PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm tarihi hakkında

denizmavisi
29-08-07, 20:45
Arkadaşlar haberlerin kaynağı tam belli değil ama bi siteden öğrendim ve sizlerle paylaşmak istedim albüm 15 EKİMDE çıkacak diye ve albümde toplam 17parça yer alacakmış bunların 3 tanesi remix ayrıca albümün ismi "SEVGİLER DAĞITTIM" çıkış parçası sevgiler dağıttım ya da hava yapma adlı parçalarından biri olacakmış 14 şarkının 7 tanesi hareketli diğerleri de slow olacakmış strateji gereği ramazanın geçmesi bekleniyormuş umarım haber doğrudur bomba gibi bi albüm geliyor

szr67
29-08-07, 20:50
hangi site

stranger
29-08-07, 20:55
is it about TARKANs upcoming album ???????:21:
sorry i dont understand turkish but to me it seems like that..>>> though he doesn't mention TARKAN :9:
thanx anyway:21:

EFSANE
29-08-07, 21:20
ekim çok geç olur bence ağustosun sonu gibi yada eylülün başı falan albüm çıkar

karma_elcin
29-08-07, 21:25
Bakıcaz ve de görücez...Artık eylül ekim farketmez cıksın da............

arjen22-tarkan
29-08-07, 21:57
Vallaa Bana Pek İnandırıcı Gelmedii .. Hangi Site Arkadaşım Siteyi Bi Versene
Haber için teşekkürler !

arjen22-tarkan
29-08-07, 21:57
Eee Dudu Albümünde 5 remix wardıı ... !

tufanzenger
29-08-07, 21:58
bayramdan sonra çıkacağını öğrenmiştik zaten..

şarkı isimleri pek inandırıcı gelmedi ama olabilir de.. bekleyip göreceğiz..

bu arada "3 remix" lafı hiç hoşuma gitmedi..

RaSKaS
29-08-07, 22:00
artık verilen tarihlerden , sürelerden korkmaya başladım.
umarım bu seferki doğrudur ki bir an önce çıkar şu albüm :21:

TarkanColl
29-08-07, 22:02
Ekim Kasım Aralık... Bu sene çıksın da...:36:

szr67
29-08-07, 22:05
tarkan nın albümleri külliyen zarar bi albümde 17 şarkı olurmu yaw.her albümde şarkıları dolduracak illa ki

**MegaStarkan**
29-08-07, 22:10
bende pek inanmadim. artik herkes bisi diyor. tarkan cikip söylese en kisa zamanda daha iyi olucak. baydi spekülasyonlar artik.

is it about TARKANs upcoming album ???????

Yes, but it's just a rumour. As it is posted above Tarkan will release his new album in October, 15th. Probably there will be 17 songs. 3 of them are remixes, 7 slow songs and the rest normal pop style songs. The name of the song is supposedly "Sevgiler Dagittim", which means something like "I shared out love".
The thread opener has this informations from a website.

ozgee
29-08-07, 22:22
neye inanıp neye inanmıcam artık bilemiyorum yanlız 17 sarkı dogruysa manyak olur ya akıllara zarar:9:

maximilian
29-08-07, 23:58
ben inanmiyorum!! Mart'dan agostosa kadar inandik, sonu berbat cikti..Ustelikle ' SEVGILLER DAGITTIM ' Tarkan'a pek yakistiramiyom..Tarkan bize hep baska gosterdi...Ve 15 EKIM 'de nerden cikiyor! Kimin sapkasindan!
Tarkan gibi Megastar sizce albumunu bayrama gore ayarlar, yani marketingligi bumu yani!

tufanzenger
30-08-07, 00:33
göz sağlığınız ve düzgün Türkçe adına değişiklikler yaptım alıntılarda.

işte o foruma bu bigileri yazan üyenin mesajlarının orjinal halleri:

Evet beklenen albüme çok az bir zaman kaldı. Yakında tüm albümdeki şarkıların isimleri burada olacak. Ayrıca albümde tam 17 eser var 3 tanesi remix... "Sevgiler Dağıttım" ve "Hava Yapma" adlı şarkıları çıkış için mükemmel şarkılar. 1 Eylül'ü bekleyin...

