PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Boza öfkem Maksimum...

depth_ore
18-08-07, 23:33
zxczcxzxczcx

tara
18-08-07, 23:45
ben bi yere kadar hak veriyorum adama.her gittigi yerde her yaptigi iste tarkani ariyor insanlar artik oda sikildi hakli olarak.ama buyuk star iddaalari hic dogru degil

scorpioness
19-08-07, 02:40
Kızın yanında madara oldu da ondan saçmalamıştır takmayın böyle basit şeyleri fazla arkadaşlar.

TarkanColl
19-08-07, 03:01
Besle kargayı oysun gözünü... :11:

fantin
19-08-07, 04:51
Doğrusu bekliyordum ne zaman sırtından vurur diye fazla sürmedi. Yanında Tarkan ismi olmayınca Murat Boz tek başına bişey ifade etmez:18: Starmışmışşmışşş

karma_elcin
19-08-07, 12:58
Starım demesi abest Türkiye'de sen şöyle en az bi 6-7 sene kanıtla kendini yani tek albümle star olunmaz..

devilscream
19-08-07, 13:55
Besle kargayı oysun gözünü... :11:
katılıyorum;)

arjen22-tarkan
19-08-07, 14:47
Büyük Bi Star Mı :18: :18: Murat Çok Gülünecek Bi Haldesin Canım Albümün Ne Kadar Sattı kii ... Kaç Albüm Yaptın kii.... Senin Star Olabilmen İçin 40 Fırın Ekmek Yemen Lazım Justin Timberlake e özenmemen gerekir.... Vallaa Tarkan'ın Karşısında Olabilecek En Son İnsanlardan Biri olarak düşünüyordum Aslında Murat Boz Gibi İnsanlara Burhan Abi Gerek :18: :18:

RaSKaS
19-08-07, 16:42
Tarkan ın vokali diye piyasaya çıkmayıp püf diye hitt olan bir parçayı seslendirmeseydi belki haberimiz bile olmayacaktı Murat boz dan.
Star olmak bu kadar kolay mıydı ?
Bir albümle patlayıp sonra silinip giden bir çok ''STAR''gördük
umarım murat ın akıbetide onlar gibi olmaz.

M297A296
19-08-07, 19:13
murat boz bir programda daha bu tarz bişey söledi ama sölediği şuydu artık ona hep tarkanın sorulmasının onu sıktığını durmadan tarkandan bahsedilmesinden bahsetti bu konuda ona hak veriyorum aslında ayrıcada eurovision konusu açıldığında düşünmüyorum ama belki dedi stralık konusu açılmıştı program sunucusu ünlü bi sanatçıydı ona siz starsınız mesela gibisinden bişey dedi sunucuda ona le bi ithamda bulununca hayır star olma yolunda ilerliyorum dedi ayrıcada yurtdışına atılıp dünya starı olmak kolay değil bunu türkiyede sadece tarkan başarmıştır dedi o bi dünya starı dedi bense star olma yolunda ilerliyorum dedi ve bu program canlı yayındı sanırım o konuyu magazinciler biraz abarttı her zamanki gibi

love_speak
19-08-07, 19:30
2 şarkı çıkarmakla star olunmaz.murat boz iice saçmalamış. . .

ekrem
20-08-07, 11:29
ya artık nefret etmeye başladım bu murat boz'dan sesi falanda yok şimdi tarkanı beyenmiyo tarkan olmasa bağdat caddesinde barda cıkıyodu şimdi hem tarkanın adını kullanarak reklam yapan kendisi değilmiydi tarkan bi kere dedimi muratı ben cıkardım ben şarkı verdim diye...bi kerede tarkanla dansınız aynı gibi bi soru sormuşlardı muratta ben batı tarzında dans ediyorum tarkan içinde o göbek atmaya calışıyo dedi... bence ikinci metin arolat olcak bu adam hiç güvenmeyin

vallahi ne güzel yazmışsın eline sağlık:D

firelord
20-08-07, 14:50
bence murat boz biraz sert çıkmakta haklı.çünkü magazinciler kendisi hakkında bi soru soracağına tarkanı soruyolar bu hiç hoş değil.Oda şimdi bi star.eğer murat boza bi star olmuş kişiye ikide bi tarkanı sorarsan ona saygısızlık etmiş olursun.

sarıpapatya
20-08-07, 15:06
her yerde tarkanı sormalarından sıkıldığı doğru ama harbiden biraz abartmaya başladı lafları bugünde diğer popçulara pıgme dedi! tabi magazincilerde hemen bu konuya tarkanı da dahıl etti ayıp oluo bence insan ekmek yediği kaba tükürmemeli

MONZA
20-08-07, 15:09
bence muart boz hakkında fazla abartmıyormusunuz tarkan sitesimi yoksa muratbozmu

M297A296
20-08-07, 16:27
pigme demesi çok yanlış murat bozun !!!

