PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kaybolan sarkilari (Atlantic records 1996 eski album videosu)

Inge
31-08-07, 17:26
Eski video Youtube'á koydum

ATV programi Tarkanín Atlantic Recordsta calismasi.:20:

part 1
http://uk.youtube.com/watch?v=PU9FR6iGs2E

part 2
http://uk.youtube.com/watch?v=y-uIZuaktxM

Once youtube da gördum ama simdi bulamadim.

In 1996, Tarkan signed up with Atlantic records for his first English language album.
The album was never released.
Turkish TV station ATV filmed while he was working on this album.

**MegaStarkan**
31-08-07, 17:58
ilk sefer izliyorum. tskler paylasim icin.
ikinci videodaki sarkilar birinci videodakinden daha iyi. sarkilar biraz daha cok amerikan stilinde olmus. come closer ise bu eski sarkilara bakilirsa o kadar amerikan stil degil. belki shikidimin inglizce versionu albüme eklenmesi o havayi tatti bana, bilemicem.
come closerdaki sarkilar daha iyiler ama zaten bu videodaki sarkilar eski oldugu icin bize simdi o kadar iyi gelmeyebilir.

fantin
31-08-07, 18:00
Sanki bende izlemiş gibiyim. Yinede sağol hatırlamış olduk:1: :1:

şekerim
31-08-07, 18:08
bende ilk defa izliyorum teşekkü
rler

sarıpapatya
31-08-07, 18:45
bende izlemiştim hatta eklemek te istemiştm ama beceremedim çok acemiydim saol tekrar seyretmek çok güzel ne kadar güzel gülüyo bitanem benim:20:

szr67
31-08-07, 20:23
arkadaşlar bu siteyemi ait bişey anlamıyorum.bağzı video ve haberler buraya geç düşüyo.bunu izlemediyseniz.tarkan hayranı olmanın anlamı yok.diğer tarkanhayran sitelerinde var.isim vermiyim şimdi site yöneticileri reklam olarak algılar:16:

**MegaStarkan**
31-08-07, 20:39
arkadaşlar bu siteyemi ait bişey anlamıyorum.bağzı video ve haberler buraya geç düşüyo.bunu izlemediyseniz.tarkan hayranı olmanın anlamı yok.diğer tarkanhayran sitelerinde var.isim vermiyim şimdi site yöneticileri reklam olarak algılar:16:
bu forum sen fark etmediysen ben aciklim en güncel forum. hic kimseyede kendini kanitlamasi gerek degil. bende diger bahsetmek istedigin forumlardan seni taniyorum ve ordaki konularida okuyorum ve biliyorum hangi konular nerde var diye. her forumda hemen hemen ayni konular var. sen tarkan hakkindaki bilgilerini nerden daha cabuk aldigini biliyorsan ozaman sorun yok. ama buraya gelipte bizim fanligimize laf ediyorsan bu yüzden seni elisdirmekten baska sey yapamicam. herkesin kendine göre nedenleri vardir niye izlemedigini. kimi o zamanlar yasi kücük oldugu icin belki tarkan hayrani degildi diye izlememisdir. kimi yani benim gibi yurtdisinda yasidigi ve türk medyayi takip etmedigi icin izlememisdir.
bu talihsiz mesajini biraz sübjektif bakis acina veriyorum. birazda objektiv düsünerek diger fanlerin durumlarini degerlendirerek mesajlarini yazarsin umarim.

PS: Lorenser'da bi altaki msjda bu konunun ztn coktan forumumuzda mevcut oldugunu ispatlamis oldu. bende daha önceden izlemisim. hatirlayamamisim ama :P

Lorenser
31-08-07, 20:45
http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=2437

http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=828&highlight=michael+jackson

scorpioness
31-08-07, 20:49
Siz önce yorumunu yaptıgınız konuların açılış tarihine bakında ondan sonra yeni mi eklenmiş eskiden mi kalmış görürsünüz szr67 burada kimsenin kimseye hayranlığını sorgulatmam siz o bildiğiniz diger Tarkan sitelerine gidip orda ki üyelerin hayranlıgını sorgulayabilirsiniz ordan alışıksınızdır sanırım.

Inge
31-08-07, 21:30
bu linkler calismiyorlar.

ilk:
"the file has been removed due to terms of use violation"

diger:
"file not found"

Insallah benim videolar youtube de kalabilecek...

who took it away do you think? It is ATV that complained or is it
HITT, or Atlantic Records? Who decided this video should be removed?

Maybe this episode does not fit in the "success story" of Tarkan. Nobody ever officially mentions the first album for Atlantic. They just pretend they worked for so long on Come Closer...

Sorry for writing English

Inge

arjen22-tarkan
31-08-07, 21:34
Teşekkürlerr ... !