Arkadaşım albüm 1 Eylül'de çıkmıyor zaten bayramdan sonra çıkacak.

Ben sadece şarkıların isimlerini ve sözlerini burada paylaşacağım o kadar.

Size şunu diyebilirim gerçekten de beklediğimize değecek albümdeki 14 ayrı şarkı da hit! Şöyle bir düşünün, Tarkan'ın "İkimizin Yerine" şarkısı gibi tam 7 süper şarkı ve ayrıca 7 tane de "Dudu", "Kuzu Kuzu", "Hüp", "Püf" gibi şarkılar ben dinledim, "Püf"le "Çakmak Çakmak"ı neden kendi söylemedi anladım. Çünkü onlar vasat kalıyor yenilerin yanında. Aslında albümün ilk halinde "Çakmak Çakmak"ın bir değişik versiyonu da vardı ama iptal oldu.

Dediğim gibi albümün ismi belli: "Sevgiler Dağıttım". Her şey hazır Ramazan'ın geçmesi beklenecek strateji gereği. 3 tane de remix var bu arada bunlar eski şarkılarından.

Detaylar 1 Eylül'de!
Şimdilik size sabırlar diliyorum.
Görüşmek üzere

1 eylül'de görüşeceğiz hanımefendi/beyefendi!!:28:

firelord
30-08-07, 00:49
inşlh.bu tarihte çıksın onada razıyız.17 şarkı olduğuna pek inanmıyorm ama 17 şarkı warsa süper.:36: :1: :20:

Hmm walla dogruluguna ne kadar guvenilir bilemem ama bu "Sevgiler Dagittim" adi hic olmamis ve Tarkan'in albümüne koyacagi bi isim deil gibime gelio.. Yani adamin diger albümlerine bakarsak bu bayagi kli$e kaciyo:9:

dede333
30-08-07, 00:55
hangi site arkadaşlarrr

denizmavisi
30-08-07, 01:15
site adresi vermem uygun olur mu arkadaşım

Inge
30-08-07, 01:16
sey dogruysa...Tarkan bu haberi hic begenmeyecek...cünkü bu gibi seyleri, album detaylari ve ismi...gizli olmamali.
yanlissa...bosuna konusuyoruz...
yani o kadar iyi haber degil.

Ya da Tarkanín albüm detaylari yine erken zamanda sokakta...
ya da yalan.

ayrica bence, o yaz icin sarki yapiyor. Bu yaz olmadi, belki gelecek yaz icin cikmali. Timing is important. Ne yapacak konserle? Harbiye acikhava soguk yagmurlu kasim aralik konserler mi? Bu aptal bir sey...
Kuzu kuzu falan sarkilarlar, Tarkanín tarzini, yaz icin, kis icin degil. Az basarili olacak bence.

HURRICANE
30-08-07, 01:33
:)Ramazan ayından sonrada umarım yılbaşı hediyesi demezler çünki hakikaten aylardır albümü bekliyoruz hemde sabırsızlıkla!!!

Gorkie
30-08-07, 02:15
15-29 Ekim arası çıkması %99! Kesinlikle inanıyorum.Siz inanmamaya devam ediniz :) Çünkü albüm şu an herşeyiyle hazır çıkmayı bekliyor! Daha yapacak birşey kalmamış! 17 parça olması harika! Zaten Come Closer'ın Re-Release'i de 3 yeni parçayla 18 parça olmayacak mı? Tam bilemesekte...3 Remix olayı mükemmel olmuş! Eski 3 ÖZEL parçanın yeni Urban tarzdaki halini acayip merak ediyorum! 1 Eylül'de daha detayına inecekse söyleyen arkadaşın stüdyodan biri olma ihtimali veya stüdyodan birileriyle dost olma ihtimali çok büyük! Sevgiler Dağıttım güzel isim bana göre! Ama haber yalanda olabilir.Beklerim..Gene de kendimizi avutmak adına olsada inanıyoruz...

edit: DEDİM ama şunu da ekleyeyim..Habere inanıyorum çünkü bilmeyen insan bu kadar kendinden emin sözler sarfetmez."Sevgiler Dağıttım" düşünüyorum da albüm ismi olmaya hak edebilecek kadar güzel! Beğenilmemiş burada ama...29 Ekim'deki TARKAN şenliğiyle İstanbul coşacak!:20:

stranger
30-08-07, 03:37
bende pek inanmadim. artik herkes bisi diyor. tarkan cikip söylese en kisa zamanda daha iyi olucak. baydi spekülasyonlar artik.

Yes, but it's just a rumour. As it is posted above Tarkan will release his new album in October, 15th. Probably there will be 17 songs. 3 of them are remixes, 7 slow songs and the rest normal pop style songs. The name of the song is supposedly "Sevgiler Dagittim", which means something like "I shared out love".
The thread opener has this informations from a website.

thanx for caring :41:
i was waiting for responding ^^

szr67
30-08-07, 11:33
tarkan ile çalışan özgür buldum la bende çalışıyorum.o bana hiç bir şey söylemiyor.albümün güzel olduğunu tarihin kesin tarihini bilmediğini söyledi.bana şarkılardan bi kaçını dinlemek istiyorum.özgür abinin stüdyosunda var.kayıtları ikna edebilirsem dinliyicem.

Mega_Star
30-08-07, 14:08
ben cebit fuar ı zamanı çıkacağı çook önceden söylenmişti ..yani ekimde çıkcak ama nezaman bilinmez..

tufanzenger
30-08-07, 14:13
orada bahsedilen cebit fuarı "hamburg cebit fuarı"ydı.. ve o haber, o fuarın gerçekleştiği zaman yazılmıştı.. fuardaki "trekstor" standının resimleri de hitt'in internet adresinde vardı.. ;)

leyla
30-08-07, 15:34
17 sarki super ya,insallah oyledir.sabirsizlikla bekliyorum

Ganador
30-08-07, 15:37
bende kuzu kuzu cikmadan once sarkiyi dinlemistim,yine internetten birisi dinletmisti.Bilmiyorum bu bilgiler nasil disari cikiyor ama ''SEVGILER DAGITTIM'' guzel bir album ismi.29 ekimde buyuk bir konser vericegini goz onunde bulundurursak 15 ekim iyi bir tarih.

arjen22-tarkan
30-08-07, 15:42
Konuyu Açan Arkadaşım Siteyi versem uygun mu diye sormuşsun ver bu sitede öyle şeyler yokturr Linki ver sen mesela herkes tarkanla ilgili bi haber olduğu zaman aldığı sitenin linkini verir sen siteyi ver... Bu Forumda Tarkan'ın Kalbi Gibi Temiz Bir Sitedir bizler onun hayranıyız ... :20:

sarıpapatya
30-08-07, 16:04
17 şarkı of of offf yaa bu ekım ayı gelırmı acaba gerçı şimdi ramazan gelıyo çabuk geçer sabırsızlıkla beklıyorum çok heycan yaptm birden sankı yarın çıkıyo gibi:20:

denizmavisi
30-08-07, 16:38
sitenin adresi *****
isteyen arkadaşlar buradan bakabilir

Edit: Forum kurallarımıza göre forumumuzda Mp3 yayınlamak ve Mp3 yayını yapan site isimlerini foruma eklemek yasaktır... Site içeriği de forumumuza eklenmeyecek şekilde olduğundan link silinmiştir. Lütfen daha dikkatli olalım... TCFC Yönetim Ebru

TarkanColl
30-08-07, 16:55
Her sitenin yazdığına inanmayalım arkadaşlar...:11:

denizmavisi
30-08-07, 17:21
arkadaşın biri istediği için sitenin adresini eklemiştim kusura bakmayın bi daha olmaz

TarkanColl
30-08-07, 18:08
arkadaşın biri istediği için sitenin adresini eklemiştim kusura bakmayın bi daha olmaz

İstekleri Forum kuralları çerçevesinde yerine getirirseniz hiç bir sorun olmaz...:20:

KelebeQ
30-08-07, 19:46
:11: :11: :11:

tufanzenger
01-09-07, 15:23
ARKADAŞLAR ÇOK YOĞUN UĞRAŞLAR SONRASINDA ŞARKI SÖZLERİNİ KOYACAĞIM... İLK OLARAK TARKANIN ÇIKIŞ ŞARKILARINDAN BİRİNİN NAKARAT KISMINI YAZIYORUM GÜNCELLEMELERİMİ BEKLEYİN...

