PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ozinga'dan Msj Var! - 2

Gorkie
27-09-07, 00:02
Gene hiç elleşmiyorum bile!

myspace.com/ozancolakoglu

Date: Sep 25, 2007 8:36 PM
Subject: RE: Tarkan Hakkinda 3.
Body:

Peki ben son kez yazayim ve konuyu kapatalim.
Nezaket isimli sarki albumden cikti,Zaten cikis sarkisi degildi.
Albumun çikis tarihi belli degil(En erken Kasim iyi ihtimalle).Çikis sarkisi belli degil.Kaç sarki olacagi belli degil(10-12).
Bu saatten sonra siz ister medyaya inanin ister etraftan duyduklariniza ister bana :)

Ozan(Gercekten)

----------------- Original Message -----------------
From: SpLeNDouR
Date: Sep 25, 2007 7:46 PM

Ya bu kacinci diyip sinirlenmenizi istemem fakat eminim insanlara belirli bir zaman verip Tarkan'in mukemmeliyetciliginden dolayi son andaki degisiklikler dolayisindadir ki herseyin kesin/belli olmadigini belirttiniz,cok iyi anliyorum.Fakat sizin msjinizin ardindan sizin msjinizla celisen haberler cikti.Kanal D Haberde 15 Ekim tarihi verildi Tarkan'in dogum gununden 2 gun once denilerek,Nezaket'in sozleri aciklandi bayramda cikiyor dendi sonra Hurriyet Tarkan'in Nezaket'i albume koymaktan vazgectigini acikladi,Tarkan'in I.Beat'inin Cebit Fuarinda tanitilacagi daha once resmi sitede duyurulmustu ki Cebit fuari 2-7 Ekim arasinda,29 Ekim Senligi icin imza atilmis miydi bilemiyoruz ama halen bekliyoruz konsere yeni parcalariyla cikacagini umarak.Emin olun fanlar beklemekten bikti ayni size de attigim msjlardan biktiginiz gibi :).Bekledigimize degecek dendi,dogrudur ama resmi aciklamayi artik en kisa zamanda yapmaniz dilegiyle bekliyoruz.Bu msja cevap beklemiyorum ama cidden bilginiz olsun diye yaziyorum,hala kafalar karisik kimin dedigine inanacagimizi sasirdik.Ne yapacaksaniz en mukemmeli olacagina eminim ama sabir denen seyi siz bizden daha iyi biliyorsunuzdur..Attiginiz msja yorum olarak arkadaslar sizin gercekte Ozan Colakoglu olup olmadiginizi bilmediklerini belirttiler(takip ediyorsaniz) yani asistaniniz,yardimciniz,menajerinizin cevap atabilecegini soylediler.Insallah o sizsinizdir ki ben oyle inaniyorum.Tekrar okudugunuz icin cok tesekkur ederim.Iyi calismalar dilerim..

devilscream
27-09-07, 00:16
öffff...çıksın artık şu albüm yaa:D

**MegaStarkan**
27-09-07, 00:31
bizi bilgilendirdigin icin tskler SpLy!
nezaket sarkisi albümden cikti dedigine göre ozan colakoglu olmasi ihtimali yükseldi.
tekrar tskler ;)