PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : albüm çıkmadan 2gün önce şarklıları dinlemek istermisiniz kısa olarak tabi

szr67
12-09-07, 13:47
eğer isterseniz albüm çıkış tarihini biliyorum yanlız hittmüzik daha erken istiyo tarihi şarkılar bende var yanlız şu zaman da yayınlamam yanlış olur.eğer isterseniz albüm çıkmadan 2gün önce kısa metraj veririm

arjen22-tarkan
12-09-07, 14:34
Albüm Çıkınca Hepsini Dinleyelim Bence ... !

mcggs
12-09-07, 15:00
Bencede albüm çıkınca en doğrusu olur

Sen istesende veremezsin. Foruma mp3 eklemek kesinlikle yasaktir.
Eger dinleyecek olacaksakta zaten 2 gün dayanabilcegimizi saniorum.
O yüzden ben beklemeyi tercih ediyorum, hem ne geregi var ki simdi, anlamiorum?:20:

eskalen
12-09-07, 16:52
Şarkıları nasıl elinde oluyor onu anlamadım bi alakan var herhalde "szr67"...Ama şahsen dinlemek isterdim merak edyor insan doğrusu şarkıları ....

devilscream
12-09-07, 17:06
albümden 2 gün önce dinlemek derken klip albümden 2 gün önce çıkacak ve öyle dinleyeceğiz sandım.
böyle olursa kötü olmaz ama öbür şekilde iyi olacağını düşünmüyorum

şekerim
12-09-07, 17:45
albümü alıp dinliyelim en doğru olanıda bu sanırım:20:

Russell
12-09-07, 17:57
İnandırıcı değil ...

szr67
12-09-07, 18:49
özgür buldum u tanıyormusunuz bilmiyorum.
o benim stüdyomda çalışıyo bağzen kendisinden tarkanın yeni şarkılarını dinlemek istediğimi rica ettim.reddetti baştan teklifimi ancak bana da ufak ufak dinletti.elimde yani stümyomda var.yanlız dediğim gibi love speak şarkısı gibi önceden yayınlamak istemem.sadece size sormak istedim dinlemek istermisiniz diye

TarkanColl
12-09-07, 18:56
özgür buldum u tanıyormusunuz bilmiyorum.
o benim stüdyomda çalışıyo bağzen kendisinden tarkanın yeni şarkılarını dinlemek istediğimi rica ettim.reddetti baştan teklifimi ancak bana da ufak ufak dinletti.elimde yani stümyomda var.yanlız dediğim gibi love speak şarkısı gibi önceden yayınlamak istemem.sadece size sormak istedim dinlemek istermisiniz diye

Bence o şarkıları o stüdyodan dışarı çıkartma. Tarkan'a kötülük yapmış olursun. Ayrıca eğer şarkılar stüdyodan çalınırsa Hitt'den tanıdıklarımıza senin mail adresini de vereceğimizi unutma...

Şarkıları sen stüdyodan çıkartmasan bile suçlu olursun.

**MegaStarkan**
12-09-07, 19:06
benim icinde inandirici degilsin....
ebruya katiliyorum.

eskalen
12-09-07, 19:07
Anladım nasıl oluyorda Tarkan gibi büyük bir santaçının şarksını dinledim, biliyorum, yayınlim diye belirtilebiliyor.....Yani bu kadar kolay mı!.....Kolaysa söylesin biri bende sıvışim dinlim yani!.....Yanlış bir tutum böyle belirtmeye gerek yok haber olarak!!! Yani sanki Tarkan'ın çalışanlarından biri, sanki şarkı yapan,veren sanki Tarkan'ın tüm özel hayatını bilen....Yani stüdyo olarak olsun ister ev ortamı olarak şarkıyı bilmek,başkasının dinletmedim demek falan inandırıcı değil! Çünkü bu kadar kolay değil! Tarkan'ın çıkmamış bir albümünün ve herhangi bir şarkısını dinlemek, yayınlamaya çalışmak doğru değil, gerçek değil ve İnandırıcı hiç değil!.....

Russell
12-09-07, 19:14
Özgür Buldum'u basın ve internet yolu ile tanıyorum . Biliyorum desem daha doğru olur . Barış Buyuk ve Ozan Çolakoğlu gibi Sarı Ev ortaklarından biri . Çalışmalarını da sarı ev studyosunda yapıyor bildiğim kadarıyla . Senin studyon nedir , neden orada çalışıyor . Onu anlayamadım . Üstelik bırak Tarkan'ı , hiç bir sarkıcı album çıkmadan sarkılarının insanların elinde dolaşmasını istemez . (çeşitli pazarlama ve reklam amaçları dışında) . İstersen Ozan Çolakoğlunun kankası ol . Böyle bir risk almazlar . Şarkıları studyodan mastering işlemleri dışında dışarı çıkarmayı düşüneceklerini bile sanmam ki daha önce böyle birşeyden ağızları yandı . Özgür Buldum da albumu yanında taşıyacak değil ya . Üstelik bu album içerisinde çalışıp çalışmadığını da bilmiyorum . Bu işler bu kadar kolay değil dostum ...

karma_elcin
12-09-07, 19:22
Tarkan'ın emeğine saygısızlık olur Dinletmek istediği zaman albümünü çıkarır zaten böle bişeyin olması beni üzer şahsen...:((

