PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan gercekten Megastar mi? 29 Nisan 2007

tarkan_aski
28-09-07, 16:02
Türkiye´nin Mega Star´i (En azindan öyleydi) Tarkan gectigimiz gece Antalya´da ki bir otelin balosunda SAMSUNLULAR GECESI´nde sahne aldi!!! Evet yanlis duymadiniz!!! Para mi kariyer mi sorusuna Tarkanin cevabi PARA olmus anlasilan!
Sahnedeki tavirlariyla soguk bir görüntü cizen Tarkan, ´bir an evvel bitse de gitsem´ seklinde ki tavirlariyla tepki topladi!!!
Önümüzdeki günlerde ´Kerkük Sila Geceleri´ , ´Bayburt Gecesi´ gibi ÖZEL GÜNLERDE sahne alirsa hic sasirmayin!!
MEGA STARLAR YAPTIKLARI ISLERLE YILDIZLASIR!!! GECELERIN PRENSI TARKAN GERCEKTEN MEGASTAR MI?

Kaynak:http://www.magazintava.com/haber_oku.asp?haber=2404

Arkadaslar beni bu haberi magazintava.com´u gezerken gördüm... 6 ay civarinda zaman gectigi halde sizlerle paylasmak istedim... Ben böyle seyi cok cirkin buluyorum.:13: Sizin düsünceleriniz ne?

sarıpapatya
28-09-07, 16:31
yani hiç hoş bi haber değil zaten dertleri sürekli bişeyler söylemek tarkana kabullennemediler gitti şu adamı anlamıyorum başarılı işte kerdeşim ayrıca yakışıkllılığıda cabası ayrıca tarkan paranın derdine düşşe albumu şimdiye kadar 10 kere çıkmıştı kızıyorum çok kızıyorum böyle haberlere:13: :13:

tarkan_aski
28-09-07, 16:58
yani hiç hoş bi haber değil zaten dertleri sürekli bişeyler söylemek tarkana kabullennemediler gitti şu adamı anlamıyorum başarılı işte kerdeşim ayrıca yakışıkllılığıda cabası ayrıca tarkan paranın derdine düşşe albumu şimdiye kadar 10 kere çıkmıştı kızıyorum çok kızıyorum böyle haberlere:13: :13:

sana katiliyorum saripapatya cok cirkin bi haber bu:13:

szr67
28-09-07, 17:32
çok yazık...hem basına hem tarkana çok yazık

devilscream
28-09-07, 17:42
basın yakında saçma sapan şarkılarla sanat icra ettiğini sanan kişileri megastar ilan eder
yazık böyle tabirler için...
bu iş böyle yürümez.herkes istediği gibi sözler söylüyor

arjen22-tarkan
28-09-07, 17:49
Yazıııkk Çok Yazık ... Böyle Yazan Gazetelere ve yazarlaraa ... !!!

HURRICANE
28-09-07, 18:12
:)MEGASTAR kardeşim MEGASTAR...Hatta ve hatta Mega Ötesi ULTRASTAR!
DünyaStarları parayla doğum günlerine katılıyor!Özel gecelere niye katılmaması gerektiğini düşünürler anlamış değilim yani...yazıdaki aptallığa bak en azından öyleydi diyor birde ya idiotluk had safhada kimse bunu yazan:)Valla TANRI Tarkan'a nasıl bir sabır vermiş ben hala çözemedim ben olsam 10 kere kafayı yemiştim kesin:)Herşeyden önce böyle düzeysiz magazinciyim denen zırtapozlara dayanma gücünden dolayı binlerce alkış TARKAN A hakikaten kolay değil bu ya!Psikolojiyi alt üst eder bu takım yazılar...Anlamış değilim bir ingilizce albüm 150.000 sattı diye Tarkan a bu denli yüklenilmesini!Acımasızca belden aşağı vuruyolar ve ne yüce bir adam ki hala dimdik ayakta!Yıkılma sakın asla yıkılma daima seninleyiz....

eskalen
28-09-07, 18:33
"HURRIANCE" çok güzel ifade etmişsin.......Haber zaten eski bir haber her haber gibi zatende dikkate almaya gerek o yazarı da o yazar'ın haberinide dikkate alamay gerek yok.Seviyesiz boş sözler!.....Tarkan usulü söz; Vız gelir tırıs gider, biz hayranlar olarak kendimzi de biliyoruz, Tarkan'ı da biliyoruz bu kadar yani;)

HakanÇelik
28-09-07, 19:17
çok yazık...hem basına hem tarkana çok yazık

Yorum yazarken biraz daha özenli olsan çok iyi olur. Tarkan'a neden yazık olsun ki. Sırf eleştirel yorum yapacam diye düşünmeden yorum yaparsan, inandırıcılığını yitirirsin. Amacım kimsenin düşüncesine karışmak değil; fakat bu ülkede "yazık" olacak en son kişi Tarkan'dır.

gokhantevetoglu
28-09-07, 20:31
işleri güçleri tarkanla ugrasmak ne bu ya cıkar kardesım ıstedıgı yere cıkar ben sımdı evlenecem mesela cagıracam benım dugunumde sarkı solemıcek mı adam ne kadar bagnaz bu ınsanlar...

bzesma
28-09-07, 21:41
ya nasıl bole derler tarkana ya cok kotu bı haber yapmıs tarkan asla bole sey demez yaaaaaaaaaaaa bole yazanlara cok sinir oluyom nıye tarkan la ugrasıyolar yaaaaaaaaaaa ugrasmayın tarkanımla

HND
28-09-07, 21:53
:18: sacma bi yazi. takmiyorum bile:23:
O, hakiki megastar O, sarkilarimin prensi :}

pierre_emir
29-09-07, 11:50
Bizim Tarkan'ımız bu şekilde hal ve hareketlerde bulunmaz. Son derece yanlış ve kınıyorum. Adam sanatçı tabi ki bu işler bedava değil. Sen bir fırıncı olsan her gün bedava ekmek dağıtırmısın?? Son derece yanlış. Tarkan çok kibar ve süper bir insandır...

RaSKaS
02-10-07, 23:32
niyeyse başlığı görünce pek şaşırmadım
karalama kampanyasının bir ürünü
pek önemsenecek bişey değil

k_d_u_y_g_u
02-10-07, 23:57
iğrenç ötesi bu haberler yaa:13: :13: :13: :13: :13: :13:

szr67
03-10-07, 00:31
hayatımda gördüğüm en nazik erkek

stranger
04-10-07, 15:11
what is it ...??
what's wrong with the face :13: !!!!!!!

karamanbarıs
05-10-07, 22:46
meyve veren agaç taşlanır beyler

ekrem
05-10-07, 22:59
yaa hep sini boşverin tarkanın parada gözü olsa bölüm başına 150 bin dolar teklif edilen diziyi kabıl ederdi....

ozgee
06-10-07, 13:27
böyle bir yerde sahne alması gayet dogal ve hos bir hareket bence bunu neresi yanlıs anlamadım neden herseyi paraya dayandırıyorlarki
:13: :13: