PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanin Hatalari

abuzittin
05-09-07, 22:07
1-Asker kaçağı durumuna düşmesi
2-Albüm çıkaracağı zamanı sürekli değiştirmesi
3-Senelerdir çocuk yapmak istediği lafını duymaktan benim gibi bıkan kişiler var
4-Hayranları önemsememesi
5-Sürekli dizide veya sinema filminde oynayacağını ama bir türlü göremediğimiz

aklıma gelenler bunlar

devilscream
05-09-07, 22:17
hiçbirine katılmıyorum.
ama katılanlar olabilir.herkes farklı düşünebilir
saygı duyarız:20:

eLiF
05-09-07, 22:20
ben de katılmıyorum hele 4. maddeye hiç...:13:

gokhantevetoglu
05-09-07, 22:24
ne alaka yafff bende katılmıyorum hıcbırıne...

mcggs
05-09-07, 22:54
bende hiç birine katılmıyorum..ama 3 biraz doğru gibi..evlencekse evlensin artık..

bzesma
05-09-07, 23:03
bende hıc bırıne katılmıyom hemde asla

ozinga
05-09-07, 23:36
ne yazıkki 1 ve 2 doğru.......en azından toplumda öyle bi imajı oluştu...

Insanlar hayal kurarak, kendilerine bir amac edinerek basariya ulasir.
Herkesin hayalleri vardir ve tabiki Tarkan'inda var. Evlenmek, bununla beraberinde gelen çocuk sahibi olma konusuda bunlardan biri, istedigi zaman evlenir istedigi zaman çocuk yapar.. buna ne medya, ne hayranlari kisaca hickimse karisamaz! Askerlik meselesine gelecek olursakta o olayin aciklamalari yapilmis ve konu fazlasiyla abartilmistir. Inanclari ve idealleri icin kimseyi yargilayamayiz.
Hayranlarini onemsememesine gelecek olursakta bence cok yanlis dusunuyosun, bu alemde hayranlarini en cok onemseyen sanatcilar arasindadir Tarkan.. sadece konusma tarziyla, hayranlarina yaklasma sekli ve özenle konserlerde/imza günlerinde ilgilenmesi, kendi esyalarini hediye olarak dagitmasi vs gibi. Bence bu senin yaptigin buyuk bi haksizlik Tarkan'a karsi.. istersen birdaha dusun. Bazi projelerin gerceklesmemesi bence Tarkan'in suçu degil. Eger adam akilli bi proje (senaryo,...) gelmiyosa zaten bana soracak olursaniz kabul etmesi yanlis olur. Bir isi yapcaksa kaliteli ve basari potansiyeli yuksek olmali.
Albüm konusunu hic acmayalim, hazirmis... okumalarin kusursuz olmasi icin calisiyo besbelli. Bence sen otur sukret isine bu kadar özen gösteren bi sanatci oldugu icin Türkiyede. Her 2 yilda bir albüm cikarsa yaranabilcek sanki "dinleyicilere"

abuzittin
06-09-07, 01:03
hiç birine katılmıyorum diyen arkadaşlar

vatani görevi olan askerlikte kaçak durumuna düşmesi hoş mu acaba?
çocuk olayına gelince kendisi sürekli heryerde çocuğum olsun istiyorum diyiyor
albüm konusu söylemeye gerek varmı

karma_elcin
06-09-07, 01:25
3 biraz doğru yhaaw bence herkesin görüşüne saygı duymak lazım tabii kendi bilir ne konuşacagını neler yapacağını..

Inge
06-09-07, 02:19
Tamam ben de aslinda katilmiyorum. Karma sana katiliyorum.
Ama bu konu önemli. Yazdigin icin tesekkürler.

Ben askerlik, milliyetcilik falan hic begenmem, biz bir dünyayiz. Askerlik yoksa, daha cok para var, insanlara, cocuklara verebiliyoruz.

Esim asker olmasi lazim , o da kacti, ben cok gurur duyuyorum onunla pasifist oldugu icin. Tarkan en sonunda birkac ay "insanlari öldürme kursu" aldi. Istemedi ama, o yüzden onunla da gurur duyuyorum.

Her askerlik mecbur olanlara özür dilerim. Bence haksiz bir sey, askerlik.