RaSKaS
31-08-07, 21:43
bu foruma yaklaşık 1.5 yıldır üyeyim ve en hoşuma giden özelliklerinden biri güncel oluşudur.bu videoyu bazı arkadaşlarımız izlememiş olabilir.ancak izlememiş olmalarının onların hayranlığında bir noksan oluşturduğuna inanmıyorum.bu yüzden tarkan hayranı olmanın anlamı yok gibi cümleler bana çok boş geldi.
eğer forumdan hoşnut değilsen zorla değil , daha güncelini bulabilirsen ordan devam edersin.tabi ordan da kovulmazsan...

merhaba arkadaşlar ben szr67 tarkanın hayranlarından biriyim.
geçenlerde hiç bir sebebi olmadan beni megastarkanforum sitesinden kovdular.bu bir tarkan hayranına yapılırmı bilmiyoruım demekki kendilerine yakıştırıyolar.neden atıldığımı bi bilsem.

Inge
31-08-07, 21:51
sey ehh...belki hepsi anlamiyorum ama hala ayni konu mi? Lütfen Atlantic records video ilgili yazin burada...ya da anca..eee gidersin...LOL
gercekten ne yaziyorsun anlamiyorum ama lütfen diger bir konu ac.
sevgilerimle Inge

Inge'ye katiliyorum,
artik bu konu daha fazla uzamasin.. aksi taktirde tartisma surdurduunuz icin mesajlarinizi silmek zorunda kalacagim.
Böyle seyler olur, forumda yuzlerce video ve download linki var.. hepsini yenilememiz imkansiz, eger güzel bi sekilde söylerseniz zaten elinde bulunduran arkadaslar Inge'nin yaptigi gibi foruma veya youtube'a ekler :20:

Videoya gelecek olursak daha önce izlemistim, keske bu bi kac sarki disinda albumdeki diger sarkilarida dinleyebilsek.. Ama sanirim imkansiz bisey bu.
Tarkan'in bu haline bayiliorum ve goruyorumki ingilizcesini gelistirmek icin gercekten caba sarfetmis o zamandan beri. Tesekkürler Inge paylasim icin :20:

**MegaStarkan**
31-08-07, 22:18
bu linkler calismiyorlar.

ilk:
"the file has been removed due to terms of use violation"

diger:
"file not found"

Insallah benim videolar youtube de kalabilecek...

who took it away do you think? It is ATV that complained or is it
HITT, or Atlantic Records? Who decided this video should be removed?

Maybe this episode does not fit in the "success story" of Tarkan. Nobody ever officially mentions the first album for Atlantic. They just pretend they worked for so long on Come Closer...

Sorry for writing English

Inge
You don't have to apologize for writing in English ;)
It's curious. I don't know why they took it away. But maybe we will see it when your videos will be forbidden :P I hope that this won't be the case but it's seems that there is a copyright for these videos.
I've already answered to your pm about the non-working links and the discussion. So check it out ;)

Inge
31-08-07, 23:26
Thank you Kenan!

Ben paylastim cünkü bence, bu sarkilar youtube'da olmali. Herkes bunlari görmeyip izlemedigini beklemedim.
Ama herkes hepsi bilemez ki. Cok röportaj var, cok performans, cok konser. Bence, gercek hayranlar, hepsi bilenler degil ama hepsi görmek, devamli ve tekrar görmek isteyenlerdir. O yüzden paylastim. Benim icin yepyeni degil de. Bu röportaji o zaman (1996) canli gördüm.

O zaman cok mutluydum, Ingilizce albümu cok dinlemek istedim. Ayrica Tarkaní hic anlamadim konusunca ve o kadar asik oldum ona ki! Onun Ingilizce söylerken dinledigince agladim..."and the tears that fall, don't mean anything at all" cünkü en sonunda onun sözleri anladim orada...

hemen Ingilizce cok iyi konustu Tarkan. 1997 tam Ingilizce konusabildi, simdi gibi.
It was not for learning English that it took so long with Come Closer,
it was bad luck.

En cok begendigim sarki ïf you go now ve Walking on broken glass. Digeri o kadar begenmem.

sevgiler,
Inge

stranger
31-08-07, 23:58
hey all ,,
i've just seen the two vids ... these links work !!
this is really a huge discovery for us as fans .. i wonder why those records
were kept hidden for the so long !!
thanx detective INGE :27:

Inge
01-09-07, 00:12
Well it was on TV in 1996, and it has been shared here and there, also on this fan forum, via rapidshare. But the links expired. Also it has been put on youtube by several fans but they have been removed!
I hope these can stay for a bit longer because I really like the documentary. Parts are still missing, the original also showed tarkan in Central Park and his girlfriend Elif shopping, they talked with an Iguana Lady and had live iguanas put on their head! Then Skip Drinkwater was also interviewed. I don't know why that part was not on the digitalised version...
Just keep looking stranger...many more jewels and pearls to find in Tarkanland!

love, Inge

ozgee
01-09-07, 00:16
simdi bunca konuşmanın üstüne olmayacak ama ne yalan söyliyeyim ilk defa seyrediyorum hoş sarkılarmış gercektende keşke daha fazlasını dinleme imkanımız olsaydı...

stranger
01-09-07, 00:25
oh yeah !!
he's just full of wonders :10:

gence
01-09-07, 00:27
çok güzel şarkılarmış ya.teşekkürler inge.senin tarkan hayranlığını da kıskanmaya başladım ben