PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkancoll.com'un öyküsü...

HakanÇelik
20-08-07, 21:08
Yıl 2003... Üniversiteye yeni başladığım dönemler. Ben henüz teknolojiden yeterince faydalanmamış toy bir delikanlı. Tarkan'ı sadece gazetelerden ve Tv'lerden takip ediyorum. Bilgisayarla alakam yok yani. Derken internet cafelere takılmaya başladım. Tarkan ile ilgili ne var, ne yok araştırmaya çalışıyordum. En sonunda istanbul.com'da Tarkan'a mesaj atmaya başladım ve orada Ebru (TarkanColl) ile tanıştım. Bana yolladığı mailleri ve ona yolladığım mailleri hala saklıyorum. Ebru ile aramızda sımsıkı bir bağ oluştu. Ona bir kaç dergi gönderdim. O ise bana elinde avucunda Tarkan'la ilgili ne varsa gönderdi. Birbirimize çok güveniyorduk. Bana hep Tarkan ile ilgili bir kitap yazacağından bahsetti. Daha sonra kitap projesi rafa kalktı ve yerini site ve forum aldı.

Ebru site kurmak için deslere başlayınca ona hep destek olmaya çalıştım. Ortaya çıkacak olan sonucu elbetteki çok merak ediyordum. Aylarca bekledim. Bir gün telefonuma mesaj geldi. Ebru mesajda "Hakan siteyi açtım" diyordu. Hemen bir internet cafeye koşup baktım. Sitede mor renkler hakimdi ve beklediğimin ötesinde mükemmeldi. O gün sabaha kadar yatamadığımı hatırlıyorum sevinçten. Daha sonra site yenilenerek bugünkü haline geldi. İçeriği ve geniş koleksiyonu sayesinde hemen dikkat çekti. Yüzlerce kişi her gün siteyi tıklar oldu. Bu sevincimizi ikiye katlıyordu.

23 Eylül 2005 günü Ebru Tarkan ile tanışma fırsatı buldu. Tarkan'a kurduğu siteden bahsetti ve koleksiyonun fazlalığını gören Tarkan, Ebru'ya siteden ve arşivden faydalanabileceğini söyledi. Bu ümitlerimizi iyice arttırdı. Hemen forum çalışmalarına başladık. Ebru benim moderatör olmamı istedi, ben de seve seve kabul ettim. İlk başladığımızda gecelerce yatmadık. Her gelen yeni üye bize biraz daha şevk verdi. Sıfırdan başlayarak tırnaklarımızla kazıyarak bir yerlere gelmek dedikleri bu olsa gerek.

Neyse konuyu fazla dağıtmayayım. Ebru çok mütevazi biridir. Evine Tarkan imzalı Cd'ler, kartpostallar gider başkaları gibi yaygara yapmaz. Tarkan'la tanışır sesi soluğu çıkmaz. Benim imzalı Cd bile, Ebru sayesinde elime ulaştı. Bizim için ve Tarkan için yaptıklarını hiç bir zaman ödeyemeyiz. Sıfırdan başlayarak kurduğumuz forum, şimdi en çok üyesi olan Tarkan forumu. Sıfırdan başlayarak kurduğu site, şimdi google.com'da birinci sayfada. Bu bir başarının öyküsüdür. Bu başta Ebru olmak üzere hepimizin başarısıdır. Sitede emeği geçen herkese yürek dolusu teşekkürleri borç bilirim.

Şimdi ben bunları anlattım diye yine Ebru bana bir sürü kızacak. Ama olsun bunları bilmek hepinizin hakkı. Bizim için az hosting değiştirmedi, bizim için az para harcamadı, bizim için gecelerce yatmadı... Teşekkürler Ebru... İyi ki varsın...

scorpioness
20-08-07, 21:31
BU kısacık yazının altında daha nice yaşanmışlıklar yatıyor biz biliriz...Hepimize teşekkürler herşey için

sarıpapatya
20-08-07, 21:36
ne güzel bi başarı öykusu burda olmaktan okadar mutluyumkı iyiki gecelerce uyumamışsınız iyiki bu siteyi kurmuşsunuz çooookk teşekkurler ahh bide bende tarkanın imzalı cd si olsaa ahhhhhh ahh

Daha kimbilir neler yapicaz :36: :28:
Ama Ness hakli.. bu zaman'a kadar bi cok sey yasadik ama hicbi zaman yilmadik.
Insallah kaliteli ve düzeyli bi sekilde yolumuza yenilikler ve daha genis bi arisvle devam edecegiz. :20:

**MegaStarkan**
20-08-07, 22:43
Cok olaylar oldu. Inisler yükselisler oldu.
Ayrintilari bilenler bilir.
Forumun kalitesine güvenen herkese, bizle kaldiklari icin tesekkürler.
Yeni üyeler biraz bilgi edindiler forum hakkinda, sagol yazi icin.

gence
21-08-07, 00:56
:6: biraz duygulandım.hepinize çok teşekkürler arkadaşlar gayet kaliteli bir forum hazırlamışsınız. tarkanlı ve tarkancoll lu daha nice seneler var önümüzde
:20:

devilscream
21-08-07, 19:10
bu forumun ve sitenin oluşumunda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
bizlere böylesine güzel ve özel bir forum-site sundunuz.

gokhantevetoglu
23-08-07, 14:08
tebrıkler arkadaslar sıfırdan bu sıteyı bu hale getırmek her baba yıgıdın harcı degıl umarım daha da ıyı olacak...

ozgee
23-08-07, 17:22
bu sitenin bugünlere gelmesinde emegi gecen herkese tesekkürler iyiki yılmamıs atlatmıssınız o zorlukları sizin sayenizde böyle kaliteli düzeyli yenilikci bi tarkan sitesine üyeyim ayrıca sizin ve tarkanın sayesinde teknolojiye daha yakınım:18:

arjen22-tarkan
23-08-07, 17:42
Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederim .... Çok Sevdiğim Bir Sitee Kimi Zaman Anlaşamasak da biliyorum suçun benim olduğunun gerçekten TarkanColl'dan Kopamıyorum Çok Seviyorum ... Bilmiyorum İçimde Bi Sıcaklık Oluşuyor Bu Forumu Tıkladığım Zaman Bir Gün Girmediğim zaman Sürekli Aklımda Oluyor Hep ve hemen foruma girmek istiyorum....
Geçenlerde Kenan 'la Çok Fena Atıştık Suçun benim olduğunu biliyorum o zaman çok zor günler yaşıyordum altından kalkamayacağım şeyler olmuştu hayatımda sadece kenan değil herkesin kalbini kırıyordum sırf bu yüzden arkadaşlarımdan bi süreliğine ayrıldım Kenan'a Karşı İşlediğim Suçu Biliyorum ve Herkesin Huzurunda Çok Özür Diliyorum...Sınavı Kazanamayınca Ve Üstüne Hayatımda Sevdiğim Kişileri Kaybedince Etrafa Saldırdım..Bi Kez Daha Çok Özür Dilerim Kenan Ayağına Kapanıp Özür Dilesem bile affetmesen haklısın biliyorum ... Hakkını Helal Et ... ! Ayrıca TarkanColl Yönetiminden de Özür Diliyorum!

ösgee
23-08-07, 18:09
eeth öLe bi tutkuki tarkancoLL bndee wasgeçemiorumm..! bi süreee girmedimm o zmn içindee ösLemimi bi bn biLrim yani..! sitede ii kötü birçq şeye tanık oLdum çoq ii kaLpLi insanLrLa tanştımm iiki warsınıss sizLeri çoqq sewiorummm dha çoqq usun süreLr birLkte oLurus umarım...! :29:

