PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burak Ve Tarkan'a Sataşti

badboyserkan
17-09-07, 14:02
EMRE ALTUĞ, YILLAR ÖNCESİNDE KALAN BİR HINCINI DİLE GETİRDİ

Tarkan ve Burak Kut yüzünden albüm çıkarmakta geciktiğini söyleyen Altuğ, iki şarkıcının ilk albümleri hakkında da sert konuştu.

Seninle oynayan kim

Tam ben bu mesleği yapmaya karar vermişim; birileri çıkıyor 'Kıl oldum abi' diyor, ben de ona kıl oluyorum. Öbürü çıkıyor 'Benimle oynama' diyor. 'Seninle oynayan kim' diyorum. Üstelik benden de küçük çocuklar hepsi, aramızda iki-üç yaş var. Bir yandan birileri 'Neden albüm yapmıyorsun?' diyor, 'Bak herkes yapıyor zaten' diyorum.

Sezen hayali suya düştü

Yıllar sonra kendimi şöyle bir sorgulayınca anladım ki, cesaret edememişim o dönem... 'Ya başarılı olamazsam' diye korkmuşum. Sonra aradan yıllar geçti. Sezen'e (Sezen Aksu) kadar geldi iş. 'Hadi sana albüm yapalım' dedi Sezen.' Ama ne yazık ki olmadı. Tam onunla albüm yapacakken, Onno Tunç'un ölüm haberi geldi ve her şey durdu.

kaynak : gecce.com

:16: :16:

emre altuğ sen kimsin ya....dizilerden şarkıclığa transfer olmuş birisisin...gündem için polemik çok zaten.....:16: :16: :28:

**MegaStarkan**
17-09-07, 14:11
güvenip cikarsaydin madem. simdi ne konusup duruyorsun....
zaten cikarmis olsaydi hic satmazdi. belki kaderdi. bak simdi oldugun nokta yine iyi. o zamanlar cikarsaydi gözden kacar olurdu ve unutulurdu. herseyin bi nedeni var simdi gelipte böyle gereksiz seyler konusmak yakismiyor....
tskler haber icin

eskalen
17-09-07, 14:32
Emre Altuğ'nun çok hataları var.....Yani bence bir sanatçı sadece müzikle ilginecekse sırf müziğe adamalı kendini......Kendisi hep dizilerde yer aldı müzisyen, sanatçı kişiliği unutturdu.....çok süper star olacak tipte tipi ve şarkıları vardı oysaki yani.....Ama unutturdu.....Ahmet San bi ara Bu dizilerde yer alan santçılarla ilgili konuşmuştu .....ve çok doğru bir ifade yer vermişti....."Adam gidip dizide oynuyor bölüm başı 26 miyar alıyor 26 bölüm çekip sonra porsche arabayı çekiyor altına".....Bu çok yanlış......İşte bu yüzden gerçek sanatçı olduğunu gösteremiyorlar,var edemiyorlar sırf müzikle kendilerini.......Emre Altuğu'nun bu yaz Serdar Ortaç'ın konserine gittiğini Magazin tvlerinde verdiler.....bu herşeyi anlatıyordur sanırım....

devilscream
17-09-07, 16:16
böyle seyler söylüyorsun;o zaman cesaret edip çıkartsaydın o dönemde albümünü
kendini bir şey sanıyor
haber için teşekkürler

karma_elcin
17-09-07, 16:33
yaaa cok güçlü sesi yok bu bir(burak kut türkiyenin tenoru tarkan da malum hem dunya starı hem tsm'yi en güzel sekilde seslendiren bi sanatcı) yani emre altuğ tiyatro mezunu sarkıcılıgı cok kafasına takmasın o da polemikçi oldu yazık etti kendine...

tara
17-09-07, 17:12
buyle bi konuyu konusmakla neyi isbat etmeye calismis anlamadim.sadece kendi cesartsizligi ortaya cikmis ne bence cok sacma bi aciklamada bulunmus.gereksiz yani

arjen22-tarkan
17-09-07, 18:26
Emre Altuğ Tarkan'ın Senden Büyüklüğü Şöyle Belli Oluyor Miss Turkey de sen sunuculuk yapıyordu Tarkan Şarkı Söylüyordu Oysa Senin Mesleğin Şarkı ... Şarkı Söylmek ama tarkan söylüyor...Niye Sen Şarkı Söylemedin de Sunuculuk Yaptın Albümün Satmadığı İçin Mi Böyle Yapıyorsan Eerr Onun İçinse Sana Hiç Yakıştıramadım ...
Haber İçin Teşekkürler!

şekerim
17-09-07, 18:30
yaş olarak büyük olabilirsin ses ve yorum bakımından bayaaa küçüksün onlara göre:21: haber için teşekkürler:20:

eskalen
17-09-07, 18:57
Bi keresinde hatirlarsaniz gecen sene "Miss Turkey" yarismasinda Sunuculuk yapmisti Emre Altug, ve Tarkan'i o sahneye davet ediyordu....O bence kendini kucuk dusurmus duserecegi kadar.....Bi oyuncu oluyor, bi sunucu oluyor nerde bunun sarkiciligi,muzisyenligi unut gitsin......

HND
17-09-07, 21:47
eee Emre kısmetten ötesi olmaz derler.
icindekini simdi dısa vurmussun ama yine elde var 0. (:

Delikız
18-09-07, 00:50
Ya kusura bakma Emre'ciğim sen çıkıcaksın diye hazırola geçmeyi unutmuş bizitaşm Tarkan. Hey Allah ım ya:D:D:D

Tüh tüh albümün tutmadı yine senin değil mi? Eee geceleri gezmekten çalışacak fırsat bulamadın tabi keşke Tarkan'a bi uğrasaydın belki sana da bi şarkı verirdi. Şu alışkanlığınızdan vazgeçin artık Tarkan dilinizde taşlamak için değil başarılarını alkışlamak için olsun!

sally
18-09-07, 01:24
Agzi olan konusuyor kendini bisey saniyor.Emre Altug müzik le deyil Cagla Sikel ile olan beraberlik yüzünden gündemde. :13:

gokhantevetoglu
18-09-07, 17:03
emredemı tarkan a satastı bu nedır yahu herkes bır yerden saldırıyor ısı olmayan kaset tutturamayanlar tarkan la ugrasıyor olmaz kardesım bu boyle neymıs tarkandan buyukmus yas olarak sunuda unutmasın akıl yasta degıl bastadır...

gence
18-09-07, 17:38
cidden emre altuğ mu demiş bunları.hayret valla.o hep tarkan ın büyüklüğünden sözederdi.emrenin sn çıkış şarkısı güzeldi ama takdir edersinizki emre iyi bi gırtlağa sahip değil ama severim kendisini sanmam laf atcagını attıysa da o da pirim yapmak istemiştir içinden gelerek söylüyceni sanmam

pelinn
24-09-07, 17:27
şu gerçek var tarkan bir dünya starı ama onun arkasından emre altuğ bence çünkü adamda saglam müzik bilgisi ses var ve tip olarakta türkiyede bir tarkan birde emre altuğ derim
bu açıklamaları yapmamış arkadaşlar her yazılana herkes inannıyor tarkan hakkında yazılan her kötü habere inanıyormusunuz
ahmet san bile demiş türkiyede star olabicek biri varsa tarkandan sonra emre altuğ
bu arada ingilizce albümde yarısı bitmiş şu sırrı vereyim dünya starlarıyla çalıyor tamamını amerikalılar yapıyor albüm orada çıkacak ve düet olacak o kişide maria carey

**MegaStarkan**
24-09-07, 19:02
bu arada ingilizce albümde yarısı bitmiş şu sırrı vereyim dünya starlarıyla çalıyor tamamını amerikalılar yapıyor albüm orada çıkacak ve düet olacak o kişide maria carey
nerden biliyorsun bunu? eger dogruysa cok güzel....

pelinn
24-09-07, 20:06
nerden biliyorsun bunu? eger dogruysa cok güzel....

