta bulunamaz. En azindan bu forumda bulunamazlar. Size degisik bi kavram olarak gelebilir escinsellik, ama en azindan insani duygular tasidiklarini unutmayin emi. Tarkan'in "hetero" olmasi sesini, sanatci kisiligini ne yönde etkiliyo? Tarkan biseksuel olsa su an ayilarak bayilarak dinlediginiz sarkilari kulaga kotumu gelecek? Oturup bu konu hakkinda mantiklica dusunmelisiniz bence. Eger Tarkan Bilgeyle mutluysa buna sonsuz saygim var cunku Tarkan'i mutlu gormek hosuma gidiyo. Dengeli ve seviyeli bi iliskiye sahip olmasi hem onun icin hem bizim icin bi dezavantaj degil avantajdir. Neden hep birinin erkekligini sorusturma arastirma mecburiyeti duyulur turk medyasinda (ve toplulugunda) bilmem ama bide soyle dusunun: Tarkan "player/playboy" olsaydi, o kizdan bu kiza kossaydi dahami erkek olacakti? Sanmiyorum arkadaslar.. Kisiliginden ve sanatciligindan ödün vermedigi sürece beni ne cinsel tercihleri ilgilendirir, nede baska biseyi. Bence sizde böyle düsünmeye calisin. Bu escinselligide fazla abartmayin, bir escinsel dostunuz olsa anlarsiniz ne korkulacak nede igrenilecek insanlar olduklarini. Bu konuda asagilayici veya kucuk dusurucu cumleler görmek istemiyorum, dikkat edelim lütfen.

Duygu

Inge
13-10-07, 01:08
wow Duygu...cok iyi söylemistin...sagol...böyle bir sey ben de yazmak istedim ama Türkcemi yetmez maalesef.

scorpioness
13-10-07, 01:37
Eh kişi kendinden bilir işi gay olsaymış heralde kendine partner olarak istermiş Tarkan'ı diyeceğim agzım bozulcak tövbe tövbe ayrıca küçüklüğümden beri Takip ederim ne demektir yaa kaç yaşındaymış kendisi küçülsün küçülsünde Nükhet Durunun çantasına girsin :P bu ne saçmalık artık bu ne ohaaaacılık yuhh diyorum sizin gibi Tarkan'ın gölgesinde kalmış ayrık otları sürüsü!!!

Tar-Khan
13-10-07, 04:12
nasil o kadar emin mi? sevisti mi Tarkan'la?

:18: :18: :28:

katiliyorum...
sevistigi kisi belkide tarkana benziyor onu düsünüyor...
yillardir nukhet diye geciniyor o ,...o niye yanliz?

mcggs
13-10-07, 08:45
Eh kişi kendinden bilir işi gay olsaymış heralde kendine partner olarak istermiş Tarkan'ı diyeceğim agzım bozulcak tövbe tövbe ayrıca küçüklüğümden beri Takip ederim ne demektir yaa kaç yaşındaymış kendisi küçülsün küçülsünde Nükhet Durunun çantasına girsin :P bu ne saçmalık artık bu ne ohaaaacılık yuhh diyorum sizin gibi Tarkan'ın gölgesinde kalmış ayrık otları sürüsü!!!
tarkandan ya 2 ya 3 yaş küçük cenk eren..ve tarkanın 15 yıldır bu sanat dünyasında olduğunu düşünürsek yani cenk eren 16-17 yaşından beri tarkan var..bak burası doğru..
ama neden herkes tarkanın gay olduğunu söylüyor..hadi diyelim gay-ki değil onları ne ilgilendirir?Bu bir kişisel görüş değil midir..Tarkan yine binlerce albüm satmayacak mı ki?Kıskanıyorlar tarkanı :18: :16:

burak
13-10-07, 11:57
merhaba arkadaslar ben yeni girdim buraya bu konu carpti gözüme..
cenk eren dediginiz arkadasin imajina baktiniz mi? ayni cemil ipekci ? bunun birde bekir coşarı vardır :) ya birakin böyle seyler tartismaya gelmez.. bence bu tarz seyleri paylasmayin..

szr67
13-10-07, 12:48
yorumsuz...bu konu bizi aşar arkadaşlar özel hayat bizi ilgilendirmez.7yıldır bilge yengemiz var diye kandırılıyorsak o tarkanın bileceği iş

