PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Türkiye Yi Temsil Eden 3.dünya Markasi

szr67
05-10-07, 12:04
Tarkan Türkiye Yi Temsil Eden 2.dünya Markasi Evet;

Türkiye Denince Akla 2000 Yilindan Beri Galatasaray Akla Gelir.başarilari Gelir.bu Bir Gerçek Takim Tutmam Ama Bu Bir Gerçek Ama Herşeyden önce Mustafa Kemal Atatürk Gelir Yüce önderimiz Ve Tabi Ki De Megastarkan Imiz Bu 3marka Bir Yerde Konuşulsa Yüzbinler Milyonlar Herkes Bu Marklarin Destekçisidir.

.atatürk Dünya Bilimi önünde Eğilir
.galatasaray Denince Nerde Olursa Olsun 100binler Ve Gerçek Uluslararasi Basin Hep Yanindadir.fenerlisi Beşiktaşlisi Trabzonsporlusu Takim Tutmayani Hep Arkasindadir. Galatasaray Başarilarla Tanişmadan önce Turkey Kelimesi Hindi Olarak Alinirdi.

Tarkan Denince Ne Madonna Ne Britney Ne Michael Jackson Ne Beyonce Bunlar Silinir Yerine Gerçek Dünya Stari Tarkan Gelir.diğer Dünya Starlarindan Farkli Stratejiye Sahiptir.mütevazidir,showadamidir,onun Gibi Oryantal Dans Eden Dünya Tek Bir Erkek Bilinmez.doğu Ezgilerin Ve Bati Birleştirerek Oluşmuş Bir Sounda Sahiptir.konseri Oldumu Sehirci Rekoru Kirilir.tek Heykeli Dikilmediği Kalmiştir.

Bu 3 Değerin Dünyanin Sonuna Dek Ayakta Tutmali Ve ülkemizi Bu önemli Markalar Gibi Değerler çikarmaliyiz.

hsaex123
05-10-07, 12:28
Evet Katiliyorum Sana

DARKLORD
19-10-07, 16:09
Tarkan Türkiye Yi Temsil Eden 2.dünya Markasi Evet;

Türkiye Denince Akla 2000 Yilindan Beri Galatasaray Akla Gelir.başarilari Gelir.bu Bir Gerçek Takim Tutmam Ama Bu Bir Gerçek Ama Herşeyden önce Mustafa Kemal Atatürk Gelir Yüce önderimiz Ve Tabi Ki De Megastarkan Imiz Bu 3marka Bir Yerde Konuşulsa Yüzbinler Milyonlar Herkes Bu Marklarin Destekçisidir.

.atatürk Dünya Bilimi önünde Eğilir
.galatasaray Denince Nerde Olursa Olsun 100binler Ve Gerçek Uluslararasi Basin Hep Yanindadir.fenerlisi Beşiktaşlisi Trabzonsporlusu Takim Tutmayani Hep Arkasindadir. Galatasaray Başarilarla Tanişmadan önce Turkey Kelimesi Hindi Olarak Alinirdi.

Tarkan Denince Ne Madonna Ne Britney Ne Michael Jackson Ne Beyonce Bunlar Silinir Yerine Gerçek Dünya Stari Tarkan Gelir.diğer Dünya Starlarindan Farkli Stratejiye Sahiptir.mütevazidir,showadamidir,onun Gibi Oryantal Dans Eden Dünya Tek Bir Erkek Bilinmez.doğu Ezgilerin Ve Bati Birleştirerek Oluşmuş Bir Sounda Sahiptir.konseri Oldumu Sehirci Rekoru Kirilir.tek Heykeli Dikilmediği Kalmiştir.

Bu 3 Değerin Dünyanin Sonuna Dek Ayakta Tutmali Ve ülkemizi Bu önemli Markalar Gibi Değerler çikarmaliyiz.

arkadasşım çok güzel konuşmuşsun diline sağlık

bzesma
19-10-07, 16:59
evet haklısın bende sana katılıyom

devilscream
19-10-07, 18:55
szr67 arkadaşım.çok güzel yazmışsın ve hepsine de katılıyorum
fakat bir anda farklı şeyler yazmaya başladın tarkan hakkında
daha 2 gün önce tarkanı eleştirmiştin doğum günüyle ilgili ama bugün tarkana sahip çıkmalıyız diyorsun;buna katılıyorum tabi ki fakat bu davranışla resmen kendinle çelişiyorsun

**MegaStarkan**
19-10-07, 19:02
gözlerim yasardi bunu szr67'mi yazmis :P

szr67
19-10-07, 19:37
bunu çook evvel yazmıştım.sanırım daha yeni gördünüz.

arkadaşlar beni yazılarımda yanlış anlamayın ben olması gerekenleri ve gerçekleri,hataları sizlerle paylaşıyorum.tarkan için hiç bir zaman kötü bir niyetim olmaz olamazda.beni yanlış anlamayın tabiki tarkanı destekliyoruz ancak yaptığı hatalarıda gözardı etmeyilim lütfen
saygılarımla
Sezer ZAMAN

emre8728
26-12-07, 03:01
Arkadasım sozlerine sonuna kadar katılıyorum. M.Kemal Ataturk Atamız, Galatasaray ve Tarkan hepsi işlerinde bir numara...

sarıpapatya
26-12-07, 15:53
evet bende katılıyorum doğru söze laf etmeyiz eden de...düşünsün önce bi!!!!

redjingle
26-12-07, 16:19
1. Atatürk, 2. Tarkan, 3. Fenerbahçe Gelir Akla... :)

karma_elcin
26-12-07, 16:24
aaa szr67 arkadaşım döktürmüşsün ŞAŞIRDIM..:19: :19:

omermountain
26-12-07, 19:48
Harika Bir Yazi Tarkanin Dünya Starliğina Inanmayan Arkadaşlara Duyurulur

alper...
26-12-07, 19:51
gs yalan oldu artık avrupada fener var.. :)
tarkanı tartışmaya gerek yok zaten

gokhantevetoglu
26-12-07, 20:25
dogru soze ne hacet...

hatist
04-01-08, 16:20
fener degil GALATASARAY gelir akla

burcuersan
04-01-08, 20:32
tarkan ücüncü degil ikince birinci atatürk ikiinci tarkan :D

HURRICANE
04-01-08, 20:38
Aynen yaptığın sıralamaya katılıyorum arkadaşım;)

tarcanist
04-01-08, 22:16
hayır efendim 1 ATATÜRK 2TARKAN 3 GALATASARAY fenerbahçe daha birşey yapamadı :):):)

Ozz
04-01-08, 22:16
Ya şiş kebap ve rakı ya ne oldu :D:D onlar da 4 ve 5. markamizz....

scorpioness
04-01-08, 22:38
Konu farklı yönlere saptırıldığı için kapatılmıştır!