biliyorum hemde kaynagım saglam ayrıca emre altuğ böyle bir laf atmış olsa tüm magazin programları gösterirdi haberin yalan oldugu ortaya çıktı adam en yakın aradaşına böyle bir laf demez beyaz show çıktıgında tarlan hakkında süper şeyler söylemişti hatta yeni albümü çıktıgından 3 ay önce
söylediklerim dogru

arjen22-tarkan
24-09-07, 22:14
Emre Altuğ Mu İngilizce Albüm Çıkarıyomuş? bence erken onun için ! ama inşallah başarılarını temenni ederim !

pelinn
25-09-07, 01:00
evt ingilizce albüm çıkaırtacak ama albüm şuanda tam anlamıyla bitmedi yarısı bitmiş emre altuğ buradaki işlerinden dolayı sürekli amerikada olamıyor ama 1-1,5 sene içinde büyük adımlar atacak fazla kimselere söylenmiyor çünkü herşey yavaş ve emin adımlarla gidiliyor emre altuğ bu saatten sonra başarısız olmak istemiyor yani orada iyi şeyler yapmalı laf olsun diye bir albüm çıkarılmamalı albüm parçalarının tamamı onlara ait

hatta şu yazısı koyabilirim

FEIST&SHARPE DESTEĞİ
Emre'nin hikayesi biraz rastlantılarla dolu. Geçen yıl, Amerika-Los Angeles'ta uzun zamandır yaşayan ağabeyi Ahmet'i ziyaret ettiğinde ağabeyinin komşusu olan yapımcı Mark Feist ve Daimen Sharpe ile tanışmış. Yapımcılar o dönem, Sharon Stone'un, Katrina felaketi sonrası bölgedekilere yardım etmek için 'Come Together Now' isimli şarkısının yapımcılığını ve şarkı yazarlığını üstlenmişler. Celine Dion, Wyclef Jean, Patti LaBelle, Chingy, Joss Stone gibi önemli isimlerin yer aldığı bu proje; Katrina kasırgasından zarar gören insanlara yardım amacıyla gerçekleştirilmiş. Bir akşam yemeği sırasında Emre'nin Türkiye'nin en büyük starlarından biri olduğunu öğrenen Mark Feist ve Damon Sharpe, onun çalışmalarını duymak isteyince, Emre'nin Amerika macerası da şekillenmeye başlamış. Emre, Türkiye'ye döndükten sonra tüm çalışmalarını bu ikiliye göndermiş. Amerikalılar, müzikal altyapıdan hiç hoşlanmamışlar ama Emre'nin sesini ve tipini çok beğenmişler. Onlara göre Emre, çok iyi bir R&B şarkıcısı olabilirmiş. Ve bu amaçla seçilen dört beste hemen hazırlanmaya başlamış... Ama bilirsiniz; biz Türkler biraz şüpheciyizdir! Ya bu iki 'gavur' beni kandırıyorsa, diye düşünürken Emre'nin imdadına 80'li yıllarda rock dünyasını kasıp kavuran Dokken grubunun artık kırklarında bir avukat olan gitaristi John Leven yetişmiş. Ne ilginç ki, Emre Altuğ'un maddi olarak kullanılmaması için Leven da gidip şarkıları ve altyapıları dinleyip kontrol etmiş. Ardından da Emre ile resmi avukatı olarak imza atmış..

BROADWAYD'DE EĞİTİM
Albüm kayıtlarına geçmeden önce Emre, Broadway'de sahneye çıkan müzikal şarkıcılarının ses eğitmeni olan Michael Goodrich'ten ses eğitimi almış. Sırf bu deneyim bile Emre'nin genel anlamda vokal kabiliyetini ve sesini kullanma aralığını iyice geliştirmiş. Michael ile yaptığı dersleri CD'lere kaydeden Emre, hâlâ bu çalışmaları her gün tekrar ediyor. İşte tam bu andan sonra iş iyice ciddileşmiş. Ve Emre Altuğ gelecek ay yabancı albümü için hazırlanan şarkıların final okumaları ve kayıtları için ABD'ye gidiyor. Orada bir ay kalmayı planlayan şarkıcı, ardından gelip atv için hazırlanan bir yarışma programında Ajda Pekkan ve Mete Özgencil ile birlikte bir müzik yarışmasında jüri üyeliği yapmaya hazırlanıyor.

