PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte Saran-Sezen Yemeğinin Sırrı

arjen22-tarkan
19-08-07, 14:59
Sadettin Saran, büyük aşk yaşadığı Hülya Avşar için Sezen Aksu'yla görüşüp albümü için yardım istedi. Hülya Avşar'ın albümü için kolları sıvayan Sezen Aksu, çok titiz bir çalışma yapacaklarını söylüyor.

Sadettin Saran, baş başa balık yediği Aksu'ya sevgilisi Hülya Avşar'ın yeni albümünün prodüktörü olmasını teklif etti. Sezen, Avşar için besteler yapacak..

Albüm için devreye girdi
Magazin alemi geçtiğimiz hafta Sezen Aksu ile Sadettin Saran'ın Bebek Balıkçısı'nda baş başa yediği yemek haberiyle çalkalandı. Aksu ve Saran'ın sürpriz yemeğinin nedeni nihayet ortaya çıktı. Sevgilisinin yeni albümü yılan hikayesine dönüp bir türlü çıkmayınca Sadettin Bey devreye girdi ve yemekte Minik Serçe'ye; Avşar'ın albümünün prodüktörlüğünü yapmasını teklif etti.

Minik Serçe kolları sıvadı
Saran'ın teklifini kabul eden Sezen Aksu hemen kolları sıvadı. Ünlü sanatçı, en son 2002'de 'Aşıklar Delidir' adlı bir albüm çıkaran Avşar için yeni besteler yapacak. Kendi albümünden önce Avşar Kızı'nın albümünü hazırlayacak. Minik Serçe geçen yıl da Ajda Pekkan'ın albümünün süpervizörlüğünü yapmıştı.

Albümü yılan hikayesi oldu!
Aylardır bir türlü çıkamayan albümü için Sezen Aksu'nun desteğini alan Hülya Avşar beş yıl aradan sonra bomba gibi bir albüm çıkaracak.

Kaynak : http://www.sabah.com.tr/gny/haber,98CF9FEC9DDF466E8146FB19EF0068B6.html

devilscream
19-08-07, 15:35
hülya avşar'ı sezen aksu bile kurtaramaz.boşuna çaba sarfetmesin bence:)
teşekkürler haber için arjen;)

Valla Hülya'nin sarkiciligini fazla bilmem... Ama Sezen guvenmedii birinede yardim etmez heralde. Sonucta onunda bi itibari var, riske atmaz eger Hulya'da ses yoksa :9:

crash35000
19-08-07, 15:52
bencede sezen hülya ya albüm falan yapmaz bencee

RaSKaS
19-08-07, 16:36
sezen in güzelim bestelerine hülya nın sesi ...
düşünmesi bile korkunç :21:

karma_elcin
19-08-07, 16:40
Verecegi en fazla bi sarkı olur Hülya Avşar'ın da sewgilisi olmasaymış yaaani neyse.....

gokhantevetoglu
23-08-07, 22:51
desene saran paraları doktu ortaya hulyasını kurtarmak ıcın vayr beee:):):):)

Delikız
24-08-07, 01:45
Ben doğru olduğunu sanmıyorum bu haberin çünkü Hülya ile Sezoş'un arası zaten iyi. Hülya böyle bir şeyi kendi söyler zaten Sadettin Bey'i niye ortaya atsın ki. Ayrıca Hülya hangi albümünde olduğunu bilmiyorum ama Sezen Aksu şarkısı okumuştu Cano isminde. Devamı gelebilir normal ama albümleri ses getirmez Hülya'nın:D:D:D İçinde Sezoşumun olması işe yaramıyor yani