PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biraz Gereğinden Fazla Beklemedik mi?

Aacayipsin
02-09-07, 13:15
Kaset te çıkmadı gitti... :19:

Huylanmaya başladım.. :11:

pelince
02-09-07, 15:09
sabreden derwiş muuradına erermiiş:1: :20:

devilscream
02-09-07, 15:20
gereğinden fazla beklemek diye bir şey yok.ne gerekiyosa zaten tarkan onu yapıyor.
yani bence gerektiği kadar bekledik ve biraz daha bekleyeceğiz.

szr67
02-09-07, 16:57
arkadaşlar iii hoş güzel de tarkan kendine çok güveniyo.kendi albümünün satış rakamlarına. bugün sokaktan birine sorsan tarkan eski tarkan değil diyolar.sadece bizim onu desteklememiz yetmiyo.çoğu insanın onu desteklemesi gerek tarkan konusunda çok olumsuz sözler sarfeden insanlar var.tarkan çok değişti arkadaşlar ya türkiye piyasasını unuttu ya da titiz çalışma bahanesiyle kararsızlıkdan albümden parça atıyo.madem albümün geç çıkacak ekibin tarafından açıklama yapılsın bir ikincisi ise bir remix albüm çıkarsaydın ii olacaktı.ya şimdi 1-2 ay sonra albüm çıktığı zaman fos çıkarsa ne olacak çakmak çakmak-püf gibi olmassa tamam come closer albümü türkiyede tutmayabilir.çünkü türkiyede yabancı dil bilen insan sayısı az ve bilgili değiliz bence son derece harika bir albümdü ve yurt dışında hele almanya ve diğer avrupa ülkelerinde çok beğeni gördü.ama nedense come closer albümünü türkiyede tanıtmadın bu çok ilginç geldi bana daha önceki gibi albüm tanıtımı olmadan yurt dışından yurt dışına konserler verdin.sanki ülkeyi terk etmiş gibi en dikkat çektiğimde repertuarında yabancı şarkılarına fazla yer vermemen.dikkat li ol ben karşımda eski tarkanı görmek istiyorum.yeni çalıştığıın albümden bir iki parçayı remix halinde piyasaya sür biraz ne alemde piyasa bi bak.dikkkat :13:

M3RTXx
02-09-07, 22:33
kim dio dostum eski tarkan tarkan degil die onu diyenler ibrahim tatlıses gibi mağarada dogan adamlar nerde bi kro var o tarkan hakkında yorum yapıo zaten murat bozu adanada görmiim çok pis dalıcam ona...

levent_taka61
02-09-07, 22:47
bu arkadaşımız biraz sitemli ya arkadaş böyle olma sen biraz yat uyu dinlen kendine gel tarkandan bahsediosun bu sözler boş hepiniz biliosunuzki tarkan tr de albüm çıkardımı patlamanın babasını yapacaktır böle sinirli konuşmalarla tepki çekersiniz hem sinirlenmeye hakkınız yok o yaparsa biz dinleriz işler yolunda gitmedi çıkartamadı die kimse tarkanı yargılayamaz szr67 arkadaşım biraz daha sakin ol bu konuda çok sitemlisin artı tarkana bahane yaratan bi insan gibi muamele yapma bence o bizim herşeyimiz herşeyimiz dedim farkındasın dimi neyse uzatmayalım biraz tevazuu.....

arkadaşlar iii hoş güzel de tarkan kendine çok güveniyo.kendi albümünün satış rakamlarına. bugün sokaktan birine sorsan tarkan eski tarkan değil diyolar.sadece bizim onu desteklememiz yetmiyo.çoğu insanın onu desteklemesi gerek tarkan konusunda çok olumsuz sözler sarfeden insanlar var.tarkan çok değişti arkadaşlar ya türkiye piyasasını unuttu ya da titiz çalışma bahanesiyle kararsızlıkdan albümden parça atıyo.madem albümün geç çıkacak ekibin tarafından açıklama yapılsın bir ikincisi ise bir remix albüm çıkarsaydın ii olacaktı.ya şimdi 1-2 ay sonra albüm çıktığı zaman fos çıkarsa ne olacak çakmak çakmak-püf gibi olmassa tamam come closer albümü türkiyede tutmayabilir.çünkü türkiyede yabancı dil bilen insan sayısı az ve bilgili değiliz bence son derece harika bir albümdü ve yurt dışında hele almanya ve diğer avrupa ülkelerinde çok beğeni gördü.ama nedense come closer albümünü türkiyede tanıtmadın bu çok ilginç geldi bana daha önceki gibi albüm tanıtımı olmadan yurt dışından yurt dışına konserler verdin.sanki ülkeyi terk etmiş gibi en dikkat çektiğimde repertuarında yabancı şarkılarına fazla yer vermemen.dikkat li ol ben karşımda eski tarkanı görmek istiyorum.yeni çalıştığıın albümden bir iki parçayı remix halinde piyasaya sür biraz ne alemde piyasa bi bak.dikkkat :13:

Bu yorumu yaparken bir tek seyi unutuyosun. Come Closer Türkiye için yapilmis bi albüm degildir. Avrupaya yönelik bi albüm olarak piyasaya sürülmüstür bu yüzdende Türkiyede promosyon yapmasi biraz sacma olurdu, çünkü Türkiyede satmaya calismadi albümünü.

berrin
02-09-07, 23:42
ya aslında boyle cıktı cıkacak demesı kotu oluyo .madem kesın kakar vermedın cıkacak fln dıye bekletmemesı gerek.cunku boyle olunca ınsanlar bekledıkce daha daha ıyısını umuyolar abartıyolar beklentılerını ve ortaya cıkan ne olursa olsun hayal kırıklıgı yaşıyolar.ben gayet zevkle dınlıorm ama ınsanlara bıraz fazla beklentı yukluyo farketmeden...ingilizce albumude bu yuzden bu kadar spekulasyon konusu oldu bence. ben cok begendım valla.

