PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Platin plağı hak ettim

HakanÇelik
13-09-07, 11:31
Platin plağı hak ettim

http://www.bugun.com.tr/staticfiles/images/newsimages/HaberResmi/a27654e3-5c17-4283-8818-82a12e1f7192.jpg

Sibel Can son albümü Akşam Sefası'nın satışının şimdiden 200 bini geçtiğini söyledi. Can "Şarkılarım çok sevildi. Albümüm kapış kapış gidiyor, Platin Plak benim" dedi.

Bu yıl sekizincisi düzenlenen Uluslararası Mersin Festivali'nin kapanış gecesinde sahne alan Sibel Can, iki saat boyunca sahnede kalarak sevilen şarkılarını seslendirdi. Modacı Nur Yerlitaş'ın hediye ettiği kıyafetle sahneye çıkan Can, seyircilerin taşkınlık yapıp kavga çıkardığını görünce kurtuluşu “Lale devri çocuklarıyız biz" şarkısını söylemekte buldu.

TV’DE CANLI SÖYLEYECEK

Geceye damgasını, Sibel Can'ın Gülben Ergen'le ilgili söylediği sözler vurdu. Özel bir televizyon kanalında müzik programı sunacak Can, “Gülben Ergen'i davet edecek misiniz?" sorusuna “Programımda canlı şarkı söylenecek. Gelenler şarkılarını pırıl pırıl okuyacak" cevabını verdi. Ünlü şarkıcı bu yanıtıyla Ergen'e atıfta bulunarak canlı şarkı söyleyemediğini ve dolayısıyla programına davet etmeyeceğini ima etti.

ÖDÜL BENİM OLACAK

Son albümü Akşam Sefası'nın net satışının 200 bini geçtiğini vurgulayan Can, 'Platin Plak' ödülü almaya hak kazandığını söyledi. Ünlü şarkıcı "Albümüm dinleyicilerim tarafından çok sevildi. Kapış kapış gidiyor. Ödülü bu yıl ben alacağım" dedi. Bilindiği gibi MÜ-YAP'ın (Müzik Eseri Sahipleri Birliği) her yıl düzenlediği ödül gecesinde, albüm satışları 100 bini geçen sanatçılara 'Altın Plak', 200 bini geçenlere 'Platin Plak', 300 bini geçenlere ise 'Diamond Plak' ödülü veriliyor.

http://www.bugun.com.tr/haberler/130907/p68328.asp

mcggs
13-09-07, 13:13
bakalım inşallah :)

arjen22-tarkan
13-09-07, 13:29
Tabii Hakkı Doğru Söylüyor...

haber için teşekkürler!

şekerim
13-09-07, 13:54
hadi hayırlısı inşallah öyle olur:20:
haber için teşekkürler

devilscream
13-09-07, 14:25
hakediyor gerçekten.
ayrıca canlı söyleme konusunda gülben'e iyi gönderme yapmış:D
teşekkürler hakan abi

karma_elcin
17-09-07, 16:36
sibel canın turkiyede azımsanmıycak bi hayran kitlesi var tirajları her zaman yuksekti kapak olmuş herkese :))) albümüm dinleniyo sewilio butun yaz bangır bangır bağıranlara msj olsun :))))

gokhantevetoglu
18-09-07, 21:44
gecsın tabı bu ne yaa mıllet onbınlerde duruyor gercek sanatcılar kendını bellı edıyor bence sıbel can program yaparsa kesın tarkan da konuk olur canlı canlı hem sarkı solerler hemde kıvırtırlar hehehheheh:)))))))