PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Boz-Demet Akalın Düeti!

eskalen
24-09-07, 17:10
Murat Boz'la aşk yaşadığına dair çıkan haberlerle magazin gündemini meşgul eden Demet Akalın, Murat Boz ile yaşadığı ilişkiyi itiraf etti!

Murat Boz'un, "Demet Akalın'ın hem işini hem de kendisini çok beğeniyorum" açıklamasından sonra alevlenen aşk dedikodularına sonunda açıklık geldi.

Geçtiğimiz gece karşılaştığımız başarılı şarkıcı Demet Akalın, Murat Boz ile aşk yaşadığına ilişkin soruları cevapladı. Uzun zamandır birlikte anılan iki ismin arasındaki ilişki meğerse aşk değil iş ilişkisiymiş!

Murat Boz'la birlikte bir düete imza atacaklarını belirten Akalın "Düet yapacağız... Murat Bey bir gelsin, onun şarkısını bekliyorum. Şarkıyı kendisi yazdı..." dedi.

Kaynak:gezentilki.com

eskalen
24-09-07, 17:15
Galiba Bu sefer Murat Boz Tarkan'dan sonra Demet Aklınla Birleşerek popürlerliğini koruyacak.......Tarkanla yapamadığı düeti Demetle yapıcak herhalde:) ......Günüzmüzde zaten sanatçıların düet yapması daha bi yankı uyandırıyor.......Aslında Murat Boz ve Demet akalın'ın düet yapacağı hiç aklıma gelmezdi! Bakalım Şarkı nasıl olacak Murat'ın yaptığı!

Yakisikli89
24-09-07, 17:24
püf tarzinda bir sarkidir..nasil olacak
tarkan taklidi hihh

pelinn
24-09-07, 17:31
murat boz tarkanı taklit ettigi sürece hiçbiryere gelemez ayrıca star olacagını sanmam herşeyi çok çabuk yapıyor demet akalında düet yapmak kalitesini ortaya koyuyor

arjen22-tarkan
24-09-07, 18:22
Ben Eskalen ' e katılmıyorum Demet , Tarkan kadar Popüler deil kii

m.bozaşkımm
24-09-07, 18:27
ya şimdi bende murat boz fanıyım buradakı konsumaları gorunce geldım!!anlayamadığım tek nokta su neden herkes bu kadar yuklenıoo tarkanın sarkısını okudu diye kopyasımı denmesı gerekıo!!!ben bir murat boz fanı olarakk dediklerınıze hiç katılmıyorum tarkanın taklıdı justinin taklidi falan ama yanıı pekk hos acıklama değil bunlar!!!