mazeret
10-09-07, 17:08
valla ben bu murat boz'u tarkan sayesinde tanıdım ve onun sayesinde ilgi gösterdim ilk gördüğümde o kadar ilgimi çekmemişti ama tarkanın vokalisti olduğunu öğrendiğimde sürekli takip etmeye başladım ilk zamanlar ki efendi tavrı yok artık muratın çabuk havaya girdi bence ama sönmeside çok uzun sürmez bu gidişle ...:13:

ösgee
10-09-07, 17:18
arkadaşlar bnce biras haklı tamam tarkan sayesindee bralara geldi belki tarkanın hakkı çoq fazla ama gerçekten biyere kadar süreklii onun sorulmasıı sıkar gibimee gelio bnm.. gerektii zmndaa murat boz tarkanı defalrca övdü onun hakkında kötü bişi demedi ama hangi programa katılsaa wea bi röprtj yapsa bn tarkan hakkında bişi sormuşlardır die izliorum.. birazda kendi yptklarıyla göz önnde bulunmak istio.. (tbi bu gereksiz şeylerle gndeme gelmek dışında) ;);)

hsaex123
05-10-07, 12:51
murat boza hıc yakısmadı

szr67
05-10-07, 13:18
ARKADAŞLAR artık türkiyeden star çıkmaz ki o bi kereydi oda tarkan tarkanın çıktığı zamanlar bizim sanatçılarımızı dünya açıcak prodüktörler vardı.ahmet ertegün ve arif mardin bunlar artık yok e dolayisiyle kendi başına star olmak artık hayal o fırsat tarkana düştü.oda devam ettiryor.bakın RİCKY MARTİN e adam kayıp niye uzundan star olmaz kıvrak değil ses yok görüntü foul aynen murat da öyle ondan anca vokal olur..

hsaex123
05-10-07, 16:46
Yaziklar Olsun Demekten Baska Soz Bulamiyorum

sinemtevetoglu
13-10-07, 16:31
evet çok doğru söylemiş o da artık bir star...TARKAN ' ın sayesinde...murat boz artık saçmalamanın sınırlarını zorluyor...yapılan iyilkleri bu kadar çabuk unutan nankör insanlardan nefret ediyorum...bence kapris yapmak yerine kendisini hayat boyu TaRkAn' ın gölgesinde kalmaya alıştırması onun için daha hayırlı olur. çünkü ne yaparsa yapsın bunu değiştiremeyecek!

ozgee
14-10-07, 01:15
pigme olayına bisey diyemem ama buda bence medyanın abartmalarından biri tamam tarkan olmasaydı buralara kadar gelmezdi ama genede suandan itibaren adam star olma yolunda ilerliyor bu yolda daha ne kadar yanında olcak tarkan soruları sonucta murat boz da inkar etmiyor tarkan sayesinde oldu bunlar ama artık gerisi murata kalmıs ammaa ona buna laf ederip bir albümle kendini star ilan etmeye devam ederse sonuclarına katlanacak ben zaten hastası degilim üzülürsem tarkanın verdigi emeklerin bosa gitmesine üzülürüm

DARKLORD
19-10-07, 16:22
geçin bunları arkadaşlar. reklam yapacakki para kazansın.

hsaex123
22-10-07, 21:43
murat boza nankor kelımesını kullansam agır bır kelıme olur degıl mı?
ama kardesım sende ne zaman nerede nasıl konusacagını bıl yanı...
bu suna benzıyor kargayı besle yıllardır sonra senın gozunu oysun!!!
oldumu sımdı murat...

megasterkan
14-11-07, 13:41
:28: bak sen şu murat bozun yaptığına adama bak yaaa sana devamlı tarkanı soruyolar diye sıkıldın hee sana neden tarkanı soruyolar hiç merak ettinmi doğrusu ?? haberi yokki ukalanın bu kadar çok tanınmasında ki en büyük payın tarkanda olduğuun (....)

oguzhandogar
12-12-07, 16:24
Aynen katııyorum arkadaşlar. Çok büyük saygısızlık etmiş ancak gülünür

belfü
12-12-07, 17:16
benzerler asıllarını yaşatırmış murat boz ne kadar benzemiyorum desede hareketleri şarkıları söyşeyiş tarzı tarkana benziyo bence magazincilere kızacağına kendisine yeni bir tarz bulsun benzemiyorum demekle olmuyo ........

ya bunların derdi ne çekemiyolar valla sinir oluyorum sen kimsinde dün çıkmışsın bugün konuşuyosun herkes yerini bilsin tarkan bir numara

@RES
13-12-07, 23:08
dogru valla yasa :)))))))))))))))))))))))))))))))
aynı fıkırdeyım senle...............

gokhantevetoglu
14-12-07, 00:28
kafasına gore takılsın eger tarkan sarkı vermeseydı ona acaba bu kadar konusulacakmıydı bı dusunsun bakalım...

