PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezen Aksu New York'a yerleşiyor

dilaraer
07-08-07, 01:21
http://ixtanbul.com/images/news/277.jpg

Sezen Aksu, Tarkan'dan etkilenerek Amerika'ya yerleşme kararı aldı.
Son yıllarda albüm çalışmaları için sık sık gittiği New York’tan çok etkilenen Sezen Aksu’nun bu kararı almasında Tarkan’ın etkili olduğu da konuşulanlar arasında. Geçtiğimiz yıl Tarkan’la uzun bir süre Amerika’da kalan Aksu, New York’a yerleşme kararını da o zaman aldı.

Sadece konserler ve albüm çıkış dönemlerde Türkiye’ye geleceği belirtilen Aksu’nun, Türkiye’de yeterince rahat hareket edemediği ve bu yüzden Amerika’ya yerleşme kararı aldığını da söyleniyor. Tarkan’ın “Amerika’da çok rahatım, sokaklarda istediğim gibi yürüyorum” sözlerinden etkilenen Aksu, bu planını yılbaşından sonra gerçekleştirecek. Son birkaç albümünü Tarkan’ın Amerika’daki ekibiyle birlikte hazırlanan sanatçı, kısa bir süre sonra yine megastar’la ev bakmak için Amerika’nın yolunu tutacak.

kaynak: www.ixtanbul.com

devilscream
07-08-07, 01:30
haber için teşekkürler;)sanırım daha önce de ben vermiştim bu haberi:)

scorpioness
07-08-07, 01:32
Evett buyrun kraliçeyi de kaçırdık hayırlı olsun...Ahh Tarkan ahh çeliyosun milletinde aklını ne diyeyim ben sana orda bol bol takılırlar artık...Sağol Dilara

arjen22-tarkan
07-08-07, 13:27
Evett buyrun kraliçeyi de kaçırdık hayırlı olsun...Ahh Tarkan ahh çeliyosun milletinde aklını ne diyeyim ben sana orda bol bol takılırlar artık...Sağol Dilara

:18: :28: Bencede ... Bari Sezenle Avunurduk Ama Tarkan Onu da Götürdü !

Haber İçin Teşekkürler

çil3k
08-08-07, 13:16
rahat yaşama isteklerini anlıorum da sonuçta bisde onların hayranlarıyıs ben tvde tarkanı sürekli görmek istiorum mesela :6:

gokhantevetoglu
23-08-07, 22:53
gıtsın gıtsın o da gıtsın belkı orda daha da guzel parcalar yaparlar bırlıkte

Delikız
24-08-07, 01:40
Megastar'dan uzak kalıyoruz zaten şimdi bir de Minik Serçe hasretimi çekeceğim ben.
Ama bu haksızlık yaaaa:(:(:(:(