PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a kıl oluyormuş!!

eskalen
17-09-07, 17:05
Sizlere ucankus'tan Evren Ersoy'un yazısını sunuyorum......Gerçekten doğruları ifade etmiş,yer vermiş.......:20:

Emre Altuğ “Seninle” dergisine verdiği röportajda kariyerine başladığı yıllarla ilgili duygularını dile getirmiş... Hatta Tarkan ve Burak Kut yüzünden albüm çıkartmakta geciktiğini söylemiş...

İşte Altuğ’un o sözleri: “Tam ben bu mesleği yapmaya karar vermişim; birileri çıkıyor "Kıl oldum abi" diyor, ben de ona [/B]kıl oluyorum. Öbürü çıkıyor "Benimle oynama" diyor. "Seninle oynayan kim" diyorum. Üstelik benden de küçük çocuklar hepsi, aramızda iki-üç yaş var. Bir yandan birileri "Neden albüm yapmıyorsun?" diyor, "Bak herkes yapıyor zaten" diyorum.”

Genç şarkıcının bu sözlerini duyunca hayretler içinde kaldım… Düşünsenize Emre Altuğ Türkiye’yi dünya platformunda temsil eden en büyük star Tarkan’a “kıl” oluyormuş… Bunun nedeni acaba kıskançlıktan başka bir şey olabilir mi?.. Diğer taraftan bir dönemin büyük starlarından olan ve uzun bir araya rağmen yeniden müzik piyasasına bomba gibi geri dönen Burak Kut’a da kafayı takmış Emre… Ve bu şarkıcı kardeşimiz nedense bu açıklamaları yapmak için yıllarca beklemiş… Tabi buna da anlam veremedim…

Bir kere eğri oturup doğru konuşmak lazım… Tarkan da Burak Kut da yıllar geçse de unutulmayacak hit şarkılara imza atmış isimler… Tarkan’ın sesiyle milyonlara ulaşan Dön Bebeğim, Kış Güneşi, Unutmamalı , Biz Nereye, İkimizin Yerine, O’na Sor, Her Nerdeysen ve daha aklıma gelmeyen birçok şarkı müzikal anlamda yıllara meydan okuyan parçalar… Yine Benimle Oynama, Bebeğim, Heyecanlıyım, Yaşandı Bitti, Gün Batımı ve Nereden Geldim gibi şarkılar Burak Kut’la birlikte yeni kuşaklara taşınmaya devam ediyor… Zaten Tarkan da Burak Kut da müzisyen kimlikleriyle bugünlere gelen sanatçılar… Ancak bu iki starı yersiz bir biçimde eleştiren Emre Altuğ müzisyen kimliğinden çok manken Çağla Şıkel’le olan birlikteliğinden ve İstanbul gece hayatından tanınıyor… Zaten bu popçu şöhretinin büyük bir bölümünü Çağla Şıkel’le aşk yaşamaya başladıktan sonra kazandı…

Müzikte ustalarına saygı duymayanlar kimseden saygı göremezler… Tarkan ve Burak Kut Emre Altuğ’dan yıllar önce “müzikal anlamda büyük başarı yakalayan” şarkılarıyla şöhreti yakalayan isimler…

Emre Altuğ’un ustalarıyla polemiğe girmek yerine önce oyunculukla şarkıcılık arasında bir tercih yapması, ardından da kendini işine verip gelip geçici sezonluk şarkılar yerine yıllarca unutulmayacak eserler yapmak için emek sarfetmesi gerekiyor…

Kaynak:ucankus.com
evrenersoy@ucankus.com

eskalen
17-09-07, 17:11
"Emre Altuğ’un ustalarıyla polemiğe girmek yerine önce OYUNCULUKLA-ŞARKICILIK arasında bir tercih yapması, ardından da kendini işine verip gelip geçici SEZONLUK ŞARKILAR yerine yıllarca unutulmayacak eserler yapmak için emek sarfetmesi gerekiyor…" Bu sözler Emre Altuğ'a söylenecek en güzel cümleler......Belirtmek istenilen ve benimde belirtmek istediğim bu.........Çok güzel anlatmış, Evren Ersoy:20:

busrab
17-09-07, 17:21
gerçektn çok güzel anlatmış..yani bundan ii anlatan olmazdı heralde..kutluorm wallaaaa... bravo bravo

mcggs
17-09-07, 18:09
Emre Altuğ neden yaşa bağlamış ki..tamam bir-iki yaş büyük olabilir..ama neden "kıl" oluyormuş..ona ne?tarkan istediği zaman albüm yapar yada yapmaz..bu emre altuğu ne bağlar ki? :16:
ayrıca burak kutu da çok severim..burak kuta da laf söyleyemez..tarkanada..:13:

arjen22-tarkan
17-09-07, 18:27
Ben Emreye Fena Bi Şekilde Kıl Olmaya Başladım ...Severdim Ama Böyle Yapması Hoş Değil :13:

şekerim
17-09-07, 18:33
ya söylenecek bişi yok bu iş yaşla olmuyo ki ses desen ses fizik desen fizik yorum desen yorum ve daha fazlası tarkan da mevcut :10: ama sende ne var yaa haa dizilerde ii rol yapıon o ayrı bunun harici boşşşş:11:

HakanÇelik
17-09-07, 18:34
Emre Altuğ'un, Tarkan'a laf söyleyebilmesi için milyonlar satması,
yurt dışında onlarca altın ve platin plak alması gerekiyor. Tarkan'ın
çeyreğinin çeyreği bile etmezken, megastarımızı ağzına alması
gülünç duruma düşmesine sebebiyet veriyor. Gerçi gülünç olması
güzel, bu günlerde canım sıkılıyor zaten... Gülüyorum hiç yoktan...

**MegaStarkan**
17-09-07, 19:31
güzel yazi tskler paylasim icin.
ben emre altugun tarkandan daha kücük oldugunu saniyordum. büyükmüs ama.... ögrenmis olduk :P
talihsiz reportaj emre icin olmus. eh simdide güzel güzel elisdiriliyor. hak ediyor ;) ders olur umarim (:

devilscream
17-09-07, 23:08
ya bir kere eleştirdiğini sandığı kişiler türkiyenin en iyi iki popçusu...Tarkan ve Burak Kut.
ayrıca ben Tarkan kadar Burak Kut'u da severim
teşekkürler eskalen;)

Delikız
18-09-07, 00:46
Valla lafı gediğine koymak diye buna derim ben.
Ellerine sağlık Evren'in.

gokhantevetoglu
18-09-07, 21:54
tebrık edıyorum evren ersoyu daha bırsey soylemeye gerek yok herseyı soylemıs zaten...

-tarzan-
19-09-07, 01:01
tarkana atıp tutup prim yaptığını sanarak kendini birşey yapmadan yaptı göstermek ancak böyle şeylerle olur.. sadece laff, müzik yok, sanat yok,,,
albüm satmak yokk, istikrar yokk....böyle şeylere gülmek lazımmçç

pelinn
24-09-07, 17:14
1 bu haber yalan
2. şuan emre altuğ burak kutdan daha iyi konumda ve çok seveni var bir tarkan hayranı olarak söylüyorum
3. bu yazıyı yazan kişi uçankuş gibi saçma sapan biryerde yazı yazıyor
emre altuğ hakkında böyle yazılar çıktıgına göre emre altuğ aşmış artık çok iyi konumda bu adamlar durup duurken kimseyi eleştirmez tarkanı bile hergün yazarlar eleştiriyor