MASRAFLAR EMRE'DEN
Emre'nin yabancı şarkılarından birkaç tanesini dinleme şansı buldum. Özellikle 'Let me let go' isimli şarkı çok etkileyici. Justin Timberlake'i andıran ama yer yer Marc Anthony'yi de çağrıştıran altyapılar ve Emre'nin ülkemizdeki albümlerinde hiç duymadığımız derin tınılı sesi çok hoş bir uyum sergiliyor. Albümünün tüm maddi kaynaklarını kendi sağlayan Emre, bir firma ile dağıtım ve promosyon anlaşması yapmayı planlıyor

birden bomba gibi patlayacak bir albüm gelebilir buna dikkat adamın ingilizcesi zaten mükemmel fizigi öyle başarılmayacak şey degil

HURRICANE
25-09-07, 17:09
emre altuğ'un sesi iyi,yakışıklıda eyvallah ama adamda duruş yok!sahnede izledim bar şarkıcısı gibi reflexleri hiç yok desem yeri...Bir türk genci olarak çok isterim dünya çapında bir yıldız olsun!Ama çok çalışması lazım 1-2 senede olacak şey değil bu kanımca!Umarım 2 sene sonra yanılmış olurum

pelinn
25-09-07, 23:20
bizim üniversiteye konsere gelmişti hacettepe ben orada dinledim adama harika biri herşey var bence star olması için gereken herşey yakışıklılık desen var sahne performansı mükemmel birkere detone bile olmadı benim aklımda 1-2 kişi var yurt dışında başarılı işler bekledigim kesinlikle olur hatta italyaya gittigimde orada emrenin resmini gösterdim yabancı kızlar hasta oldu kim bu yakılıklı model felan mı dediler
ben hiçbir sanatçıyı küçümsemem ummadık taş baş yararmış
adamın ingilizce si mükemmel teleffuz iyi neden olmasın
tarkandan da yeni ing albüm bekliyorum işin peşini bırakmasın

bzesma
26-09-07, 00:05
ya evet emre kımya ses yok bıkere sen nasıl tarkana laf atarsın tarkanla reklam yapıyo resmen yaaa

HURRICANE
26-09-07, 12:20
bzesma sakin;)emre altuğ un sesi hakikaten iyi daha öncede dediğim gibi yakışıklılıkta var ama bar şarkıcısı gibi sahnede hareket yok!Kliplerine bakın hep yürüyor ya...ki ilk albümü haricinde albümlerindeki şarkılarda vasat!çağla şikel le aşkı haricinde anılmıyor dikkatinizi çekerse yaptığı işlerle anılması gerekmezmi?Albümleride satmıyor...Daha profesyonellerle çalışmalı bence..Ki son dönemlerde TARKAN ı dilinden düşürmez oldu laf atmaya başladı bu hep başarısızlıklar sonunda yapılan bir davranıştır!

pelinn
26-09-07, 14:14
tarkana yada herhangi birine birşey söylemedi biz ne anlatıyoruz arkadaşlar söylenmiş olsaydı tüm magazin programları bunu konuşurdu gazete yalan haber yaptı olay bu
tarkan hayranı olarak bunu söylüyorum emrenin tüm albümleri süper sıcak albümü 600 bin sattı son çıkaırdıgı albüm bu senenin en iyi albümü albümlerin satmadıgı şu dönemde adamın albümü satıyor 100 bine yaklaşmış bu bilgi kesin türkiyede kliplerini en begendigim çocuktur aşkı kıyamet ödül bile aldı kliplerde dans etmenin çok önemli olduguna inanmıyorum en iyi yerlerde konserlerde veriyor şu gerçek türkiyenin en başarılı isimlerinden biri bunu göz ardı edemeyiz
özel hayatına gelince magazinciler ona bakıyor tarkanın özel hayatı hakkında nekadar haber yapılıyorda buda aynı adam sevgilisiyle ortalıkta yok millet konuşuyor bir insan nasıl konuşulursa konuşulsun eger sizi haber yapıyorlarsa bu başarınızın kanıtı emre altuğ gidip gramy ödülü alsa yine çagla şikeli konuşurlar magazin böyle yapabilecegi birşey yok bizim insanımız inanmıyor bu gerçek

HURRICANE
26-09-07, 22:09
tarkana yada herhangi birine birşey söylemedi biz ne anlatıyoruz arkadaşlar söylenmiş olsaydı tüm magazin programları bunu konuşurdu gazete yalan haber yaptı olay bu
tarkan hayranı olarak bunu söylüyorum emrenin tüm albümleri süper sıcak albümü 600 bin sattı son çıkaırdıgı albüm bu senenin en iyi albümü albümlerin satmadıgı şu dönemde adamın albümü satıyor 100 bine yaklaşmış bu bilgi kesin türkiyede kliplerini en begendigim çocuktur aşkı kıyamet ödül bile aldı kliplerde dans etmenin çok önemli olduguna inanmıyorum en iyi yerlerde konserlerde veriyor şu gerçek türkiyenin en başarılı isimlerinden biri bunu göz ardı edemeyiz
özel hayatına gelince magazinciler ona bakıyor tarkanın özel hayatı hakkında nekadar haber yapılıyorda buda aynı adam sevgilisiyle ortalıkta yok millet konuşuyor bir insan nasıl konuşulursa konuşulsun eger sizi haber yapıyorlarsa bu başarınızın kanıtı emre altuğ gidip gramy ödülü alsa yine çagla şikeli konuşurlar magazin böyle yapabilecegi birşey yok bizim insanımız inanmıyor bu gerçek

Tarkana laf atılmadı derken yanlıs anlamadan dolayı soyledım(pelinin tarkan a laf attıgı iması oluştu sandım).emre altuğ TARKAN a laf attı kıl oluyorum dedi..Ben gozumle gordum kulagımlada duydum tv de..2. si emre altuğun albumu satmıyor arkadasım.bu yılın en ıyı albumude değil!klıplerınde dans etsın denmedı zaten sahnede bar sarkıcısı gıbı duruyor dedim ben.figür namına birsey yok abide yani...Tr dışına açılcaksa put gibi durarak başarılı olamaz!avrupa abd hareket sever:)

pelinn
29-09-07, 17:58
Tarkana laf atılmadı derken yanlıs anlamadan dolayı soyledım(pelinin tarkan a laf attıgı iması oluştu sandım).emre altuğ TARKAN a laf attı kıl oluyorum dedi..Ben gozumle gordum kulagımlada duydum tv de..2. si emre altuğun albumu satmıyor arkadasım.bu yılın en ıyı albumude değil!klıplerınde dans etsın denmedı zaten sahnede bar sarkıcısı gıbı duruyor dedim ben.figür namına birsey yok abide yani...Tr dışına açılcaksa put gibi durarak başarılı olamaz!avrupa abd hareket sever:)

yanlışn var arkadaşım bu haber çıktıgında emre altuğ yurt dışındaydı o yüzden haber yalan emre altuğ uzun süredir televizyonlara çıkmıyor
ayrıca başarılı olmak için dans etmek gerekmiyor dünya starlarına bak elinde gitar oturup şarkı söylüyor ama albümleri milyon satan isimler var dansta yeterli degil ama albümü başarılı yazın çıkaın albümler içinde en çok satanlardan ve en iyiçıkış yapanlardan
artık tarkanın albümünü bekliyoruız

HURRICANE
30-09-07, 23:17
yanlışn var arkadaşım bu haber çıktıgında emre altuğ yurt dışındaydı o yüzden haber yalan emre altuğ uzun süredir televizyonlara çıkmıyor
ayrıca başarılı olmak için dans etmek gerekmiyor dünya starlarına bak elinde gitar oturup şarkı söylüyor ama albümleri milyon satan isimler var dansta yeterli degil ama albümü başarılı yazın çıkaın albümler içinde en çok satanlardan ve en iyiçıkış yapanlardan
artık tarkanın albümünü bekliyoruız

Pardon arkadaşım o akşam sanırım hayal gördüm ben..kusura bakma!