PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erol Köse`den Tarkan hakkında çarpıcı açıklamalar

Lorenser
12-08-07, 14:00
Erol Köseden Tarkan hakkinda carpici aciklamalar

IZLE (http://www.pikniktube.com/video.asp?Video=4c4ab5b1988f052e8e0cab5ddbe49f68)

arjen22-tarkan
12-08-07, 17:54
Erol Köse Tarkan Şu Anda Gelip Seninle Çalışmak İstiyorum dese Havada Kabul Edersin Senin Amacın Ticari İşler Yapmak Sende Prodüktör müsün git oradan daha dün neydin şimdi nesin senin prodüktörlüğün ortada şirketinde çalışan şarkıcına aşık oluyorsun şirketinde çalışan kadın şarkıcıları soyuyorsun soyunmadan iş olmaz diyorsun senin felsefen bu!!! Lütfen Düzgün Ve Gerçekleri Konuş Bugün Magazin Basınında Serdar Ortaç-Hande Yener-Demet Akalın-Bengü Kapışıyorsa Senin Sayende Olduunu Herkes Biliyor Prodüktör Dediğin İyi İşler Yapanı Olumlu İşler Yapanı Kabul Eder Biri Çıksa Senin Sanatçılarına Laf Dese Yeri Göğü Oynatıyorsun .... O Zaman Başkasına da Laf Atmayacaksın yapılan başarıları onaylayıp eyvallah diyiceksin tarkanı sewmesen bile bu tarkan deil kim olursa olsun ... Bugün İsmail YK En Çok Satıyo Yaptığı Müzik Beş Kuruş Etmiyor Sen Ona da Eyvallah Demek Zorundasın Prodüktör Olmanın Baş Sorumluluğu Budur Çıkıp Kendi Şirketinde Çalışmayan Başarılı Şarkıcılara Laf Atıp Onları Bitirmeye Çalışıyorsun Ama Başaramazsın TARKAN Bitmez TARKAN'ın bitmesi için önce Bizim Bitmemiz Lazım Erol Köse ... TARKAN'ın Adına Ağzına almadan Bismillah Demen Lazım...Senden Zaten Hoşlanmıyorum daha da nefret etmeye başladım emeğe saygı duy lütfen! :13:

EsiN_maöl
12-08-07, 18:02
Erol Köse Tarkan Şu Anda Gelip Seninle Çalışmak İstiyorum dese Havada Kabul Edersin Senin Amacın Ticari İşler Yapmak Sende Prodüktör müsün git oradan daha dün neydin şimdi nesin senin prodüktörlüğün ortada şirketinde çalışan şarkıcına aşık oluyorsun şirketinde çalışan kadın şarkıcıları soyuyorsun soyunmadan iş olmaz diyorsun senin felsefen bu!!! Lütfen Düzgün Ve Gerçekleri Konuş Bugün Magazin Basınında Serdar Ortaç-Hande Yener-Demet Akalın-Bengü Kapışıyorsa Senin Sayende Olduunu Herkes Biliyor Prodüktör Dediğin İyi İşler Yapanı Olumlu İşler Yapanı Kabul Eder Biri Çıksa Senin Sanatçılarına Laf Dese Yeri Göğü Oynatıyorsun .... O Zaman Başkasına da Laf Atmayacaksın yapılan başarıları onaylayıp eyvallah diyiceksin tarkanı sewmesen bile bu tarkan deil kim olursa olsun ... Bugün İsmail YK En Çok Satıyo Yaptığı Müzik Beş Kuruş Etmiyor Sen Ona da Eyvallah Demek Zorundasın Prodüktör Olmanın Baş Sorumluluğu Budur Çıkıp Kendi Şirketinde Çalışmayan Başarılı Şarkıcılara Laf Atıp Onları Bitirmeye Çalışıyorsun Ama Başaramazsın TARKAN Bitmez TARKAN'ın bitmesi için önce Bizim Bitmemiz Lazım Erol Köse ... TARKAN'ın Adına Ağzına almadan Bismillah Demen Lazım...Senden Zaten Hoşlanmıyorum daha da nefret etmeye başladım emeğe saygı duy lütfen! :13:
sana katılıorm cook ii özetlemişsin ilk once kendine bak doktor erol bey:7: :7:

karma_elcin
12-08-07, 18:46
ya bırak ya senin produktorlügünü de görüorz..ya sanatcıların taklit yapıo yada polemik, yapımcı mısın yoksa başka bişey mi anlayamadık Tarkan'a laf atmak moda.. modaya erol köse uymasa olmaz eksik kalır..

