PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan vokalistini ilk albümde yalnız bıraktı

fantin
18-08-07, 10:13
Tarkan vokalistini ilk albümde ortada bıraktı

TARKAN’ın beş yıl boyunca vokalistliğini yapan ve Maksimum albümüyle büyük çıkış yakalayan Murat Boz, önceki gece Bebek’teki Lulu’s adlı mekanda akşam yemeği yedi. Mekan çıkışı gazetecilerle konuşan Boz, yeni albümünde Tarkan’dan destek almayacağını belirterek şunları söyledi: İlk albümde Tarkan’dan ‘Püf de’ adlı parçayı aldım. Klibimde de oynacaktı fakat vazgeçti. Ondan sonra da yollarımız ayrıldı.

İbrahim ŞAHİN

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=88132,8

fantin
18-08-07, 10:18
Tabiki Tarkan sayesinde adını duyurdu. İstediği yere geldi.Bundan sonra işim olmaz demesi normal. Ama kalıcı olurmu orasını Allah bilir. Ben yinede başarılar dilerim her ne kadar Murat Bozu sevemesemde.

mcggs
18-08-07, 11:51
aa yok Murat Bozu ben pek sevmem..Ama Murat Boz bana sanki kendini Tarkanla kanıtlamış biri olarak geldi..Tarkanda onu yalnız bırakması normal..
Hep destekle bir yere gidilmez ki,bir yerde de insan kendi klipte oynaması lazım.

HakanÇelik
18-08-07, 12:28
Tarkan vokalistini ilk albümde ortada bıraktı

TARKAN’ın beş yıl boyunca vokalistliğini yapan ve Maksimum albümüyle büyük çıkış yakalayan Murat Boz, önceki gece Bebek’teki Lulu’s adlı mekanda akşam yemeği yedi. Mekan çıkışı gazetecilerle konuşan Boz, yeni albümünde Tarkan’dan destek almayacağını belirterek şunları söyledi: İlk albümde Tarkan’dan ‘Püf de’ adlı parçayı aldım. Klibimde de oynacaktı fakat vazgeçti. Ondan sonra da yollarımız ayrıldı.

İbrahim ŞAHİN

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=88132,8

Tar-Khan
18-08-07, 13:08
hmmm baya sert olmu$ :D
bir bildigi vardir tarkanin...
politika yapiyordur murat...
sanat alemi politika hepden... ;)

devilscream
18-08-07, 13:13
arkadaşlar ne kadar doğru bilemem ama dün akşam A Magazin programında alt yazı okudum;
"Murat Boz Tarkan'a meydan okudu" diye bir alt yazıydı.Ama haberi izleyemedim malesef.
ama eğer doğruysa gerçekten çok yanlış bir davranış olur.
haber için teşekkürler;)

eLiF
18-08-07, 13:15
tarkan murat bozu yalnız bıraktı demek haksızlık olur...tarkan murata şarkı vererek desteğini gösterdi ayrıca klibinde oynaması saçma olurdu...bence haksızlık etmiş böle konuşarak:16:

RaSKaS
18-08-07, 15:52
Ne kadar saçma bir başlık.:19:
Murat boz böyle düşünüyorsa üzüldüm onun için.
bu yazın en popüler parçasını aldığı kişiyi klibinde oynamıyor diye silecekse büyük vefasızlık yapmış olur.:16:

**MegaStarkan**
18-08-07, 16:18
bizim icin murat bozun konusmalari yanlis gelebilir. ama belkide kendince hakli. 5 senedir vokalistlik yapmis ve ister istemez bizim bilmedigimiz olumsuz olaylar olmusdur aralarinda. belki bu eski olumsuz olaylari daha hazmedememisdir ve ek olarak bu son olay yani tarkanin onun klibinde oynamamasi bu darginliga yol acmis olabilir. ama bunu magazine yansitmasi yanlis. belki daha yeni oldugu icin bu tür hatalari yapmasi normal diyebiliriz.
tarkanin durumuna gelirsek normal bence. tarkan kendi megastarligini korumasi gerek. destek cikmasi murat boza daha cok popülarite kazandiriyor. tarkanin kazanci ne oluyor bu olaydan? simdi diyeceksiniz hersey kazanc olmasi gerek degil vs vs. ama bu bi is hayati. dostluk baska o baska.
böyle seylerin yüzünden darilmasi üzücü eger darilmissa tabiki. magazinde abartmis olabilir.

