PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Tatlıses,Tarkan’a gönderme yaptı!..

sally
02-08-07, 22:59
http://img376.imageshack.us/img376/2948/ibotarkanjk3.jpg (http://imageshack.us)

İBRAHİM TATLISES BODRUM’DA SAHİBİ OLDUĞU CLUB 63’TE YAPTIĞI PROGRAMDA TARKAN’A NASIL TAKILDI?
İbrahim Tatlıses, Bodrum’da yaptığı programda Tarkan’a gönderme yaptı!..

Sahneye verilen dumandan rahatsız olan İbo, “Ben Tarkan mıyım duman gönderiyorsunuz?” dedi!..

İbrahim Tatlıses, Bodrum’da hafta sonu dahil kimsenin kendinden fazla iş yapmayacağını söyleyen İbo, “Sıkıysa Cumartesi değil de en ölü gün Salı günü sahne açsınlar. Bir kişi bile gelmez. Ama ben Club 63’ü dolduruyorum” dedi!..

mcggs
02-08-07, 23:49
Ya İbrahim Tatlıses kim ki duman gönderiyorlar..doğru söylemiş o Tarkan mı ki,İbrahim Tatlıses Tarkan'ın ayak tırnağı bile olamaz bu tavırla..Tarkan gibi,beyefendi,dürüst mü ki İbrahim Tatlıses;Tarkan'a laf atıyor!!
bence o kadar takılacak haber değil..Oda geçer,Tarkan hiç bir şey demez

tarkanımsı
03-08-07, 00:06
duman olmaz tabi ibrahim beye çünkü ondan geçmiş artık yaşı kaç başı kaç yani öle degil mi?:18:
bu mekanı doldurma olayı konusundfa zannetmıyorum tarkana takılmış olsun tarkan ölye gece klublerınde cıkmıyo zaten konserlerde yarışalımm:1:

ozgee
03-08-07, 00:38
kendiside farkında tarkanla aynı kefeye konmaması gerektiginin ben tarkanmıyım dedigine göre :18:
ama bende yer doldurma meselesinin tarkana olmadıgını düşünüyorum

gence
03-08-07, 11:30
geçen hafta da sibel can ı programına çağırdıgında ufak tefek şeyler dedi.sibel de belki sana da bi sürpriz yapar demişti.o çok kafama takıldı acaba ibo show a çıkar mı?

ösgee
03-08-07, 11:34
geçen hafta da sibel can ı programına çağırdıgında ufak tefek şeyler dedi.sibel de belki sana da bi sürpriz yapar demişti.o çok kafama takıldı acaba ibo show a çıkar mı? aaa allah korusun öLe bi hata yapmas umarım:S:S:13:

HND
03-08-07, 13:07
ilk defa iboya kızasım gelmedi icimden.. sadece :18: :18: :18: ve Allah cezanı verecek diorum :4:

ruffles
03-08-07, 14:49
Lüzumsuz bir lafff....Birşey diyemiyorum

devilscream
03-08-07, 15:44
pek anlamadım konuyu ama neyse;)haber için teşekkürler

Bence pekte alinacak bisey yok. Adam dumandan rahatsiz olmus, espri yapmaya calismis. Tam tersi Tarkan herkesin dilinde oldugu icin bizim sevinmemiz gerekio. Ayrica ne tür bi niyetle söylediginide bilmiyoruz. Adam hakli ufacik yerde duman salarsaniz, millet bogulur. Sahsen bende sevmem ufak bi barda duman icinde kalmayi:1:

**MegaStarkan**
03-08-07, 18:37
duyguya katiliyorum hem ibrahim tatlises sanki bazen bilmiyor ne dedigini.
böyle kücük seyin kötü niyeti oldugunu sanmiyorum. kötü niyetli bisi demek isteseydi ibrahim tatlises baska seyler demis olurdu.
tskler haber icin

öZleM
03-08-07, 19:22
ya biraz fazla yüklenmişsiniz arkadaşlar,ibo zaten kıyaslayamaz ki kendini tarkan'la bi kere pop söylemiyo takılmış işte,o kadar da art niyet aramamak gerek.

eskalen
03-08-07, 19:45
Önemsiz laf yani bir art niyette yok.....Herşeyi kötü algılamamak gerek.....Ama şu bi gerçek İbrahim Tatlıses bazen çok dangul dungul laflar söylüyor.... Bunuda millet farkediyor zaten......

Samet
04-08-07, 18:57
dogru bencede ibrahim tatli kim ki heheh

bzesma
04-08-07, 22:44
ya ibo kımya adam kendını tarkanla kıyaslıyo evet sen tarkanmısın kı duman koyuyolar ya bunlarda tarkana takılıp reklam yapıyolar işte baska amac ları yok ama iboyu sevmıyodum sımdı hıcmı hıc sevmıyom

çil3k
05-08-07, 16:47
kıyaslama yapılabilmesi için aynı tarzda müzik yapmaları gerekir bence.tarkanı da kimseyle kıyaslamam.bencede espri yapmaya çalışmış ve her zamanki gibi de yine yapamamış :18: :18:

EsiN_maöl
05-08-07, 22:21
van tuuu triii foroooğğğ!!!:18: Allah cezanı verecek İbo!!:18:

kop İboo dumanlar içinde kop evladııım!!!

kisgunesi
06-08-07, 00:32
van tuuu triii foroooğğğ!!!:18: Allah cezanı verecek İbo!!:18:

kop İboo dumanlar içinde kop evladııım!!!

kesinlikle katılıyorum arkadasım güsel bi yorum yapmışsın :18:

cok konuşuyo bu adamda ya artık ama boş konusuyo nedensee sen gitte gaztezileri dövv uğrasma onla bunla ya :13:

tarkanmurat
06-08-07, 01:03
evet sen ne anlarsın ki bay ayagında kunduraaaaaa:)))))))))))))))))))))

bzesma
06-08-07, 22:52
ya evet okımya tarkana laf atıyo evet o tarkanmı olamaz zaten istesede istemesde tarkan olamaz