PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Esas Amaç Bebek

devilscream
19-09-07, 20:18
GENÇ KIZLARI PEŞİNDEN KOŞTURAN YAKIŞIKLI POPÇULAR EVLİLİĞİ SADECE BABA OLMAK İÇİN ARAÇ OLARAK GÖRÜYOR

30'lu yaşları çoktan geçen ve genç kızları peşlerinden sürükleyen müzik dünyasının müzmin bekarları baba olmak için evleneceklerini söylüyor.

Tarkan, Kenan Doğulu ve Emre Altuğ baba olma yaşlarının yaklaştığını ve bunun için de nikah masasına oturacaklarını itiraf ediyor. Beş yıldır avukat Bilge Öztürk ile birlikte olan Tarkan, 'Biz şu anda da evli gibiyiz. Ama ben baba olmak istiyorum. Baba olma zamanı gelince o imzayı atacağım' diyor. Hayatında şu an kimse olmayan Kenan Doğulu'nun en büyük özlemi ise üç çocuk. Doğulu, 'Babam Yurdaer Doğulu gibi bir baba olmak istiyorum' diye konuştu. Çağla Şikel ile birlikte olan Emre Altuğ da çocuk olursa evlenmeyi düşünenlerden. Altuğ, bu konuda şunları söylemişti: 'Benim evlilik sebebim çocuk olur. Bir çocuk olursa ancak o zaman evlenirim.'

Kaynak:gecce.com (http://gecce.com)

umarım daha önce verilmemiştir:)

eskalen
19-09-07, 20:23
gecce.com da okumustum saol haber icin tesekkurler;)

arjen22-tarkan
22-09-07, 13:06
Haber İçin teşekkürler Enes :)

tara
22-09-07, 13:22
tabi evliliksiz cocuk olmaz.guzel dusunmusler
haber icin tesekkurler

stranger
22-09-07, 21:00
what is it .........?? :21:
is it about TARKANs decision of having a baby or something .... ??

thanx ^^

The report says that famous ppl like Tarkan, Kenan Dogulu etc.. only wanna get married when they'd think it's time to have kids.

stranger
23-09-07, 01:11
i think the reporter is right ..
TARKAN is comfortable with his girlfriend that way ..
TARKAN declared in the past that he doesn't believe in marriage ..
and suddenly .. he is thinking about it !!
i remember that i've read TARKAN saying that a child must live a normal life between his parents and feel safe and loved ...

TARKAN will be a perfect father :1:
he's already thinking about the quality of life he would provide to his child ..

thanx KARMA ^^

pelinn
24-09-07, 17:18
sadece çocuk istiyorlar evlenmeye niyetleri yok başka ülkede olsalar evlilik dışı çocuk hemen yaparlar