PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKAN ve Sezen Aksu, yılbaşında TRT’de.

TarkanColl
06-08-07, 17:47
TRT, yeni döneme yeni bombalarla giriyor: ‘Topkapı-2’ filmi için Pierce Brosnan ve Tom Hanks ile el sıkışıldı. Tarkan ve Sezen Aksu ise yılbaşı ekranında olacak

TRT Genel Müdür Vekili Ali Güney, TRT’de yeni dönem projelerini anlattı. Güney, ABD sinemasının en ünlü isimleriyle çekilecek olan ‘Topkapı-2’ filmi, belgeseller ve yılbaşı programı için anlaşmaya vardıkları isimler hakkında bilgi verdi. Güney, Topkapı-2 için MCM firmasıyla anlaşma yapıldığını söyleyerek ‘Pierce Brosnan ile Cannes’da kahvaltı yaptık. Projenin detaylarını konuştuk. Bu film Türkiye’nin tanıtılmasını sağlayacak. Tom Hanks gibi Oscar’lı sanatçılar rol alacak. Altı ünlü oyuncuya teklif götürdük’ diye konuştu.

TRT’de şenlik var

TARKAN ve Sezen Aksu, yılbaşında TRT’de yer alacak. Özcan Deniz müzik programı yapacak. Japonya ve Çin ile birlikte ‘İpekyolu’ belgeseli yeniden çekilecek. Almanlar’la Atatürk, Çanakkale, Fatih Sultan Mehmet belgeseli; Avusturya TV’si ile ‘Viyana Kuşatması’ belgeseli yapılacak.

Kaynak: Star Gazetesi

gence
06-08-07, 17:51
bu haber umarım doğrudur.sezen ve tarkan yine aynı sahnede.vawwwwwww
hem de yıl başı gecesi

wengin
06-08-07, 17:55
gerçektende vavvv TRT aşıyor kendini :21: Sezen Aksu ve Tarkan yılbaşında bomba gibi patlar :1:
Bu güzel haber için teşekkürler TarkanColl :20:

**MegaStarkan**
06-08-07, 18:09
bundan bi kac ay önce ösge sanki msnde bi ara bana anlatmisdi böyle bi olay olabilicegini.
yilbasi süper gecicek desenize :)
trt sükür modernlesdi :P
tskler ebru ;)

scorpioness
06-08-07, 18:46
Çok güzel haber yılbaşında evde olanlar için TRT yavaş yavaş kendini geliştirmeye başlıyor umarım buda lafta kalmaz hemen sevinmemek lazım Tarkan bu ne yapacagı belli olmaz...Sağol canım

fantin
06-08-07, 19:16
Umutlanmak ve hayal kırıklığına uğramak istemiyorum o yüzden tepkisizim.:19:

arjen22-tarkan
06-08-07, 19:36
Oleeeyyy İştee Buu ... İnşallah Asparagas Değildir ... Gel Yılbaşı GEELLLLLL :41: :10: :1: :36:

ozgee
06-08-07, 19:51
ooo sonunda trt geliştirdi kendini daha dogrusu aştı... SEZEN AKSU VE TARKAN!!... müthiş... ya inş yalan haber degildir dogruysa bile bi sakatlık cıkmaz inş ayyyyy cok sevindim ya
:17: :17: :17: :17:
umarım hayal kırıklıgı yasamayız

dudu
06-08-07, 20:57
bu çok güzel haber tabi doğruysa dört gözle bekliyoruz

yeşim aldemir
06-08-07, 21:03
haziran temmuz ağustos derken şimdi de yılbaşını mı beklicez

dilaraer
06-08-07, 21:08
kalkipda eski tarkan-sezen konserinin görüntülerini tekrar vermesinler:9:
yani verseler yine zevkle iizlenir de:) yeni bisey olsa daha da süper olurdu tabii:) haber icin tskler:20:

devilscream
06-08-07, 21:10
güzel haber valla.yılbaşında kaçırmamam gereken bir program olacak:)
haber için teşekkürler;)

bzesma
06-08-07, 21:14
evet cok guzel haber trt kendını asıyo ikitane buyuk sanatcıyı alıyo super yaaaaaa hemen yılbası gelse 4 gozle beklıyom tarkanı ve sezen aksuyu

erdi12
07-08-07, 15:33
işte TRT bu ya tebrikler

eastanbul
07-08-07, 16:01
Süper bir haber.İnşallah Trt int.'te de yayınlarlarda yabancılarda zevkle izler...Gerçi Tarkanla ilgiler artık ne haber varsa görmeden ve dokunmadan inanmamya... oda ayrı :))

tara
07-08-07, 22:19
insallah dogrudur bu haber
cok guzel olur tarkan ve sezen bi arada
vallah ben ozcan icin de sevindim cok iyi olur

eLiF
08-08-07, 14:22
ya inşallah doğrudur...yeterki doğru olsun ben beklerim onu ya...
haber için teşekkürler...

EsiN_maöl
08-08-07, 15:46
TRT bunu yaparsa helal olsun Sezen Aksu'yla Candan Ercetin'i izlemiştim bu sene TRT'de.. Tarkan ile Sezen'İ de görürüz inşallah!!

eskalen
08-08-07, 16:20
Arkadaşlar merak etmeyin yılbaşından önce Tarkan'ı gene ekranlarda görürsünüz....Çünkü hatırlıyorsanız İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tarkanla "Cumhuriyet Konserleri" için anlaşma yapmıştı...Bu haber tarkancoll.com'da da yer almıştı..Yani Cumhuriyet Bayramında Tarkan konser vericek bu sezon ekim ayında....