PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pop Atlası

szr67
15-09-07, 16:16
Şebnem Ferah senfoni orkestrasıyla birlikte çıktığı konserin canlı kaydını CD+DVD olarak çıkarmış. DVD’sini henüz izleyemedim ama iki CD’den oluşan konser kaydına bayıldım. Öncelikle Şebnem’in performansı çok iyi. Hiç düşmüyor sesi, hep yüksek voltajda.

Bir de buna senfoni orkestrası ve Şebnem’in kendi adamları (orkastrası yani) eklenince kulağınıza çalınan tam bir ziyafet oluyor. Seyirciyi de unutmamak lazım.

Her şarkısını ezbere bilen çok güçlü bir seyircisi var Şebnem’in.

Çoğu şarkı daha başlamadan hepsi bağırarak eşlik etmeye başlıyor.

Aklıma gelmişken; neden diğer yerli şarkıcılar konser kayıtlarını albüm olarak piyasaya sürmezler ki? Kendilerine güvenmediklerinden mi? Mesela Tarkan. Bir tane konser albümü çıkarsaydı, belki fena halde unutulduğu şu dönemdeki boşluğunu böylece doldurabilirdi.

Onur BAŞTÜRK
HÜRRİYET KELEBEK GAZETESİ YAZARI

KAYNAK:http://kelebek.hurriyet.com.tr/yazarlar/7291086.asp?yazarid=149

Türkiyede kasetler zor satiliyo ki, Dvd yi kim alacak?
Kac kisinin dvd-player'i var? Bence hayranlardan baskasi almaz..
Konser dvd'si alan kac kisi var aramizda?
Tabiki cok mutlu olurum Tarkan dvd cikarirsa, ama hic sanmiyorum bunun cok para getirecegini :11:

szr67
15-09-07, 16:46
karma sana bişey sorucam o alta koyduğun sağ köşedeki tarkanın start the fire ın beğenilmeyen klibi nerden buldun o kareyi bende klibin başlangıcı var sadece o klibin..

eskalen
15-09-07, 17:17
Evet harbiden 'Karma'......nerden buldun o resmi hareketli hemde......Cok guzel, bilgilendirirsen sevinirim.......

badboyserkan
15-09-07, 17:28
karma....o tarkanin videosu sende tam varsa lutfen ekle...lutfen...:9: :9:

**MegaStarkan**
15-09-07, 17:32
konuyu dagitmayin lütfen.....
eklenecek bisi yoktur.

badboyserkan
15-09-07, 17:48
hayir o tarkanin start the fire mtv versiyonunun kucuk fragmani onu kasediyorum...nerden bulmus onu acaba...

**MegaStarkan**
15-09-07, 18:00
hayir o tarkanin start the fire mtv versiyonunun kucuk fragmani onu kasediyorum...nerden bulmus onu acaba...
1. o mtv versiyonu degil. ortaya atilan sadece bi iddaya göre öyle.
2. video'nun bilinmeyen bi kisimi yönetimde mevcut. ama bazi sorumluluklari üstlenemeyiz. bu yüzden paylasamayiz.

umarim bu kadar aciklama yeterlidir. bu konu hakkinda lütfen özel msjla iletisime giriniz. konuyu acan arkadasa sayginiz varsa onun konusunun kilitlenmesini engellemek icin artik bu konu hakkinda yazmayiniz; sadece konu hakkinda yorum yapiniz lütfen

tskler....

gence
15-09-07, 18:52
tarkan çıkarsa öle bi dvd felan bence tarkan ın belli bir kitlesi var ondan vazgeçmeyen onlar alır.onun dışında sanmam satacağını.bence de çıkarsın sırf bizim için

ozgee
15-09-07, 21:02
bencede bizim icin iyi olur hatta cook iyi ama sadece bizim icin bununda böyle bir girisimde bulunmak için yeterli olacagını sanmıyorum(ama keske olsa)

M3RTXx
16-09-07, 12:14
tarkanın dvd side satar merak etmeyin

TARKAN Hapşursa 500 bin satar :18: :18: :18:

RaSKaS
16-09-07, 15:45
2006 harbiye açıkhava konserleri dvd olarak piyasaya sürülürse güzel olur. olası dvd-cd nin yüzbinler, milyonlar satması zaten imkansız ama en azından hayranları için güzel bir hediye olur.

arjen22-tarkan
16-09-07, 15:53
Eet. Kaset Zor Satıyorken Dvd Ve Cd nin Şansı Olacağını Zannetmiyorum... Kaset 7 ytl satmıyor ... ama dvd :20 Cd: 10 ytl olur büyük bi ihtimallee!! :11:

şekerim
16-09-07, 18:19
Tabiki cok mutlu olurum Tarkan dvd cikarirsa, ama hic sanmiyorum bunun cok para getirecegini :11:

katılıyorum.şebnem ferah'ın güçlü bi yorumu var kendisini severek dinlerim dvd çıkartmakla ne kadar doğru yaptı bilinmez ama çıkartmadan önce kaset satış istatistiklerine baksaydı daha iyi olurdu insanlar kaset almıyor dvd hiç almıcakları konusunda bi fikri olurdu:11: :11:

szr67
16-09-07, 18:21
abilerim o yapmak istemiyosa ben yapayım her konserinden sonra staras dan ben konser çekimlerini alıyorum.isterse ben yaparım..konser bittikden sonra siz de öğle bişey deneyin arkadaşlar veriyolar..