arjen22-tarkan
13-10-07, 13:05
Bu Konu İle Alakalı Tek Bi şey Diyicem Arkadaşlar,Cenk Eren'in Programı başlıyormuş her sabah nükhet duru ile sabah programları yapacaklarmış...o klasikleşmiş Tarkan Üzerinden Reklam Yapıyo ... Lafını Demiyecem ... Çünkü Bıktım Artık ... Hatta Bundan Sonra Bu Tür Konulara Mesaj Bile Yazmayı İstemiyorum Sıkıldım Artık NE İstyorlar Tarkan'dan ... !!! Karakterli Düzgün Kimseye Sataşmadığı için saldırıyorlar ... bi gün biri çıkıp ibrahim tatlısese laf atamıyor eet büyük bi şarkıcı fakat korktukları bi şey war tarkan da büyük bi şarkıcı avrupa da ödüller alan kaç türk şarkıcı war ... Artık İkisini Tartıp Siz Düşünün Ve Tarkan'ın Böyle bitirilmeye çalışılmasına izin VERMEYİZZZ Cenk Eren Tarkan Hakkında Bunu Sölediysen gel bi tcoll forumuna bakta ne kadar hayranının olduğunu gör ... haber için teşekkürler !

eskalen
13-10-07, 13:34
Böyle tipte haberler çok fena.......Tarkan Cenk eren'i mahkemeye verse yeridir...Verse hak tazminat davası alır...İnsanın cinsel kimliğine laf edlir mi ya!.....Görmüyor musun cenk eren Tarkan'ın sevgilisi var! Bilge!.........Tarkan diğer sanatçılar gibi değil O kızdan o kıza atlamıyor!.....Öyle mi yapması lazım yani! yapsa bile en çok onun gib karizmatik popüler doğru düzgün bir sanatçının hakkı:) Ama Tarkan öyle yapmıyor mütevazı kimliğiyle ölçüsüyle benliğiyle samimi dosdoğru insan! İşte işiyle anılmak sadece ama sadece bu dur megastarlık da budur.....Malesef Tarkan gibi sanatçı Türkiye'de çok çok az var!

Mega Fanat
13-10-07, 14:49
Ama o Cenk Eren denilen adam bir elime geçseydi ben ona kimin gay olduğunu gösterirdim.
Bence TARKANın bir eksiyi var o da eksiksizliyi!!!!!!!!!! :1: [COLOR="Red"][

Tar-Khan
13-10-07, 15:54
reklam ya bunlar programmin reytinglerini cikarmaya calisiyor haber olsun diye...

sinemtevetoglu
13-10-07, 16:42
yeter artık!!! her seferinde sanki yeni birşey söylüyormuş gibi büyük bir iştahla bu konuyu gündeme getiriyorlar...bir insanın üstüne bu kadar çok gidilmez...bir insanı üzmek için bu kadar çok uğraşılmaz...bir dönem cenk eren için de aynı şeyler söylendi kendi açığını kapatmak için TaRkAn ' a sıçrıyor...çamur bunların hepsi sanatçıymış...hangi sanatçı! oturup müzik konuşacaklarına kimin özel hayatı neymiş bunları konuşuyorlar. sıkıldık tamam mı! SI-KIL-DIK...hayranları onu her haliyle seviyor diye kompleks yapıyorsunuz anladıkta başkalarının üzerine sıçrayacağınıza aynaya bakın biraz!!!

Delikız
13-10-07, 16:52
Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş hesabı.
Hiç bir zaman TARKAN olamayacaksın Cenk Eren , hatta sanatçıda olamayacaksın. Her zaman bar şarkıcısı olarak kalacaksın(küçümsemek anlamında söylemedim sakın yanlış anlaşılmasın, konser performansı gösteremediği için), bulunduğun yerden bir kademe yükselemeyeceksin, albümlerim hiçbir zaman milyon satmadı satmayacak, hiç bir zaman TARKAN ın hayranlarının yarısı kadar bile hayranların olmayacak, bunlar bile komplekse girip Tarkan'a laf atmana yeter.
O yüzden Tarkan'ın da dediği gibi "Vız Gelir Tırıs Gider."

Ganador
13-10-07, 17:14
cenk eren biseksueldir.Yillardir bir yerlere gelememis,bar sanatcisindan oteye gidememis,yaraticiligi olmayan birisidir.Tarkanin mahkemeye vermeside yeridir.

eLiF
13-10-07, 17:46
tarkanı eleştirmek sana mı kaldı cenk eren onun eksiklerini söyleyecek son kişi bile değilsin :13: tarkanı kendinle karıştırma kimsenin özel hayatı seni ilgilendirmez hele tarkanınki hiç sen önce kendi yaşadıklarına bak sonra başkasını eleştirr...:16:

hsaex123
13-10-07, 18:56
tarkanın gay olduguna ınanmıyorumm

bzesma
13-10-07, 23:54
ya o adam kı ya hatırlıyamadım okım tarkana gay dıyo kendısıne baksın ılk once yaaaaaaaaaaaa zaten o kısıyı hıc sevmıyom