M3RTXx
03-09-07, 00:00
berrin tarkanda daha daha iyisini yapmaya çalısıo bosuna demio bomba gibi cıkıcak albüm diye en iyiye ulaşmaya çalısıo parçalarda işalla parçalardan biri "inci tanem" kadar güzel olur baska bişe istemiom :36: :36:

ozgee
03-09-07, 00:06
ya aslında boyle cıktı cıkacak demesı kotu oluyo .madem kesın kakar vermedın cıkacak fln dıye bekletmemesı gerek.cunku boyle olunca ınsanlar bekledıkce daha daha ıyısını umuyolar abartıyolar beklentılerını ve ortaya cıkan ne olursa olsun hayal kırıklıgı yaşıyolar.ben gayet zevkle dınlıorm ama ınsanlara bıraz fazla beklentı yukluyo farketmeden...ingilizce albumude bu yuzden bu kadar spekulasyon konusu oldu bence. ben cok begendım valla.
evet cevrem bu kadar zaman bunun içinmi bekledik diyenlerle doldu tastı begencekleri varsa bile olmadı bir türlü ama ne olursa olsun bu kişide bitiyor bence tarkan da olsa sonucta karsımızdaki bi insan yani elinden gelenin en iyisini yapıyor o da insanlar beklentilerini dizginleyebilmeli diye düsünüyorum...

berrin
03-09-07, 00:38
tabıkıde elınden gelenın en ıyısını yapıyor arkadasım katılıorm m3rtx....

szr67
03-09-07, 11:16
arkadaşlar benim için hava hoş ister çıkarsın ister çıkarmasın albümü ama burası türkiye 1sene ortalıda gözükmedimi insanı yerden yere vuruyolar.come closer albümüne gelince en azından türkiyenin bir tanıtımı için...albüm tanıtımını boğaz manzaralı bir yerde yapabilirdi.türk insanı sabırsız herzaman birinden birşey bekliyolar.ben sadece bunun ikazın da bulundum.bekliyoruz bakalım titiz çalışma nezaman sona erecek:11:

HakanÇelik
03-09-07, 11:22
Tarkan tabii ki eski Tarkan değil, eskisine oranla her şeyiyle bir adım daha önde...

pelince
03-09-07, 13:54
sadece bekliicez we görcez ama bu yaz çıkmalıydı bence we korkum war ewt inş. kötü bise olmaz dualarm hep tarkanla..geçen senede 1 program yapcam diyodu sora yapmadı aslnda iyi oldu ama ağzdan çıktı bi kere kesin değilse neden öle bise dedi soora yazın çıkcak dedi tamam uzamş olablr yne hayal kırklığı.. 1 tane dha yaşamak istemiyorum..inş. bu sefer çıkcak we beklediğimize değcek ona güweniorm çünküü we ne olursaa olsun hep yanındayız arkasındayız:20:

Aacayipsin
05-09-07, 20:43
Arkadaşlar ben konuyu tarkanı kötülemek amacıyla açmadım, bu biiiirr...

Tarkan çok başarılı bir starımız,elbette en iyisini yapmaya çalışıyor herzaman, bu ikiiiiiiiii..

Eleştiriler diye bir konu başlığı var bu forumda,kişilerin görüşlerine değer veriliyor anlamına geldiğini düşünüyorum.. Bazı arkadaşlar biraz fazla tahammülsüz gibime geldi, bu da üüüüüç...

Tarkanı sonuna kadar destekliyorum, ayrıca konuyla alakası olmamasına rağmen Come Closer albümüne değinilmiş yer yer.. Madem öyle ben de görüşümü belirtiyim.. Bence şahane..

karma_elcin
05-09-07, 21:03
Tarkan nasıl istiyosa oyle yapıcak saygımız sonsuz bildiği vardır yani müzikle ugraşan o yani.. beklerim ben, tabi merak var ama kendime sıkıntı yapmıyorm cunku Tarkan'a güveniorm..:DDDD

mcggs
05-09-07, 21:46
Çoğunuzun mesajını okudum..bazıları ilginç aslında..tarkan için 4 yılda beklerim 14 yılda..yeterki o fanlarını müzikleriyle etkilesin..sonuna kadar da bkelerim..
ama ilk çıktığı gün,gider zorla alırım bir müzikevindne :18:

Aacayipsin
17-10-07, 14:43
Bayramda çıkacak denildi ama hala ses seda yyyok.. :))

mcggs
17-10-07, 18:15
kurban bayramı yalnız o bayram :)