Böyle bisey söylemesi Murat Boz'un amatör biri olduundan baska bisey göstermez. Arkadas iliskisiyle islerini karistirmasi yanlis. Eger karsisindakine saygisi varsa ve birazcik olsun minnettar ise Tarkan'in klibinde oynamama kararini olgunlukla karsilamaliydi. Bi diger taraftanda bencede yeter artik, nereye kadar Tarkan destek olcak ? Artik albüm cikarmis, konser vermeye baslamis.. Bu isleri tek basinada yapabilmeli. Sonucta 16 yasinda, dunyadan haberi olmayan biri degil.
Tarkan gibi bi adam zaten Murat Boz'a 100% güvenseydi bence kendi sirketiyle calismasini isterdi gibime geliyo. Yani sirket kazanc elde edecekse niye baskalarina gondersin? Murat Boz'un sarkicilik kariyerinde her turlu barikat olacaktir ama bu illa Tarkan'in gelip elinden tutarak bu barikatlari asmasi anlamina gelmez. Eger sarkiciliga soyunduysa - son klibinde bariz belli ne kadar soyunduu zaten bu ise [biliyorum cok kotuyum :28:] - bu tur seylere hazirlikli olmak zorunda. Tarkan klibinde oynasa nolur oynamasa nolur ? Klibi dert etcek bi adam zaten sarkisina güvenmiodur cunku bi klipte gorsellikten cok sarkinin anlami on plana cikmali bence...

sarıpapatya
18-08-07, 17:27
hep tarkanla bişeyler yapıcaksa zaten neye yaradıkı kendisı bişeyler yapsın bakaılm ayrıca şarkı vermiş yeterince destek olmuş bence daha ne yapsın ayrıca tarkanla ismidi duyurdu her katıldığı programda mutlaka ondan bahsetti tarkan hayranlarından destek görü madem öyle buyursun bakaılm yınede başarılar dılerim :16:

omermountain
18-08-07, 21:36
kendisine yazık etti sadece

Delikız
19-08-07, 00:19
Geçen gün de bir magazin programında da Tarkan la anılmaktan sıkıldım ben Maximum albümüyle farklı bir sound başarı yakaladım artık öyle anılmak istemiyorum ben Murat Boz um o Tarkan gibi bir şeyler konuştu. Köprüden geçene kadar ...(Tarkan'a yakıştıramam o sıfatı) dayı dedim gibi bir şey oldu bu. Ama sana bunun cevabını da verir halk merak etme. Demek ki rahatsız oluyormuş beyfendi püf olmasaydı Tarkan olmasaydı ne yapcaktın bu piyasa adamı nasıl yerdi biliyormusun yazık umarım hatanı anlarsın Murat'cığım

crash35000
19-08-07, 00:54
valla ben bu murat bozu hiç sewmemeye başladım haa

arjen22-tarkan
19-08-07, 14:41
Murat Boz Bu Kadar Sevildiysen Buraya kadar geldiysen Tarkan'ın Vokalisti diye anılarak geldin buraya .... Tarkan sana Destek Verdi En Güzel Şarkılarından Birini Verdii Sende Kalkıp Hainlik Yapıyorsun Destek Almıyacam Bundan Sonra Diyorsun Vallaa Sen Bilirsin Sevgili Kardeşim İstediğini Yap Ama Bilkii Tarkan Klibinde Oynamak Zorunda Değilll!!! Senin Ona Teşekkür Etmen Lazım Bu Şarkıyı Verdiği İçin Şimdi de Ne Yapiyorsun Valla Bravo Senden Beklemezdim! Düşünüyorum da Acaba Cebin Üç Kuruş Gördüğü İçin Mi Böyle Davranmaya Başladın!!!!

M297A296
19-08-07, 19:29
bu magazincileri anlamak zor gerçekten zorla aralarını açcaklar tamam tarkan murat boza püf klibinde oynıcana dair biişey dedi hatta biz yani murat fanları çok sevindik tarkanın böle bi centilmenlik yapması ilk albümünde vokalistini yanlız bırakmamasına sevindik hem şarkıverdi bi deklip olayı olunca grçketne spr olmuştu ama tarkan dediği laftan vazgeçince bizde tarkanın muratın hep tarkanla brilikte anılmasını istemeyip artık kendi başına gitmesini düşünüdğü için böle bişey yaptığını düşündük biz değil muratın yakınalrıda böyle düşündü ve bu haftaki bi rpogramında murat boza tarkanla görüşüyomusunuz gibisinden bişey sorulduğunda eskisi kdr görüşemiyoruz tabiki ama gene konuşuyoruz dedi bu da normal tarkan türkiyede değil ayrıca murat yazın gelmesiyle konserden konsere koşturuyo yani açıkçası böle yazılan çizilen haberle pek inanmıyorum bunu murat bozun ağzından canlı canlı duyduğuma güvenirim

BkT_mrtbz
20-08-07, 17:49
murat boz sadece tarkan sayesinde ortaya çıkt diye bişi yok bence çünkü eer murat boz da o yetenek olmasa tarkan uğraşsada bişi yapamazdı o yüzden yok murat amatörmüş bilmeme ne demeyn sonuçta ttarkan da anasınn karnndan megastar olarak çıkmadı ve murat da artk sıkıldı her röportajda tarkanla ilgii bişiler soruluyor mesela keremcemide yonce evcimik çıkardı ama keremceme hiç onnla ilgii soru sorulmuyo ??

ayrıca püf olmasa murat boz biyere gelemezdide ne demek oluo biz murat bozu püfle deil aşkı bulamam benle tanıdık!ve ayrıca tarkan yüzünden murat boza bazı sfatlar yakıştırışlıyor ben o sıfatları burada kullanmak istemiyorum!!!

arjen22-tarkan
20-08-07, 18:03
Eğer Öyleyse Bunu Açıkça Söylesin Sert Üsluplar Kuullanması Doğru Değil Ayrıca Bilmeni İsterim Burada Kimse Murat Boz'dan Nefret Etmiyor...!

cristiano_16
20-08-07, 19:12
Murat Bozu buraya kadar yükselten Tarkan'ın vokalistliğini yapmış olmasıdır.Hemen her yerde Tarkan'ın eski vokalisti, Tarkan'a benzetilen kişi olarak nitelendirilmiştir.Bu sözleri söyleyerek kişiliğini ortaya koymuş oldu.Seni hep Tarkan mı yükseltecek kendi çabanla yükselmeyi dene biraz.Ve bu konuşma da bence biraz reklam kokuyor.

Delikız
21-08-07, 01:48
mesela keremcemide yonce evcimik çıkardı ama keremceme hiç onnla ilgii soru sorulmuyor

Keremcem'i Yonce Evmicik çıkardı haklısın anılmıyorlarda beraber.Bildiğim kadarıyla Murat Jazz vokal eğitimide almış ama Türk müziği daha baskın bu da benzetilmelerine bir neden çalıştığı yıllarda da sanırım biraz Tarkan esintisi kazandı gırtlak olarak, arada çok fark var Yonca yerinde sayıyor ama Tarkan Megastar oldu, sonra en önemli etken. Yonca bayan vokal ve Keremcem de erkek vokal. Yonca'yla Keremcem'in anılması ne kadar saçmaysa Tarkan ile Murat ın beraber anılması o kadar normal. İki erkek vokalin hele bir tanesi pop müziğin şu andaki en iyi ismiyse bu anılmalar karşılaştırmalar kıyaslamalar normal. Hem de bunlar beraber çalışmış isimler.Ayrıca bu ayrımı Murat yapmalı eğer anılıyorsa yorumunu değiştirmeli.Ben bile arada Tarkan mı söyledi diyorum ve Murat'ta yüzden içinde çatışma yaşıyor olabilir. Bu ayrım Tarkan' a kafa tutarak ben starım havalarına girerek yapılmamalı yapanları çok gördük biz yoklar şu anda Murat'ın öyle olmasını istemem açıkçası. Eğer anılmak istemiyorsa iletin kendisine yeni albümünde Jazz söylesin o zaman anılmazlar merak etmesin.:20:

arjen22-tarkan
21-08-07, 17:34
Keremcem Efendi Doğru Dürüst Bi Çocuktur Her Fırsatta Tarkan'ı Beğendiğini Dile Getirir Ama Murat Boz ... Biz Onu Çok İyi Zannederdik Bir Kez daha Anlıyorum kii İnsanların Dış Görünüşü İle İç Görünüşü TAMAMEN FARKLI!!!!

M297A296
21-08-07, 20:13
ya arkadaşlar abartıyosunuz murat birazda haklı ne yani nereye gitse tarkan tarkan artık onunda şu saatten sonra bi adı oturmalı sonuçta tamam sağolsun tarkan ona spr kıyaklar yaptı ama heryerdede tarkan sorulursa tabi sıkılır arkadaşım sen diyosunki keremcem heryerde tarkanı sevdiğini dile getirir ama murat boz diyosun bu ne demek yani murat boz sevmiyomu o keremcemde daha çok seviyo abim kardeşim diyo tarkan için tabikide tarkanı seviyo aslında bu olaylarda tarkanla ilgili bi şeyide yok burda olay gazetecilerde artık murata tarkandan bişey sormuyolar çocukta haliyle sıkılıyo neyse işte ben bu konuda muratı brzda haklı buluyorum açıkçası

eskalen
21-08-07, 23:08
Tarkan Murat Boz "Püf" parçasını verdi ve çok güzel onun değerini bilmesi lazım Tarkan'dan kimse kolay kolay şarkı alamaz....Klibinde oynamamasıda doğal çünkü artık Tarkan ismiyle değil hep kendi ismiyle anılması lazım Murat Boz'un.....Zaten Tarkan kendi albümüyle uğraşmakta o yüzden gözükmemesi lazım Murat Boz'un klibinde yer alması yanlış olurdu çünkü düet bir şarkı değil yani....Bence Tarkan Murat Boz'un hala yanında...Çünkü onun gibi piyasa ilk çıkan yeni mi yeni bir şarkıcı olarak Murat Boz'a güvenip o parçayı söylemesi için vermiş.....Yani Tarkan "Püf" şarkısını vermeyip kendi albümüne almış olsa bile yeridir yani doğruya doğru....