busrab
14-10-07, 00:23
ya ben tarkann gay olduğuna inanmıorum ama eğerki öle bişi warsada bu ne cenk ereni ne de bi başkasını ilgilendirr sonçta özel hayat denilen bi şi war we buna saygı duyulması gerekir...önmli olan bize werdiği elektrk şarkıları sesi saygısı ben gerisine bakmm onn kendi tercihidr..ama benc egay değil..hiç bi kız para içn bile olsa 7 yıl boyunca böle bi oyuna gelmez 7 yıl ya dile kolay bu kzın hiç mi sewgilisi olmick eğer ölese..kendini kurtarmk için yine tarkana sataştı ..artk waz geçin yaa tarkana satşmaktannnnn!!!!!!!!!!! :13: :13: :13: :13: :13: :13: :13:

gence
14-10-07, 14:50
Bak...bence gay olmak kötü bir sey degil. Cok dogal bir sey.
Bu sözcuk her zaman asagilayice ad gibi kullanmak aptaldir.
Sen "turksün" falan gibi ... Hollandada "Türksün" asagilayice ad gibi kullanabilir ama bu da aptal deme?

Ama her zaman Tarkan ilgili "gay": oldugunu soyleyenleri de begenmem.
herkes Tarkanín Bilge ile iliski oldugunu görebilir. Bu iki kisi beraber cok mutlu.
Tarkan erkeklere ask olbilirse, gay degil, biseksuel demek gerek. Yoksa Bilge ile yalanlik var. Bence bunu demek cok kötü bir sey.

Özür dilerim Türkce dilinde hic kolay konusmuyorum. Ama birkac ay once, Inglizce dilinde cok konustuk bu forumda, bu konu ilgili. Izlemek ve dúsuncelerimi okumak istersen, lutfen "ïnternet news; Insulting words towards Tarkan" bakin.

"Gay olan sensin" demek bence cok cok aptal.
"gay" küfür söz degil...cok gay var ya, onlari incitiyorsun böyle...lütfen gay olan hayranlara da biraz saygi göster.

Ben, tarkan ín gay oldugunu güvenmem ama tabii ki onu kisisel hic tanimiyorum. Mutlu oldugunu umarim. Bilge ile beraber oldugunu eminim.

Belki biseksuel olabilir Tarkan... ve bence bu hic kötü bir sey degil, aksine, kendim de biseksuelim. ve cok gucluyum. Evlendim erkekle ama bisekuel demek ki, erkeklere veya kadinlara asik olabilim.

sevgilerimle, Inge
en güzel cevabı inge yazmış zaten:20:

devilscream
14-10-07, 15:27
saçma bir söz söylemiş cenk eren
tamam güzel bir şekilde övmüşsün tarkanı ama devamında ki sözleri hiç hoş değil
bırakalım tarkanı;bir insan hakkında bu şekilde sözler söylemek hiç doğru bir davranış değil
bu sebepten dolayı cenk ereni kınıyorum:13:
ayrıca;zaten tarkan gay değil

gokhantevetoglu
14-10-07, 23:55
ya bu adam delırmıs yıne ya ugrasmayın kardesım tarkanla nedır bu ya agzı olan konusuyor ılk once kendısıne baksın ben ole olduguna ınanmıyorum zaten kı degıl...

sarıpapatya
15-10-07, 01:01
cenk eren hahahahaha karnım ağrıdı yaa sen nası bi tipsın allah akıl fıkır versin nekadar kolay laf etmek böyle madem öyle kolay al bendende sana gay olan sensın yeter arkık yaa bu adamın başka birsürü mütiş işleri var onları konuşun gay miş niye başka şeylerden bahsetmıyosunuz ayrıca neyse ne sen okadar bile olamadın:13:

ekrem
15-10-07, 21:39
yaa arkadaslar suraya tarkan gay değildir yazmayın gay değil bilmiyomusunuz aten gay olmadığını (....)

Moderatör notu
http://img267.imageshack.us/img267/2656/edituh8.gif

Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz
Forum kurallari icin tiklayiniz (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=62029#post62029)

EsiN_maöl
15-10-07, 21:47
arkadasımın eski erkek arkadası emre altugun yanında calısıodu nukhet duru ve cenk erenle de tanısıo cenk eren tabi bizim arkadası begenio :):)... yani kendini anlatmış yanlışlıkla heralde, endine bak cenk efendi...

tarkaseksüel
17-09-08, 13:40
Eh kişi kendinden bilir işi gay olsaymış heralde kendine partner olarak istermiş Tarkan'ı diyeceğim agzım bozulcak tövbe tövbe bende bunu demek istio du m nasıl desem die düşünüodumm :20:

ezel1710
17-09-08, 16:20
kesken onuda bir kadinla deil dudak duda kolkola görsek bari.
de ne oldunu bilelim.
bana hic salam görünmüyor.