Ama en önemli sey, Tarkanín cocuklari. Lütfen dikkat et. belki cocuklar ister ama almiyor. Ben de ayni durumdayim. Ben ve esim, bes yillik evliyiz ama simdiye kadar cocuklarimiz yok. (Cocuk nasil yapmak iyi biliyoruz korkma :)
Bizim saglilik iyi, bedenimiz hic problem yok. Fakat gemlmiyor cocuklar.

Bak o kadar kötü degil cunku cok mutluyuz.

Sadece demek istedim ki...cocuk yapmak herkes icin kolay degil. Tarkan'in ve Bilge'nin beraber cocuk olmadigini...belki onlar da cok mutsuz...bilmiyoruz sebebi...

Ve...bence Tarkan hayranlara karsi cok sevimli. Bana cok yardim etti.

sevgilerimle,
Inge

abuzittin
06-09-07, 10:14
hemen açıklayayım ben zorla çocuk yapsın demiyorum tarkan heryerde çıkıp çocuk istiyorum diyiyor

askerlik mevzuatıda asker kaçağı durumuna düşmesine gerek yoktu çıkardı bu ülkenin vatandaşlığından 5 senede türkiyeye giremezdi bu kadar basit kurtulurdu bakın her gün şehit haberleri geliyor 15 ay askerlik yapanların canları yokmu

Tarkan en sonunda birkac ay "insanlari öldürme kursu" aldi. Istemedi ama, o yüzden onunla da gurur duyuyorum.
bu sözlerinde çok çirkin insan öldürme kursu,doğrusu Milli güvenliğimizi savunma

Ben askerlik, milliyetcilik falan hic begenmem, biz bir dünyayiz. Askerlik yoksa, daha cok para var, insanlara, cocuklara verebiliyoruz.

ülkenin para ihtiyaçı olsaydı binlerce sırada bekleyen kişiler var, kenan doğulu,tümer metin,aziz yıldırım

milliyeçi falan değilim ama ben 15 ay yapıyorsam insanlara örnek olması gereken tarkanın hay hay yapması lazımdı
inge senin hollandayı bilmiyorum ama bu ülkenin patronu Türk Silahlı Kuvvetleridir

ben tarkanın 1 ay askerlik yaptığını eleştirmiyorum asker kaçağı durumuna düşmesini eleştiriyorum

HakanÇelik
06-09-07, 11:39
Acaba Avrupa'daki ve diğer ülkelerdeki müzik listelerinde
fırtınalar estirmek mi vatani görev? Yoksa elinde silahla
bir şey yapmadan beklemek mi vatani görev?

abuzittin
06-09-07, 12:27
Acaba Avrupa'daki ve diğer ülkelerdeki müzik listelerinde
fırtınalar estirmek mi vatani görev? Yoksa elinde silahla
bir şey yapmadan beklemek mi vatani görev?

Ey Türk gençliği ! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gençliğe hitabeden bir kesit açıklayıcı sanırım,bügün yatağımızda rahat uyuyabiliyorsak bu askerin sayesinde zaten Atatürk birinci vazifede belirtmiş gerekeni

karma_elcin
06-09-07, 12:48
Walla askerlik konusunda medyanın Tarkan'a koz olarak kullanmasıydı bir sürü futbolcu askerliğini sürekli ertelerken bişey olmuyo da Tarkan: Zaman sadece birazcık zaman.. deyince mi vatan haini oluyo Tarkan'dan sonra bir sürü ünlü (beyaz, mustafa sandal, cem yılmaz..)bedelli askerlik yaptı.. ama herşeyin suçlusu Tarkan oldu...:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
ARKADAŞLAR HINCAL ULUÇ'UN NOSTALJİ BÖLÜMÜNDEKİ KÖŞE YAZISINI OKUMANIZI RİCA EDERİM SİZDEN.. ORDA Bİ GAZETECİNİN KÜLTÜRLÜ Bİ BİÇİMDE NASIL BU ASKERLİK OLAYINI ANALİZ ETTİGİNİ GÖRÜRSÜNÜZ..:20: :20:

abuzittin
06-09-07, 12:59
Walla askerlik konusunda medyanın Tarkan'a koz olarak kullanmasıydı bir sürü futbolcu askerliğini sürekli ertelerken bişey olmuyo da Tarkan: Zaman sadece birazcık zaman.. deyince mi vatan haini oluyo Tarkan'dan sonra bir sürü ünlü (beyaz, mustafa sandal, cem yılmaz..)bedelli askerlik yaptı.. ama herşeyin suçlusu Tarkan oldu...:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

neden tarkan suçlu elçin biliyormusun tarkan,yukarıda saydıkların bunlar hiç bir zaman asker kaçağı olmadılar bedelli yaptılar tarkan gibi,ama tarkan asker kaçağıydı birde tarkan topluma mal olmuş bir kişi,

hıncal uluç yorumcudur anayasa prof. değildir

ösgee
06-09-07, 13:14
bende hiç birine katılmıyorum..ama 3 biraz doğru gibi..evlencekse evlensin artık.. bnde sna katıLmıorum:D ewLnmesinn yhaa::(:(

Inge
06-09-07, 13:25
Istediginiz gibi düsün. Milliyetcilik güzel bir sey olabilir Türkiye de ama bence o kadar güzel degil. Ben askerlikten nefret ediyorum. Milliyetcilikten nefret ediyorum.

Demedim ki zengin olan kisiler para vermeli, ama dedim ki, her cumhuriyet (mesela ABD) cok cok para hep savasa veriyor, orduya veriyor. Ayni zaman da, kasirga Katrina icin hic para vermiyor, hic yardim etmiyor. Insanlar hala evsiz kaliyor. TÜrkiye ayni durumda, insanlar sokakta ölüyor fakat ordu zengin.
Hep silah kullanmak kim kazaniyor? Sadece sila satanlar bence.

Tarkan askerlik yapti bence. Bu bir soru mu? Askerlik yaptigini gurur duymuyorum onunla, ama askerlik yapmak istememe gurur duyuyorum.
Cok denedi ama en sonunda tabii ki ordu kazandi.

Belki ulkemizin durumu farkli...

eskalen
06-09-07, 13:38
Tarkan hayallarini söylüyor dile getiriyor yani hep dediğini yapacak değil ya!....Yani tarafsız olarak düşünüldüğünde doğru maddeler var.....Ama "abuzittin" üyesi neden böyle bir konu açmış anlmadım nerden aklına geldi içinde mi tuttu hep yani bu maddeleride şimdi söylüyor???

karma_elcin
06-09-07, 14:32
neden tarkan suçlu elçin biliyormusun tarkan,yukarıda saydıkların bunlar hiç bir zaman asker kaçağı olmadılar bedelli yaptılar tarkan gibi,ama tarkan asker kaçağıydı birde tarkan topluma mal olmuş bir kişi,

hıncal uluç yorumcudur anayasa prof. değildir
anayasa prof.u olmasa bile bir cok yer gezmiş, tanımış, Galatasaray mezunu bi insan da bişeyler bilio yani benim çevremdeki insanlar da Tarkan asker kaçağı diyolar fakat ince bi çizgi var Türkiye yolsuzluğa soygunculuga göz yumarken biri Türkçe şarkılarla gidip yurtdışında kendini göstermek Türkçe Şarkılarla birazcık da olsa bizi tanıtmak istemesi mi vatana ihanet oluyor buna dikkat etmek lazım Türkiye neler atlattı Tarkan kendi cabalarıyla bişeyler yapmak istedi ama hep taşlandı, hor görüldü ben de Atatürkçü milliyetçi bi insanım Atatürk'ün sanata ne kadar cok deger verdiğini biliyouz Müzeyyen Senar gibi dev bi sanatcıya ne kadar cok destek oldugunu biliorz ama su donemde sanata olan degeri görüorz..bira daha hoşgörü sanatcıya ve bilim adamlarına gTürkiyenin gelişmesi için bu sart..

M3RTXx
06-09-07, 14:43
bu abuzittin dayak istio yw :18:

albüm cıkarıosa isterse hergün album cıkartır o zmanda demet akalının müzikleri gibi hepsi aynı olur

çocuk istio diosun sanane yw istedigi zaman yapar amma magazinci çıktın sende..

ayrıca hayranlarını önemsemedigini de nerden çıkarttın :13:

arjen22-tarkan
06-09-07, 17:22
Ben Hiçbirine Katılmıyorum Hele Hele 4. Maddeye Hiç Katılmıyorum ... Çünkü Hayranlarını Sevmeyen Bi Şarkıcı Düşünülemez Eeer Bi ŞArkıcı Hayranlarını Sevmese O Şarkıcının Psikolojik Sorunları Var Demektir ... Buna Kalpten İnananırım Ayrıca Tarkan'ın Hayranlarını SEveceğine İnanınırım Hiç Bi Zaman Hayranlarına Ters Davranmadı ... Hayranlarının Onu NE Kadar Çok SEvdiğini Bildiği İçin O da Çok Seviyor ... Bu Elektriği Veriyor ... Ayrıca 2. madde de hoşuma gitmedi kararsızlığı onun ne kadar mükemmeliyetçi olduğunu gösteriyor şu an albümü üstünde son rötüşlarını yaptığı için geç çıkaracak...TARKAN HER ZAMAN BİR NUMARADIR KİŞİLİĞİ İLE OLSUN SANATÇILIĞI İLE OLSUN BUNA LAF ETTİRMEM !

