PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tek Starımız Var O Da Tarkan

HakanÇelik
30-08-07, 11:28
TEK STARIMIZ VAR O DA TARKAN

http://img.sabah.com.tr/2007/08/30/gny/im/FA5C73D04F122343837DBEB9r.jpg

* Biz Tarkan ile bu gidiş gelişleri yaşadık... Sizinki farklı mı olacak? Bu şans ya da kısmet... İnandığın şeylere doğru koşmak lazım. Ben bekleneni verir miyim, veremez miyim bilmiyorum. Türkiye'den bir tane dünya starı muhakkak çıkacak. Dünyada herkesin tanıdığı bir tane starımız var, o da Tarkan. Ama bütün dünyaya müzik yapan, her yerde konser verip yüzbinleri toplayan bir Türk çıkacak. Ben de şansımı denemek istiyorum.

* Müzik dünyasında herkes yurtdışına açılmaktan bahsediyor ama bir yandan da birbirleri ile polemiğe giriyor... Eğlence sektörü değil mi bunun amacı. Şarkılar neden var? İnsanları eğlendirmek ve mutlu etmek için. İnsanları mutlu etmek için var olan insanların savaşmasının ne kadar saçma olduğunu düşünsenize... Aşk şarkıları ile ders verirsin, hüzünlendirirsin, heyecanlandırırsın. Biz güzel duygular vermek üzere var olan insanlarız aslında. Ben asla böyle tartışmaların içinde olmayacağım. Bir polemikten doğacak bir anlık popülerliğin takipçisi değilim. Ben bu fikirde bir insan olsaydım ilk albümde giderdim. Bir kerelik başarının peşinde değil, yarınlara bir şeyler bırakmanın peşindeyim. O yüzden inandığım doğruların peşinden gidiyorum. Savaşlar, kavgalar zaten var, birileri de aşktan bahsetsin.

http://www.sabah.com.tr/gny/haber,56EDE516D184421EBAD5AEADD5ADD4A0.html

eLiF
30-08-07, 14:05
çok doğru söylemiş :20: bravo
haber için teşekkürler

arjen22-tarkan
30-08-07, 15:34
Evet bende sabah okuduğumda Yalın'ı Dinlemenin Keyfini Bi daha Yaşadım ve hemen yalını açıp dinledim ... Gerçekten Terbiyeli Efendi Biri Yalın ... Çok sevdiğim bi şarkıcıdır...!

szr67
30-08-07, 16:56
ayakta alkışlıyorum bitane adam akıllı sanatçı tarkanı övdü:20:

**MegaStarkan**
30-08-07, 17:53
yalini ilk günden beri keyifle dinliyorum.
bazi kisilerin (menejer yada herhangi birilerin) dogrularina uymayip kendi dogrularini secmesi cok güzel. bu onun kendine oldugu güvenini gösteriyor.

ozgee
30-08-07, 18:21
Şarkılar neden var? İnsanları eğlendirmek ve mutlu etmek için. İnsanları mutlu etmek için var olan insanların savaşmasının ne kadar saçma olduğunu düşünsenize... Aşk şarkıları ile ders verirsin, hüzünlendirirsin, heyecanlandırırsın. Biz güzel duygular vermek üzere var olan insanlarız aslında.

Savaşlar, kavgalar zaten var, birileri de aşktan bahsetsin.
amacının farkında olması ve bundan sapmaması gerektigini bilmesi cok iyi...
tarkan için söyledigine gelince dogru söze ne denir...

karma_elcin
30-08-07, 18:55
Aklı olan böyle sölerdi zaten... Yalın da neyin ne olduğunu cok iyi bilen biri zaten müziğiyle de kendini gösterdi hiç çizgisini bozmadı...

gokhantevetoglu
30-08-07, 20:30
tebrıkler yalın vay be demek kı sanat dunyasındakı sanatcılarda tarkanı dıllerınden dusuremıyorlar tarkanın yaptıklarına gıpta ıle bakıyorlar cunku onlarda kıskanıyorlar keske bızde tarkanın yaptıklarını yapabılsek dıye helal olsun tarkana ve durmadan devam et bız arkandayız...

RaSKaS
30-08-07, 23:29
yalın a beğenim bir kat daha arttı
ne murat gibi polemik yapmaya çalışıyor ne de musti gibi kıskançlık
sadece müziği ile konuşuluyor
tebrikler yalın :20:

sally
30-08-07, 23:44
dogru söylemis yalin.Diyer Sanatcilar gibi deyil ya :20:

Delikız
31-08-07, 01:59
Yalın bravo bunu açık yüreklilikle kabul edebilen sayılı kişilerdensin. Demek ki aşmış çocuk bazı şeyleri. Diğerleri gibi komplekse girmiyor.

tarkankolik1972
31-08-07, 10:21
Tesekkürlerr Haberr Için Canimm Senii çok Seviyorummm Askim Benim

devilscream
01-09-07, 03:40
yalın'ı kişilik olarak gerçekten çok beğeniyorum.çok iyi bir insan.
haber için teşekkürler;)