PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa'nın Yeni Gözdesi Ozan

sally
16-09-07, 17:39
Bir Dönem Avrupa'da Fırtına Gibi Esen ve Klipleri Yok Satan Tarkan ve Mustafa Sandal'ın Tahtlarına Artık Hollanda'da Yaşayan 25 Yaşındaki Gurbetçi Sanatçı Ozan Oturdu. 22 Yaşına Kadar Futbol Oynayan ve Hollanda'nın Ünlü Futbol Takımı Ajax ile Nec Breda'da Ter Döken, 2004 Yılında Gençlerbirliği'ne Transfer Olan Ancak Geçirdiği Trafik Kazası Sonucu Ayağından Sakatlanınca Futbol Sayfasını Kapatmak...Ozan, müzik dünyasında şansını deneyince adeta dünyası değişti. Güzel sesi ve

yakışıklılığıyla tüm Avrupa'da genç kızların gönlüne taht kuran, konserlerine binlerce kişinin akın ettiği Ozan'ın albümleri yok satıyor.

2 gün önce Almanya'nın Köln kentinde sahne alan Ozan, yaşanan izdiham nedeniyle koruma ordusu arasında sahneye ulaşabildi. 'Arkadaş' adlı klibi dünyaca ünlü görüntülü internet sitesi Youtube'de 4 milyon kişi tarafından tıklanan Ozan'a, Türkiye ve Avrupa'da genç kızlar 'Ozan şekerim' diye hitap ediyor. Şu sıralar Türkiye'de bulunan sanatçı Ozan, Türkiye'de Mustafa Sandal ve Tarkan'ı adeta koltuklarından ederek 27 Kasım'da İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan dünyaca ünlü Olimpia'da Shakira ve Sarah

Conner ile birlikte sahne almaya hazırlanıyor. Türkiye'den Tarkan, Mustafa Sandal ve Kenan Doğulu arasından Ozan'ı tercih eden organizasyonun İngiliz menajeri Suzzy French, Ozan'la yaptıkları anlaşmayı dün gece boğaz turu yaparak kutladı. Kutlamaya Ozan'ın İngiltere ve Japonya'dan gelen yaklaşık 20 İngiliz kadın hayranı da katıldı. Ozan'ın şarkıları eşliğinde gemide dans eden ve şarkılar söyleyen fanatik kadın hayranları, yakışıklı sanatçıyı öpebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.
Tek rakibinin kendisi olduğu söyleyen Ozan, "Sadece kendimle yarışıyorum, Türkiye'de bir numara olacağım" dedi.

Kaynak: www.haberler.com

Haber yine abartilmis kimse Tarkanin Tahtina aday olamaz Tarkan ilk ve son

şekerim
16-09-07, 18:05
:11: :11: :11:
futbolda olduğu kadar müziktede yeteklidir belki ama tarkanın tahtına kimse oturamaz henüz o derecede bi sanatçı yok olmazda:16:
peylaşım için teşekkürler

gence
16-09-07, 18:11
ben o şarkıyı biliyorum hiç de kalitei bişey değil bana göre.:16: bence sadece Almanya da tutar o şarkı.tarkan ın tahtına oturmak mı?öyle bişey olamaz.bunun olması için bizim tarkan yerine onun fan sitesinde olmamız gerekir

szr67
16-09-07, 18:17
:28: :28: :28: :28: :28: çok komik yaa o tipini kimden aldı acaba tarkan versionu takılıyo :28: :28: :28: :28:

**MegaStarkan**
16-09-07, 18:44
ozana basarilar ....medya yine abartiyor.
tskler haber icin

Cikis parcasi bildigim kadariyla Ismail YK nin uzun zaman once soyledigi bi sarkiydi.
Kendisinin bi fark yarattigini sanmiyorum, avrupada her kösede görebileceginiz erkek tipine sahip. Eger 1 numara olmak istiyorsa artik sürüden biri olmayi birakmali ve her anlamda kendi tarzini yaratmali. Biyografisinde Ingilizceyi üst seviyede konustugunu okuyunca belki bisey cikabilir sanmistim ama albümündeki bi ingilizce sarkiyi dinledim ve hayal kirikligina ugradim. O Sahneyi Shakira ve Sarah Conner'la nasil paylasacak bilemiyorum dogrusu. Genc kizlar'in poh poh'lamasiyla 1 numara olunmuyor ama...

devilscream
16-09-07, 19:03
kimse tarkanın tahtına oturamaz
neyse...yine de ozana başarılar
haber için teşekkürler

mcggs
16-09-07, 19:05
bu ozan eğer "boşu boşuna"yı söyleyen ozansa haber çok saçma..
elbette güzel söyleyebilir..saygım sonsuz..ama 13-17 yaş arası kızların hayranlıklarıyla sanatçı olamaz Ozan..hele kimse tarkanın tahtına göz dikmesin..indirmem tarkanımı tahttan :18:

ozgee
16-09-07, 19:52
sesi fena degil ama sarkıları abartılıyor cok da basarlı oldugu söylenemez bence ayrıca tarkandan iyi olma gibi bir hayali hic kurmasın bosuna böyle bisey olamaz!mümkün degil!!!bos hayaller bunlar bir an önce gercek hayata dönmesini umarım ama genede kendisine basarılar yolu acık olsun...