DenizD
15-12-07, 01:25
Murat Boz'un hep Tarkan'dan saygıyla ve övgüyle bahsederken birden bire 180 derece dönmesi çok tuhaf. Acaba yıllardır yeterli satış elde edemeyenin Tarkan'a sıçraması taktiği mi? :)

yoshy-fan
16-12-07, 00:08
ay cok komik :D büyümüs de kücülmüs

T-A-R-K-A-N(aşığı)
16-12-07, 01:00
saçmalamış..!!qerçekten biraz sayqılı olmalı..!!!

popstareyup
17-12-07, 02:49
bence murat boz zorla star yapılmaya calışılan birisi...kendisi istemiyor ya...ne bir aykırılığı var ne bir farklılığı...sıradan bir şarkıcı goruntusu izliyorum onda...aa yakışıklı ama ben sokağa çıkıncada bir suru yakışıklı goruyorum...

yelda_0634
30-12-07, 15:05
ya tamam süreklı soruluyo rahatsız oluyoda tepkısını gazetecılere gostersın o zaman Tarkan la ilgili olumsuz bi elestırı yapmasın,ne yanı kolay mı sanmıs STARLIĞI!!!! fazla gıtmez zaten havalara gırmesın,yakında söner...

fernsehn
30-12-07, 20:00
Biraz şımardı demek o da. Tarkan'la kendini karşılaştırıo:)

rapderin
16-01-08, 10:35
STARMI DAHA YENİ ÇIKTIN TARKAN SAYESİNDE ADIN DUYULDU HALA SAÇMALIYO AYRICA GAY GİBİ DE TİPİN VAR TARKAN ŞARKILARINI SÖYLEYİP ONUN ÇAKMASI GİBİ DURUYO HALA d::d:d:d GÜLÜYORUM YA

rahimecim
16-01-08, 15:50
ebruya katılıyorum bende besle kargayı oysun gözünü.......

SnipeR
05-04-08, 21:26
Tarkan'ın onlardan farkı star yakıştırmasını kendi yapmadı.. bkz:serdar ortaç , murat boz fln :)Tarkan sorularından sıkılmış olabilir ama bu şekilde saçma bir cevap yerine düşünüp daha iyi şeyler söyleyebilirdi

cansu06
30-04-08, 22:04
O Yerlere Kimin Sayesinde Geldin Acaba Besle Kargayi Oysun Gözünü Hesabi

herseyim
30-04-08, 22:06
iii soylememiss;) cok tesekkurler haber icin;) allahim simdidaa MURAT BOZ cikdii;) hergun 1 unlu ortaya cikiyor bikmadilar usanmadilar;)

kanky
01-05-08, 00:48
Bi yerde haklı olsada..hiç bir zaman çırak ustasını unutmamalı...onu öyle anmamalı..tarkandan sıkıldım demesi çok yanlış..ayrıca..ben murat boz'un star olduğunada inanmıyorum..2 albümle star olunmuyor...
Tarkan iyiki şarkı vermiş yinede....
Murat boz tarkanı taklit ediyor..ve taklitler gerçeğini yansıtır..

Funda54
01-05-08, 12:27
Arkadaslar hepiniz yanlis anladiniz herhalde Murat Boz starim dedi ama ben hicbirzaman Tarkani gecemem o bir dünya stari, o benim abim dedi bunu unutmayalim lütfen...:-)

fatma coşkun
02-05-08, 15:19
nekadar derse desin tarkan 1 numara

tarkan süpersinnnnnnn

Kolbandi
02-05-08, 15:58
Murat boz sanırım kendini tam ifade edememiş,Çünkü her röpörtajında tarkana övgüler yağdırıyordu.Kimse kimsenin gölgesinde yaşamak istemez,ama emekleride göz ardı etmemek gerekiyor diye düşünüyorum..

bzesma
02-05-08, 21:12
murat boz yaa ne starı yaa cok komiksın murat :) :)
gurur duyman lazım tarkanı sana soruyolarr eyfendıde sıkılmş yaa sadece iki şarkısıyla tanınıyoo oda tarkanın sayesınde gene

nurseli
17-05-08, 14:32
murat bozun böyle yaptığına inanamıyorum tarkan ona o şarkıyı vermeseydi görürdük tabi işi bitince böyle oluyo ben ilk şarkıyı dinlediğimde okadar güzeldiki tarkan neden kendi kasetine koymadıki dedim üzüldüm açıkcası o bir star değil ilk şarkısını hatırlatırım nasıldı??

yesilgozlum
07-08-08, 12:59
kızın yanında megastar oldugunu tarkanı itek istedini belirtmiş çok salakça

ezel1710
07-08-08, 13:40
eee bilirsiniz bir ata sözü vardir.
dereyi gecene kadar dayi
dereyi gecince ay.
nankörlük derler buna.srar mis ha hay

serce
07-08-08, 14:15
cok ayip etmis

prenses_elaa
08-09-08, 17:09
oda kendini star olarak görüyor başka bir röpörtajda da artık türkiyenin yeni bir popstara ihtiyacı var demişti

Ozge_kk
02-10-08, 13:15
ay ay kücük muratimiz büyümüste TARKANi istemiyo ..

öle demeyin arkadaslar oda KENDI CAPINDA bi star iste

sEçİl
03-10-08, 01:04
ya ne star ne star herkez tarkanın wokalıstı olarak tanıdı onu haddını bılsın tesekkur etmeyı ogrensin

kevser
05-10-08, 21:21
kendini hala tarkanla beraber anmak istemeyebilir ama bu saygısızlık yapcağı anlamına gelmez

MassConfusion
05-10-08, 21:56
tmm iyi hoş güzel ama gerçekten ne olursa olsun her magazinci hep Tarkan ı soruyor bende olsam bende sıkılırım Boz a hak veriyorum...

ecemaşkısı
05-10-08, 23:29
Ya çüş gerçekten skıldm ben bu kişiden . ağzı olan konuşuo.

Bencede ilk önce bi teşekkür etmeyi saygı duymayı öğrensin..

Küçük murat boz büyümüşte kendi öğretmenini istemio , anıLmak istemio..

Ayıptır murat yapma..

Tarkan seni böLe mi yetiştirdi ?

DiiCeY_BaDeM
06-10-08, 04:08
yazik cok gitmissiniz murat`in üstüne bence .. tamam artik bende starim demis, beLki o sekiLde degiLde, baska bi sekiLde ifade edebiLirdi kendini
ama sunu da beLirtmek isterim, ben yeni yeni ögrendim muratin tarkan sayesinde ünLü oLdugunu, püff sarkisiyLa ..
zaten bence o aLbümüyLe degiL bu son aLbümüyLe daha büyük bi cikis yakaLadi, tabii tarkanin yaninda bir hic .. ama yinede cok basariLi, ve cok cana yakin .. tarkan konserinde onunLa tanisma firsati yakaLadim .. resim cekiLme faLan derken, kisa da oLsa o sohbette cana yakinLiLigini gösterdi .. hem cidden beLkide yaninda hatundan doLayi gaza geLip :) ne dedigini biLmedi ..

ecemaşkısı
06-10-08, 15:23
Senin dediğinde doğru ama gaza geLipde bunLarı söyLeyebiLiosa hiç saygısı yok demektir.

Kerem
09-10-08, 16:18
arkadaşlar tabiki tarkanın yeri ayrı hepimiz bunu biliyoruz...

ama çok çok haklı olarak tepki vermiş ; şonuçta insan bir süre sonra sıkılır...nereye kadar tarkan tarkan???

püf şarkısı tarkanın kabul tam bir tarkan şarkısı...murat askı bulamam ben ıle cıkıs yaptı püfle değil.. ayrıcada klıpte tarkan beyımız oynıcaktı neden oynamadı acaba?? hani çok destek veriodu ya murattaa???

arkadaslar herkes herkesın kım oldugunu bılır ;konusmaya bıle gerek yok... murat daha cok yolun basında ama tarkana buuk bır surat ıle yaklasyor...bunun oda farkında bence..araları nasıl hıc bır bılgım yok..tek bıldıgım klıpte oynıcam deyıpte tarkanın oynamaması...

dıger yandan mb gercekten cok cana yakın bırıdır..bı arkadasımız tanısmıs burdan bende tanıstım ınanın cok iyi karakterde bir insan...ve son olark sunu soylemek ıstıyorum..herkes sahnede tek olmak ıster...sureklı baskasıyla anılmak ıstemez..

firelord
09-10-08, 17:05
ben hak veriyorm murat boza.artık ona niye tarkanı soruyolarki bu muratboza yapılan bi saygısızlıktır bu.

**MegaStarkan**
09-10-08, 18:02
ben hak veriyorm murat boza.artık ona niye tarkanı soruyolarki bu muratboza yapılan bi saygısızlıktır bu.
Konu Murat Bozun ilk albümü cikdigi zamanlarda acilmis.
Bu yüzden sormalari gayet normal.
Sonucta ilk albümde Tarkanin da katkisi oldu.

@ Kerem
Aralari iyi oldugu zaten Muratin Düsseldorf'da onun konserinde oldugundan belli oluyor...
Tarkanin klipte yer almamasi her iki tarafin stratejisidir.
Sonucta basin Murati Tarkanla kiyaslicakti.
Hem Tarkan hem Murat bu durumdan memnun olmazdi cünkü her iki tarafa olumlu/olumsuz yorumlar yapilicakti.

Ayrica Muratin basinda normal yeni cikan bir popcudan daha cok ilgi görmesi zaten Tarkanin eski vokalisti oldugundandi.
Sadece Püfle bitmiyor ki "Aski bulamam ben" sarkisini önesürüyorsun. Sanirim oda Nil'in sarkisidi. Basarili cikisdi...

Sonucta Muratin Ozan Colakoglu gibi basarili aranjör'le baglanti kurabilmesi Tarkan'la calismis olmasindandir.

http://www.muratboz.com adresi ile dini bütün bir izlenim yaratmaya calısan şarkıcı. siteye girdikten sonra baglandıgı adres enteresan.
http://www.muratboz.web.tr ısımlı resmi sitesinde ise, tarkan hayranlıgını gizlemeyip, metamorfoz sitesini birebir indirmisler ( forumlarında hayranlarından, bu bırebır metamorfoz olmus tentikletini alınca azıcık degıstırmeye basladılar)... kendisine tavsıyem kolpacılık, taklıtcılık yerıne tarkan kımlerle calısıyorsa onlarla calısmasıdır. boylece hem ulke ekonomısı kalkınır, hem de tasarımcının refah duzeyı yukselir. sana bir tık kadar yakınım murat.

sertouch
ekşisözlük

http://tarkan.com/ karsilastirin... katiliyorum Kerem sana. Nereye kadar Tarkan, Tarkan?

