PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vız gelir tırıs gider

HakanÇelik
06-09-07, 08:48
http://kelebek.hurriyet.com.tr/_newsimages/4017268.jpg
Tarkan, gazetecilerin sorusu üzerine, İbrahim Tatlıses'e, ismini anmadan yanıt verdi: "Vız gelir tırıs gider."

http://kelebek.hurriyet.com.tr/_newsimages/3251233.jpg
Tarkan, iki hafta önce Açıkhava Tiyatrosu'nda Sibel Can'la çıktığı konser öncesi gazetecilerin sorusu üzerine, "Tarkan sanatçı değil şarkıcı" diyen İbrahim Tatlıses'e, ismini anmadan yanıt verdi: "Vız gelir tırıs gider."
YENİ albümünün çıkış tarihini sürekli erteleyen Tarkan, "Dönüşüm muhteşem olacak" dedi. Albümü için titiz davrandığını söyleyen Tarkan, "Bu yaz araya seçimler girdiği için erteledik. Sonra bayram dedik. Fakat hangi bayram olacağı belli değil" diye konuştu. Sibel Can'a verdiği "Çakmak Çakmak" adlı şarkıyı yeni albümü için sakladığını söyleyen Tarkan, "Sibel'e alttan vokal yaptım. O şarkı aslında benim albümümde olacaktı. Ama artık düşünmüyorum. Çünkü o, Sibel'in parçası oldu. Sibel'i televizyonda seyrederken gayet ahlaklı ve hanımefendi biri olduğunu gördüm. O yüzden şarkımı ona verdiğim için içim çok rahat" dedi. Tarkan, en son Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konser öncesi gazetecilere, "Tarkan sanatçı değil şarkıcı" diyen İbrahim Tatlıses ve kendisini eleştiren diğer sanatçılarla ilgili olarak da "Bu biraz bizim milletimizde, yapımızda var. Dedikoduyu ve taş atmayı seviyoruz. Keşke öyle olmasa. Kendimi savunmayarak bunlardan kurtuluyorum. Hiç kaale almıyorum. Hoşgörülü davranıyorum. Ben kendimi biliyorum. O yüzden isteyen istediğini söylesin. Vız geliyor tırıs gidiyor" diye konuştu

http://kelebek.hurriyet.com.tr/_newsimages/4018045.jpg

http://kelebek.hurriyet.com.tr/anasayfa/

szr67
06-09-07, 11:03
sevgili erkek arkadaşlar hepimiz tarkanın tavırlarını örnek almalıyız.deneyin çok iii oluyo karşı tarafa çok olumlu yansıyo.hiç sinirlenmeyin kızmayın durduk yere ateşlenmeyin ben yapıyorum valla çok hoş oluyo bayanlar çok etkileniyo:20:

gokhantevetoglu
06-09-07, 12:17
"vız gelır tırıs gıder " bencede hıc kaale almasın en guzelını yapıyor...tebrık edıyorum tarkanı

ösgee
06-09-07, 13:17
ben kendimi biLiorum o yzden isteyen istediini söLesin :20: :20:

eskalen
06-09-07, 13:32
Tarkan bu lafı zaten genel olarak hep diyor.....Sırf ibrahim tatlıses için değil yani.....Ona laf atan söylenen herkese "Vız gelir tırıs gider" der yani yorum yapmaz......En doğrusunu en güzelini söyleyip karşılık olarak en iyisini veriyor......Tarkan'ı gerçekten bu konuda çok takdir ediyorum.....Hiçbir polemiğe, lafa girmiyor tek cümleyle işi bitiriyor..........

M3RTXx
06-09-07, 14:45
puahh .:) en güzelini sölemiş ibo gitsin ölsün artık :18:

eLiF
06-09-07, 14:46
bu söz hepsine yeter başka bişey sölemesine gerek yok...kendine laf atanlara karşı bu tuttmunu çok beğeniyorum:20: bu yüzden onu daha çok seviyorum:10:

sarıpapatya
06-09-07, 15:22
eniyisini yapıyo cevap vermeyerek o yüzden boşuna konuşmasınlar:18:

devilscream
06-09-07, 16:04
işte bizlere böyle sanatçılar lazım.keşke herkes böyle olsa.
gerçekten kendime örnek aldığım bir özellik.
sadece tarkan değil,benim bu yönden beğendiğim burak kut'ta var.
tabii bir de Barış Akarsu vardı...
haber için teşekkürler:)

arjen22-tarkan
06-09-07, 17:31
Cevabı Süper ... Ben Bu Adamın Hayranı Olmaktan Gurur Duyuyorum !

Ganador
06-09-07, 18:35
roportaji izledim,tamamen sallama bir haberdir bu.Ne soruyu soran Ibrahim bey dedi ne kendisi onu ima etti,polemik yaratmak icin atilan bir baslik.Kulliyen yalan

delikizinturkusu
06-09-07, 18:46
hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahhaahhaahahahahahahahahahahahahahaahahahahaha hhahaahhahaha İbo'ya bak sen kesin programına çağırmıştır TARKANIMI oda gitmemiştir ondan söylüyodur tüm bunları :)

Nzl
06-09-07, 18:50
roportaji izledim,tamamen sallama bir haberdir bu.Ne soruyu soran Ibrahim bey dedi ne kendisi onu ima etti,polemik yaratmak icin atilan bir baslik.Kulliyen yalan

aynen katılıyorum röportajı bende izledim tarkan bunu kendisine taş atan herkes için söylemişti ibrahim tatlısesin adı bile geçmedi nasılda sallamışlar...

şekerim
06-09-07, 19:39

evet aynen öyle :16:

mcggs
06-09-07, 19:41
Doğru söylemiş..ne takıcak ibrahim tatlısesin laflarını kafasına.
ne demişler "kafana tokadan başka bir şey takmıcan " :18: :54: