PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hürriyet'teki yorumları okudunuz mu?

HakanÇelik
06-09-07, 21:53
osman nuri
Tarkan dünyada ünlü.Öbürlerinin alayına bedel.Ona laf söyleyen tatlıses kimdir ki?

rosie coe
Dunyada ve turkiyede olsun tarkan 1 numara sanatcimizdir.!!!!!o kadar.

pınar pınar
en iyisini demiş,aferin tarkan'a..adam dünya starı yaa sanatçı değilmişmiş hahahahaha :)

NALAN ŞAHİN
tarkan senin yarı yaşında ama yinede senden daha olgun daha kibar cevaplar veriyor buda aradaki kültür farkını ortaya koyuyor başka söze gerek yok

BİRSEN AYHAN
tarkana laf söylemek iboya mı kaldı yaw:)komik olmasın daha fazla yeterince güldürüyo kendine beni:)

Filiz Güler
İşte bu O'nun adı Tarkan... Farkı bu zaten.. O'na yakışanda bu... Herke kıskanıo ama O kimsenin seviyesine bile inmio :))
Harikasın sen harikaa.. Bu yolda devam et!!!

ırmak güney
Tarkan herzaman bir numara.Diğerleri ona yetişemeyince anca laf atarak ulaşabileceklerini sanıyorlar ama Tarkan aseleti ve kalitesi gereği bunlara tenezzül etmiyor.Tarkan hakiki üreten bir SANATÇI.SADECE İŞİYLE GÜNDEME GELİYOR

mahir çakar
HELAL SANA TARKAN...
TARKANIN VİZYONUNA İBRAHİM TATLISES ÖMRÜ HAYATINDA YETİŞEMEZ..
İBO KONUŞTUKCA BATIYOR...SUSDA BİŞEY SANSINLAR YAHU..

Yalçın T
Tarkanın nasıl bir dünya starı olduğunu anlamak için sadece bir sefer konserine gitmeniz yeterli.O bu ülkede bu işi yapan kimseye benzemiyor.Sesiyle yorumuyla ve Türk pop müziğine yaptığı katkılarıyla Tarkan tam bir sanatçıdır.Bu gibi saçmalıklara cevap vermeyerek en iyisini yapıyor,dahada yüceliyor

Yüzde DOKSANDOKUZ
Tarkan 10- Tatlıses 0 , Skor budur...

http://haberyorumlari.hurriyet.com.tr/List.aspx?HaberID=7219510&PageNo=1

sayfalar dolusu yorum var. ben sadece bir kaçını ekledim.
Türk halkının Tarkan'ı herkesten nasıl da ayrı tuttuğunun açık göstergesi.
Yorumların %99'u Tarkan lehine

mcggs
06-09-07, 21:57
Evet,evet okudum..Çoğu da Tarkanı övüyor,iboyu yerlere batırıyor :18: ama doğru yazılar hepsi..iyi yazmıışlar ellerine sağlık onlarn :20:

M3RTXx
06-09-07, 22:10
ellerine saglık valla .. herkes bilio kimin nasıl müzik yaptıgını anlamayanlar (bkz. ibrahim tatlıses) utansın....

szr67
06-09-07, 22:18
Türkiye tarkan nın değerini herzaman biliyor.görsün tüm dünya görsün alem iş te tam bir dünyastarı ne madonna ne britney spears işte MEGASTARKAN

sesiyle
yorumuyla
tavırlarıyla
insanlara verdiği değerle
işine titizlik le yapan

DÜNYA DA TEK SANATÇI TEK DÜNYA STARI UYAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ TARKANA ÜLKE TANITIMI İÇİN GEÇ KALMIŞ ONUR ÖDÜLLERİNİ TAKDİM ET E HADİ ARTIK....

şekerim
06-09-07, 22:35
işte olay budur arkadaşım bu devirde ağzı olan konuşuyor ama gerçekleri konuşanlara bravo teşekkürler paylaşım için

kış güneşi
06-09-07, 23:24
işte bu herkes neyin ne olduğunu biliyor tskler haber için

devilscream
06-09-07, 23:35
Tarkan nasıl bir sanatçı olduğunu bir defa daha ispatladı
Haber için teşekkürler;)

karma_elcin
07-09-07, 01:15
ah ibo ah wan tu tri foro diyorum anca ben sana sus yaw artık polemik kralı!!!herkes herşeyin farkında konuşun istediğiniz kadar yhaaw vız gelir trıs gider :DDDD

arjen22-tarkan
07-09-07, 16:40
Çok Hoş Yorumlar Okuyunca Hoşuma Gitti ... İşte Tarkan'ın Starlığı Budur Onu Seven Sevmeeyen Herkes Onu Bekliyor Albümünü Bekliyorr...Çevremden Biliyorum ...

Haber İçin Teşekkürler !

eskalen
07-09-07, 18:20
Gerçekten haberdeki Yalçın T'nin yorumu herşeyi net açıklıyor......Dikkatli bakın okuyun gerçekten de öyle değil mi!...... Süper ifade etmiş bence o sözler, laf atanlara, polemik yaratanlara, Tarkan'la aşık atanlara söyleyecek ve oturtutacak en güzel söz!!!