PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın ilk gözağrısı!!

eskalen
08-08-07, 19:01
GEÇMİŞTE TARKAN'LA BÜYÜK BİR AŞK YAŞAYAN ELİF DAĞDEVİREN, BU İLİŞKİSİ HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU...

Geçmişte Tarkan’la büyük bir aşk yaşayan Elif Dağdeviren, katıldığı bir programda Tarkan’la olan beraberliğine yönelik soruları yanıtladı.

Bu ilişki yüzünden birçok şeyden ödün verdiğini, gazeteciliği bıraktığını ve çok acı çektiğini belirten başarılı yapımcı, samimi açıklamalarda bulundu.

Tarkan’ın şu anda Bilge Öztürk ile olan ilişkisini hakkında da konuşan Dağdeviren, ilişkilerden sonra kirli çamaşırları ortaya döken bazı medyatik isimlerden ziyade, gayet olumlu ve seviyeli yorumlarda bulundu.

Programda ayrıca Tarkan’ın ‘İkimizin Yerine’ isimli şarkısını Elif Dağdeviren’e yaptığı da açıklandı.

Kaynak: Gezentilki.com

Edit by **MegaStarkan**: To read the translation click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=5023)

disiseytan
08-08-07, 19:14
Bu sabah prgrmı bn de izledim Elifi görünce içim bi tuhaf oldu bn ce Tarkanın hayatında ki en öenmli kadındı! Elif Dağdeviren Tarkan hakkında çok fazla konuşmadı aslında Tarkanın şuanki ilişkisine saygısından ötürü konuşurak ilişkilerine tecavüz etmiş olurum dedi daha çok soruları onaylayrak geçiştirdi... ancak Tarkanın Elif ayrılığından dolayı çok acı çektiğni hatta göz yaşı döktüğnü bide ilişkiyi Tarkanın tek bi lafından dolayı Elifin bitirmiş olduğnu öğrendik en dikkat çekici olan vede bnm gözlerimi dolduran şeyse Elifin tarkanın kndisi için göz yaşı döktüğnü öğrendiğinde şaşırıp bişey sölemden kalıp gözlerinin dolmasıydı bilmiorum ama bu bambaşka bi ilişkiydi keşke halen Tarkanın yanında olabilseydi keşke....

**MegaStarkan**
08-08-07, 19:32
evet gezentilkide videoyu izliyebilirsiniz.

http://www.gezentilki.com/v2/images/izle.gif (http://www.gezentilki.com/v2/haber_detay.php?hb_id=9525&sayfa=1&PHPSESSID=16c510e0082ac6355667b17d9ee61307#)

cok iyi birine benziyor. magazin hayatinda uzak duran biri. bu programi izleyen arkadaslar söyliyebilirlermi murat boz tarkan hakkinda bisi söyledimi diye?

devilscream
08-08-07, 19:34
hem samimi,hem de gayet mesafeli birisi bence.
haber için teşekkürler;)

scorpioness
08-08-07, 19:42
Keşke herkes iyi yada kötü ne olursa olsun biten ilişkilerinin ardından bu derece seviyeli ve güzel konuşabilse Elif Hanım farkını ortaya koymuş magazincilerin tuzağına da düşmemiş aynı zamanda... teşekkürler eskalen ve Kenan

Kesinlikle katiliorum nessim.. bide eklemek istediim bisi var, Elif Dagdeviren yasi ilerledikce dahada guzellesio, ben bu haline bayildim :20: :21:

tarkan_mania
08-08-07, 23:25
gerçektende çok hanım ßiri..
kıskandım vaLLahi kadını :9:
onun yerinde oLmak vardı :10: {eski zamanLarında yani :p :D}

Delikız
09-08-07, 19:09
Elif çok çok özeldi ya. Ne kadar Bilge'nin de en az Elif kadar iyi biri olduğunu söyselerde Elif'in yerini kendi adıma kimse tutamaz diyorum. Ama işte kendi kararları saygı duymak lazım. Ama şunu biliyor ve inanıyorum ki Tarkan için de çok özel Elif;)Yoksa ne işleri var sinemanın galasında.

megastar_mert
10-08-07, 14:56
Keşke tekrar birlikte olsalar:( Ben Bu ilişkiyi daha çok onaylıyordum çünkü Tarkan için birşeyler yapan onu kendinden daha çok düşünen biri. . Tarkanı emanet edebilceğimiz emin ellereden ilki :)))

arjen22-tarkan
10-08-07, 18:13
Bravo Elif Hanım'a Vayy Bee Ne Aşkmışş:21:

Haber İçin Teşekkürler:)

arjen22-tarkan
10-08-07, 18:14
Keşke tekrar birlikte olsalar:( Ben Bu ilişkiyi daha çok onaylıyordum çünkü Tarkan için birşeyler yapan onu kendinden daha çok düşünen biri. . Tarkanı emanet edebilceğimiz emin ellereden ilki :)))

Katılıyorum Mert ... Gerçekten de Bende Bilge'den Daha Çok Onaylıyorum Ama Bilge de İyi Kız Bea...:18:

megastar_mert
10-08-07, 20:16
Kötü demiyoruz tabiki ama Baksana Elif e..:) çok fark var..