albüm cıkarıosa isterse hergün album cıkartır o zmanda demet akalının müzikleri gibi hepsi aynı olur

çocuk istio diosun sanane yw istedigi zaman yapar amma magazinci çıktın sende..

ayrıca hayranlarını önemsemedigini de nerden çıkarttın :13:

:18: :28: Evet Doğru Diyon Demet Akalın Gibi Olup Gider ... Starlık Budur Bi Kaç Yıl Ara Vereceksin Çok Albüm Çıkardığın Zaman Düşersin Gözden Ve Satışlar İster İstemez Düşer ... Ayrıca Hep Aynı Tür Şarkı Yapmak ta Kaçınılmaz Olur Tarkan'ın Kariyerine Bakın Bakalım Kaç Albümü Birbirine Benziyor Tarkan'ın Kariyerine Bakın ... Kaç Şarkısı Kötü ... Ben Sadece Yine Sensiz Albümünü Pek Beenmiyorum Orada da Tecrübesi yoktu ilk albümü olduğu için ... Sonrasına Baktığım zaman Aacayipsin - Ölürüm Sana - Karma - Dudu Ve Come Closer Albümleri Müthiş Albümler ... Tarkan Kuzu Kuzu da Tek Şarkılık Single Yaptı 460 bin sattı bu bile onun ne kadar iyi olduğunu gösteriyor .... ve asla ama aslaa tarkan hayranlarını önemsememezlik yapmaz buna da kesinlikle katılmıyorum eer önemsemeseydi şu an bu forumda olmazdıkk! :13:

pelince
06-09-07, 17:52
:... Tarkan Kuzu Kuzu da Tek Şarkılık Single Yaptı 460 bin sattı bu bile onun ne kadar iyi olduğunu gösteriyor .... ve asla ama aslaa tarkan hayranlarını önemsememezlik yapmaz buna da kesinlikle katılmıyorum eer önemsemeseydi şu an bu forumda olmazdıkk! :13:

negüsl sölemişssn arkadaaşm yaa hariikaa ... ayrıca tarkanın hayranlarııla ilgilnmio demesine çook snirlendm kzdm bnce çook değer werio sadece nette pek girmiyo bakmıyo orası doğru ama oda çok yoğun olduğundandr:20:

abuzittin
06-09-07, 18:31
evet doğru ilgeleniyor tarkan hayranlarıyla,kendi sitesine girip iki satır bir şey yazmıyor hayran sitelerine bir kere uğramamış,bir kenan doğulu,mustafa sandal,serdar ortaç bunlarının sitelerine bakın birde tarkanın resmi sitesine bakın...

ben çocuk yapsın demiyorum,ortalıklarda bas bas bağırmasın çocuk istiyorum diye

delikizinturkusu
06-09-07, 18:42
Doğru bile olsalar en azından gündeme kendi dışındaki şeylerle değilde albümü ile ilgili yada ona laf atanlara üstü kapalı ilgilenmiyorum tarzı davranışlarla var.. ama şu albümüde çıkarsın artık ve konser versin ve evet hayranları ile daha fazla organizasyon yapmalı

**MegaStarkan**
06-09-07, 19:09
yazdigin hic hos degil. biraz daha düzgün cümleler kuralim....
forumda'da bi kac msjini editlemek zorunda kaldim hakaret icerdigi icin. olmuyor böyle....

