PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mustafa sandal ve tarkan

rammstein07
11-10-07, 19:29
mustafa sandal TARKAN a attığı lafların sonucunda hayranlarının tepkileri nasıl olmuştur?

Blg
12-10-07, 21:49
sorunun mahiyetini anlayamadım :)

mcggs
12-10-07, 21:58
tarkan gibi megastar,neden mustafa sandal gibi greksiz bir yalakayı taksın ki?
kaale bile almasına gerek yok,ama yine de tarkan herkese saygı duyuyor :=)

rammstein07
13-10-07, 23:08
çok basit nedenli bilgi sana göre nasıldır asıl durum=)mustafa sandal ın hayranlarının tepkisimi olmuşmudur ok basit sadece senin düşüncelerin konuşur=)

Mega Fanat
17-10-07, 12:25
Bin Mutafa bir yere toplansa bir TARKAN olamaz!!!Yaşasın TARKAN!!!
TARKAN DÜNYANIN TEK MEGASTARI

fatma coşkun
04-12-07, 15:47
tarkan nasılsın seniçoközledim

seni çok seviyorum tarkannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

bak tarkan sen herkezden farklısın

senin bir eşindaha yok sen herkezden farklısın sana yalvarıyor diyen herkes öölsünnnnnnnnnnnnnnnn

yildiz
04-12-07, 19:32
mustinin hayrani varmiydi yaaaaaaaaa aney

karma_elcin
04-12-07, 21:36
kim takar mustiyi garibim işte şarkı soylemek için ses olmayınca konuşmakla bir iki kare goruntude çıkıo. ses olsa fizik olsa karizma olsa bu adam cıkıp da habire ona buna sataşmaz. Bir ara Emre Altuğ da soyundu diye eleştirmişti musti efendi.Emre Altuğ da mustinin yerinde olsam ben de şarkı solemezdim demişti. Keşke herkes şu adama bir iki laf sokup sustursa, Emre'ye laf atamıyor.Tarkan da şöyle bi adamakıllı sey solese ii olurrrr!!:19: :19:

tarkankoligim
04-12-07, 22:01
kim takar mustiyi garibim işte şarkı soylemek için ses olmayınca konuşmakla bir iki kare goruntude çıkıo. ses olsa fizik olsa karizma olsa bu adam cıkıp da habire ona buna sataşmaz. Bir ara Emre Altuğ da soyundu diye eleştirmişti musti efendi.Emre Altuğ da mustinin yerinde olsam ben de şarkı solemezdim demişti. Keşke herkes şu adama bir iki laf sokup sustursa, Emre'ye laf atamıyor.Tarkan da şöyle bi adamakıllı sey solese ii olurrrr!!:19: :19:
Katiliyorum Aynen Hem Mustafa Sandali Tarkan Kim Tarkan Takmaz O Bir Megastar

Moderatör notu:
http://img267.imageshack.us/img267/2656/edituh8.gif

Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelir ve bağırmak bir saygısızlık örneğidir, bu yüzden bu tür konular mesaj sahibine bildirilmeden düzenlenir veya ya silinir.

yelda_0634
30-12-07, 15:28
benım aşkım inmez oların sevıyesıne kaale bile almıyo onları ve farkını bır kere daha gösteriyor...

fernsehn
30-12-07, 20:02
Ben Mustafa Sandal'ın da bazı şarkılarını beğeniyorum. Fakat Tarkan bir başka tabi, ayrı bir duruşu var.

tarcanist
30-12-07, 22:14
ya bırakın onu kendi halinde takılsın işte ya
:):):):9

sinemtevetoglu
31-12-07, 00:31
mustafa sandal kim yhaaa :18:

deyzi
31-12-07, 10:34
mustafa sandal kim!!!! tanıyan varmı?

