PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan ı radyolarda dinlemek istiyoruz

gence
07-08-07, 21:03
arkadaşlar ben sizlerden bi ricada buluncam.aşağıda yazdığım linke girip istek bölümüne tarkan ın bütün ingilizce şarkılarına mümkünse istek yapabilirmisiniz?
radyo sürekli ingilizce yayın yapan bi radyo.belki bizim de çorbada bi tuzumuz bulunur albüm tanıtımı için.çünkü bi çoğu daha albümü bilmiyo bile
http://www.radyoodtu.com.tr/#
Radyo Odtü

tara
07-08-07, 22:07
tesekkurler haber verdigin icin bakiyorum simdi

bzesma
07-08-07, 23:30
saol bede istek istıcem saol

devilscream
08-08-07, 15:52
aslında come closer süper bir albüm.
albüm tanıtımı iyi olmadığı için böyle oldu.ama ben herkesin come closer albümünü bildiğini düşünüyorum

EsiN_maöl
08-08-07, 16:16
hakkaten cok ii hazırlanmis bir album gel gör ki reklamı pek yapılamadı tanıtılamadı cok ii soundlar iceren bi albüm bence...

gence
08-08-07, 17:28
yanlış anlamayın ben kötü demedim:10: bence tarkan ın en iyi albümü come closer müzikalite olarak.ama çoğu cidden bilmiyo albümü.ingilizce bişeyler olduğunu biliyolar tabiki ama albümde 15 şarkının ingilizce olduğunu benden duyanlar oldu.bence biraz daha tanıtıma ihtiyacı var bu albümün:20: radyo da çalınması da iyi olur diye düşündüm ben

dudu
08-08-07, 19:49
sana katılıyorum gence tüm yerli şarkı çalan radyolar bile yabancı parçaları birçok kez çaldI ama desteklersek neden olmasın herşey tarkan için değil mi? sizce...