PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ABD Tatilinden döndü

scorpioness
08-08-07, 00:59
Haberin Videosu
http://haber.mynet.com/detail_news/?type=actuel2&id=O1186484632197&date=07Agustos2007&ref=haberHome&video=mms%3A%2F%2Fhaberav%2Emynet%2Ecom%2Fhv%2Ftar kan%5Fabd65%2Ewmv

Tarkan'ı Afgan hosteslerin ilgisi şaşırttı
Sevgilisi Bilge Öztürk'le tatil için gittiği ABD'den dönen megastar Tarkan, Atatürk Havalimanı'nda hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Afganistan Havayolları'nda görevli hosteslerle sohbet eden Tarkan, hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Megastar Tarkan, tatil için gittiği New York'tan sevgilisi Bilge Öztürk ile birlikte Türk Hava Yolları'na (THY) ait tarifeli seferle İstanbul'a geldi. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tarkan, "Son aylarda o kadar çok çalıştık ki adeta stüdyodan dışarı çıkamadık. Albümüm esasında bu yaza hazırdı ama bu yaz bildiğiniz gibi çok karışıktı, seçimler de dahil. Onun için tatile kaçayım dedim" diye konuştu.

Yeni projeleri olduğunu müjdesini veren Tarkan, "Ama her şey albüme bağlı. Açıkhava konserlerini bu sene Ajda ile açtık ama ben bu seneye albüm yetişmediği için eski parçalarımla hayranlarımın karşısına çıkmak istemedim. Açıkhavada bu sene çok iyi sanatçılar var. Ben de onları izlemeye gidebilirim" dedi.

Sezen Aksu'nun Amerika'ya gelmesi halinde kendisine seve seve yardımcı olacağını belirten Tarkan, Harry Potter ekibinin kimse tarafından tanınmamasına da şaşırmayarak, "15 seneden beri bu sektördeyim. Dinleyicimle beraber büyüdük. O zamanlar 18 yaşındaydım şimdi oldum 35" şeklinde konuştu.

Tarkan, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen Afganistan Havayolları'nda görevli Saliha Amiri ve Muzhegan Zamari adlı 2 kadın hostese gülümseyerek karşıladı. Hosteslerin teklifini geri çevirmeyen Tarkan, bayan hosteslerle fotoğraf çektirip imza verdi. Hosteslerin nereli olduklarını öğrenince çok şaşıran Tarkan, "Beni tanıyor muydunuz?" diye sordu. Hostesler de Türkçe "Evet sizi çok iyi tanıyoruz. Çok meşhursunuz. Biz de sizi çok seviyoruz" deyince Tarkan yine şaşkınlığını gizleyemedi.

Tarkan, bunun üzerine gazetecilerin "Afganistan'da konser vermeyi düşünür müsünüz?" sorusuna Afganistan ve Irak'tan konser teklifi geldiğini belirterek, "Ama oralar zor yerler. Güvenlik sağlanabilir. Biz buralarda takılalım. Ama şalvarımı giyip peçemi takıp oralarda dans etmek istiyorum" dedi.

Tarkan, havalimanı çıkışı sırasında hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

http://img174.imageshack.us/img174/8674/tarkanabduq5.jpg (http://imageshack.us)
mynet.haber

English Translation: Click (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=66268#post66268)

mavi
08-08-07, 01:37
biz dört gözle albüm müjdesini beklerken ayağının tozuyla kötü haberi veriyo Tarkan yaa.. seneye kaldı albüm..:6:
sağol canım video için izlememiştim..

Inge
08-08-07, 02:24
kac defa tatile gitti mi bu aylar?
Kusadasinda tatil, Rizede tatil...artik ABD de tatil...
iki hafta calisiyor bir hafta tatil yapar gibi görünüyor...:11:

yaz icin bir album yapmak isterse aslinda nisan ayinda studiyoda bitti olmaliydi... bundan sonra detaylar icin calisabilir...hala studiyo da mi??? :9: hic anlamiyorum gercekten.

evet 15 sene .... ama o zaman her yeni album yazda...neden erteleniyor artik...basarilik icin sadece kalite degil ama biraz de "timing"gerek... Bu defa timing sucks big time.
:16:

yine Come Closer gibi timing artik.
:19:
Inge

bzesma
08-08-07, 03:49
ya niye cıkarmıyo yaaaaaaaa bız onu beklıyoduk lutfen cıkarsın yaaaaaaa ya bbıdakı seneyı kım beklıcek ufffff ya tarkan nıye bole yapıyo onun sevenlerıne ayazık deyılmı bız kasetı beklıyoduk ama olmaz bu buze

arjen22-tarkan
08-08-07, 13:55
Tarkaaaaaaaaaaannn Artik çiiikk Yeteeerrr!

Tarkan'a nolmus :9:
Konusmaya hali yok zombi gibi :18:

Bu album islerine bende anlam veremiyorum artik.
Noluyo napmaya calisio? Neden ertelenip duruyo hersey...
Meydani kendini bilmez simarik ve kalitesiz is yapanlara birakio.
Umarim bunun farkindadir... Inge'ye katiliorum 'timing' cok onemliydi :9:

devilscream
08-08-07, 15:48
artık albüm çıksın:)sabrım kalmadı:P

eskalen
08-08-07, 16:09
Gerçekten zamanlama çok önemli bence çok geç kaldı.......Tarkan Albümü için hiçbir şey söylemiyor, açıklama yapmıyor,çıkacağını bile söylemiyor sanki vazgeçti gibi çok soğuk yani....Bide bu sene hep özel otel konserleri olsun bar açılışları olsun hepsine katıldı mini demeç konserler bile verdi ona uymayan bir şey yani kendisi hep diyordu özel konserler vermiyor diye.Yani bu sezon başladı eskiden hiç yani nadir olsa bile yapmıyordu çok tuhaf şeyler yer alıyor insanın gönlünde tabi..... Ama kendi bilir en doğrusunu artık.....Yani albüm çıkaracaksa pir kaybolup bi anda bomba gibi patlayacak...Öyle her daka ekranalarda olmaz yani önceden hiç gözükmezdi bi anda patlardı hep. Şimdi başka şeylerle uğraşmaktan albümü aksatıyor gibi........

**MegaStarkan**
08-08-07, 17:11
bi yandan ertelenmesi iyi oldu. tarkanin belki ozm'ana kadar cani artik saclarini yapak ister ve uzatir saclarini :P yeni imaj bekliyorum. kiloda versin tam oldu.
simdi tarkan albüm ciksaydi bu halilemi klip cekicekti? bide hemen kilo veremezki. saglikli kilo versin :) biraz zaman aliyor ama olsun.
tarkan sinir birakmadiki insanin kizasida gelmiyor :D