tarkan_aski
06-09-07, 19:13
bende hic birisine asla katilmiyorum

firelord
08-09-07, 03:08
bencede 1 ve 2 doğru.herkesin kendi görüşüdür saygı duymak lazım

tarkankolik1972
08-09-07, 13:00
Yazdiginiz Tarkana Saygisizlik Siz Tarkani Böylemi Seviyosunuzz Buna Sevmek Denmezzz O Yaptigi Işin En Iyisini Yapmak Için Gece Gündüzz çalişiyorrr Sagligiyla Bile Oynuyor Uykusunu Tam Alamiyor Daha Birsürü Sebebb Sizde Oturmuss Kusur Buluyosunuzzz Offf Yaaa Sabirrr

arjen22-tarkan
08-09-07, 15:27
evet doğru ilgeleniyor tarkan hayranlarıyla,kendi sitesine girip iki satır bir şey yazmıyor hayran sitelerine bir kere uğramamış,bir kenan doğulu,mustafa sandal,serdar ortaç bunlarının sitelerine bakın birde tarkanın resmi sitesine bakın...

ben çocuk yapsın demiyorum,ortalıklarda bas bas bağırmasın çocuk istiyorum diye

Yapmadığını Nereden Biliyorsun ... Belki Yapıyordur Ayrıca Saydığın Şarkıcıların Bunları Yaptığını Nereden Biliyorsun ... Eer Öyleyse de dediğin gibi yapmıyosa da bu hayranlarını önemsemiyo anlamına mı gelir ! Bence Hayranlarını Çok Önemsiyor...Bunu Her Fırsatta da Dile Getiriyor !

HakanÇelik
08-09-07, 15:45
Tarkan'ın hatalarıymış.. mışşş...mışşş... O da insan, bırakın o da hata yapsın...
Herkes önce kendi hatalarına baksın, daha sonra başkalarının hatalarıyla
uğraşsın. Tarkan'ın onca güzel yönü varken, hatalarından (ki bence hiç biri hata değil) bahsetmek,
kişinin iç dünyasıyla ilgili bir problemi olduğunun açık göstergesidir bence.

Delikız
08-09-07, 18:14
Tarkan'ın da etten kemikten olduğunu onunda hatalarının olabileceğini unutmamak lazım. Yalnız şurda biraz rahatsız oldum. Askerlik konusu ülkemizde önemli, önemli de olmak zorunda zor koşullarda bir ülkeyiz ve jeopolitik konumumuz açısından korunmaya ihtiyacımız var. Tabi ki tersini düşünen arkadaşlara saygım var ama unutmayın bir çok olayda askeriyeden medet umuyoruz ve her yaşlının her emeklinin ya da artık asker olamayacak olan herkesin yerine erkeklerin bir dönem o anı yaşaması lazım. Tarkan asker kaçağı zaten değildi o zaman tecil ettirmişti ve tecilinin bittiğine denk gelen yurtdışında bir anlaşması vardı. Bu konuyu o zaman bildiğim kadarıyla Mesut Yılmaz halletmişti ama son asker kaçağı diye lanse edilince medyada bu ayrımı yaparlarsa sorun çıkabilir diye kabul edilmek zorunda kaldı. Ve medyada yer almayan o kadar olay oldu ki Tarkan yurtdışındayken ne kadar çok üzüldü yıprandı ki. Dönmek istedi anlaşmayı bırakıp çünkü amcasını kaybetmişti zor ikna edildi. O yüzden olaylar çok farklı ve medya farklı farklı yansıttı. Kimse Tarkan'ın milliyetçiliğini ülke düşkünlüğünü tartışmasın zaten. Ayrıca yurtdışında yaptığı olayda hiç kolay değildi yabancılara Türkçe şarkılar söyletti. Başkalarının söylediği gibi İngilizce şarkılarla açılmadı önce Türkçe ezberletti şarkılarını. Unutmamak lazım ki Tarkan Türk'tür veTürklüğü ile övünen biridir!

szr67
08-09-07, 18:43
ya arkadaşlar tartıştığınız konuya bak:)bu ülkede milyona yakın asker kaçağı var.
sadece tarkanmı allah aşkına benim gibi milliyetçi adam bile asker kaçağı oldu.neden çünkü muhtarlığın yaptığı yanlış hatadan dolayı.2yıldan beri asker kaçağı diye aranıyomuşum benim muhtar olacak adam yanlış adres vermiş.celp için ve benim başıma gelmedi bütün erkeklerin başına gelen bişey.tarkanın ki başka tarkan bir sanatçı yapması gereken promosyonlar konserler ve albüm çalışmaları var o zman asker kaçağı olduğu zman muhtemelen bunlardan binde işi vardı.gidemedi büyütülecek bişey yok..sonuşta yaptı.tarkanın bence asıl sorunu hayranlarını sabrını sınaması albümü hep sürüklemesi bu bir hayran kaybına yol açar aman dikkat

abuzittin
08-09-07, 19:11
Tarkan'ın hatalarıymış.. mışşş...mışşş... O da insan, bırakın o da hata yapsın...
Herkes önce kendi hatalarına baksın, daha sonra başkalarının hatalarıyla
uğraşsın. Tarkan'ın onca güzel yönü varken, hatalarından (ki bence hiç biri hata değil) bahsetmek,
kişinin iç dünyasıyla ilgili bir problemi olduğunun açık göstergesidir bence.