Tar-Khan
31-12-07, 10:50

:28: :28: :28: :28: :28: :28: :20:

öldüm ya bu yaziya katiliyorum yani :28:

belfü
31-12-07, 11:46
Mustafa sandal kendi dünyasında bırakın arkadaşlar gezmeye devam etsin Türkiye sadece bir kişiyi konuşuyo şuan oda tek mega star tarkannnnnnnnn

arjen22-tarkan
31-12-07, 12:16
Mustafa Sandal da Kendi Çapında Şarkıcı fakat bi tarkan Olamas kesinlikle

MİNEE
31-12-07, 17:33
mustafa sandal'la tarkanı karşılaştırmaya bile gerek yok mustafa sandal'da kim ya bizim ve türkiye'nin tek starı var oda tarkannnnn

popstareyup
05-01-08, 01:05
ben mustafa sandalı da yıllardır dinliyorum...

bence onun hatası hiç ortada sebep yokken birdenbire tarkana rakip goruntusune kalkıştı...

o kendi ayarında başarılı birisi...bu girişimi hem gereksiz oldu hemde tarkan severler tarafından hoş karşılanmadı..

mustimix
05-01-08, 01:41
mustafa sandal da tarkan da yıllardır bu piyasanın içinde. ikisinide çok başarılı buluyorum, tarkan nın yeri ayrı ama mustafa sandalda küçümsenecek bir isim değil...

Babyfacex-TarkaИ
10-01-08, 02:33
EveT yhaa KaTıLıorm:7:

ahmettt
16-01-08, 23:43
han gikendini bilmez tarkan la yarısırcak mış onun ben anlını karıslarım:13:

tarkanla kim kıyaslana bilirki ha gülerim ben buna:20:

ruya
29-01-08, 15:03
inmesin zaten ya, hatta öyle herkese röportaj falan da vermesin, biz onu böyle seviyoruz, gerçi her haliyle severiz de

sen_de_olmasan
17-11-09, 20:06
Bin Mutafa bir yere toplansa bir TARKAN olamaz!!!Yaşasın TARKAN!!!
TARKAN DÜNYANIN TEK MEGASTARI

Aynennnnnnn haklısın, sana katılıyorum arkadaşım :10::20:bravo:21::8::17::29::22:

bounce
17-11-09, 23:41
ben varım mustafa sandal hayranı.TARKAN ı sevdiğim kadar kendisini de severim!

fatihvefatih
18-11-09, 00:19
ben varım mustafa sandal hayranı.TARKAN ı sevdiğim kadar kendisini de severim!

Hangisini daha çok seversin, onuda açıkla bari! Bide Tarkan Megastar, peki Mustafa ne starrrrr :))))))))))) :4: :4: :4:

bounce
18-11-09, 00:24
sen benim zevklerimi mi sorguluyorsun!

fatihvefatih
18-11-09, 00:41
sen benim zevklerimi mi sorguluyorsun!

Ben sana sadece bir soru sordum, ayrıca seni tanımıyorum ama yorumlarını takip ediyorum az-çok hayranlık seviyeni biliyorum, bugüne kadar senin Tarkan hakkındaki olumsuz yazılarına cevap vermek istemedim (Tarkan bir dünya starı değil gibi), kendi düşüncesidir dedim yani saygı gösterdim sana tabiiki bundan sonrada saygı göstereceğim düşüncelerine ama Tarkan'ı Mustafa Sandal'la aynı kefeye koymanı bir türlü içime sindiremedim, ve bu nedenle sadece soru sordum sana, seni sorgulamadım-yargılamadım dikkat ettiysen, gözünden kaçtıysa da hatırlatmak istedim sana. Ayrıca Bounce ben bu forumdaki herkesi seviyorum daha öncede belirttiğim gibi önce insan olduğumuz için sonra da tabiiki Tarkan Fanı olduğumuz için seviyorum herkesi, tüm iyi niyetimle söyledim bunları lütfen beni yanlış anlama dostum, sadece bir soruydu benimki, kimse kimsenin zevklerini sorgulayamaz buna hakkı yok tabiiki, kabul ediyorum bende biraz ani çıkış yaptım kabul, ama bu sadece Tarkan'la Mustafa Sandal'ı aynı kefeye koymana bir tepkiydi benimkisi, tabii ki saygı sınırları içerisinde bir tepkiydi, oysa senin bana cevabın daha sert oldu, neyse beni anlamışsındır umarım.

sen_de_olmasan
08-12-09, 16:37
Hangisini daha çok seversin, onuda açıkla bari! Bide Tarkan Megastar, peki Mustafa ne starrrrr :))))))))))) :4: :4: :4:

Ayyy çok komik bir soru sormuşsun, Fatih'ciğim :4: