PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Bozdan rakiplerine küçümseme"Pigmeler Var"

mcggs
20-08-07, 11:57
Öncelikle selam arkadaşlar dün akşam bir magazin programı izledim..Murat Boz yine Tarkan başta olmak üzere,Serdar Ortaç,Kenan Doğulu gibi starlara "Pigme" argoda "cüceler" anlamında küçümseme yaptı..Ayrıca
Boz;"Bu ülkeye 15 yılda bir star gelir.Şu an adaylardan biri hatta starlardan biri benim,benden önceki star,Tarkandı!Ama devri geçti.Sıra bende" gibi açıklama yaptı..

Gerçi ben Bu Murat Boza yakıştıramıyorum sanatçılığıda küçümsemeleri... :13:

gence
20-08-07, 13:24
o kendine zarar veriyo ya.ben de yatıyodum içerden televizyonun sesini duydum kalkma zahmetinde bile bulunmadım

tarkanımsı
20-08-07, 13:26
cidden böyle sölediyse çok ayıp etmiş ama zannetmıyorum bu arada kaynak neydı?
sagol haber için

devilscream
20-08-07, 13:35
murat boz artık çığırından çıktı.heryerde değişik değişik açıklamalar yapıyor.
özellikle tarkan aleyhinde açıklamaları arttı.
albümü ilk çıktığında heryerde teşekkür ediyordu tarkan'a.
şimdi ise hep aleyhinde konuşuyor.:9:
bu tamamen nankörlük.
murat boz'u kınıyorum:13:

eLiF
20-08-07, 15:18
zaten sadece boyu var başka bişeyi yok bulunduğu yeri tarkan'a borçlu ve yaptığı çok büyük haksızlık...tarkan'ın devrinin geçmesi için onun yaptıklarını yapacak birisinin olması gerekir ama daha yaptıklarının yarısını bile yapan çıkmadı çıkacak gibi de durmuyo bunun için sonsuza kadar bir numarasın tarkaaaaaannnnn:20: :10:

mcggs
20-08-07, 15:22
bende bir açıklama yapmak istiyorum..bence boy önemli değil de satan albümün kapladığı boy önemli diyorum ben :)

Ya bu adamin boyu kac dedirtio zorla? Boyuylami anilmak istio yoksa sanatiylami ?
Aaaa murat bozun boyu super mi dicez, sarkilari harika acaip bi kisilii varmi ?:13:
Kopruyu gecene kadar mis gercektende... Ama hic uzulmuorum kendine zarar verio, Tarkan'inda neden 100% destekleyip kendi sirketine almadiini anlamis oluorum. Umarim böyle devam ederde o pigmeler'in arkasinda dev cussesiyle vokalistlik yapmaya mahkum kalir:9:

karma_elcin
20-08-07, 16:15
en başarılı sanatcılar hep kısa boyluydu.. madonna,kylie minogue, sezen aksu, shakira tarkan,.... yani boyla olsaydı bu işler bütün mankenler dünya starı olurdu :DDDD

M297A296
20-08-07, 16:30
kendisi 1.86 diye diğer sanatçılara pigme demesi çok yanlış ayrıca bazı arkadaşlarında dediği gibi büyük stralar hep kısa boylu pigme demesi doğru olabilir ama bence tarkanın devri geçti gibi bi laf etmemiştir o kdrda olmaz

arjen22-tarkan
20-08-07, 18:09
Murat Boz İyice Konuşuyor Bugünlerdee Şunu Daha İyi Anlıyorum Kii Ağzı Olan Konuşuyoo Murat Boz cum bu nee Bugünlerde Bu Ne Sinir Eski Efendi Kişiliğinden Hiç Eser Kalmamış Acaba Albümün Satmadığı İçin mii Böyle Konuşuyorsun ... Tamam Kendine Güvenmen Normal Kendini Övmen de Normal ... Amaa Serdar Ortaç tan Mustafa Sandaldan Kenan Doğuludan Aslaa Vea Asllaa Büyük Olamazsın (Serdar Ortaç Ve Mustafa Sandal'ı Sevmem ) Ama Şu Bi Gerçek Kii Sen Onlardan Büyük Olamazsın Çünkü Onların Yarısı Kadar Yoksun Şu aana Kadar sadece 1 Albüm Çıkarmışsın Dierleri de Kamuoyuna Mal Olmuş İnsanlar Kendini Kanıtlamış İnsanlar Lütfen Haddini Bill!!!! :13:
Tarkan'a Saygısızlığını Geçtim zaten...(....) Edit by **MegaStarkan**

love_speak
20-08-07, 18:11
eet bende izledim gerçekten ayıp etmiş.walla murata son günlerde bişi oldu o da dedikodulara yavaş yavaş başladı eer gerçekten ii bi sanatçı olacaksa sanatını kounuşturmalı bence böyle boş boş konuşmamalı diye düşünüyorum

HURRICANE
20-08-07, 18:57
Şaşırtıcı bir durum bu çok!Birden bu denli iğrenç sözler...Hayatta olan şeyler ama yemek yediği tabağı pisleyen nice insanlar var ,bunlara bir yenisi daha eklendi hepsi bu...

leyla
20-08-07, 19:50
bilmiyorum bu murat bey neyine guveniyor,ne ses ne kiyafet ne guzellik hic bir seyi yok kendini de star saniyor,murat muzik aleminde hic bir yere gelmedi ve de gelmiyecek.

mcggs
20-08-07, 19:53
yoo aslında murat bozun ben gelecğin starlarından olmasını isterim..ve çok sevinirim..ama illa bir yere müzikte starlığa geldim diyorsa,bunu müziğinle göstermeli..attığı laflarla değil. :20:

scorpioness
20-08-07, 20:55
Katıldığı her programda kullanabildigi kelimeleri toplasan 2 elin parmaklarını geçemeyen bir insan olarak onun bu gibi cümlelere cürret edecegine inanamıyorum.

TarkanColl
20-08-07, 21:05
Tarkan taktiklerini bırakmış "çamur at izi kalsın laf at gündemde kalasın" taktiklerini uygulamaya başlamış. :16:

Tarkan türünün tek örneği. Ona buna laf atmadan, milletin boyunu posunu eleştirmeden MEGASTAR olabilen, ulaştığı yeri hak eden birisi...:20:

**MegaStarkan**
20-08-07, 22:30
murat boz artik cok ileri gitmeye basladi. bilmem cevre degisdi diyemi öyle. yani ibo show fln kötü örnek olmasinmi, bilemicem. ama yanlis yolda ilerlemeye basliyor. en kisa zmnda toparlanmasi gerek. daha düzeyli olmasi gerek diye düsünüyorum.

karma_elcin
21-08-07, 00:45
Tarkan taktiklerini bırakmış "çamur at izi kalsın laf at gündemde kalasın" taktiklerini uygulamaya başlamış. :16:

Tarkan türünün tek örneği. Ona buna laf atmadan, milletin boyunu posunu eleştirmeden MEGASTAR olabilen, ulaştığı yeri hak eden birisi...:20:
ne güzel yazmışsın arkadaşım yani işte budur...:20:

szr67
21-08-07, 11:48
http://img370.imageshack.us/img370/150/adszvp2.jpg (http://imageshack.us)
Shot at 2007-08-21:28:

karma_elcin
21-08-07, 14:11
Yaa arkadaşlar tarkanın boyu 1.68 mi 1.70 mi 1.76 mı cok yerde gördüm hepsi farklıydı... bilen varsa sölesin lütfen...

cristiano_16
21-08-07, 14:34
uzun boylu olabilirsin ama onların geldiği yerlere gelmen biraz imkansız...

naughty girl
21-08-07, 15:08
pek inandırıcı gelmiyo izledim o röportajı nedense baştan sona yanınlanmadı kesik verildi neyse yazık etmiş ama pek inandırıcı gelmedi bana

Blg
21-08-07, 15:51
1.74, bizzat gördük ölçtük :)

arjen22-tarkan
21-08-07, 17:26
Murat Boz Sen Ne Kenan Doğulu Ne Tarkan Ne Yalın Ne de Serdar Ortaç Kadar Olabilirsin Bence Sen Okan Bayülgen'e Yaranmak İçin Böyle Yapiyorsun Okan'ın da Bu Saydığın Şarkıcılarla Arası Yok...Pigme Dediğin Şarkıcıların Albümleri Yok SAtmış Kişiler Dikkatini Çekerim Haa Çekemiyorsan O Senin Sorunun Kii Bence Çekemiyorsun Bence Hemen Püf Klibini Yayından Kaldır ... Çünkü Bu Gerekiyor Hainmişsin Sen!! İyi Tanıyamamışız!

arjen22-tarkan
21-08-07, 17:29
Yaa arkadaşlar tarkanın boyu 1.68 mi 1.70 mi 1.76 mı cok yerde gördüm hepsi farklıydı... bilen varsa sölesin lütfen...

Tarkan'ın Boyu 1.76 Yazıldığı Gibi 1.68 Falan Değil!!!! Ayrıca Tarkan da Kısa Değil kii Vee Şarkıcılık Boyla Olmuyor Kii Basket mi ki buu ! Boyun Yoksa Şarkıcı Değilsin Falan Serdar Ortaç'ı Sevmem Ama Murat Boz'a İyi Bi Cevap Vermesini Bekliyorum ... Saydıklarından Bu İşi En İyi O Yapiyor ! :18: :28: :18:

ozgee
21-08-07, 18:35
yok artık ya ne alakası var boyun iyi bi sarkıcılıkla
:13: :13: :13: :13:

**MegaStarkan**
21-08-07, 18:40
Reportaji izlemek icin buraya tiklayin. (http://www.gecce.com/pages/haber_detay.asp?haber=84157)
bu reportaji izledikten sonra bazi murat boz fanleri muhabiri kiskirtmakla suclayip, murati savundular.