tamam güzel yönlerini zaten yıllardır insanlar söylüyor izin verinde artık hatalarınıda söyleyelim bu ülkede eleştirilmeyen kişi varmı:başbakandan tut cumhurbaşkanına kadar herkes eleştiriliyor

bide tarkanın asker kaçağı olduğunu kabullenin,tarkanı gözaltına alındı ifade verdi uçaktan inerinmez

szr67 sen bilmeden asker kaçağı olmuşsun ama tarkan bile bile asker kaçağı oldu

karma_elcin
08-09-07, 19:52
tamam güzel yönlerini zaten yıllardır insanlar söylüyor izin verinde artık hatalarınıda söyleyelim bu ülkede eleştirilmeyen kişi varmı:başbakandan tut cumhurbaşkanına kadar herkes eleştiriliyor

bide tarkanın asker kaçağı olduğunu kabullenin,tarkanı gözaltına alındı ifade verdi uçaktan inerinmez

szr67 sen bilmeden asker kaçağı olmuşsun ama tarkan bile bile asker kaçağı oldu
ayy tamam abuzittin ole tamam asker kaçağı rahatladın mı?Allah Allah kaç günden beri Allahım aynı şeyi sölüyosun !!! :18: :28: :18: :28: :18: :28:

ozgee
16-09-07, 01:42
1-tarkan göz önünde oldugu icin bu kadar abartıldı ayrıca onun acıklamalarıda var bana göre tam gecerliligi yok ama tarkanın düsüncesidir saygı gösteririm hata olarak algılamam
2-titiz olmasından kaynaklanıyor isini hep mükemmel yapmaya calıstıgını göstergesi
4-siteye girmemesi hayranlarını önemsemesi anlamına gelmezki o sevgiini baska türlü gösteriyor konser öncesi-sonrası(henüz ben göremesemde) imza günlerinde...ayrıca su aralar yogun calıstıgı için giremiyor bence sonucta sarkılarının güzel olup bize begendirmek için ugrasıyor
3ve5-hayallerini yapmak istedigi seyleri söylüyor bunda bi sakınca göremedim ben

busrab
16-09-07, 03:47
1. madde belki doğru olabilir çünkü bizim ülkemzde askerlik önemli ona bi şi diyemm..ama diğer maddeler hiç bi şekilde katılmıorum.:13: hele hele çocuk isteypde yapmaması ne bizi ne de bi başkasını hiç bi şekilde ilgilendirmior...biz tarkann hayranlarıysak eğer, onn gibi olmalıyz yani insanları özel hayatlarını değil onların yaptığı işi eleştrmeliyz(eğer bu kadar eleştrmk istiosak...))..onların özel haytlarına saygı duymak düşer bizede...tarkann hayranlarına önemsememesine hiç mi hiç katılmıorum..:13: eğer önemsemseydi şimdi bu kadar insan burda olmazdı we de tarkan el üstünde tutulan bütün listelerde 1 numara olan biri olmazdı..albümünü sürekli ertelemeside işine çok önm werdiğini we yapacksa en iisini yapmk istediğini gösterior...tabi bence....

abuzittin
16-09-07, 12:09
hala anlamıyorsunuz,ben tarkanın çocuk yapıp yapmamasına bişey demiyorum,sürekli kameraları çıkıp bas bas bağırıyor çocuk yapmak istiyorum 5 senedir aynı şeyi söylüyor,yapıcaksan yap millete ne

ekrem
16-09-07, 18:24
ya saçmalıyolar ya tarkan en tepedeyken diyolarki her seyi bırak star olmayı unut hayranlarını unut 18 ay askere gel tarkan ozaman askere gitseydi şimdi tarkan değildi iyikide gitmemiş

tugberk11
22-09-07, 13:21
saçma sapan konuşuosun ya

arjen22-tarkan
22-09-07, 18:12
Her İnsan Hata Yapabilir .... Ama Kesinlikle Tarkan'ın Bu Tür Hataları Yoktur Hele Hele Hayranlarını Önemsememe gibi !!!