trknmania
17-09-08, 16:26
Sabahleyin NTVde bir söyleşi programında Cenk Eren vardı.
Cenk Erenle her türlü konuyla ilgili konuşuldu en sonunda konu Megastar Tarkana geldi..Cenk Eren Tarkanla ilgili
"Küçüklüğümden beri takip ederim,süper bir sesi,yazınca süper şarkıları,
süper bir dans etme yeteneği var..Ama tek eksiği gay olması..
Yanında Bilge denilen kızı takıyor koluna tüm Türkiyeye benim sevgilim
diye kandırıyor..Eee benimde cebime Milyarlar geçse bende Türkiyeyi
kandırmayı bilirim"

Canlı Canlı
küçülsünde cebime girsin bariii bu cenk denilen yaratık kaç yaşında ki küçüklüünden beri tarkan dinliyomuş:18: ayrıca tarkanın cinsel tercihini sorgulamak cenk'e mi kaldı acaba?:16: kesin yeni albümü yoldadır cenk'in ondandır bu polemik yaratma çabası:28:şiddetle kınıyorum bu hareketi:13:

MARY JANE
17-09-08, 16:33
hakikaten gündeme gelmek, reklam yapmak uğruna tarkan'a sataşanları anlamıyorum. ayrıca böyle kendini bilmez, çapulcu kişilerden de nefret ediyorum. çok kızıyorum. herkes kendi işine baksın. kalp kırarak, ona buna laf atarak insan olunmaz. başkalarının başarılarını kıskanmadan kutlamayı bilmek lazım. insan olmak bunu gerektirir. lütfen önce herkes kendine baksın sonra başkalarını eleştirsin. tarkan'ı da artık böyle saçma sapan haberlerle kimse üzmesin.

love_speak
17-09-08, 16:43
herkesin kişisel tercihi bu kimseyi ilgilendirmez.ha size şunu da söyleyim o cenk eren denen (...) asıl kendi gay.

Moderatör notu

(...)Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz(...)
Forum kurallari icin tiklayiniz. (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=62029#post62029)

devilscream
17-09-08, 16:59
"Yaratik" demek hos durmuyor
Biraz daha dikkat edelim
Zaten konu da eski...

love_speak
17-09-08, 17:02
haklısın ama tarkan hakkında yerli yersiz konuşunca canımı sıkıyor bu adam

devilscream
17-09-08, 17:06
haklısın ama tarkan hakkında yerli yersiz konuşunca canımı sıkıyor bu adam
Tarkan böyle insanlara cevap vermeyip klibinde de "asla cevap vermeceğini" belirtiyorsa bizimde daha dikkatli olmamiz gerekir:):20:

love_speak
17-09-08, 17:10
doğru haklısın:)
nese zaten o cenk erenin kendi ayıbı ne hali warsa görsün
o böle yaparak bi yerlere gelebileceğini zannediyor ama tarkan sessiz kalarak da en güzel cevabı veriyor bence. .

sEçİl
17-09-08, 20:36
etraf terbıyesiz kendını bılmez ınsanla dolu ya nerden bılıyor acaba ole olup olmadıgını çok sacma ya anlamıyorum bole konusanları adam acayıp sexı bır erkek we mılyonlarca hayranı war ondan bu kadar kıskanılıyor galıba:20:

erdem
17-09-08, 20:55
cenk erenin tek eksiği var (...)cocugu olması (kusura bakmayın sinirlerime hakim olamıyorum bole şeylere ya :S) o kim ki ya nesin sen bu ülkenin yetiştirdiği önemli bi iki insandan biri olma insana bole dion bilip bilmeden (...)

Moderatör notu:

(...)Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı veya kurumu küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz(...)
Forum kurallari icin tiklayiniz (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=62029#post62029)

devilscream
17-09-08, 21:02
cenk erenin tek eksiği var (...) çocuğu olması (kusura bakmayın sinirlerime hakim olamıyorum bole şeylere ya :S) o kim ki ya nesin sen bu ülkenin yetiştirdiği önemli bi iki insandan biri olma insana bole dion bilip bilmeden (...)
arkadaşım lütfen sinirlerimize hakim olalim
bizler Tarkan faniyiz,Tarkan'i örnek almaliyiz
böyle insanlarla Tarkan ugrasmiyor,biz de ugrasmamaliyiz...

Tar-Khan
17-09-08, 21:06
Cenk eren :13: :13: gay olan sensin

:28: :28: :28: :18: :20:

arjen22-tarkan
17-09-08, 21:27
Cenk Eren Çok Boş Bi İnsansın Bunu Forumdan Atılsam bile Söylemek Zorundayım ... Gereksiz ve Boşsun ... Sen kii yalvarıyorsun beyaz a beni programına çıkar die o yalvardığın program Tarkan'a Yalvarıor gel diye ... Söze Gerek Yok

**MegaStarkan**
17-09-08, 22:43
Konu kilitlenmistir

Eski, gereksiz, sinir bozucu bir konu.
Hakarete yol acan mesaj'lara neden olmasi.