PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : peker açıkalın

arjen22-tarkan
04-08-07, 12:55
Dün Gece(03.08.07) gecesi Güldür Bakalım Programına Burak Kut Katılmıştı Orada Sevgili Peker Açıkalın Burak Kut'u Başarısından Dolayı Kutladı Ardından Burak Kut'a Böle Devam Et Dedi Sonra da birileri amerikaya gidiyor yabancı şarkı yapıp geliyor tutmuyor yine gidiyor dedi Burak Kut da bu sölediğini destekledi Sevgili Peker Açıkalın'a Önce Kendi Yaptığı İşe Bakmasını Öneririm Şu an Bu Kadar Seviliyorsan Gülse Birsel Sayesindedir Çünkü Sen Bu Kadar Sene Oyunculuk yaptın fakat o kadar göze batmadın Gülse Birsel'in Yazdığı Gaffur Karakterini Oynadın Onun Yazdığı Espirileri söledin şimdi de kendini çok iyi bi şeymi zannediyosun Sen Bi Defa Ülkenin En Büyük Komedyeni Olan Cem Yılmaz'ı Kabul Etmiyorsun Artık Senden Ne Beklenebilir kii !! Yüksel Aytuğ Geçen Hafta Peker Açıkalın'ı Çok Güzel Bi Şekilde Eleştirmişti O Yazısını Çok Beğenmiştim Ardından Ertesi Gün Yüksel Aytuğ'a Mail Atıp Arkanızdayım Çok Güzel Yazmışsınız Bravo Dedim ... İşte Link Burada Okuyabilirsiniz http://www.sabah.com.tr/2007/07/31/gny/haber,63AADC833F0F4D97875622AE4E0D9803.html
İlk Önce Kendi İşinde Başarılı Ol da sonra git başkalarını eleştir ... :13:

ozgee
04-08-07, 14:47
peker acıkalınla ilgili cok dogru söylemiş yüksel aytug oyunculugu iyi olabilir ama o yaptıgı soguk espririlerle asla iyi bi komedyen olamaz o daha cok gaffurla yani oyunculuguyla sevildi güldür bakalımdaki davranışlarıyla degil hayır bide tarkanın albümümü tutmamış bunu neye dayanarak söylüyo onu anlamadım

EsiN_maöl
04-08-07, 16:00
insanlar kendini bişey zannediyo ne oldum delisi olmuş o da durup dururken tarkana laf atmak da ne?! Tarkan'In amerikaya gitmesinin sebebi Türk müziğini çok zor şartlarda da olsa dünyaya duyurmak istemesi zaten

bzesma
04-08-07, 17:13
evet ya kendini ne zannediyo tarkana laf atıyo tarkanın kaseti tutmamadı falan dıyo ne alaka ya kendısıne baksın ilk once

beyhan
04-08-07, 23:55
yha peker açıkalın dediğiniz gülse birselin yaratmış olduğuu karakterle ünlenmiş vee sevilmiş bi kişidirr .. çıkıpta kndini tüm dünyaya kanıtlamış bi insana laf atmasıı onun sadece hayran kaybına yol açacaktırrr ... ayrıca o kdr işini doru yapmayan vee kaseti tutmayan insan warken nie işini en ii yapanlardan birisi olan tarkana laf attı onu daa hiç annamış deilimm :(((

Uzuluorum, cicek takside begenirdim.. gaffur karakteriylede begendim ilk zamanlar. Ama sonra maalesef tiksinmeye basladim diziden kendisi yuzunden. Walla ne diim.. bi an once toparlasin kendini, tv'de surekli bi sacmalama durumunda.. sarhos cikio gibime gelio:9:

scorpioness
05-08-07, 00:47
Uzuluorum, cicek takside begenirdim.. gaffur karakteriylede begendim ilk zamanlar. Ama sonra maalesef tiksinmeye basladim diziden kendisi yuzunden. Walla ne diim.. bi an once toparlasin kendini, tv'de surekli bi sacmalama durumunda.. sarhos cikio gibime gelio:9:
Şöhret sarhoşudur o :18: Merak etmeyin çabuk ayarlar adamı bu camiada...

**MegaStarkan**
05-08-07, 00:50
o programin ilk bölümü bilene baydi beni :S
hep garip sakalar yapiyordu juri; daha dogrusu saka degilde laf atmacalar.
ben izlemedim ztn ondan sonra. bu yüzden simdiki bölümüde peker acikalin bunu espiri olarak söyledimi söylemedimi bilmiyorum. söylemissede kötü bi espiri olmus. her sakanin arkasinda bi gercek var.

