PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Kabuğunami çekiliyor

abuzittin
28-09-07, 19:54
konu başlığı açıcak yer bulamadığımdan buraya açıyorum açtığım konu eleştiri nitelikli değil,nedense tarkan son zamanlarda konser vermiyor,daha doğrusu insan içine çıkmıyor böyle olduğu zaman albüm çalışmaları var deniyor,en azından bu yıl 3-4 büyük ilde stadyum konseri verebilrdi

Albüm calismasi icinde oldugu ve Come Closer'in yurt disi tur'u hala devam ettigi icin olmasin? Üstelik stadyum konseri vermedi ama bir kac ozel konserde sahne aldi ve bundanda güzel para kazandi. Bence en iyisini yapti, konser enerjisini bidahaki seneye saklasin. Yeni album ve yeni sarkilarla... Butun gununu studyoda gecirip sonra konser calismalari provalar derken bitkin duserdi.. ben olsam bende konser filan vermezdim. Albume 110% konsantre olmasi guzel bisey:20: Kabuguna cekildiini sanmiorum daha bir kac gun once Istanbul sokaklarinda alisveris yaparken goruntulendi... gereksiz bi konu bence

gokhantevetoglu
28-09-07, 20:26
walal bende olsam bende vermezdım ne gerek var zaten lazım olunca verıyor konser...

ozgee
28-09-07, 23:44
bu albüm için ne kadar cok ugrasıyor bencede yeni albüme saklasın tüm enerjisini ama bu kabuguna cekilmek degil bence...

sarıpapatya
29-09-07, 01:15
valla yeterince enerji dolmuştur artk bakalm neler olcak

sinemtevetoglu
22-10-07, 22:36
konu başlığı açıcak yer bulamadığımdan buraya açıyorum açtığım konu eleştiri nitelikli değil,nedense tarkan son zamanlarda konser vermiyor,daha doğrusu insan içine çıkmıyor böyle olduğu zaman albüm çalışmaları var deniyor,en azından bu yıl 3-4 büyük ilde stadyum konseri verebilrdi

konu da Allah için eleştiri niteliği taşımıyor yani...senin derdini anlıcaz ama bekliyorum ben taktım kafayı kesin mustafa topaloğluyla bi akrabalığın var senin!!!...