Kerem
10-10-08, 15:50
ben tarkan hayranı olmadığını veya onu örnek alıp almadıgını solemedım..bence tarkanla muratın sıtesını yapan kısı aynı olabılır ben muratın gıt tarkanın sıtesının aynısını yap dedıgını hıc sanmıyorum..ayrıca klıpte rol almaması stratejı falan degıldır...argo deyımle tarkanın sozunde durmamasıdır. basın sırf tarkana veya muratta yapmıyorkı bunu demt akalın hande yener veya gulsen bengu o bu su o..herkese yapıo bunu; ayrıca eger karsılastırmak ıstemıyorsa en bastan kabul etmseydı..

hem tabıkı tarkanın konseıne gtcek; kac yıl beraber calısmsılar..anlatmak ıstedıgıımm artık tarkanla dost degıl; yolları ayrıldı demekte degıl sadece tarkan hakkında soru sorulmasından sıkılmasıydı... hem sürekli tarkan vokalıstıydı ondan bu kadar tutuldu dıyorsun ;tamam katkısı olmuştur ama tutupta kımse tarkann vokalısttı bu cocuk dıye ılglı gostermez ;ılgı gormesınn nedenı sesı ve fızıgı bunu hepmız bılıyoruz.ayrıca neden sureklı ıyı taraından bakıyorsun ve tarkanın vokalısttı olmasydı buguun burda olmazdı dıyorsun.. tarkan ısmının murat ıcın katkısı varmış gibi gozuksede aslında negatıf yanlarıda var ..gecmıste tarkanın cınsel tercıhlerıyle ılglı olarak yapılan haberler...bu murat ıcın pozıtıf bırseymı ?? getirisi varsa götürüsüde var yani.

hadi tamam kabull tarkanla arası çok iyi olsun ; pekı neden cıkıpta murat bozu cok severım cok ıyı cocuktur demıyor? ben su 2-3 yılda bır kre bıle duymadım. arkadaslar ınsann kendı dogasında vardır ; sahnede tek olmak...

her neyse konuyu daha fala uzatmak istemıyorum..
tarkan ve murat boz ıkısınde artık ayrı bır kıtlesı var..belkı sadecede murat bunu belırtmek ıstemıstır..bu kadar basıt..

**MegaStarkan**
10-10-08, 20:17
Tarkan kabul etdigi ne malum? Her yazilan cizilene inanmamiz gerek mi?
Onu biraktim, her söylenen sey ciddiye alinir mi?
Eger ciddi bir aciklama olmus olsaydi sözlesme yapilirdi ve gerekirse ona göre uygulama yapilirdi.
Yazilan herseye inanmamiz gerekdigini zaten Murat Boz'un gay olup olmamasi gibi
sacma spekülasyonlardan belli oluyor... kötü örnek olarak vermissin ama kendine gol attin bu durumda.

Gelelim senin mesajindaki gay'likla ilgili noktaya. Yeni cikan seslerin cogu escinsel'likle suclaniyor.
Tan ve bilmem kimler... Tarkan'in hakkinda da böyle suclamalar cikdigi icin baglanti kurulmasini normal bulmustum zaten. Millet'de bunu ciddiye zaten almiyor, Türkiyenin magazini uyduruk haberler sundugunu herkes biliyor.

Tarkan Murat Boz'u taktir etdigini ve sevdigini zaten sarkisini ona hediye ederek kantiladi.
Cikip onu sürekli övmek onun adina bi' sekilde promosyon yapmak bence gereksiz.
Yanlis hatirlamiyorsam zaten Murat Boz'u sevdigini bi' reportajinda belirtmisti...
bunu sürekli bozuk plak gibi tekrarlamasi senin o negatif etki olarak gösterdigin "gaylik" iddalarini bi' sekilde dogrulamak olurdu. Ayrica 3 sene önce zaten Tarkan'dan öyle sözler duymus olamazsin cünkü Murat Boz o zamanlar piyasada yoktu...

Bir önceki mesajimdaki alinti zaten Tarkanin websitesini yapan
Sertac Piskin [forumumuzda üye adiyla ssertouchh (http://www.tarkancoll.com/forum/member.php?u=2903)] tarafindan yapilmis.
Hersey ortada sanirim, tartismanin anlami yok... kitlede farkli, evet.

Bu arada yanlis anlasilmasin Murat Boz'u severim...

