PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkanın yeni albümü

bounce
23-09-07, 17:55
tarkan yakında albümünü çıkarıyorrr.umarım karma gibi olur yer yerinden oynar kıyametler kopar yok eğer olmazsa tarkanın sonu olur megastarlık yolunda ve yerini büyük olasılıkla kena doğuluya bırakır çünkü o da yeni albümünü çıkarıyorrr ve adam her albümün de bişeyler daha koyararak büyüyor son örenk festival albümüüü yazın sadece o şarkı konuşulduuuuuuu

crash35000
23-09-07, 18:38
rahat ol sen albüm karmadan da güzel olcak

**MegaStarkan**
23-09-07, 18:40
tarkanda simdiye kadar hep yeni seyler koyupta albüm cikardiki. sadece inglizce albümü cok tutulmadi diye artik bu megastarlik biter gibi iddalar sacma bence. kenan dogluda tarkanin yerini dolduramaz. aralarindada rakiplik yok zaten bize ne oluyor? her ikisi türkiyede önemli popcular ve tarkan megastarlik ünvanini anlik basari yüzünden almadi. hep birinci oldugu icin aldi. ve bu hep böyle kalicak. artik buna herkes alissin bence ;)

gence
23-09-07, 22:58
aman bi ünvan olsa neolur. ozaten kalbini kazandı bizim gibi birsürü kişinin.ona yeter bu.ingilizce albüm tutmadı evet ama benim hala ümidim var o albümden

levent_taka61
24-09-07, 01:51
tarkan en baba sur gibi topkapının surları gibi eğer bi fatih yoksa o surları kimse aşamaz

tarkankoligim
26-09-07, 12:16
bence süperrr olacak

szr67
26-09-07, 12:50
bence albüm çok arabesk bir albüm olucak..ve pek ilgi göreceğini zannetmiyorum o albüm çok negatif bir biçimde eleştirilecek adım gibi eminim...tarkan bağzı kurallarından vazgeçti.o kurallarıyla tarkan ilgi görüyor dikkat çekiyordu.ama tarkan kendini artık serbest bıraktı.adımı kabul ettirdim ne yaparsam kabul oluyor ne etsem gündem değişiyor mantığıyla ilerliyor.bugün bir konseri çok hoş güzel geçiyor ama tarkan ilk lerin adamı türkiyede sahne gösterileriyle sahne kıyafetleriyle ama artık sokakta giydiği kıyafetleriyle konsere çıkıyor tarkan ekibini değişmeli pek iç açıcı bir albüm geleceği kanısında değilim..tarkan kendine gel rica ediyorum

basın ile tarkanın arasında problemler var. bu problemler çözülmeli çevrisini megastar yapan basın ve prodüktörleri kaybetti.çok dikkatli olmalı o harika come closer basının azizliğine uğradı.adı bile duyulmadı.basın tabiki çirkef ama onlarla ii geçinmek.onlarla iletişimini ii kurmak gerek.bu albüm den biz umutlanalım yeter çünkü piyasa satılmışlarla dolu emeğe saygı yıllar önce bitti..

ümitcoll
26-09-07, 13:53
bencede bir çıkacak pir çıkacak albüm,

bzesma
26-09-07, 19:03
bence super olcak siz merak etmeyın kaset super olcak

T_N_FAN
26-09-07, 20:03
35 yaş şarkısının sözleri çok hoşuma gitti

arabesk mi muhahahahahahaha

redjingle
26-09-07, 20:05
1-Kenan Doğulu ne kadar iyi albüm yaparsa yapsın Tarkan gibi olamaz.

2-Come Closer albümü tuttu.Tutmadı diye bişey yok.(Türkiye'de çok ilgi görmesi zaten beklenemezdi.Hangi ingilizce albüm Türkiye'de ortalığı yıkmış ki.)

3-Albümün arabesk olacağı gibi saçma bişeyi nerden çıkarıyosunuz.

szr67
26-09-07, 20:31
BEN sadece tahminde bulundum

çakmak çakmak şarkısını sibel cana vermese bu şarkı tarkanın albümdeydi.demek ki bundan 1-2 tane var..aynı dudu albümünün sorma kalbim şarkısı gibi

tara
26-09-07, 20:36
tarkanin yeri baska.o her zaman bir megastar olarak kalacak.albomu da harika olucak bence.bukadar zaman bekletti bizi kesin bomba bi sey karsimiza cikacak

szr67
26-09-07, 20:58
bide doğum gününde çıkarıyormuş:20:

RaSKaS
27-09-07, 19:10
tarkan 1 albümle mi megastar oldu ki 1 albümle megastar unvanının kaybetsin.
tarkan ın üzerinde bu denli titizlikle çalıştığı albümün başarısız olma olasılığını 0 görüyorum.

bounce
27-09-07, 22:12
bir kez zieveye çıkılıırr bir daha çıkamazsın tarkan çıktıı ve artık düşüşteeve ben buna sinir oluyorummm

devilscream
27-09-07, 22:17
bir kez zieveye çıkılıırr bir daha çıkamazsın tarkan çıktıı ve artık düşüşteeve ben buna sinir oluyorummm
tarkan düşüşte diye bir şey yok arkadaşım.
tarkan şu anda büyük bir albüm çalışması içinde
ve dönüşü muhteşem olacak
her zaman ki gibi.
şu anda tarkan albüm yapmadığı halde bile herkesin dilinde
albüm çıktıktan sonra neler olur onu hayal bile edemiyorum