EsiN_maöl
05-08-07, 01:01
yha peker açıkalın dediğiniz gülse birselin yaratmış olduğuu karakterle ünlenmiş vee sevilmiş bi kişidirr .. çıkıpta kndini tüm dünyaya kanıtlamış bi insana laf atmasıı onun sadece hayran kaybına yol açacaktırrr ... ayrıca o kdr işini doru yapmayan vee kaseti tutmayan insan warken nie işini en ii yapanlardan birisi olan tarkana laf attı onu daa hiç annamış deilimm :(((
evet çok güzel özetledinn:20: :41:

devilscream
05-08-07, 16:36
aslında peker böyle birisi değildi.avrupa yakası ile yakaladığı şöhretten dolayı böyle oldu.bir an önce eski peker olmasını istiyorum.
haber için teşekkürler;)

naughty girl
07-08-07, 14:11
heyy allahım yaaa peker açıkalın...... tövbeee :S

sinemtevetoglu
13-10-07, 19:18
TaRkAn hakkında hiç konuşmadı diyebileceğimiz kimse yok zaten sıkıldım artık ne güzel devam etsinler...

szr67
13-10-07, 19:26
amerikaya gidilincemi ingilizce şarkı çıkıyo.ingilizce şarkı almanyadada yapılır türkiyedede illaki amerikaya gitmeye gerek yok tarkan zaten yıllardır amerikada yaşıyor.şarkı yapmak için durmadı ki orda burak kut kim ben onu tanımıyorum.hakkikatten bilmiyorum.pekker açıkalında ayyaşın teki bidedi öbürünü tutmayan bi kişilik.come closer albümü 2006yılında en fazla promosyon yapan albüm oldu.ve hale bitmedi çünkü ilgi görüyor.ingilizce bilmiyorsa bi 2insan bişey diyemem...yani.

busrab
14-10-07, 00:17
ya yetr ama ya gündemde kalmk isteyen tarkanıma sataşıo ama yaa...:11: ne bu sataşma kürsüsü fln mı önüne geln laf vuruo???ayrıca ing albümü gayet güzel tuttu tutmadı diyenlern hepsi tarkanı çekemediği içn öel dio her ne kadr ülkemizde göz önnde olmasada dışarıda gayet güzel tuttu eğer tutmasaydı o kadr tv programlarına çağrılmazdı..sizde laf atıp duracağına elletutulur işe yarr bi proje yapın öle gündemde kalın....:13: :13:

DARKLORD
04-11-07, 11:31
benim anlamadığım neden herkes tarkanla uğraşıyor
ne isterler bu adamdan bıraksınlar artık adamın yakasını

megasterkan
14-11-07, 13:45
pekar açıkalın zaten dengesiz bir adam kimle çalışsa şu aralar kavga ediyolar biraz şöhreti görünce de saçmalamaya başlamışş (....)

Moderatör notu:
http://img267.imageshack.us/img267/2656/edituh8.gif

yelda_0634
30-12-07, 15:19
zaten sevmezdım sımdı ıyıcene nefret ettım:7:
Tarkanın ıngılızce albumu de gayet guzeldı,ama ıslerıne gelmedıgı ıcın satmadı tutmadı falan ne yanı ne bılıyosun arastırmamı yaptın,ee sen ne oldun sen cok mu tuttun sankı ıkı abudik gubıdik programda varsın dıye adam mı oldun...
:13: :13: :13:

tarcanist
30-12-07, 21:41
Peker Kim Ya Piskopatin Teki Ya Bir Deli Rolu Yapti Diye Birşeymi Oldu O Rolu Her Hangi Biriside Yapabilir Ey Allahim Ne Insanlara Kaldik Ya

sinemtevetoglu
31-12-07, 00:37
niran ünsal'ın dediği gibi acilen tedavi olmalı bence sonrasında da boş konuşmamalı :13: :13: :13:

trkntrkn89
16-06-08, 23:51
o kim ya:D

herseyim
17-06-08, 00:38
allahim herkes tarkani kiskanmaya basladiii onlar onundeki pilava baksin bence:)

raca
22-06-08, 12:31
Ağzı Olan Konusuyoooooo...........

prenses_elaa
08-09-08, 17:23
tarkanın ing kasedi tutamadı değil kimse tarkanın ing kasedinin çıktığını bilmiyordu daha yeni yeni öğrenildi ve ing albümü süperdi nasıl tutmadı ilk duyduğumda şarkıları bayıldım güldürmesin beni o kim:18: ki

tarkaseksüel
08-09-08, 20:30
ve suan peker acıkalın gulse ıle kavgaılar ve konuşmuolarr bu nasıl bı ınsafsızlık anlamıorumm gulseye cok ayıp yapmışşş

tarkanın ing kasedi tutamadı değil kimse tarkanın ing kasedinin çıktığını bilmiyordu daha yeni yeni öğrenildi ve ing albümü süperdi nasıl tutmadı ilk duyduğumda şarkıları bayıldım güldürmesin beni o kim:18: kievet sarkılara bende bayılıorumm ve hala ve hala severekk dinliorummm

sEçİl
22-09-08, 20:25
ya ne söhreti nede baska olmayan özelligi bu yorumuu yapma hakkını wermıyo adam bır kere sarkıcı degıl yorum yapma hakkına sahıp degıl nerden bılıyo tutmadgını once kendı ısıne baksın sonra muzıkten anlasın ole yorum yapsın

erdem
22-09-08, 20:56
bak görüon mu pekeri bide gülüoduk meğer neymiş:S

Ozge_kk
02-10-08, 13:14
ay buna noluyo
kendi isine baksin
o ne anlar albümden sarki dan

tarkanin inglizce albümü muhtesemdi bence
tüm sarkilari teker teker harikaydi

KISKANANLAR CATLASIN artik yaa