Kerem
10-10-08, 20:32
hayır hayır ben kımseye gay dmedım sen aldın oraya goturdun cnsel tercıhlerı ıle ılgıl dedım ayrıca tarkanın ozel hayatı kımseyı ılglndırmez !! (suda ayrı bı nokta magazıncıler evet herlese gay der ama herkesı somut olarak gosteremezler blmm anlatabıldımmı..) sadece boyle bakanlarda oldugunu soylemek ıstedım ve buda pekte hos bısı olmasa gerek dedım. arkadasım burda mac yapmıyoruz veya ben muratın avukatıglıgını veya sende tarknn avukatlıgını yapmıosun bu kadar heyecan yapma .. gol attın flan fılan dıye.. ayrıca gerekırse avuktlıgında yparım kısmeyde laf ettrmem orası ayrı ve ayrıca bnmde tarkana karsı bı nefretım falan yok sadece klıp konsunda sounde durmadı dedım ... o zaman sende kendıne gol attın cunku demekkı tarkanla sozlesme yapmak lazım yoksa onun her sozunde ınnmamak lazım yalancı yanıı ? kesın kanunen baglamak lazım bbumudur?? ayrıca 2-3 yıl derken 3 yıl once basladı demedım ortalama olarakkonustum ; kelımelerle oyanamk hosuna gıdıyor sanırım...? ne gsl ıste bu kdr az zmanda tarkana rakıp gosterılıyor..mangır mangır.. ama o efendılgını bozmuyor ve yermız ayrı dıyor.. gercekten kıtle farkılı buna ınanıyorum.

nyse daha fazla uzatmaya gerek yok..o arkadslada bglantıya gecıcem zaten sevgıler...

Kerem
10-10-08, 20:37

katılıyorum tesekurler.

**MegaStarkan**
10-10-08, 20:48
Bende Tarkana gay dedigini söyledigimi hatirlamiyorum....
Sanal alemde sadece yazilarimizla, harflerle variz... heyecan yapmiyorum.
Celiskiler'i ortaya cikarmak ise kelimelerle oynamak, evet seviyorum!
Gelecegime hazirlaniyorum. Hukukcu olarakta sadece sözlesme kanuni
yollarda yapilan anlasmalara inaniyorum. Bu yüzden penalti diyorum, gol yok!
Yazilarim'da da kendime gol aticak kadar da dikkatsiz degilim.

Sevgiler

Pardon gaylik konusu neden bir dezavantaj olsun Murat Boz için? Neresi hos degil arkadasim, gaylik mi hos olmayan, yoksa Murat'in gay bir insanla calismis olabilmesi mi? Burda Murat'i veya onu sevenleri rahatsiz etmesi gereken konu tam olarak ne anlayamadim. Bu konuyu defalarca tartistik bu forumda, escinsellikten bahsediyorum, evet!
Neresi kötü, neresi çirkin? Bir insan nasil mutluysa öyle yasar, escinsel veya degil, kimsenin özel hayati kimseyi alakadar etmez.
Aksine eger Tarkan gay olsaydi, hatta gay olmasa bile bu cikan haberlerle medya onu 'karalamak' yerine onun adini gündemde tutuyor ve yine aksine Tarkan beyefendi davranislariyla toplumda zaten neyin ne oldugunu gösteriyor.
Murat'ta ayni sekilde öyle ... Eee neyin tartismasi var peki burda?

Escinsellik konusunda herkesi uyariyorum, sakin bu platform içerisinde küçük görmeye kalkmayin escinsel insanlari.

Ve dipnot geçeyim, lütfen yazilarimizda karakterlere dikkat edelim, kelimeleri bütün yazalim ... en azindan türkçemizi güzel kullanalim!

tarkaseksüel
10-10-08, 21:16
Pardon gaylik konusu neden bir dezavantaj olsun Murat Boz için? Neresi hos degil arkadasim, gaylik mi hos olmayan, yoksa Murat'in gay bir insanla calismis olabilmesi mi? Burda Murat'i veya onu sevenleri rahatsiz etmesi gereken konu tam olarak ne anlayamadim. Bu konuyu defalarca tartistik bu forumda, escinsellikten bahsediyorum, evet!
Neresi kötü, neresi çirkin? Bir insan nasil mutluysa öyle yasar, escinsel veya degil, kimsenin özel hayati kimseyi alakadar etmez.
Aksine eger Tarkan gay olsaydi, hatta gay olmasa bile bu cikan haberlerle medya onu 'karalamak' yerine onun adini gündemde tutuyor ve yine aksine Tarkan beyefendi davranislariyla toplumda zaten neyin ne oldugunu gösteriyor.
Murat'ta ayni sekilde öyle ... Eee neyin tartismasi var peki burda?

Escinsellik konusunda herkesi uyariyorum, sakin bu platform içerisinde küçük görmeye kalkmayin escinsel insanlari.