bounce
23-09-07, 17:54
tarkan yakında albümünü çıkarıyorrr.umarım karma gibi olur yer yerinden oynar kıyametler kopar yok eğer olmazsa tarkanın sonu olur megastarlık yolunda ve yerini büyük olasılıkla kena doğuluya bırakır çünkü o da yeni albümünü çıkarıyorrr ve adam her albümün de bişeyler daha koyararak büyüyor son örenk festival albümüüü yazın sadece o şarkı konuşulduuuuuuu

crash35000
23-09-07, 18:44
herkesin görüşüne saygı duymak gerekir ama hiçbirine katılmıyorum saçma hayranlarını önemsememesi lafına gelince de neden bu kadar güzel albüm yapma çabasında neden sürekli erteliyo acaba.. daha güzel olsun diye.. çok yanlışş

karma_elcin
19-10-07, 23:21
Edit by **MegaStarkan**
hönkkkk!!.. arkadaşım hergun o kadar cok insan cıkıp duygu sömürüsünden tut da akla hayale gelmiycek entirikalar yapıyor.. Tarkan göze batıyo biraz daha düşünmeli insanlar bence bu konuyu, ekranlarda ne rezillikler goruorz:16: :16:

sinemtevetoglu
20-10-07, 15:22
1) asker kaçağı diyenler kendilerini komik duruma düşürüyorlar bu hiç birşey bilmediklerini gösterir...
2-albüm çıkaracağı zamanı sürekli değiştiriyor evet ama ben çok memnunum bir çok ŞaRkIcI gibi saçma sapan şarkılarla ortaya çıkmıyor her kasedi bir öncekiyle aynı tadı veriyor...
3-çocuk yapmak istediğini söylemekle birlikte evlenmek istemediğini de söylüyor bu durumda TaRkAn' ın bu isteğini söylemesinde hiç bi sakınca yok :) ...
4-hayranları önemsememesi gibi birşeye asla katılmıyorum...onun kadar önemseyen başka sanatçı olduğunu sanmıyorum...
5-dizi ve ya sinemalarda da oynamasın...
Canım benim sen şarkı söyle!

abuzittin
22-10-07, 00:11
TARKAN'IN DURUMU

Başbakan Mesut Yılmaz'ın dünya müzik listelerindeki başarısı nedeniyle askerliğini erteletebilmek amacıyla ‘Kültür Elçisi’ yapmak için devreye girdiği Tarkan ise geçtiğimiz cuma gününden itibaren bakaya kalmıştı. Tarkan, 3 ay içinde birliğine teslim olmazsa; Milli Savunma Bakanlığı (MSB) İçişleri Bakanlığı'na başvurarak, Vatandaşlık Kanunu'nun 25'inci maddesi çerçevesinde, TC vatandaşlığından çıkarılmasını isteyecek.

ÖNCE SORUŞTURMA

Tarkan'ın bağlı bulunduğu Rize Askerlik Şubesi ise Askeri Ceza Kanunu'nun (ACK) 63'üncü maddesindeki ‘bakaya’ suçuna ilişkin hükümlerini uygulamak için harekete geçti. Şube, Tarkan'ın dosyasını Trabzon 48. Piyade Tugay Komutanlığı Mahkemesi'ne gönderecek. Tugay Mahkemesi Savcılığı tarafından önce soruşturma daha sonra da dava açılacak. Tarkan, Askeri Ceza Kanunu'nun 63. maddesine göre, 7 gün içinde birliğine teslim olursa bir aya kadar, eğer yakalanırsa 3 aya kadar, 7 günden sonra 3 ay içinde gelirse, 3 aydan 1 yıla kadar, yakalanırsa 4 aydan 1.5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak. Tarkan eğer 3 aydan sonra birliğine teslim olursa, 4 aydan 2 yıla kadar hapis, 3 aydan sonra yakalanırsa, 6 aydan 3 yıla kadar ağır hapis cezasına çarptırılabilecek.

http://webarsiv.hurriyet.com.tr/1998/11/30/80992.asp

asker kaçağı olduğuna inanmayanlar için,

karma_elcin
22-10-07, 00:13
TARKAN'IN DURUMU

Başbakan Mesut Yılmaz'ın dünya müzik listelerindeki başarısı nedeniyle askerliğini erteletebilmek amacıyla ‘Kültür Elçisi’ yapmak için devreye girdiği Tarkan ise geçtiğimiz cuma gününden itibaren bakaya kalmıştı. Tarkan, 3 ay içinde birliğine teslim olmazsa; Milli Savunma Bakanlığı (MSB) İçişleri Bakanlığı'na başvurarak, Vatandaşlık Kanunu'nun 25'inci maddesi çerçevesinde, TC vatandaşlığından çıkarılmasını isteyecek.