HakanÇelik
12-09-07, 19:33
Şarkıları dinlemiş olabilirsin. Biri sana güvenip şarkıları dinletmişse
sen de güvenini boşa çıkarma bence. Burada dile getirmen bile
etik açıdan hiç hoş değil. Bahsettiğimiz albüm, Tarkan'ın albümü.
Çocuk oyuncağı değil yani. Ayrıca herkesin nefsi bu gibi durumlarda
çok zayıf oluyor. Neden hiç yoktan ağzımızı sulandırıyorsun?

szr67
12-09-07, 20:06
yaa tamam arkadaşlar bişey soralım dedik cıvığını çıkardınız bende yayınlamam zaten daha canıma susamadım

bu dinlediğiniz reklam gingleları-diziler kendi stüdyom da yapılıyo.özgür abi haftda 3kere gelir stüdyolara benim işim bu birde ufak tefek tasarım işleri amacım tarkan a zarar vermek değildi.sadece siz nediyeceksiniz diye düşündüm paylaştım.sizde benim le aynı fikirdesiniz güzel sevindim tartışmayı sevmiyorum arkadaşlar...

Russell
12-09-07, 20:32
studyonun adı nedir ? Özgür bey Sarı ev varken senin studyonda çalıştığına göre bomba bir studyoya sahipsin :) . Neyse ben artık başka birşey demeyeceğim . Komik bir topic oldu . Güldürdüğün için teşekkürler ...

Ganador
13-09-07, 11:47
cok gereksiz bir sey bu,eger sarkilar varsa dinle niye burda reklam yapiyorsun anlamadim.Tarkan dinletmek istese konserlerinde soyler zaten sanami kaldi bunlari dinletmek.
Ayrica sarkiyi disari verende kim merak ettim hayret bi sey!

szr67
13-09-07, 12:10
ben size bi şey ispat durumunda değilim insanlık kalmamış sizde..insanları tanımadan etmeden şuçlamak cahile mahsustur.bana atıp tutan tanımadan etmeden cahiliğin allahını sundunuz.teşekkür ederim...insanlık tamamiyle ölmüş tanımadığın insan yalancı oldu.hiç tarkan hayranına yakışan davranışlar sergilemiyorsunuz.aferin devam edin.azıcık saygı ya davet ediyorum şarkıları albümde dinlemek istiyorum deseniz yeterliyli sanki 40 yıllık arkadaşız yerden yere vuruyorsunuz yazıklar olsun

**MegaStarkan**
13-09-07, 12:45
ben size bi şey ispat durumunda değilim insanlık kalmamış sizde..insanları tanımadan etmeden şuçlamak cahile mahsustur.bana atıp tutan tanımadan etmeden cahiliğin allahını sundunuz.teşekkür ederim...insanlık tamamiyle ölmüş tanımadığın insan yalancı oldu.hiç tarkan hayranına yakışan davranışlar sergilemiyorsunuz.aferin devam edin.azıcık saygı ya davet ediyorum şarkıları albümde dinlemek istiyorum deseniz yeterliyli sanki 40 yıllık arkadaşız yerden yere vuruyorsunuz yazıklar olsun
bizde seni saygiya davet ediyoruz. bizi burda aptal yerine koymakla en büyük saygisizligi sen yapmis oluyorsun. saygi karsiliklidir.
seni msjlarinla atilmis oldugun forumdan taniyorum. ve istersen ordaki palavra konularini buraya tasimim.

bi örnek:

bugün tarkanı gördüm hayin herif tarkan bey dedim tarkan abi dedim hiç suratını dönmüyo hayin maslak osmanbey de yeni almış herhalde şöförü sürüyodu aracı hiç bir i bakmıyodu hayinler kurulmuş robot gibi hepsi aynı yöne tarkan abiciğin günahını almayım telefonla konuşuyodu
Sal Tem 31, 2007 4:19 pm
bu habere orda cvp yazmak cok isterdim cünkü yazmis oldugun tarihte cok iyi bi kaynaktan aldigimiz bilgilere göre tarkanin türkiyede bilene olmadigini ögrenmisdik! ama baska bi forumda polemik yaratmak istemedigim icin seni kendi halinle birakmisdim. yalanindan ötürü tarkana "hayin herif" demende zaten hic yakismamisdi.
zaten ondan sonra ordaki hatira adli üyede bi haberden aldigi bilgilerle fark etmisdi yalanini ve cevabi böyledi:

Sen 31 temmuz'da Tarkan'ı gördüm demişin...Galiba salı idi Ertesi pazartesi ABD'den döndü Kaç günlüğüne gitmiş ki Çok kısa bi seyahatmiş anlaşılan
Pzr Ağu 12, 2007 12:57 pm
kaynak:megastarkan

kendi egonu tatmin etmek icin böyle yollara bas vurman icler acisi. bence dogru düzgün kaynak olmayan konular acma, cünkü benim ve eminim baskalarin güvenini zaten o günden itibaren tam kaybetmisdin. umarim bu forumu baska yerlerle karisdirmazsin.
herkes yerini bilmeli

konuyu kilitliyorum. polemik yasanmasin....

Saygilar,
TCFC-Yönetim