Ve dipnot geçeyim, lütfen yazilarimizda karakterlere dikkat edelim, kelimeleri bütün yazalim ... en azindan türkçemizi güzel kullanalim!:20: :20: :20: :20: :20: :20: :20:herkesın yasantısı ,herkesın düşüncesi, zevki ,keyfi her şeyi kendine insan nasıl mutluysa oyle yasamalı kı bende oyle yasıyorumm insanların ne düsündükleri hiç bir zaman benım için önemli olmamıştır bir kez dünyaya geliyoruzz o ne der bu ne der diye onlara gore yasayamam hiiiiçççç bana göre değill kusura baakmasınlarr herkes hayattan nasıl zevk alıyorsa öyle yaşasınn ölümlü dünyadayızz sonra bır gun yaslanınca keşkelere düşmeyinn kımsyı küçük düşürmeye hakkımız yok ne burada ne de başka bi yerde unutmayalım ki
hepimizz ayrıyız her bir bedende (bu satırı bi şiirimde kullanmıştımm ;))

Kerem
10-10-08, 22:15
Bende Tarkana gay dedigini söyledigimi hatirlamiyorum....
Sanal alemde sadece yazilarimizla, harflerle variz... heyecan yapmiyorum.
Celiskiler'i ortaya cikarmak ise kelimelerle oynamak, evet seviyorum!
Gelecegime hazirlaniyorum. Hukukcu olarakta sadece sözlesme kanuni
yollarda yapilan anlasmalara inaniyorum. Bu yüzden penalti diyorum, gol yok!
Yazilarim'da da kendime gol aticak kadar da dikkatsiz degilim.

Sevgiler

ben sana gay dedın demedım konuyu o tarfa cektın dedım.ayrıca kelımerle oynamak celıskılerı ortaya cıkarmak degıl ; söylıcek kelıme bulamamak demektır. ayrıca senın karsındada bır hukukcu olarak buradakı arkadaslar gıbı durust olmanı ısterdım. ; ve ayrıca bu kadarda yürekli..daha fazla konusmak ıstemedıgımı zaten solemsıtım ; dıger arkaslara katılıyorum kımse kımsenn ozel hayatına karısamaz..bu kadar abartma eger bır mac varsa bız karsı tarafta degıl yanyana durmalıyız dıye dusnuyorum..ve eger karsı karsı karsıya durursak bır zman sonra yaslı olan taraf oyundan cekılecek olan trf olur.futbol bu nede olsa ?

ve sanırım sen modsun ; benı sılersen cok sevınırım ; hoscakalın.

**MegaStarkan**
10-10-08, 22:44
Öncelikle kimsenin dedigin'le hareket etmem. Prensip olarak kimsenin üyeligini silmeyiz.
Forum kurallarina aykiri davranisda uzaklasdiririz aksi taktirde bana verilen yetkiyi yanlis kullanmis olurum.
Üye olmussan, girmeyip aktif olmayip zaten sanal alemde kaybolursun.
Ne gecmis ne gelmis var bu alemde... ani yasiyoruz burda.
Bu kadar basit.

Kücük bir özet. Gay konusuna cok takildin, kafan karismis...

gecmıste tarkanın cınsel tercıhlerıyle ılglı olarak yapılan haberler...bu murat ıcın pozıtıf bırseymı ?? getirisi varsa götürüsüde var yani.

Gelelim senin mesajindaki gay'likla ilgili noktaya. Yeni cikan seslerin cogu escinsel'likle suclaniyor.
Tan ve bilmem kimler... Tarkan'in hakkinda da böyle suclamalar cikdigi icin baglanti kurulmasini normal bulmustum zaten. Millet'de bunu ciddiye zaten almiyor, Türkiyenin magazini uyduruk haberler sundugunu herkes biliyor.

hayır hayır ben kımseye gay dmedım sen aldın oraya goturdun
Yazilanlara cevap verdim. Hicbirseyi "oraya" götürmedim. Hersey ortada...
Neyi demek istedigini anlayacak kadar da zeka var bizde.
Zaten gay dedigini hic idda etmedim bunu altaki alintidada belirtmistim yeniden.

Bende gay dedigini söyledigimi hatirlamiyorum....

ben sana gay dedın demedım konuyu o tarfa cektın dedım.
Baglanti kuramadim son mesajinda. Dikkatli oku istersen mesajlari...

Ayni fikirde degiliz ve hic bir zaman olmayacagiz.
Senin fan olarak Murat Boz'un ne zaman cikdigini bilmemen beni ilgilendirmiyor... bunu Tarkan'la ama bir araya getirme, iftra atmis olursun. Senin sanal varligin celiskilerle dolu, laflari kivirmayalim keyfimize göre...

Bu arada son mesajin'da zorluk cekiyorum, kisatilmis sekilde kelimeleri yazmasan sevinirim.
Türkcem o kadar da iyi degil...

Güle güle

Saygilar,
Kenan

tarkantutkunu
11-10-08, 00:27
artık böyle şaçmalıklardan kurtulalım!

tarkan'ın murat boz'a katkısı %100 bariz bir şekilde ortada
fizikmiş sesmiş artık onlarda bir yere kadar.

Tarkan-(murat) fanatik bir yorum yapıcam aralarındaki fark öylesi büyükki kelimeler kifayetsiz kalır.

bir murat boz hayranı Tarkan hayranı ile
bu ikili arasındaki farkları tartışması söz konusu bile olamaz.

eğer ki bir tek kötümser söz çıkıyorsa murat boz hayran'ından karalamak adına
herşey çekememek başarısına katlanamamak gibi
durumları ap açık su yüzüne çıkarır.