ÖNCE SORUŞTURMA

Tarkan'ın bağlı bulunduğu Rize Askerlik Şubesi ise Askeri Ceza Kanunu'nun (ACK) 63'üncü maddesindeki ‘bakaya’ suçuna ilişkin hükümlerini uygulamak için harekete geçti. Şube, Tarkan'ın dosyasını Trabzon 48. Piyade Tugay Komutanlığı Mahkemesi'ne gönderecek. Tugay Mahkemesi Savcılığı tarafından önce soruşturma daha sonra da dava açılacak. Tarkan, Askeri Ceza Kanunu'nun 63. maddesine göre, 7 gün içinde birliğine teslim olursa bir aya kadar, eğer yakalanırsa 3 aya kadar, 7 günden sonra 3 ay içinde gelirse, 3 aydan 1 yıla kadar, yakalanırsa 4 aydan 1.5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak. Tarkan eğer 3 aydan sonra birliğine teslim olursa, 4 aydan 2 yıla kadar hapis, 3 aydan sonra yakalanırsa, 6 aydan 3 yıla kadar ağır hapis cezasına çarptırılabilecek.

hala ne yapmaya çalıştığını anlayabilmiş değilim arkadaşım yoksa sen Mustafa Sandal mısın? :18: :18: :18:

sinemtevetoglu
22-10-07, 00:18
TARKAN'IN DURUMU

ÖNCE SORUŞTURMA

bu haber 98 yılının TaRkAn askerliğini 2000 yılının şubat ayında yaptı öyle ve ya böyle ama sen hakikaten TaRkAn dan nefret ediyorsun! zorlama kendini bence!

abuzittin
22-10-07, 00:28
bu haber 98 yılının TaRkAn askerliğini 2000 yılının şubat ayında yaptı öyle ve ya böyle ama sen hakikaten TaRkAn dan nefret ediyorsun! zorlama kendini bence!

1998 yılında yapması gerekiyordu,asker kaçağı olunca malesef 98 de yapamdı,bedelli askerlikte 2000 ylında çıkınca o zaman askere gitti

hala kendimi yırtıyorum tarkan tabiki kanun da yeri varsa bedelli yapıcak askerliğini ama ben kaçak durumuna düşmesine kızıyorum

scorpioness
22-10-07, 00:30
Kızz arkadaş kız tabii en doğal hakkın insan kafayı taktımı bikere kurtulamıyor dimi haklısın kız vallaha yapcak bişeyin yoksa başka tabii kafayı bunlara takıyorsun sende haklısın kızz kardeşim insan sevdiğine kızarmış :)

karma_elcin
22-10-07, 00:31
1998 yılında yapması gerekiyordu,asker kaçağı olunca malesef 98 de yapamdı,bedelli askerlikte 2000 ylında çıkınca o zaman askere gitti

hala kendimi yırtıyorum tarkan tabiki kanun da yeri varsa bedelli yapıcak askerliğini ama ben kaçak durumuna düşmesine kızıyorum
Tamam kızıyosun da bu kadar kızgınlık sinir bozukluğu sağlığa zararlı arkadaşım..:13: :13: :28: :28:

sinemtevetoglu
22-10-07, 00:33

yırtma kendini abuzittin sakin ol! bak biz sana rağman hala sakinliğimizi koruyabiliyoruz!!!

karma_elcin
22-10-07, 00:35
yırtma kendini abuzittin sakin ol! bak biz sana rağman hala sakinliğimizi koruyabiliyoruz!!!
:18: :18: :18: :19: :19: :19:

DARKLORD
28-10-07, 00:10
sonuçta askerliğini yaptımı yaptı
onun için sorun yok

T-A-R-K-A-N(aşığı)
04-11-07, 01:42
YA ÇOCUK YAPMAZ ÇÜNKÜ DHA EWLENMEDİLER EEee evlenmeden çocuk yapçağınıda sanmıorum ama o 1 . tarkanın hatası deil bnje ;)