....HAVA YAPMA....

Beni yıkan geçen deli zamanların
Gel öpücem desen ben anlaım
Ateşi sönmeden bu deli dağların
Arasında hava yapma
Sakın ha başını yakma

Nasıl mı dersin yakacak ateşin tam kalbine dokuncak gözlerim
Hayat bizimle dalgamı geçiyor ne bu süs bu hava sakın ha hoyrat olma

Beni yıkan geçen deli zamanların
Gel öpücem desen ben anlaım
Ateşi sönmeden bu deli dağların
Arasında hava yapma
Sakın ha başını yakma

söz/müzik : Sezen Aksu...

demiştir kendileri.. doğru gibi.. ne dersiniz??

**MegaStarkan**
01-09-07, 15:39
beni simdiden albüm hakkinda bilgiler bize ulasmasi rahatsiz ediyor aslinda cünkü tarkan bu sefer daha dikkatli olucam demisdi. calinmasin diye hic bir sey. ama yinede yapamamis anlasilan eger dogruysa tabiki. biran önce ciksin albüm yoksa bu gidisde yakinda sarkida nette dolasicak :S

ozgee
01-09-07, 15:50
ay evet ya bende rahatsız oldum bunun için daha cok ertelenmesinde...

karma_elcin
01-09-07, 15:56
bakıcaz arkadaşlar sabır biraz daha.. albümü alınca dinliycez....

şekerim
01-09-07, 16:19
dün arkadaşımla albümle ilgili konuşurken albümün seneye çıkacağını söyledi ama ne derece bilmiyorum:11:

denizmavisi
01-09-07, 17:14
dün arkadaşımla albümle ilgili konuşurken albümün seneye çıkacağını söyledi ama ne derece bilmiyorum:11:

öyle iddialar da var ama görünüşe göre o kadar uzun sürmeyecek ekimde çıkma ihtimali %90 inşallah çıkar da hepimiz artık rahatlarız yeterince bekletti zaten

Gorkie
01-09-07, 17:19
İşte böyle sallayanları anlamıyorum.Söyle arkadaşına Tarkan PR ve Reklama başlıyor diye..Ramazan ayıyla beraber reklamlara başlanacak!(Sağlam bir duyum).Ondan bu arkadaşın dediği doğru olabilir,ama seneye çıkması imkansız çünkü albüm herşeyiyle bitti!

şekerim
01-09-07, 17:41
İşte böyle sallayanları anlamıyorum.Söyle arkadaşına Tarkan PR ve Reklama başlıyor diye..Ramazan ayıyla beraber reklamlara başlanacak!(Sağlam bir duyum).Ondan bu arkadaşın dediği doğru olabilir,ama seneye çıkması imkansız çünkü albüm herşeyiyle bitti!

söyledik herhalde ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum die onada gereken açıklamayı yaptım zaten:1:

eskalen
01-09-07, 18:33
Valla haber ne kadar dogru bilinmez!......Kaynak falan hic yok kanitlanacak gosterecek......... inandirici pek gelmedi .... Ama Su bi gercek Ramazandan sonra cikartacak albumunu Tarkan buyuk ihtimalle....Ya da en en en kotusu seneye yaz ama o zaman galiba baya bi uzun olur hic cekilmez.........

pelince
01-09-07, 20:57
inss hayal kırklığınaa uğramayızz yaaa...

Samet
03-09-07, 00:23
nerden aldin bu haberi

denizmavisi
03-09-07, 13:28
Arkadaşlar bu iddiayı ortaya koyan kişi 3 tane remixin ŞEYTAN AZAPTA,GÜL DÖKTÜM YOLLARINA ve SARIL BANA şarkılarından oluştuğunu belirtti ve yakında albümdeki şarkıların isimlerini de yazacakmış

tarkankolik1972
03-09-07, 13:34
hayır yaa daha dün canlı canlıda 12 sarkı var bomba gibi hemde türk malı dedi yani haber yanlışşş

pelince
03-09-07, 13:57
ben neyin ne olcağını önceden öğrenmek istemiyorum aslında çıksın görcez tarkan bunlar duyulmasın diye çok uğraşıyo ama yinede bi yerlerden sızıoo bn tarkanın bu durumdan memnun olduğunu düşünmüyorum..

tufanzenger
03-09-07, 15:18
hayır yaa daha dün canlı canlıda 12 sarkı var bomba gibi hemde türk malı dedi yani haber yanlışşş

tarkan mı dedi bunları??

Gorkie
03-09-07, 16:07
Eski haberleri çıkarıp haber yapmışlardır.Bende hatırlıyorum Tarkan yurda dönüş yaptığı zamanların birinde 12 parça var demişti ama taaa ne zaman önce idi!!!Ben bu arkadaşın dediklerine inanmaya başladım açıkçası..Bakalım..

HURRICANE
03-09-07, 19:29
Albüm tarihi tam bir keşmekeş halini aldı:)Bir an önce çıksın sabrımız kalmadı artık!

ozgee
03-09-07, 19:54
ben neyin ne olcağını önceden öğrenmek istemiyorum aslında çıksın görcez tarkan bunlar duyulmasın diye çok uğraşıyo ama yinede bi yerlerden sızıoo bn tarkanın bu durumdan memnun olduğunu düşünmüyorum..
katılıyorum bilmiyorum ama hic fikrim olmadan daha bi heyecanlı oluyor ayrıca tarkan icin de bunların sızması sizi bilmem ama benim hosuma gitmezdi

badboyserkan
03-09-07, 20:12
bence tarkan yılbaşında albümünün lansmanını yapsın...hemde albüm 2008 yılında çıkmış olur daha güsel olur dimi....şöyle gece 12 de başlıcak lansman tanıtımı offf süper olur.....:20: :20: :20: :1: :1:

MONZA
03-09-07, 20:39
ya çıkacakss a çıksın protesto ediyorum artık alla alla

şekerim
03-09-07, 22:41
ya çıkacakss a çıksın protesto ediyorum artık alla alla

protestolara kapalıyız henüz erken bayramdan sonra çıkmazsa hepberaber forum olarak yaparız:21:

dogan
03-09-07, 23:53
bence 15 ekim albümün çıkışı için çok uygun bi tarih(eğer doruysa tabi) çünkü eylül ayında insanlar tatilden yeni dönüyolar, ramazan ayı başlıo ve okullar açılıo bu kadar karmaşanın arasında insanlar albüme yeterince ilgi gösteremeyebilir, bayramdan sonra çıkması bu yüzden doğru bi tercih ama inş gelecek yaza bırakmaz albümü....

crash35000
04-09-07, 01:27
açıkçası yaza bırakması daha hoş olur ama bilmem yinede bomba gibi girer bencee

busrab
04-09-07, 01:53
off artk çıksa şu albmde biz dinlesek eğlensek kıskannlarda laf edenlerde çatr çatr çatlasa yaa... :28: :36: :28:

tufanzenger
04-09-07, 17:47
bırakın yazı falan ya.. çıkarsın şu albümü bir an önce de..

yazın da abd'ye gitsin başlasın promosyonlara, singlelara.. inşallah 2008 boyunca türkçe albüm turnesiyle uğraşmaz..

Delikız
05-09-07, 03:01
Biraz önce Canlı Canlı programında Tarkan ile yapılmış süper bir röp. izledim. Şarkıları tamam okumaları yapıyorlarmış stüdyoda. Bayram hediyesi olacakmış ama hangi bayram olacağı süpriz dedi.

şekerim
05-09-07, 14:33
albümü çok bekledik rütuşlar bitince çıkartacak son düzenlemeler yapılıyor bu kadar bekledik bi bayram daha bekleriz herkesin çenesini kapatacak inşallah bu albüm:20:

Inge
05-09-07, 14:39
Bence kis'da hic album cekmemeli. Genellikle onun sarkilari yazá ait, herkes dans ediyor o zaman. Nasil artik promosyon yapacak kis 'da...yagmurlu soguk harbiye konserler olacak mi o zaman?
Bence, en iyi TIMING yapmali. Hic riske girmez...biz bekleyecegiz. Benim icin daha fazla beklemek problem degil, albümü dogru zamanda cikmali. Yaz 2008 albumu bekliyorum, daha iyi bence.

Inge