TarkanColl
16-09-07, 20:29
"Tarkan'ın tahtına oturur" dedikleri kaçıncı kişi. Daha hala oturanı göremedik...:1:

arjen22-tarkan
16-09-07, 20:37
Unutulup Gider Almanya dan Çıkan her genç şarkcı için bunu kullanıyorlar ama imkansız tarkanın tahtına oturması imkansız inşallah onun kadar başarılı olur (Eğer Yeteneği Varsa) Ama Tarkan Gibi Olması Zor .... Değil Tarkan Mustafa Sandal'a Bile Yetişeceğini Tahmin Etmiyorum ...

Haber İçin Teşkkürler!

HakanÇelik
16-09-07, 21:01
Baktım "youtube"ye, bahsedilen klibi bırakın 4 milyonu, 1 milyon bile izlenmemiş.

HND
16-09-07, 21:56
peki.. kendisiyle yarisan Ozan'a basarilar diliyorum :)

celentano62
17-09-07, 09:44
ozan türkiyede ilk popstar yapildiginda, ayni zamanda tgrt de yapmisdi bitane. avrupada star ariyorlardi. ozan orda tanildi ilk. sesi berbat. müzigi kalitesiz. vallah simdi baktim arkadaslar youtube'a. arkadas parcasi 1videoysu 985 bin, 2video 250 bin 2tanede 20'ser bin. toplasan 1milyon 200bin etmiyor. 4milyonmus. abartmayin bee. ozan kalitesiz müzik yapiyor

gokhantevetoglu
18-09-07, 21:51
tarkanın tahtına oturamaz ama bence guzel sarkı sahsen ben sevıyorum bu sarkıyı...

pierre_emir
19-09-07, 13:34
Ahhh şu basın yok mu... Yeri gelse en berbatını bile Tarkan'ın yerinine koyar... Boş şeyler bunlar. Mustafa Sandal bile bence Tarkan'ın tahtına oturamaz...

Tar-Khan
19-09-07, 18:32
arkadaslar tarkanciyiz diye diger sanatcilari yok saymiyalim
burada tarkan gibi biri konser doldurdu denince gülüp geciliyor lütfen yapmiyalim...
bence sevinmeliyiz...
ozan bence iyi bir sese sahip tarkan gibi olamaz ve olmasida mümkün degil..
o kesin ama kötülememizin anlami yok...
bu arada ozanin - zalimsin sarkisi bi hayli süper olmus sekerim benim ise hosuma gitmedi sebebi
ozan sekerim sarkisini bi grupdan aldi grup tomakinler mi neydi haitlrmiyorum ve o grup süper okumus o sarkiyi ama sarkiyi türkiyede yayinlamadilar sadece hollanda icindi ozanda onu türkiyeye tasidi bir futbolcu olarak onu kutluyorum ve ona basarilar dilerim yolu uzun umarim ulasmak istedigini basarabilir

arjen22-tarkan
19-09-07, 18:40
Arkadaşm biz tarkan hayranıyız diye böyle yapmıyoruz önceki mesajımda da belirttiğim gibi başarılı kişilerin çıkmasını isterim ama böyle tarkanı bitirmek istercsine yalan atmaları hiçç hoş değil biz amacı bildiğimiz için böyle konuşuyoruz ... Ozan'ın Konserine Binlerce Kişinin Geldiği Yalan ... Youtube da klibini 4 milyon kişinin de izlediği yalan sence niyet açıkça ortaya çıkmıyor mu ... İşte Gerçekler Ve Niyet ...

Tar-Khan
19-09-07, 20:31
Arkadaşm biz tarkan hayranıyız diye böyle yapmıyoruz önceki mesajımda da belirttiğim gibi başarılı kişilerin çıkmasını isterim ama böyle tarkanı bitirmek istercsine yalan atmaları hiçç hoş değil biz amacı bildiğimiz için böyle konuşuyoruz ... Ozan'ın Konserine Binlerce Kişinin Geldiği Yalan ... Youtube da klibini 4 milyon kişinin de izlediği yalan sence niyet açıkça ortaya çıkmıyor mu ... İşte Gerçekler Ve Niyet ...
bosver ciksin ...
tarkan 1 nr diye cikiyor onu karalama yazilar...
hem ne güzel herkes tarkanla kiyaslanmaya gidiyor örnek oldugu ortada bence...
hem kimse tarkani harciyamaz yeni albümü buna herzaman ki gibi sona erdiricek...
tarkan haberleri hep önem veriyor ucankus filan tarkanlari programm sonuna veriyor millet beklesin diye ve reytingi ciksin diye :D
ve onu karaliyan her inan onun hayrani sayiyorum :D
kaldiki tarkan onun bunu haberiyle biticekse yandik... ;)
kiyaslasinlar o bir megastar bunu herkez biliyor öyle kolay degil birini silmek kaldiki tarkan biraksa bile sarkiciligi onun yaptigi sarkilar her zaman 1 numara kalicak
bence tarkan hayrani olarak hepsimiz tarkan hayrani olarak görelim...
1 nummarali insanin hayraniyiz ...
en büyük hayran biziz ;)