**MegaStarkan**
23-08-07, 23:03
Geçenlerde Kenan 'la Çok Fena Atıştık Suçun benim olduğunu biliyorum o zaman çok zor günler yaşıyordum altından kalkamayacağım şeyler olmuştu hayatımda sadece kenan değil herkesin kalbini kırıyordum sırf bu yüzden arkadaşlarımdan bi süreliğine ayrıldım Kenan'a Karşı İşlediğim Suçu Biliyorum ve Herkesin Huzurunda Çok Özür Diliyorum...Sınavı Kazanamayınca Ve Üstüne Hayatımda Sevdiğim Kişileri Kaybedince Etrafa Saldırdım..Bi Kez Daha Çok Özür Dilerim Kenan Ayağına Kapanıp Özür Dilesem bile affetmesen haklısın biliyorum ... Hakkını Helal Et ... ! Ayrıca TarkanColl Yönetiminden de Özür Diliyorum!
O zaman halletmistik bu meseleyi arkadasim, artik uzülme benden yana sorun yok artik. Sagol.

pelince
23-08-07, 23:18
oo kdr duygulandmkii...yaa bu site bana o kadar çok şey kazandırdıkii ben buraya üye olmadan önce kendimi çook koyu bi tarkan hayranı sanardım ama sooradan anladmki aslında o kadarda blgim yokmuş siz burdan bizimle paylaştkçaa benimde bilgim we sewgiim bi o kadar arttı we hergeçen gün daha çok bağlanıyoorumyook böylee bir aşk...

ayrııca bana kazandırdığınız dostluklaar...we hayatmdaki en önmli yeri olan insanlarla bu sitede tanştm...dostluklaar aşklaar....:) en önmlisii hpimisin ortak yanıı tarkan!... nyse uzadıı:) hpinisee çook teşkkr ederm iiki warsn TarkanColl

Delikız
24-08-07, 02:10
Bu siteye emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler.
Gerçekten Tarkan a yakışır bir site içinde onunla ilgili aradığımız bir çok şeyi bulabiliyoruz. Eminim Tarkan ya da ekibinden birileri takip ediyordur siteyi ve mutlu oluyorlardır.

levent_taka61
24-08-07, 17:56
sevgini bi bedeli var ve siz bence bu bedeli fazlasıyla ödemişsiniz. iyiki varsınız iyiki varız.......................

tarkan_aski
24-08-07, 20:33
iyiki varsiniz iyiki üye olmusum... sizi cok seviyorum.. kaynastik hepimiz... aslinda bunlar hep tarkan sayesinde

Nzl
24-08-07, 21:50
çok duygusal bir bölüm olmuş burası
sitenin kuruluş aşamasında emeği geçen herkese teşekkürler
iyiki varsınız

Tugcee
29-12-07, 22:15
gerçekten süper bi site arkadaşlar ellerine yüreğinize sağlıkk çoook teşekkür ederizzz

eskalen
29-12-07, 22:37
tarkancoll.com gerçekten en güzel Tarkan forumu...Google da bile ilk olarak çıkıyorsa bu yüksek bir başarıdır......Böyle güzel ve süper bir forumu sunduğunuz için çok teşekkürler Tarkancoll ekibi......

denizmavisi
29-12-07, 23:49
hazırlayıp emeği geçen herkesin eline sağlık iyi ki açtınız

Mega Fanat
30-12-07, 19:24
Valla okudukca gozlerim yasardi yaa...!Tesekkurler!!!Iyi ki varsiniz.Ben once siteyle tanismisdim.Sonra "Bize Katilin"a basvurdum ve foruma uye oldum.Evveller hayatim cok sikiciydi,ama foruma katildiktan sonra her sey oyle degisti ki,anlatamiycegim kadar mutlu oldum,firsat buldugumda hemen foruma giriyorum.Bu forumu o kadar cok seviyorum ki...Bir gun giris yapmadigimda kendimi karip hiss ediyorum,bir gun sizsiz kalamiyorum.