Kerem
11-10-08, 00:52
kısa bir özeette bnce snin ihtiyacın var..
kimsenin kafasının karısıtıgıda yok.. kımın gay konusuna takıldıgı bellı o kadar takılmıssınkı bu konuya uzun uzun acıklamaya calısmısın..kı kendı dedıgı soylemıssın bıde eklemıssın ..ben ustu kapalı bır sekılde cınsel tercıhı ıle ılgı hbrler demısım sen kalkmıs konuyu acmısın gel gelım gaylık dıye.yanı suan sen celısıosun ılk sen demıssın gel gelelım gaylık konuna dıye mesajını kendın yukarda yazmısın; sen konuyu alıp buyutmusun..murat bozunda ne zman cıktıgı ınan cok ıyı bılıyorum..kımsyde ıftıra atmıyorum hersey ortada.. ben her zman somut konustum laf cambazlıgı yapmadım.. maalsefkı her zman anlattgın karsındakının anlıyacagı kadar oluyor..

sunuda soylıyeyım : benım kesınlıkle tarkanla bır alıp vermedıgım yok tarkanın sarkılarınıda severim.

**MegaStarkan**
11-10-08, 02:01
Bir özete gerek duyulmus olsaydi baskasina özet yazmadan önce kendime özet yazardim, merak edilmesin... Kendi yazdiklarimi ekledigime göre de yazdiklarimin arkasinda durdugumun kanatidir.
"Üstü kapali" sekilde demen dememen beni alakadar etmez.
Sonucta dedigin ortada ve tartismaya acik ve bir Tarkan fani olarak bunu kabullenemem.
Aciklamami yapmistim bu konula ilgili.

Tarkana koskoca bir sene Murati bahsetmemesini iftra atiyorsun, daha Murat yokken piyasada.
Komik durum ama oda bi' iftra iste... "Somut" konusurken dogrular'la konusmayida unutma ki birileri o "somut" yazilarinla "cambazlik" yapmasin...

Bu platform fikir alis verisi icin... tabii ki bununla ilgili tartismalar olabilir.
Dozunda oldugu sürece sorun yok... Sorunum da yok arkadasla.
Yazdiklarinin farkinda degil sadece ve hicbir zamanda olmayacak
cünkü "O" hala ne yazdiginin farkinda degil.
Farkinda olmus olsaydi coktan bize elveda etdigini bilirdi...

O bilmedigi icin bu konula ilgili ona elveda demek bana düser.
Konu bosuna uzamasin... ve bilinsin ki her son mesaj bir tartisma icerisinde önemli "etken" degildir.

Saygilar,
Kenan

Kerem
11-10-08, 02:48
son oalrak yazıyorum istr cvp ver ıster verme.; cevap vermıcem cunku ..tabıkı son yazmak etken degıl ama hala bana farkında degılsın dıyorsun ...
ben yazdıgım hrseyın farkındayım..ve arkasındayım..sen anlayamıosun ben 2-3 yıldır pıyasadadır derken 2.5 yıl dmek ıstedım 2.5 oluyor haxıran 2006dan buraya gel bakalım???? 2 yıl 4 ay oluyor yaklasık 2.5 yıl yani..illaaha alt yazı gecmm gerekmesın..sen smdı bundan banane dersın ; tabıkı sananse ama ban ıftıra atıyorsun dme; ıftırayı hıc sevmm !

benımde kenan arkadasla hıcbır problemım yok.olamzda zaten ; sonucta ıkımızd sevdıgımız ınsanları savunuyoruz..; sorun yok. hatta smdı ozel msj atııcam arkadasa.(atamadım 20 msj olması lazımıs en aznyse ddklrımı ddım)

zeytin
13-11-08, 20:34
dünya ya gelen birtek star var oda megastar tarkan herkes olamaz olmaya çalışanlar vardır ama içlerinden bir tane var zaten tarkan.boşuna kendinizi zorlamayın baska çıkmaz çıkamaz.murat boza duyrulur.

prenses_elaa
14-11-08, 19:57
tarkan onun albümünün çıkarmasına yardım etmiş ayrıca ilk albümünde tarkanın şarkılarıb vardı ne starı benim kafamı kızdırmasın starlık kim o kim kendii bişey sanıyorrrrrrrrrr

Bahar662
01-01-09, 20:13
Murat Boz yok olduğu zaman çok pişman olacak ama iş işten geçmiş olacak.. Murat Boz tamam yakışıklı bir çocuk ama kendini Tarkan'dan üstün görmesi saçma.. Tarkan'ın bi vokaliste ihtiyacı olmasaydı belkide Murat Boz şuan Nihat Doğan gibi yaşlı galtaklara giderdi :D bi seni seviyorum demesi bile yeter çoğu bayanlar bu sözü duyunca nelerini vermezler ki? :D

SELİN ARSLAN
01-01-09, 22:20
Besle Kaargayı .. Oysun Gözünü........... Başka Bişi Denmez Bunaaa ... Benzil (...) Nolcakk