bzesma
13-08-07, 20:20
ya adam bole reklam yapıyo ya tarkana laf atmasa duramıyolar resman

şekerim
13-08-07, 22:12

haklısın kendisiyle çalışmak istediğini söylese havada kapardı hiç kaçırırmı tarkan gibi bi sanatçıyı ayrıca kendinin prodüktörlüğünü de görüyoruz hande yener gülşen bana göre tam bi fiyasko insan önce kendi yaptığı işi beğenmeli ve beğendirmeli başkalarını daha sonra eleştirmeli :13:

queen
13-08-07, 22:23
böyle adamlar ne zaman " evt yaw bu adam haklı "dedirtecek sözler sölemiş ki şaşırmadım yani.kimse rahat uyuyamıyor anladığım kadarıyla TARKAN dil uzatmadan...insanlar karşındakini eleştirmeden önce kendi yaptıklarına bir bakıp öz eleştiride bulanmalı tabi bunu yapabilecek kadar cesaret varsa gerçekten bu sıkı bir hesap gerektirir. bu gibi şahsiyetlerin bu tür hesapları yapmaksa işlerine gelmezz...

bu bay ileri zekalının ne kadar başarılı ne kadar ahlaklı vs. olduğunu cümle alem biliyor....gerisi boşşşşşşşşşşşş sallayın

crash35000
14-08-07, 00:59
hepinize katılıyorumm

**MegaStarkan**
14-08-07, 19:59
yarismada juri'ken aylar sonra birinci olan yarismaciya albüm cikarmicam hemen cikaricam demisdi. ercan saatciya laf atmisdi. ama gel görki bir seneden fazla oldu galiba yarisma biteni ve daha o birinci olanin albümü cikmadi (cikmissada haberim yok), kaldiki yeni "star" olamadi :P
hep büyük konusuyor bisi yapamiyor ama ....
tskler video icin lorenser.

busrab
08-09-07, 22:30

bütün kelimeleerine katılıorum seni de kutluorum çoook doğru... bravo

~Ashk~
09-09-07, 16:48
i'm sorry 2 be a pian..but can someone pls give a breif translation of thsi video!
thanx in advance!

**MegaStarkan**
09-09-07, 17:07
i'm sorry 2 be a pian..but can someone pls give a breif translation of thsi video!
thanx in advance!
He* criticises Tarkan's success with his English album. Tarkan should not have given concerts in festivals but more in Paris and other countries.
It's not a constructive criticism....
*Erol Köse is a popular producer in Turkey. Therefore they asked him about Tarkan's success.

tarkankolik1972
10-09-07, 17:01
Yüregine Sağlikkkk O Ismini Bile Duymaktan Tiksindigimm Insana Gereken Cvp Vermişsinnn Sagollll

mcggs
10-09-07, 17:21
Erol köse kim ya?daha dün bir.bu gün 2..yetiştirdiği sanatçılardan kim yıldız olmuşta tarkan'a laf atıyor..eğer bir yere gelmiş olsaydı..kendi plak şirketinde çalışan sanatçılar daha doğrusu "kıytırık şarkıcılar" sanatçı olsaydı.o zaman tarkan'a bir şey diyebilirdi ki sanmıyorum yine saçma olurdu..
Saçma saçma giyinen bakınız GülShen mi desem Gülşen midesem türkçeyle de ilgisi yok ki adamın..petek dinçöz gibi 24 saat magazin programında olan biri değil tarkan! bunu da aklına soksun bay erol köse

ösgee
10-09-07, 17:23
kimse tarkanın üserinden reklam yapmaya çalışıp yapamıcaı için konuşur geçerlerr ... çoqq gereksiz bi insanın çoqq gereksiz konuşmasıı..! ;);)