PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kırsın artık zincirlerini...

HakanÇelik
27-08-07, 01:07
Puslu, sisli boğuk bir hava vardı. Aylardan nisan... Henüz kış, baharı rahat bırakmamış. Tane tane kar düşüyor etrafıma. Okuldan bakımsız, pis, çamurlu yolları yürüyerek geliyordum. Hem de hocaya lanet okuya okuya. Yine dünya kadar ödev vermişti. Oysa daha hazırlamadığım ve hazırlamam gereken ödevler varken. Bu üniversite de beklediğim gibi değil miydi neydi... Boğazım düğümleniyor, pişman oluyorum okumaktan, yazmaktan, gezmekten, tozmaktan... Neyim vardı benim. İçimdeki sevgi dolu çocuk neden bahara küsüp solmuştu. Hayatın zorlukları benim de mi omzuma çökmüştü? Bende mi artık gülmeye hasret kalacaktım derken, geçtiğim müzik marketin camında beklediğim albüm bana gülümsüyordu. "Come Closer"... Çok beklemiştim. Her yerde çıkmasına rağmen, gecikmeli gelmişti Elazığ'a. Hem de tam üç gün. Hemen içeri daldım. Cd'yi aldığım gibi eve doğru koştum. İçimdeki kötü hisler birden yok oldu. Sevinç doldu damarlarıma ve hücrelerime. Karanlık kutuplara gün doğar gibi. O gün sabaha kadar albümü dinlediğimi hatırlıyorum. Öyle üstünkörü dinlemem ben albümleri. Her notasını ve her sözünü kalbimde hissederim. Bir yandan da albüm kapağını inceler, yazılanları satır satır okurum.
İşte böyle hayata bağlıyor beni Tarkan. Bugünlerde yine mutsuzluk hakim iç dünyamda. Tarkan'dan ve albümden net bir haber yok...

İçimdeki sorular aynen şöyle: Neden uzaklaştı bizden? Neden bir haber vermiyor? Neden elektronik de olsa özel günlerde bir mesaj gelmiyor eskisi gibi? Neden diğer sanatçılar gibi fanlarına yakın değil? Bu soruların hiç birinin cevabı yok bende. Bazen kızıyorum hem Tarkan'a, hem de kendime. Ne kadar cd, kaset, video, resim varsa yak at diyorum. Bu bir hastalık hadi yol boyunca yürü ve git tedavi olmaya, geç olmadan iyileş. Ama nafile bağımlıyım. Kurtulamıyorum bu illet salgından. Belki de iyileşmek istemiyorum. Hoşuma gidiyor böyle hasta olup sümüklü sümüklü dolaşmak.

Birileri çeksin artık zümrüt gözlü veletin kulaklarını. Gelsin bizle daha yakın olsun. Bir iki laf etsin bazen. Bunca emek verdiğimiz forumu görsün. İki satır duygularını yazsın. Kırsın artık zincirlerini, kurallarını bir tarafa bırakıp, yasaklarını delsin artık. Hiç mi taviz vermez kurallarından? İnsan bu kadar mı ulaşılmaz olur? O'nu sevenleri üzmesin artık, buyursun gelsin, temelli kalsın...

Hakan Çelik
27 Ağustos 2007

karma_elcin
27-08-07, 23:12
:6: gel artık...TARKAN....

tufanzenger
28-08-07, 15:45
süper yazmışsın.. ;)

mcggs
28-08-07, 16:05
bravo eline sağlık hakan abi

TarkanColl
28-08-07, 18:39
Tarkan'ın gece gündüz stüdyoda çalıştığını, orada yatıp kalktığını hatta bu yüzden çok yorgun göründüğünü duydum ben. Biz burda sadece bekliyoruz bir an önce albümünün çıkmasını bekliyoruz ama oda yan gelip yatmıyor. En iyisini, en mükemmelini yapmak için çalışıyor. Bu kadar mükemmeliyetçi olmasaydı belkide bukadar fanatik hayranı olmazdı. Bize her "bekle" dediğinde içimizden ona kızsak da yine de heyecanımızı azaltmadan ve merakla albümünü bekliyoruz. Albüm çıktığı gün müzik marketlere koşmamızın, eğer o gün albüm gelmediyse albümü satan kişinin başına bela olmamızın, alana kadar da dükkanın önünden ayrılmamamızın nedeni içimizde büyüyen hatta dışarı taşan sevgi ve hayranlığın sonucudur...

Teşekkürler Hakancım... :29:

arjen22-tarkan
28-08-07, 21:44
İnşalllah Hayal Kırıklığına Uğramaz Yorgunluğuna Değer Albümm !!!
Yazı Güzel Olmuş Eline sAlık Hakan Abi !

tarkankolik1972
31-08-07, 10:36
çokk sagollll eline sağlıkkk benimm duygularımıııı ANLATMIŞSIN helal sanaaa çokk güzelldiiiii her satırınııı sabırsızlıkla okudummm seniii seviyorummm TARKAN

gokhantevetoglu
31-08-07, 22:02
guzel bır yazı olmus ellerıne saglık

ozgee
02-09-07, 02:13
gercektende duygularımıza tercüman olmusun sınav dönemlerinde bende yasıyorum bu dediklerini yüregine saglık:22:
"zümrüt gözlü velet" cok hoş ya:28:

tarkankolik1972
03-09-07, 13:49
Tarkann Seni Seviyorummmm Askim Benimmm Yaaa Bukadar Neden Uzaksinn

devilscream
04-09-07, 03:44
çok güzel yazmışsın gerçekten;)