----------------------------
bugün murat boz fan sitesinde okudum güya Murat Boz aciklama yapmis Ibo show'da ve onlar benim abilerim onlara söylemedim gibisinden konusmus. yeni cikanlara demismis. ne kadar inandirici bilemicem.
eger gercekten yeni cikanlara demisse yinede tavri yanlis....

Kaynak: muratboz.us

TarkanColl
21-08-07, 18:43
Çenesini tutmasını öğrenmeli. Yeni çıkanlara söylemiş olabilir ama lafını tartmadan düşünmeden konuşursa, söylediği sözlerin nerelere gittiğinin farkına varmazsa kendi kariyeri açısından çok kötü olur...

scorpioness
21-08-07, 19:53
Ona kim bu kafayla konusmayı öğrettiyse bu yolda bu laflarla ilerlemeye devam edeceğini sanıyorsa biz göreceğiz onun boyunun ölçüsünü esas ağır ol Murat diyorum başkada bişey demiyorum ...

M297A296
21-08-07, 20:05
btn bu lafları yeni şarkıcalar için sölediğini belirtti ztn ne kdr yeni şarkıcı çıktıkça onunla birlikte ama ztn bu lafları kenan doğuluya tarkana sedar ortaça sölemesi gibi haddi yok onun ki kendiside ztn onlar bnm abilerim onlara öle bişey demem dedi eğerki yeni çıkanlara sölediyse yeni çıkanların kısa boylu be o kdr iyi çıkış yapamadığı doğrudur bence

bzesma
23-08-07, 01:06
ya murat boz kendını bozmus hakkatten ne zannedıyo kendını tarkana laf atıyo oda reklam yapmak icin kesın tarkana laf atıyo kasetı satsın dıye tarkana bulasıyo sakın tarkana bulasma yaaaaaa murat bozzzzzzzzzzzzz kendıne bak ilk once

gokhantevetoglu
23-08-07, 23:08
cocuk konussun ya sonunda o da susmasını bılecek nasıl olsa:)))) hehehehehehe

pelince
23-08-07, 23:41
yaa murat bozu çok beğeniiyorum aslnda ama bu yaptığı yalnşlar bni gitgide ondan uzaklaştırıyor hatta çok kızıyorum we okanın programnda yaptığı harektlerde çok yanlıştı!! boyla sanatın ne alakası war yaa haddini bilsin:13:

m.bozaşkımm
24-09-07, 18:32
Ya Arkadaslarr Işin Gercek Yüzünü Siz Böyle Saniorsunuz Yaziktir Yaa Muratin Ustune Bu Kadar Gitmeyin Ve Lutfen Su Linki Izleyin Yaaa!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Gyq0ssE42tk

ÖZELLİKLE 2.LİNK!!!
http://www.youtube.com/watch?v=hI725gFkZ_k&mode=related&search=

pelinn
24-09-07, 20:21
ben söyleyeyim bu çocukta star ışıgı yok 2 sene sonra murat boz diye biri kalmaz her yeni çıkana bu yapılıyor sonra ne oluyor ortada tarkan,kenan dogulu,emre altuğ,serdar ortaç vs.. sanatçılar var daha kendine onlar arasında yer edinmiş biri gelemedi
tarkan ve kenan vardı sonra emre altuğ çıktı onlar arasında yer edinmeyi başaran nadir insandır

arjen22-tarkan
24-09-07, 22:12
ben pelinn'e katılıyorum kendilerini piyasada kanıtlayamayıp bu tür yollara başwuranların sonu hüsran dolu oluyor maalesef ...

m.bozaşkımm
01-10-07, 11:30
yanı daha murat boz yeni şöhret olmus bi sanatcı....ve daha yenii sizde hemen sonucuda koyuyosunuz yaa gercekten bi anlam weremıyorum!!!!

popstareyup
17-12-07, 03:00
keşke herkes tarkan gibi kısa olupta başarılı olabilse...madonna da kısacık ama yaptığı işler gozonunde ...demek ki bu başarı iksiri kısa boydan geciyor...

belfü
17-12-07, 10:15
ağzı olan konuşuyo ah bide doğru düzgün konuşmasını bilseler konuşarak bir yere gelinmez özelliklede etrafa sataşarak murat bozun doğal halinide gördük bir bayan olarak diyebilirimki o kadarda çekiciliği yok tarkan herzaman doğal ve çok yakışıklı ve çekim gücü çok fazla arkadaşlar kavaktada boy var ama akıl yok