PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ' hamam' ı yalanladı..

mavi
21-08-07, 13:37
Tarkan, Tv'de Şarkıcı Fatih Ürek'in 'Çınarcık'ta Onunla Hamamda Çekilmiş Fotoğraflarımız Var' İddiasını Yalanladı.

Tarkan, TV'DE ŞARKICI FATİH ÜREK'İN 'ÇINARCIK'TA ONUNLA HAMAMDA ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLARIMIZ VAR' İDDİASINI YALANLADI.

Tarkan, 'O dönem o da benim gibi Çınarcık'ta çalışıyordu ama beraber hamama gitmedik' dedi. Fatih Ürek ise bu haberin çok büyütülmemesi gerektiğini savunarak, yaşadıkları hamam sefasını şöyle anlattı: 'Tarkan ve ben Çınarcık'ta farklı mekânlarda sahneye çıkıyorduk. O zamanlar meşhur falan değildik. 10-15 yıl önce gittiğimiz bir hamam olayının bu şekilde gündeme gelmesi çok şaşırttı beni. Üzerimizde mayolarımız vardı. Bu olayın iğrençleştirilmesi çok yanlış çünkü orada tarihi bir hamamda şarkılar söyleyip, eğlendik. Çok masumane bir olaydı.'

http://www.haberler.com/tarkan-hamam-i-yalanladi-haberi/

karma_elcin
21-08-07, 13:57
kendi msn görüntüleri tartışılırken tarkanla ilgili böle seyler sölemesi cok cok yanlış... yani fatih ürek kendine gelsin özel hayatını milletin karsısına gecip anlatmasın..

sarıpapatya
21-08-07, 14:02
kendi görüntülerinin üzerine tarkanın adını anması olaya farklı bibuyut katıyo madem masum bişey niye şimdi söyledin herzaman olduğu gibi tarkana inanıyorum yoktur öle bişey pirım yapmaya çalışıyo işte

arjen22-tarkan
21-08-07, 17:16
Fatih Ürek Hakkında Bi İki Yorum Yaparımda Ne Olduğu İle İlgili Forum Kurallarını Çiğnemek İstemiyorum :18: :18:

devilscream
21-08-07, 19:13
gerçek olsa bile saçma bir haber zaten.
fatih ürek böyle saçma haberlerle gündeme gelmeye çalışıyor işte.
yazık ona da napsınn:D
hade fatihciğim hade hadeeee:D:18: :18: :28:
haber için teşekkürler;)

love_speak
21-08-07, 21:12
geç bunları geç fatih ürek

Lorenser
21-08-07, 23:05
tarkan yalanlamis ,o da yalan , bu haber pek inandiri gelmedi

nerde görmüsler tarkani???

scorpioness
21-08-07, 23:06
tarkan yalanlamis ,o da yalan , bu haber pek inandiri gelmedi

nerde görmüsler tarkani???
Kesinlikle aynı şeyi düşünüyorum zaten Tarkan İstanbulda değil bunu da salladılar basınla konusmaz şuan ki yerinde.

bzesma
23-08-07, 00:47
ben ınanmadım tarkan soyluyosa dogru soluyodur