Iyi ki varsiniz!Bizi bu kadar mutlu edyorsunuz ya Allah da sizi hep mutlu etsin Insallah!

alper...
30-12-07, 21:18
yürekten tebrik ediyorum emeği geçen herkesi..

love_speak
31-12-07, 19:11
gerçekten harikaydı.bu sitenin kurulmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum.iyki varsınız.harikasınız

selin_trkn
14-01-08, 18:55
iyi ki tanıştınız ki ikiniz bir olup böle güzel bir forum sitesi açıp tarkan hayranlarını bir araya getirdiniz..bu kadar tarkan sitesi gördüm ama en geniş kapsamlısı bu..sonsuz tşkler...

Rumeli59
14-01-08, 22:14
Hakan ve Ebru harikasniniz ve iyi ki varsiniz!! Cok tesekür ederim!!!

İZMİRLİ
03-02-08, 19:10
vayy be nerden nereye..tebrikler...forumda emegi gecmiş ve gecmekte olan başta ebru hanım olmak üzere herkese...biz tarkan sevenleri böyle bir çatı altında topladıları için sonsuz tşkler

paradisse
07-02-08, 23:48
elinize sağlık aynen devam herzaman arkanızdayız...

tarkanmurat
06-03-08, 20:28
hani derler ya seviyorummmm sadece sevmek yetmıyor demekki...gercekten bu kadar ınsanın duygularına oncu oldugunuz ve sesımızı duyurmamıza yardımcı oldugunuz ıcın sıze ve emeklerınıze sonsuz tesekkurler...ıyıkı varsınız...

MEGASTAR
13-03-08, 13:32
Vallahi hayatimda Gordugum en genis, kapsamli ve icerikli Tarkan sitesi. Bence Tarkanin resmi website indan bile kat kat ustun

Bu siteyi Kuran Arkadaslara Sonsuz Tesekkurler eder ve onlara birkez daha minnettar oldugumuzu belirmek isterim.
Cok Tessekkurler
Ebru, Hakan ve emegi gecen Tum Arkadaslar

sEçİl
12-10-08, 01:40
gercekten emegınıze saglıkk kolay bu duruma gelınmıyor cok caba harcamıssınız ama karsılıgınıda almıssınız galıba bızede TARKANCOLL çok gzel bır hediye sayenızde bir çok sey ogrendıkk tarkana bır adım daha yaklastık bu yuzden iyki bu kadar caba harcamıs bu sıteyı bu hale getrmıssınız tesekkurler TARKANCOLL KURUCULARI(=

aslı
12-10-08, 02:55
Merhaba arkadaşlar ben çoktandır bu siteye üyeyim ve kurucu TarkanColla sonsuz teşekkürler.:41: Birinci yönetim kadrosunada cok teşekkürler eminim onlarında katkısı olmustur ama ikinci dönemde asıl forumun gidişhatını koruyan diğer yöneticilere sonsuz teşekkürler.:41: Forum bu hale geldi onlar sayesinde, daha çok Tarkanla iç içe forum. Özellikle **MegaStarkan** ve Scorpioness arkadaslarin forumda cok aktif olmaları ve foruma dikkat etmeleri disiplinleri çok etkileyici ve sevindirici :20: üye sayısının artmasıyla da yönetimin işiinin ne kadar zorlaştığını tahmin bile edemiyorum ben forumun seviyelisini severim yönetim bunu sağladığı için çok teşekkürler iyi ki varsınız :41: :41: :41:

ezel1710
12-10-08, 12:10
birsey söylicem hani düsünürüm ve düsünmüstüm ebru hanim hakkinda ,
ama yazdiklarindan bir eksik bile düsüünmedim.
bu yansiyor mu? anlasiliyormu? hissediliyormu ?tam bilmem ama
yazdiklarina icten inaniyorum ve basta ebru hanima
ve siz yöneticilere tesekür ediyorum .
gerek bilgi gerekse ahlak acisindan herseyyiyle mükemmel bir form.

birsey daha ben daha öncede simdide bir oyün sidesinden baska hic bir yerde üye deilim buraya böyle balandima göre gercekte beyeniyorum .
size ve bazi sabit üyelere bize, forma bilgi haber ulastirdiklari icin tesekür ediyorum :41:

tarkaseksüel
12-10-08, 14:07
diğer arkasdaslarla nıye ayrıldınız kıı anlaşamadınız falan mı

**MegaStarkan**
12-10-08, 14:31
@ tarkaseksüel
Yasananlari geride biraktik, biz önümüze bakiyoruz. Aciklamaya neden yok.
Herkesin bakis acisina göre binbir versiyonlar var. Herkes istedigini düsünsün.
Önemsiz konu ... Yenilikler iyidir, forumun tadini cikaralim, gecmisi sorgulamayalim.

@ asli
Mesajin icin cok tesekkürler.

Diger arkadaslarada güzel cümleleri icin tesekkürler, nice TarkanColl'lu yillara hepberaber.

gülcan
12-10-08, 14:44
inşallah..:)

sengibisidünyayagelmez
12-10-08, 15:00
yazıyı ilk defa bugün gördüm. sitenin açılmasında ve gelişmesinde emeği geçen herkese sevgi çiçeklerimi yolluyorum demet demet... tam da "keşke bi forum ya da fun club sitesi olsa da üye olsm" dediğim anlarda karşıma çıktı tarkancoll. iyi ki de çıktı, çünkü artık TARKAN'la ilgili yeni bir haber öğreneceğim diye saatlerce tv başında kalmama, her gün her gazeteyi almama gerek kalmadı. artık her şeyi burdan anında öğrenebiliyorum. iyi ki varsınız, iyi ki varsın TARKANcoll!

TarkanColl
12-10-08, 16:28
Hep birlikte nice Tarkanlı yıllar geçirmemizi diliyorum. Allah Tarkanımızı başımızdan eksik etmesin, bizi birbirimizden ayırmasın... :10: :8: :17: :29:

sarıpapatya
12-10-08, 16:51
Hep birlikte nice Tarkanlı yıllar geçirmemizi diliyorum. Allah Tarkanımızı başımızdan eksik etmesin, bizi birbirimizden ayırmasın... :10: :8: :17: :29:
aminnnnnnnnnnnn:20: :20:

gülcan
12-10-08, 17:12

amin...
:41: :41: :41:

StaR
12-10-08, 17:13
Aminnn.!!!

sEçİl
12-10-08, 18:08
bende aminnnnnnn dıorum eksık kalmım(=:36:

qüccin
12-10-08, 18:24

aminnn.......

**MegaStarkan**
12-10-08, 20:10
Cümlemize amin.
Sadece amin yazmiyalim yorum yapmicaksayiz lütfen.
Konu dagiliyor biraz, icinizden diyin ;)
Tesekkürler.

xmenon
12-10-08, 21:14
Yöneticilerimiz ve destek veren herkezin ortak noktası olan, bu forumda bulunduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum, emeği olan herkese sevgi dolu öpücükler...İyi varsın TarKan

tarkaseksüel
12-10-08, 23:09
Hep birlikte nice Tarkanlı yıllar geçirmemizi diliyorum. Allah Tarkanımızı başımızdan eksik etmesin, bizi birbirimizden ayırmasın... :10: :8: :17: :29:öylr diyoruz da mesala benım forumdn sadece 2 kişinin msnadresivar gerısının yokk bu yuzden deforum kapatıldığındaa bılıyoru m kıbu arkadasları tekrar bulamıyacagım bunun için bişe yapamız lazıımm bi şekilde birbirimzze msn adrslerınmızı vermemız lazım

gülcan
18-10-08, 18:57
Çok hüzünlü ve çok güzel bir hikayesi var..
Bunu dün daha iyi anladım Tarkan için yaptıklarınızı fanları bir araya getirmek için yaptığınız çabaları ne kadar yürekli ve içten bir sevgiyle Tarkan'a ve onun var olmasında biz fanlrınında sağladığı katkıda bir bütün olarak birleştirip gösterdiğiniz çabaları iyi niyetinizi daha iyi anladım..
İyiki varsınız dün yaptığınız güzel organizasyon için Tarkan Doğum günü partılı konumuzun işığında gelişen chat odasındaki güzel sohbetiniz çaldığınız güzel Tarkan şarkıları ve samiyetiniz için çok teşekkürler..Harika bir geceydi, Ebru abla çok sağol..:41:

iyiki varsınız, varız.. Tarkanıyla Fanlarıyla..

:41: :41:

herseyim
18-10-08, 19:26
gercekden cokk iii bir fikirdii fan club :)) tesekkurlerrr ebruu :))

ecemaşkısı
18-10-08, 22:22
Duygulandım gerçekten.

Meyer site nekdr da önemLiymiş..

Nede oLsa Tarkan sitesi.. Ama hepinize yaptığınız herşey için teşekkr ederim..

Gerçekten çok güzeL bir site..

Her pcyi açtığımda hemen buraya giriorm..

EmekLeriniz boşa gitmedi ve gitmiycek.. Merak etmyin !

kezban12
18-10-08, 22:55
size çok teşekkurler ne kadar teşekkur etsek az iyiki böyle bir site yapmışsınız

hilfa
21-10-08, 15:11
:10: elinize ve yüreğinize sağlık.iyiki varsınız.tarkan tutkunlarını bir araya getirdiğiniz için çoooook teşekkürleerrr.o bizim bitanemizz.:20:

Ferya
20-12-08, 01:11
Ellinize saglik,iyiki Tarkancoll var,bizi bir araya siz getirdiniz,sizlere tüm emegi gecenlere ne kadar tesekür etsek de az dir bence.:20:

siboss1992
20-12-08, 02:01
bu foruma üye oldugum icin cok mutluyum..
herseyimi degistirdi.. artik tarkan hakkinda herseyii
zamaninda ögreniyorum.. ama sadece bunlar degil..
ebru abla sayesinde tarkanla görüstüm bu benim icin
cok büyük bir mutluluk.. gercekten emegi gecen herkezden
allah razi olsun.. iyiki kurdunuz bu siteyi..

trknmania
20-12-08, 13:11
emeği geçen herkesin ellerine emeğine yüreğine sağlık iyiki varsınız....

Bounce21
28-12-08, 07:09
Ben aslinda buraya gelmeden once bir suru forum gordum ama hic birisinde bir umut gormedim.. Cok soguk geldiler bana ama bu foruma girince birseyler cekti beni ve hayalimda ve aklimda hep Tarkan var diye onunla ilgili herseyi bilmek beni cok mutlu ediyor. Tesekkur ederim herkese, butun emegi gecenlere tek tek tesekkur ediyorum.. Ne olursunuz bana yardimci olun, ben de Tarkanla olan hayalimi gerceklestireyim.. Onu cok cok ama cok seviyorum, ruyalarimda o aklimda o dilimdeki sarki o.. Artik delirecek bir haldeyim.. Umudumu sizlere bagliyorum, sizler bu ruyayi yasadinizi ne olur bana da yardimci olun ben de bu ruyayi yasiyayim bu dunyadan gitmeden once...
Tarkan benim icin herseydir, hic kimseyi ama hic bir sanatciyi bu kadar sevmedim ben... Lutfen arkadaslar yardimci olmanizi rica ediyorum... :(

bns pnr
28-12-08, 13:37
ooo cook süper yaaa iyi ki site kurulmus
tesekkürler emegi gecen herkesee
özellikle ebru abla ya tanımıyorum tam olarak
ama süper seyler yapmıs yaa o güzel yüregine
saglık:D:D

pare pare
10-01-09, 16:24
Bu sitenin kurulmasinda emeyi gecen herkese cok cok tesekkur ederim.Iyiki varsiniz bizlerde burda duygularimizi,Tarkanla ilgili her seyi paylasiyoruz. !!!!

