PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rock'n Coke Özlem Tekin'le Sallandı

mavi
03-09-07, 01:33
Rock'n Coke İstanbul 2007'de Sahne Alan Özlem Tekin, İlginç Sahne Kostümü ve Muhteşem Performansı ile Müzik Kasabası'nı Salladı.

Hezarfen Havaalanı'nda gerçekleştirilen Rock'n Coke Festivali'nin ikinci ve son gününde yağmur engeline rağmen eğlenmeye devam eden gençler, ana sahnede konser veren Türk Rock Müziği'nin ünlü isimleri ile coştu. Avıd ve 110 gibi rock gruplarının ardından sahne alan Hayko Çepkin, ilginç saç şekli ve kostümüyle dikkat çekti. Çepkin'den sonra sahneye çıkan ünlü sanatçı Özlem Tekin ise, alanda toplanan binlerce genci kendinden geçirdi. Sarıya boyanmış saçlarını ilginç bir şekle sokan Tekin ve ekibi, sıradışı

kostümleriyle de göz doldurdu. Eski ve yeni albümünden söylediği şarkılarla yaklaşık 1 saat sahnede kalan Tekin, yoğun alkış ve tezahüratlar eşliğinde konserine son verdi.

Öte yandan festival alanında, Şebnem Ferah, Tarkan'ın sevgilisi Bilge Öztürk, NTV Haber Spikeri Banu Güven, Mor ve Ötesi'nin solisti Harun Tekin, Janset, oyuncu Beste Bereket ve Kargo'nun solisti Koray Candemir gibi ünlü isimler de yer aldı.

http://www.haberler.com/rock-n-coke-ozlem-tekin-le-sallandi-haberi/

**MegaStarkan**
03-09-07, 01:37
tskler haber icin sinem ;)
yani sira bilgeninde bos zamaninda neler yapdigini ögrenmek iyi oluyor :)

karma_elcin
03-09-07, 01:48
İzledim bugun Özlem Tekin'i cok müthişti yaaw canlı performansı da harika...

devilscream
03-09-07, 02:08
gerçekten rock müzikte başarılı bir sanatçı.
güzel bir konser verdiğinden eminim:)
haber için teşekkürler;)

kıs_gunesi
03-09-07, 04:21
bencede iyi bir sanatcı enes e katılıyorumteşekkürler

TarkanColl
03-09-07, 19:26
Özlem'in kıyafetini bir arkadaşım tasarladı. Daha tasarlanma aşamasında bana göstermişti ama tamamını görememiştim. Kıyafeti çok merak ettim şimdi...:17: Bilge'nin de maşallahı var. Rock konserlerini hiç kaçırmıyor...:36:

ozgee
03-09-07, 19:40
basarılı bir sanatcı özlem tekin ordakileri costurdugundan eminim bugün tvdekinide kacırdım ama merak ettim acıkcası...

arjen22-tarkan
03-09-07, 19:48
Haber İçiin Teşekkürlerr!

scorpioness
03-09-07, 19:56
Özlem'in kıyafetini bir arkadaşım tasarladı. Daha tasarlanma aşamasında bana göstermişti ama tamamını görememiştim. Kıyafeti çok merak ettim şimdi...:17: Bilge'nin de maşallahı var. Rock konserlerini hiç kaçırmıyor...:36:

Gümüş rengi diye hatırlıom ben nedense elbiseyi bu beyaz olmus gerçekten çok değişikti bende gördügümde içimden dedim acaba omu diye oymuş çok iyi iş yaa Bilge gitsin gitsin kafa dagıtsın Tarkan stüdyodayken sağol maviş:20: