PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Olayi Abartildi!

Lorenser
31-08-07, 19:49
ÜNLÜ SANATÇI SİBEL CAN, REKLAM ÇEKİMİ SIRASINDA TARKAN'LA İLGİLİ SORULARA CEVAP VERDİ!

http://www.gezentilki.com/v2/files/haberler/9855/1.jpg

Oynadığı reklamları beğeniyle takip edilen Sibel Can, Kaşmir Halı’nın tanıtımı için yeniden kamera karşısına geçti. Giydiği kırmızı renkli kına gecesi elbisesi ile oldukça göz dolduran ünlü sanatçının yeni reklamı ses getireceğe benziyor.

Reklam filmini çekerken gelenekleri ve görenekleri devam ettirdiğini belirten Sibel Can, “Kaşmir Halı, Türkiye’deki geleneklerimizi devam ettirme kararı aldı. Bu karar o kadar doğru ki bende burada bulunmaktan çok mutluyum.” şeklinde konuşarak memnuniyetini dile getirdi.

Yine çok ses getirecek bir reklam filmi çektiklerini belirten ünlü sanatçı; “Yine çok özel, kaliteli ve isminden söz ettirecek bir reklam filmi çektik. İnşallah 10 gün içinde yayına girecek reklamımızı yine bütün Türkiye konuşacak.” şeklinde iddialı bir açıklamada bulundu.

Tarkan’ın kendisini ziyarete geldiğini belirten ünlü sanatçı; “Kendisiyle kuliste görüştük. Beni tebrik etti öptü ve hemen gitti." dedi. İbrahim Tatlıses'in, Tarkan'ı sahnede görmek istemediği yolunda çıkan haberlerin yayılması üzerine; "İbrahim Bey, zaten öyle bir şey yapmaz. Bu olay çok çarpıtıldı.” diyerek tepkisini dile getirdi.

Sibel Can’ın reklam çekiminde yaptığı açıklamaları izlemek için “Tıkla İzle” butonuna basmanız yeterli.

TIKLA (http://www.gezentilki.com/v2/f_izle.php?hb_id=9855)

**MegaStarkan**
31-08-07, 19:59
güzeldir reklam kesin. tarkanla kuliste görüsmüs ve tarkan hemen gitmis isi varmis diye stüdioda. ama bi önceki reportajalarinda diyordu albüm bitti diye, hatta bomba etkisi yaraticak diyordu. tarkan niye daha stüdiodaki. daha düzeltmelermi var acaba.
tskler haber icin

karma_elcin
31-08-07, 20:14
güzeldir reklam kesin. tarkanla kuliste görüsmüs ve tarkan hemen gitmis isi varmis diye stüdioda. ama bi önceki reportajalarinda diyordu albüm bitti diye, hatta bomba etkisi yaraticak diyordu. tarkan niye daha stüdiodaki. daha düzeltmelermi var acaba.
tskler haber icin
yaaa profosyonel olan tarkan vardır bi bildiği yani bizim aklımız ermez bekliycez eminim harika bi albüm olacak :20: :20: :20: :20:

szr67
31-08-07, 20:19
stüdyoda sadece albüm kayıtları yapılmıyo ki arkadaşlar; ses kayıtları,yaparsa eğer tanıtım filminin backsounlar yapılır.stüdyolar albümden ibaret değil

mavi
31-08-07, 20:27
İBRAHİM TATLISES’LE TARKAN SİBEL CAN’IN YANINDA KAVGA ETTİ Mİ? KONSER KULİSİNDE YAŞANDIĞI İDDİA EDİLEN OLAYIN PERDE ARKASINI SİBEL CAN ANLATTI!..

Geçtiğimiz hafta Açıkhava’da konser veren Sibel Can’la İbrahim Tatlıses unutulmaz bir müzik ziyafeti vermişti!..

Ancak konserin kulisinde yaşandığı iddia edilen bir olay ortalığı karıştırdı!..

İddiaya göre “Çakmak Çakmak” şarkısında birlikte çalışan Tarkan konserin kulisine gelip konuk sanatçı olarak sahneye çıkmak istemiş ancak yıllardır aralarının açık olduğu İbrahim Tatlıses bu isteğe karşı çıkmış ve ikili arasında kuliste bir tartışma yaşanmıştı!..

Sibel Can, yaşandığı iddia edilen bu olaya Antalya’da açıklık getirdi ve Tarkan’ın konser kulisine geldiğini ancak herhangi bir tartışmanın yaşanmadığını söyledi!..

http://www.ucankus.com/haberic.asp?pw=36162

arjen22-tarkan
31-08-07, 21:28
Evet Bende Demiştim Tarkan'ın Kulise Gittiğini ...

Haber İçin Teşekkürler Lorenser !

szr67
31-08-07, 22:33
bizim ki patron olmuşda kulisde.sanatçılara şans diliyo vay bee

ozgee
01-09-07, 01:55
amaaaan her zamanki medya iste belliydi buda kim bilir neler yasandı

HND
01-09-07, 02:23
Sibel hanım öyle diyo :D
tesekkürler ;)

Gorkie
01-09-07, 02:26
Bence herkes haddini bilecek!Tarkan tartıştı ise de güzel yapmış.İbrahim Tatlıses herkesi eleştirecek güce sahip olabilir ama Tarkan herkes değil..Öğrenmiş olsun!

devilscream
01-09-07, 03:37
haberin doğruluk payı olabilir ama ben kavga ettiklerini sanmıyorum.
haber için teşekkürler;)