PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Davut herkesi kendine güldürdü

HakanÇelik
09-10-07, 11:21
Davut herkesi kendine güldürdü

http://img.takvim.com.tr/2007/10/09/im/8179A0EF953A1B4192AB8D0Db.jpg

Megastar Tarkan'a benzetildiğini söyleyen Davut Güloğlu 'Onun tek eksiği kompleksli oluşu. Hep korku yaşıyor' dedi.

Tophane'de yakın dostlarına iftar yemeği veren Davut Güloğlu, açıklamalarıyla herkesi güldürdü. Şarkıcı, Mustafa Topaloğlu'nun da katıldığı iftarda Yeliz Şar'la evlenip evlenmeyeceğini soran gazetecilere "Hep böyle kalacak değiliz ya, evleneceğiz" yanıtını verdi.

Megastar Tarkan'a benzetildiğine de değinen Davut, "Onunla kıyaslanmaktan hoşlanmıyorum. Onun tek eksiği kompleksli olması. Büyüklüğüm elden gidecek korkusu yaşıyor" dedi. Mustafa Topaloğlu da "Tarkan'ın korkularını yenmesi lazım" diye konuştu.

http://www.takvim.com.tr/yas102.html

szr67
09-10-07, 11:37
doğru söylemiş nedenir bu söze böğle starlar bu korkuyu hep yaşarlar

HakanÇelik
09-10-07, 12:06
Davut Güloğlu, 2 ya da 3 ayda bir çıkıp Megastarımıza bir şeyler söylüyor.
Ben bu duruma çok üzülüyorum. Çünkü, ilk çıktığı dönemlerde Karadenizin
Tarkan'ı olarak anıldığında "onun gibi bir dünya starına benzetilmekten gurur
duyuyorum" diyordu. Görülüyor ki insan oğlu çiğ süt emmiş ve devamlı
kıvırıyor. Davut Güloğlu için üzülüyorum, eski şöhreti yok, albümleri satmıyor,
ve gündeme gelmek için bu ülkenin tek Megastarına laf atıyor.

szr67
09-10-07, 12:23
bugün kimse gündemde değil zaten albümlerde satmıyor.herkes satış rakamlarını kabarık gözteriyor.davut bi yerde doğru söylemiş...

tara
09-10-07, 14:56
davut guloglu hic tarkan hakkinda konusmamali bence hic haddinde degil.ama bu konuda biraz hakli gibi goruniyor.sanki tarkan biraz korkuyor demesekte biraz dusunceli gibi davraniyor sanki o buyutulmus sohretini kaybetmekten biraz korkuyor

**MegaStarkan**
09-10-07, 18:06
davut gülogluyu tarkanami benzetiyorlardi?
son zmnlarda öyle kiyaslama medya tarafindan olmadigina göre ztn artik benzemiyor. ozm niye cikip hatirlatiyor simdi :P asil kendisinin kompleksi oldugu burdan anlasiliyor.
eskiden benzetmis olabilirler. her yeni cikan kisiyi ztn tarkana benzetiyorlar onunla kiyasliyorlar basarili albüm cikarsalar. ama gel görki kimse meydan okuyamadi tarkana....uzun sürede böyle kalicak gibi ins. :)

devilscream
09-10-07, 18:17
davut güloğlu bile tarkana benzetildi yaa:18:
ne diyebilirim ki;saçma bi durum
ayrıca davut güloğlunun sözleri de bana biraz saçma geldi;
"kompleksli" diyor tarkana...çok yanlış bir söz
neyse;haber için teşekkürler;)

hsaex123
09-10-07, 18:25
ben hıc benzetemıyorum

gence
09-10-07, 22:16
o ne ya herkes tarkan olmuş.hayır tarkan a ben benziyorum.tarkan ın korku yaşaması kendinin iyi bir yerde olduguna inandıgını gösterir ki zaten hepimiz için de öyle.

Ganador
09-10-07, 23:28
tarkanda o ses varken korkmasina gerek yok,tarihe adini altin harflerle yazdirdi

Inge
09-10-07, 23:45
He looks like Tarkan? as in: he does some weight lifting and he is a Turk?
waaaahahahahahaha! My cat looks more like Tarkan!!!!

şekerim
10-10-07, 01:57
Davut Güloğlu, 2 ya da 3 ayda bir çıkıp Megastarımıza bir şeyler söylüyor.
Ben bu duruma çok üzülüyorum. Çünkü, ilk çıktığı dönemlerde Karadenizin
Tarkan'ı olarak anıldığında "onun gibi bir dünya starına benzetilmekten gurur
duyuyorum" diyordu. Görülüyor ki insan oğlu çiğ süt emmiş ve devamlı
kıvırıyor. Davut Güloğlu için üzülüyorum, eski şöhreti yok, albümleri satmıyor,
ve gündeme gelmek için bu ülkenin tek Megastarına laf atıyor.

evet katılıorum sana insanlar ilk önce ii derler sonra aniden döneklik yapıp kötülemeye başlıyorlar:11: :11:

bzesma
10-10-07, 02:10
evet ya onun neresı tarkana benzıyo yandan yemıs halı bıle olamaz bıde tarkana laf atıyo yaaaaaaaaaa

fantin
10-10-07, 09:58
Bi yerde doğru söylemiş ama Tarkanın yerinde kendisi olsaydı ne yapardı acaba ben çok merak ediyorum. Tarkan kadar mütevazi ve saygılı olabilirmiydi hiç sanmıyorum. Şöhreti ucundan biraz tadanlar bile kendilerini kaybediyor. Tarkandan başkası megastarlığı 1 numara olmayı taşıyamazdı.Ona hayranlığımın en büyük nedenide bu zaten.

arjen22-tarkan
10-10-07, 15:15
Boşverin Albümü Satmadı Onun da Diicem Klasik Olacak...Yorumsuz...

haber için tşekkürler !

ozgee
11-10-07, 01:51
insanların suanki konumunu koruması veya dahada ileri gidebilmesi icin az da olsa bir korkunun olması gerekir zaten böyle hissetmesi lazımki her seferinde daha iyi işler cıkarsın bence tarkandan cok kendisinin korkması lazım ilk cıktıgında karadenizin tarkanı dendiyse bile simdi neden pek denmiyor bu laf

ElaNehir
11-10-07, 14:16
kiskaniyorlar tarkani