Hüli 82
17-01-09, 17:08
bu sitetede tüm emegi gecenlere tesekür ediyorum Iyki Varsiniz Tarkancoll

arau
18-01-09, 16:52
teşekkürler çok güzel bir site. emek verildiği belli

alitandogan
21-01-09, 19:59
site icin cok tskler emek verildigi belli cok sagolun!! :)

catlaq bebeq
23-01-09, 16:14
böyle bir site yaptiginiz icin cok tsk ederim hem tarkanin hakkinda yeni haberleri ögreniyoruz hemde güzel arkadaslarla tanisiyoruz cok tskler

serdar
14-02-09, 00:12
Vay be ne güzel bir basarı ya sapka cıkarmak gerekiyor size iyikiböyle bişi düsünmüsünüz tarkancoll cıkmıs ortaya tüm tarkancoll adına tesekkur ediyorum arkadasım size . bravo

erdem
26-03-09, 17:22
sitenin hikayesi güzelmiş...:)

ottoboys34
10-07-10, 16:02
Bütün emeği geçenlere gerçekten binlerce teşekkür etsek az sonsuz şükranlar sunuyorum!! Böyle kaliteli,saygın, nezih ve başarılı bir forum sunduğunuz için gerçekten takdir etmemek elde değil daha nice başarılara hep birlikte ilerliyeceğiz inşAllah Tarkancoll bünyesi içinde.. "Saygılar"
Gökhan ŞenTürk

starzu
10-07-10, 22:43
burda en unutamadığım olay sitenin kapanacağını duğduğumda nasıl deliye dönüp pisikolojimizi bozup sabahlara kadar ebruyu ikna etmek için yalvardığımızdı uykularımızın nasıl kaçtığı veben bilgisayarımı kapamaya korkar olmuştum ya açtığımda artık siteyi kapalı görürsek endişesiyle kafayı yiyip dengizleştiyimizdi bu nasıl bağımlılıktır hala anlamıyorum yok böyle bi tutkuseni seviyoruz tarkan seniseviyoruz ebru iyiki hala bir aradayız:29:

http://img210.imageshack.us/img210/7053/tsk64xv01.gif (http://img210.imageshack.us/i/tsk64xv01.gif/)

fatihvefatih
11-07-10, 04:38
tarkancoll'u ilk keşfettiğimdeki mutluluğumu anlatamam, benim gibi Tarkan hayranı binlerce kişi ile aynı duyguları paylaşmak, aynı sevinçleri yaşamak inanılmaz bir şevk veriyor insana, iyiki varsın Tarkan, iyiki varsın Ebru, Hakan ve adını bilmediğim diğer arkadaşlar, hep beraber uzuuun yıllar burada oluruz inşallah :))

Buzlukahve
12-07-10, 17:24
bu sityeye üye olduğum için çok mutluyum, çok samimi ve içten bir yazı tebrik ederim ebru hanım'ı ve tabiki bütün site yönetimini ama eksik olan birşeyler var, haberlerin siteye sonradan ulaşması gibi? twitter dan önce tarkancool da olması gerekmez mi? bunun için bence çalışmalar yapılmalı veya tarkanın menejeri veya en yakını siteye bilgi vermeli ki twitterdan öğrenip buraya aktarmayalım direk burdan öğrenelim? tşkler...

simgem__
12-07-10, 17:50
En büyük forum bizim forumm !!!:17::17:
Gerçekten emeği geçen herkese teşekkürler ellerinize sağlık bravoiyiki bu foruma üyeyimm hepinizi çok seviyorumm:29:

efsane_01
18-07-10, 15:01
ne güzel bi başarı öykusu burda olmaktan okadar mutluyumkı iyiki gecelerce uyumamışsınız iyiki bu siteyi kurmuşsunuz çooookk teşekkurler ahh bide bende tarkanın imzalı cd si olsaa ahhhhhh ahh
Bana, TARKANin Imzali cd si Diyil, ONUN Alnindan Akan O Helal Teri Lazim...O Gul Kokan Helal Terini Kendi Saclarimla Silib Bir Pakete Koyub Yuzerine ,,TARKANin Alin Teri Saclarima Karishti,, Diye Yazib Sonsuzadek Saklarim...Ve Her Gun Onu OPUP, KOKLARIM...:8: