PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezen'in şarkısı albüme uymadı

Lorenser
04-10-07, 08:58
http://kelebek.hurriyet.com.tr/_newsimages/4194833.jpg

Tarkan, "Biraz Nezaket" adlı Sezen Aksu şarkısını son anda yeni albümüne koymaktan vazgeçti.

Ünlü şarkıcı, gerekçe olarak ise bu şarkının albümün ruh haline uymamasını gösterdi.
Son dakika değişikliği
Tarkan, yeni albümünün piyasaya çıkması için gün saymaya başladı. Yakın zamana kadar da Sezen Aksu imzalı "Biraz Nezaket" bu albümün en iddialı şarkısı olarak lanse ediliyordu. Ancak son dakika değişikliğiyle söz konusu eser albümden çıkarıldı. Bu gelişmenin Aksu ile Tarkan'ın arasını açtığı konuşulurken, ünlü şarkıcıdan beklenen açıklama geldi.

Bu kararı birlikte aldık
"Biraz Nezaket"i neden albümüne koymadığını açıklayan Tarkan, şunları söyledi: "Bu şarkıyı albüme almamak, Sezen ile benim ortak kararımızdı. Oturup konuştuk, şarkının albümün genel ruhuna uygun olmadığına karar verdik ve albümden çıkardık. Bu olayın aramızın bozulduğu şeklinde yansıtılmasına anlam veremiyorum. Öyle bir şey söz konusu değil."

Kaynak:Hürriyet

eskalen
04-10-07, 12:12
Haberi okumuştım izlemiştimde Tarkan çok doğru söylemiş....Teşekkürler yinede

Pamela_beyazgul
04-10-07, 12:35
haber icin tesekkurler

scorpioness
04-10-07, 15:35
Haberin çıktıgı ilk günden beri şarkıdan vazgeçildigini zaten TarkanColl ekibi olarak sizlerle paylaştık biliyorduk daha önce de dediğim gibi bence de gayet iyi olmuş doğru karar şarkılar gelir şarkılar geçer albüm bütünlüğü açısından karar verilir Tarkanla sezen'in arasını açamazlar Sağol Lorenser :20:

devilscream
04-10-07, 16:47
tarkan ve sezen aksu gibi türkiye'de pop müziğin Kral ve Kraliçesi olmuş bu iki insanın vermiş olduğu bu karar;eminim albüme olumlu yansıyacaktır:20:
ayrıca küstüklerine dair çıkan haberlerden dolayı da medyayı kınıyorum:13:
haber için teşekkürler;)

arjen22-tarkan
05-10-07, 18:37
Haberi İzlemiştim Bence Yerinde Ve Doğru bi karar werdi ...

haber için teşekkürler!

gokhantevetoglu
05-10-07, 19:17
ya araları neden bozulsunkı ıkı dakıkada bu mıllette ıkı dakıkada bozdu araları olabılır ruh halıne uymamıstır sarkı cıkarmıslardır yenısı gelmıstır belkıde ondan daha ıyıdır...(bence daha iyi)

ozgee
06-10-07, 13:31
iki devin birlikte vermis oldugu bir karar bu albüme uymuyorsa tabikide cıkarcaklar aralarının acılması icin hicbir sebep yok ortada