PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bülent Ersoy'a şok Sözler! "ben Erkekten Anlarim. Ilk Gördüğümde Dibim Düşmüştü..."

badboyserkan
09-10-07, 18:51
Gönül Yazar, Star'da yayınlanan Orada Neler Oluyor programında ilginç açıklamalar yaptı. Gönül Yazar, Bülent Ersoy'u ilk gördüğü zaman dibi düştüğünü söyledi.

Star'da Müge Dağıstanlı ve Elif Güvendik'in sundukları Orada Neler Oluyor programında konuşulan konulardan birisi de Bülent Ersoy idi. Gönül Yazar, geçmişe dönerek Bülent Ersoy'u ilk gördüğü anı anlattı. Yazar, Bülent Ersoy'u ilk gördüğü an için şöyle konuştu: "Ben erkekten anlarım. İlk gördüğümde dibim düşmüştü." Bülent Ersoy'un çok yakışıklı olduğunu anlatan Yazar, "Şayet aynı şekilde kalsaydı bugünkünden iki, üç kat daha büyük olurdu" dedi. Bülent Ersoy'un o günlerde Tarkan'ın estirdiği fırtına gibi bir fırtına mı estirdiği sorusuna Gönül Yazar, şu ilginç cevabı verdi: "Daha büyüktü. Şayet aynı kalsaydı, Tarkan bu fırtınayı estiremezdi."

:16: :16: :28: :28: :28: :18:

kaynak ; magazinoteli.com

devilscream
09-10-07, 19:37
komik bir haber gerçekten
aslında bülent ersoy büyük bir sanatçı ama tabii su anki durumu birçok insan tarafından tasvip edilmiyor
buda bülent ersoy için büyük bir eksi oluyor
fakat gönül yazarın "tarkan bu fırtınayı estiremezdi" lafına da sadece gülüyorum:18:
haber için teşekkürler

tara
09-10-07, 21:04
ben bi baglanti bulamadim tarkan ve bulent ersoy arasinda.yaslari ayni degil.musik tarzlari ayni degil neden kiyaslaniyorlar kibulentden tarkana ne sacma bi soru ve sacma bi cevap

mcggs
09-10-07, 21:05
bülent ersoyun sakalları olsaydı amcam olurdu :D

TarkanColl
09-10-07, 21:12
İçinde "Tarkan" geçen her habere değer vermemek lazım. Önemsiz bir haber... Tarkan ile alakası olmadığından konuyu kitliyorum...