PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Tatlıses, Tarkan'ı sevmediğini açık açık söylemiş

sally
02-09-07, 02:25
Anlı şanlı köşe yazarları ve TV yorumcuları son zamanlarda resmen 'dedikodu yazarı' oldu.
Hadi şimdi tüm bu Ankara dedikodularını unutup, ünlüler dünyasına dönelim. Tatlıses Tarkan'ı neden kıskanmış öğrenelim. İbrahim Tatlıses, Tarkan'ı sevmediğini açık açık söylemiş. Acaba sadece sevmiyor mu? işin içinde erkeksel kıskançlık olabilir mi?
Müzik tarzları, dünyaya bakışları kısaca her şeyleri çok farklı... Neden böyle rekabet, sevgisizlik hatta kıskançlık olsun ki... Olur işte. Çünkü Tatlıses dünyadaki tüm kadınların tek beğendiği erkek olmak ister.
Sibel Can'ın Tarkan'ı çok sevdiğini biliyor. Her fırsatta 'Tarkan şöyle insan, böyle yakışıklı' dediğini de gazetelerde okuyor. Bir zamanlar hayat arkadaşı Derya Tuna da 'Tarkan yakışıklı' dediği için de bu durumlar aynen olmuştu. Hiçbir kadın Tatlıses varken, başka erkek sanatçıyı beğenmemeli.

Kaynak:www.gezentilki.com AYKUT IŞIKLAR

burow
02-09-07, 02:29
tabikide tarkan yakisikli kiskanirlar aman nazar degmesin tarkanin bence ibodan daha guzel sesi var hemde sesi baska tarz muziklerede cok yatkinn

fantin
02-09-07, 02:29
Doğru söze ne denir:))

karma_elcin
02-09-07, 02:42
yazık yaa üzülüyorum iboya :18: :18: :18: :28:

Kiskanir tabi.. Sibel, Hülya, eski karisi.. türkiyenin nerdeyse bütün kadinlari ona hasta. Ibo icin yanip tutusan kac kisi var:9: :28:

**MegaStarkan**
02-09-07, 02:58
aykut isiklar iyice gözüme girmeye basladi :P
ama bence baska nedenler vardir ibonun böyle davranmasina. belki dava yüzünden'de olabilir. eger ama aykut isiklarin dedigi dogruysa cok cocukca ibo'nun davranisi tabiki.

M3RTXx
02-09-07, 11:30
zuhaha :18: yw kadınlar bu mağara adamının neresini begeniolar anlamıyorum :18:

gokhantevetoglu
02-09-07, 12:31
bu ıboda ne kadar bole kıskancmıs canım alalalaalalaal:))))

şekerim
02-09-07, 13:27
:18: :18: :18: :18:
kıskananlar çatlasın:28:

sarıpapatya
02-09-07, 14:33
komik gerçekten kıskanmasını gerektiricek bi durum yok tarkanla kendisini kıyaslıyosa yakışıklıllık konusunda cidden komik ama onlar barışmıştı şimdi niye böyle olsun bence yalan haberler bunlar tarkanla ilgili haberler çok izleniyo ee tarkanda ortada yok ne yapıcaklar akıllarına geleni yazıyolar bilmiyorum ben böyle düşünüyorum

pelince
02-09-07, 14:36
yaa kıskanması brs saçma tarkanla ibrahm tatlısess çook farklıı aynı deilkii bri pop dieri arabesk + yakışıklılık konusunda ibrahm tatlıses dha ne bkleyeblr anlayamadm:21:

şekerim
02-09-07, 14:38
yaa kıskanması brs saçma tarkanla ibrahm tatlısess çook farklıı aynı deilkii bri pop dieri arabesk + yakışıklılık konusunda ibrahm tatlıses dha ne bkleyeblr anlayamadm:21:
pelincim biz öyle düşünüyoruz ama o öyle düşünmüyo kendini tarkanla bir tutuyo :11:

arjen22-tarkan
02-09-07, 14:45
Doğru Söylüyor Kesinlikle Katılıyorum...İbrahim Tatlıses Tüm Kadınların Beendiği Erkek Olmak İstiyor Sırf Bu Yüzden Sevmiyor.... Kibirli İbrahim Tatlıses...

Haber İçin Teşekkürler!

devilscream
02-09-07, 15:17
anlamıyorum böyle kıskançlıkları.
zaten ibrahim tatlıses'in bazı antipatik tavırları ve sözleri var(ar yuu rediy-van,tu,tıri,foro vb.:D)
en azından bu hareketleri bıraksın.
o zaman çok azda olsa bir ilgiye sahip olur:D
haber için teşekkürler;)

leyla
02-09-07, 15:18
hehehe cok kizkanc ibo,gercegi kabul etsin artik

sarıpapatya
02-09-07, 15:23
eee ozaman kıskanmaya devam etsin yapıcak bişey yok gerçekler bunlar adam çok yakışıklııııı gerçı hangi erkek tarkanı kıskanmıyoki :28:

eskalen
02-09-07, 15:43
İbo'nun kıskançlığı hep ön planda...Hep kendisinin olmasını istiyor ön planda....Biraz egozimcilik var İbo'da......Tarkan ile de kendini mukayese etmesin.... Çünkü çok farklı tarzları var Tarkan'ın İbo'dan, biri arabesk kralı biri pop kralı....Yani boşuna müzik çeşitleri çıkmamış.....Ondan ayrımı yapılmalı....İbo'yu kimse popçu olarak görmüyor yani Tarkanla'da kıyaslanamaz öyle değil mi yani doğal olarak! Kısacası her sanatçının tadı ve rengi farklı! Hiç bir sanatçının velihatı yoktur yerine başka bir sanatçıda gelemez ve doldurmazda.....Hem İbo için Hem Tarkan için!

ozgee
02-09-07, 17:11
oo ne kadarda kıskancmış o da ya cok gereksiz sacma bi kıskanclık bence bu müzikleri sesleri tarzları yasları birbirinden cok farklı dogru haber oldugu yada en azından carptırılmadıgı hakkında süphelendim acıkcası zaten bide söyle bir durum var her insan bir digerini sevmek zorundada degil ama gercektende cok gereksiz oldugunu düsünüyorum

scorpioness
02-09-07, 18:22
Tarkan'ın yapmış olduğu ÇAKMAK ÇAKMAK şarkısını okuyamadığı kavrayamadığı halini gören bir insan olarak ben İbrahim Bey artık ne dese boş diyorum ayrıca kimse kimseyi sevmek zorunda değildir arada Tarkan onun patronu oluyor yeter bu ilişki onlar için

pierre_emir
03-09-07, 12:12
İbrahim Tatlıses kıro emme para onda... Kendisini bişey zannediyor. Kıskanç işte ne yapsın....